Új hozzászólás Aktív témák
-
Gyöször
senior tag
válasz
zsolt19900 #56376 üzenetére
Ja, hogy kicsit poros a lámpa belül az hiba?
Kicseréltethettem volna míg garis volt? Úgy nézegettem én, hogy van benne por, dehát nem is gondoltam, hogy ezért szólnom kellene, de hülye vagyok.
Amivel lecummantottak az a 2 éves szervizen történt. Motorolaj csere után mocskosul fújkált a szerelő valamit féktisztítóval, nem mehettem be, de kipereltem, hogy a szervíz hangárajtón kívül végignézhetem a hadműveletet.
Hű mondom milyen alapos a fickó, ez igen. Itthon ráálltam az aknára utána, hogy jól dolgozott-e nem-e folyik a szűrö, vagy valami, minden faja. Kovid miatt a 3 éves olajcserét jól elhúztam mert nem volt benne 2e km, így már gari idön túl cseréltem, nézem olajos minden a jobb első féltengely szimi körül, úgy megfogja a port. Qrvaélet... Jól lepucolta féktisztivel 'azt meg lett javítva... Még elvan, ingerküszöb alatti a dolog, de az biztos cserés lesz. 2 éves elött, ha alábúvok az kiszúrta volna a szemem.
Új hozzászólás Aktív témák
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Formula-1
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Hobby elektronika
- Monitor hiba topik
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- AliExpress tapasztalatok
- Kriptovaluták és az adózás
- Háztartási gépek
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RX 7600 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- ALIENWARE Area-51 R6 Threadripper Edition 1920X
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i3 10105F 16/32/64GB RAM RTX 3050 6GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! Asus TUF B365M i7 9700F 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060Ti 8GB Rampage SHIVA Zalman 600W
- Új monitor állvány - csak össze lett szerelve
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest