Hirdetés
- Fórumok
- Konzol játékok
- PlayStation 4
- (kiemelt téma)
-
8100 - 8001
284207 - 284001 284000 - 282001 282000 - 280001 280000 - 278001 278000 - 276001 276000 - 274001 274000 - 272001 272000 - 270001 270000 - 268001 268000 - 266001 266000 - 264001 264000 - 262001 262000 - 260001 260000 - 258001 258000 - 256001 256000 - 254001 254000 - 252001 252000 - 250001 250000 - 248001 248000 - 246001 246000 - 244001 244000 - 242001 242000 - 240001 240000 - 238001 238000 - 236001 236000 - 234001 234000 - 232001 232000 - 230001 230000 - 228001 228000 - 226001 226000 - 224001 224000 - 222001 222000 - 220001 220000 - 218001 218000 - 216001 216000 - 214001 214000 - 212001 212000 - 210001 210000 - 208001 208000 - 206001 206000 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 9901 9900 - 9801 9800 - 9701 9700 - 9601 9600 - 9501 9500 - 9401 9400 - 9301 9300 - 9201 9200 - 9101 9100 - 9001 9000 - 8901 8900 - 8801 8800 - 8701 8700 - 8601 8600 - 8501 8500 - 8401 8400 - 8301 8300 - 8201 8200 - 8101 8100 - 8001 8000 - 7901 7900 - 7801 7800 - 7701 7700 - 7601 7600 - 7501 7500 - 7401 7400 - 7301 7300 - 7201 7200 - 7101 7100 - 7001 7000 - 6901 6900 - 6801 6800 - 6701 6700 - 6601 6600 - 6501 6500 - 6401 6400 - 6301 6300 - 6201 6200 - 6101 6100 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 06:30 Téma összefoglaló
PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!
Aktuális:
Kölcsönjáték nyilvántartó
Új hozzászólás Aktív témák
-
Def26
félisten
Milyen Neted van? nagyon szépen tolta az adást.
-
trufa12
addikt
haddent live stream kz sf alarm fighting

Látom megállt az élet , mindenki feszítve várja
a folytatást xD,de legalább össze hoztuk a tornyos témát .
-
trufa12
addikt
-
barack1997
senior tag
haddent live stream kz sf alarm fighting

-
DonDennis
senior tag
-
boost
veterán
-
Zjunior
veterán
-
sittes79
addikt
Shadowfall ugye adódott hozzá, AC4 még "jön" Angliából szintén.
Más engem nem is érdekel a Watchdogs / Driveclub- ig 
#8061 barack1997 Jöttem magamtól is írni
Kerek 5 perc Killzone után muszáj kiöntenem magamból: én játszottam FullHD Crysis 3 kimaxolva és 60FPS megvolt. Na, ez szebb
(Jöhetnek a technikai infók, szerintem jobban néz ki). Semmi gond nem volt, 5 perc alatt be volt állítva a gép és ment. Zökkenőmentes volt minden. Killzone lemezt beraktam és néztem hogy kb. fél perc alatt játszhattam 
Tényleg nagyon király, nem tudom mit tudhat az XO, de nem is érdekel (és ez a jó, amikor annyira elégedett vagy, hogy a kompetencia nem is foglalkoztat)
#8059 SzlobiG UK az EU, tehát beviszed egy Sony szervízbe és át KELL vegyék, törvény kötelezi őket. Húzhatják a szájukat és mormoghatnak, de ez van ezt kell szeretni.
#8057 Herczi de-de van vele(m) baj, dehát ez van
Megspórolom máshol / máshogy. Ilyenkor mindig arra gondolok, hogy ha "cigiznék buliznék naponta mekiznék" akkor 
Na de most tényleg egy időre kihalok, ha sikerül akkor streamelek majd és akkor írok ide természetesen

Grat, kicsit mesélj a kontrollerről, sajna nem volt a kezmben PS kontroller nagyon, kicsit félek tőle.
-
boost
veterán
-
Zjunior
veterán

Megy a stream. Minőséget nem tudom, hogy hogy kell állígatni, egyelőre ez lesz. Kommenteket sem tuti, hogy látom
http://www.twitch.tv/rowracsgoAztán nem kiröhögni, béna vagyok!
krx21 igen izgalmamban gondolkodni sem tudok
Gratula hozzá!
Én a konkurenciat fogtam meg

Szerintem ez is jó lett...
Van előrendelve 2 PS4 majd azt akinek nem jut annak eladom, vagy lehet hogy megtartom...
Majd kiderül!
Jó szórakozást! -
Prof01
veterán
-
barack1997
senior tag
Haddent, ha figyeled a fórumot, ügyelj arra, hogy az OWL mindig nyírja ki a riasztókat, mert különben állandóan jönnek az ellenfelek, ha nincs riasztó, akkor nem jönnek

-
SzlobiG
félisten
-
Sonja
nagyúr
Valaki kapásból kettőt is vitt. Eszméletlen!

-
BomiBoogie
MODERÁTOR
-
boost
veterán
-
trufa12
addikt
Lépjetek fel oda chatre
(nem tudom a player látja amit ír az ember )?. -
BomiBoogie
MODERÁTOR
Jópofa ez a streamelés.

Még nem csináltam ilyet, dehát majd most... haladni kell a korral.
Na mi van, csak késsel mászkálás lesz végig?

(#8081) Sami22
Max. a Netflix nem lesz elérhető, a stream alapfunkció, még külön gomb is van rá. -
Sami22
aktív tag

Megy a stream. Minőséget nem tudom, hogy hogy kell állígatni, egyelőre ez lesz. Kommenteket sem tuti, hogy látom
http://www.twitch.tv/rowracsgoAztán nem kiröhögni, béna vagyok!
krx21 igen izgalmamban gondolkodni sem tudok
Nem úgy volt, hogy eu ezen felén nem lesz elrhető a stream és egyéb appok?
-
trufa12
addikt
Hát akár magamat láttam volna azért késsel meg próbálja a camot kiszedni
(csak gondolom dobni meg nem lehet mert ugyebár 1 a késkészlet ) -
kovsol
titán
Lance Reddickre keress rá, ránézésre ő a fekete pasi modellje.
-
Gergosz2
veterán
-
boost
veterán
haddent, War Thunder-t (f2p) huzzad le, és dobj egy üzit előre, hogy mikor lesz War Thunder stream

-
Prof01
veterán

Megy a stream. Minőséget nem tudom, hogy hogy kell állígatni, egyelőre ez lesz. Kommenteket sem tuti, hogy látom
http://www.twitch.tv/rowracsgoAztán nem kiröhögni, béna vagyok!
krx21 igen izgalmamban gondolkodni sem tudok
Jó a stream!
Kamerát nem vettél hozzá?
-
BomiBoogie
MODERÁTOR

Megy a stream. Minőséget nem tudom, hogy hogy kell állígatni, egyelőre ez lesz. Kommenteket sem tuti, hogy látom
http://www.twitch.tv/rowracsgoAztán nem kiröhögni, béna vagyok!
krx21 igen izgalmamban gondolkodni sem tudok
Jópofa ez a streamelés.

Még nem csináltam ilyet, dehát majd most... haladni kell a korral.
-
trufa12
addikt
Nah el ne vegyed már a moviet

Meg am nem érdekel ki más nyomatta 1 nem láttam, 2 együtt érző lélek vagyok
most magyar ember nyomatja .Menjé szúrjad őket szemen !

(de hogy a nigga milyen 1 ellenszenves pofa plusz ratyin néz ki
-
Gergosz2
veterán
persze , de de videón se kutya akkor élőben nagyon állat lehet.
Amúgy milyen felbontáson megy a stream? -
trufa12
addikt
-
haddent
addikt
-
Gergosz2
veterán
-
Tibcsó
aktív tag

Megy a stream. Minőséget nem tudom, hogy hogy kell állígatni, egyelőre ez lesz. Kommenteket sem tuti, hogy látom
http://www.twitch.tv/rowracsgoAztán nem kiröhögni, béna vagyok!
krx21 igen izgalmamban gondolkodni sem tudok
Örülök hogy sikerült venned, nagyon jó szórakozást hozzá!
Sokat vacilláltam hogy menjek vagy ne menjek hozzájuk én is, de megvárom, a nagy csomagot hátha nem
csalódom az Iponban.
-
krx21
nagyúr
Shadowfall ugye adódott hozzá, AC4 még "jön" Angliából szintén.
Más engem nem is érdekel a Watchdogs / Driveclub- ig 
#8061 barack1997 Jöttem magamtól is írni
Kerek 5 perc Killzone után muszáj kiöntenem magamból: én játszottam FullHD Crysis 3 kimaxolva és 60FPS megvolt. Na, ez szebb
(Jöhetnek a technikai infók, szerintem jobban néz ki). Semmi gond nem volt, 5 perc alatt be volt állítva a gép és ment. Zökkenőmentes volt minden. Killzone lemezt beraktam és néztem hogy kb. fél perc alatt játszhattam 
Tényleg nagyon király, nem tudom mit tudhat az XO, de nem is érdekel (és ez a jó, amikor annyira elégedett vagy, hogy a kompetencia nem is foglalkoztat)
#8059 SzlobiG UK az EU, tehát beviszed egy Sony szervízbe és át KELL vegyék, törvény kötelezi őket. Húzhatják a szájukat és mormoghatnak, de ez van ezt kell szeretni.
#8057 Herczi de-de van vele(m) baj, dehát ez van
Megspórolom máshol / máshogy. Ilyenkor mindig arra gondolok, hogy ha "cigiznék buliznék naponta mekiznék" akkor 
Na de most tényleg egy időre kihalok, ha sikerül akkor streamelek majd és akkor írok ide természetesen

Na, annak örülök, hogy a Killzone szép!

További élményeket!

Kompetencia nem egyenlő konkurencia!

"A mai köznyelvben a kompetencia szónak kettős jelentése van: 1) illetékesség, hatáskör, jogosultság; 2) szakértelem, hozzáértés, alkalmasság."Megszakadt az adás!!!
-
haddent
addikt
-
barack1997
senior tag
Shadowfall ugye adódott hozzá, AC4 még "jön" Angliából szintén.
Más engem nem is érdekel a Watchdogs / Driveclub- ig 
#8061 barack1997 Jöttem magamtól is írni
Kerek 5 perc Killzone után muszáj kiöntenem magamból: én játszottam FullHD Crysis 3 kimaxolva és 60FPS megvolt. Na, ez szebb
(Jöhetnek a technikai infók, szerintem jobban néz ki). Semmi gond nem volt, 5 perc alatt be volt állítva a gép és ment. Zökkenőmentes volt minden. Killzone lemezt beraktam és néztem hogy kb. fél perc alatt játszhattam 
Tényleg nagyon király, nem tudom mit tudhat az XO, de nem is érdekel (és ez a jó, amikor annyira elégedett vagy, hogy a kompetencia nem is foglalkoztat)
#8059 SzlobiG UK az EU, tehát beviszed egy Sony szervízbe és át KELL vegyék, törvény kötelezi őket. Húzhatják a szájukat és mormoghatnak, de ez van ezt kell szeretni.
#8057 Herczi de-de van vele(m) baj, dehát ez van
Megspórolom máshol / máshogy. Ilyenkor mindig arra gondolok, hogy ha "cigiznék buliznék naponta mekiznék" akkor 
Na de most tényleg egy időre kihalok, ha sikerül akkor streamelek majd és akkor írok ide természetesen

Időgép.exe betöltése y/n ? y.

-
Tibcsó
aktív tag
-
haddent
addikt
Shadowfall ugye adódott hozzá, AC4 még "jön" Angliából szintén.
Más engem nem is érdekel a Watchdogs / Driveclub- ig 
#8061 barack1997 Jöttem magamtól is írni
Kerek 5 perc Killzone után muszáj kiöntenem magamból: én játszottam FullHD Crysis 3 kimaxolva és 60FPS megvolt. Na, ez szebb
(Jöhetnek a technikai infók, szerintem jobban néz ki). Semmi gond nem volt, 5 perc alatt be volt állítva a gép és ment. Zökkenőmentes volt minden. Killzone lemezt beraktam és néztem hogy kb. fél perc alatt játszhattam 
Tényleg nagyon király, nem tudom mit tudhat az XO, de nem is érdekel (és ez a jó, amikor annyira elégedett vagy, hogy a kompetencia nem is foglalkoztat)
#8059 SzlobiG UK az EU, tehát beviszed egy Sony szervízbe és át KELL vegyék, törvény kötelezi őket. Húzhatják a szájukat és mormoghatnak, de ez van ezt kell szeretni.
#8057 Herczi de-de van vele(m) baj, dehát ez van
Megspórolom máshol / máshogy. Ilyenkor mindig arra gondolok, hogy ha "cigiznék buliznék naponta mekiznék" akkor 
Na de most tényleg egy időre kihalok, ha sikerül akkor streamelek majd és akkor írok ide természetesen

-
trufa12
addikt
annyira nyomjátok
már én is beszerzek 1et 
-
Mrdevil
addikt
tesztet bemutatót képet, bármit róla, vélemény mindent

(#8058) bolha23:
hasonló helyzet itt is 
(#8062) Mrdevil : van-van.. jáááááááááááááááááááááááááááááááááááj 14 nap

Ááá, most elvesztettük egy időre, van mivel foglalkoznia.
De jó neki. 
-
barack1997
senior tag
tesztet bemutatót képet, bármit róla, vélemény mindent

(#8058) bolha23:
hasonló helyzet itt is 
(#8062) Mrdevil : van-van.. jáááááááááááááááááááááááááááááááááááj 14 nap

-
Mrdevil
addikt
-
SzlobiG
félisten
-
bolha23
aktív tag
Ne kínozzatok már, még majdnem 2 hétig várnom kell...

-
Herczi
senior tag
-
haddent
addikt
Egy tizessel volt drágább, mint majd lesz. Cserébe 100%, hogy lesz (itt van
), és UK. Kicsit szívom a fogam én is, de majd nem veszek meg egy játékot és még spóroltam is egy 10 -est 
-
Herczi
senior tag
Egy árat még írhatsz, mert kíváncsi vagyok mi volt az ára ennek a 2 hétnek, de a lehetőséget meghagyom a többieknek, nekem még kell a decemberi fizu.

-
Mrdevil
addikt
-
haddent
addikt
-
SzlobiG
félisten
-
Mrdevil
addikt
Na ki találja ki, hogy mivel tértem ma haza?

Közérdekű közlemény (tényleg az, nem nyereségeskedni szeretnék, segíteni!). Nincs már szükségem egy Konzolvilag.hu előrendelői kártyára, ami garantált 13. -ai átvételt biztosít egy Killzone Bundle PS4 -re. Eredeti áron, 1 Ft -al sem drágábbért elvihető tőlem bármikor. Remélem segít valakinek

Honnan loptál te gépet most?

Te vezetted a kamiont Budapest felé?
-
Herczi
senior tag
Na ki találja ki, hogy mivel tértem ma haza?

Közérdekű közlemény (tényleg az, nem nyereségeskedni szeretnék, segíteni!). Nincs már szükségem egy Konzolvilag.hu előrendelői kártyára, ami garantált 13. -ai átvételt biztosít egy Killzone Bundle PS4 -re. Eredeti áron, 1 Ft -al sem drágábbért elvihető tőlem bármikor. Remélem segít valakinek

Na és honnan sikerült, ha szabad tudni?
-
haddent
addikt
Na ki találja ki, hogy mivel tértem ma haza?

Közérdekű közlemény (tényleg az, nem nyereségeskedni szeretnék, segíteni!). Nincs már szükségem egy Konzolvilag.hu előrendelői kártyára, ami garantált 13. -ai átvételt biztosít egy Killzone Bundle PS4 -re. Eredeti áron, 1 Ft -al sem drágábbért elvihető tőlem bármikor. Remélem segít valakinek

-
Tatyla
őstag
-
Mrdevil
addikt
-
Tatyla
őstag
bolhának igaza van játékokat csak-csak még talán ha van olcsóbban de komplett gépet kizárt hogy vennék tőlük,nagyon nagy haszonra karnak szert tenni nagyon rövid idő alatt minden nagyértékű dolognál...
(#8044) whYz: olyan mint egy piros pokemon figura...

-
bolha23
aktív tag
Nekem nagyon rossz tapasztalataim vannak azzal az üzlettel kapcsolatban, be nem tenném oda a lábam.
-
whYz
őstag
-
Def26
félisten
-
zzeN
aktív tag
-
Madwe
nagyúr
-
Def26
félisten
-
Madwe
nagyúr
Hát nem tudom, én azt a 2 hete már csak megvárnám hivatalos magyar ps4ig, gari miatt meg mert olcsóbb is mint ezek a szürkeimportos nagy haszonkulcsos valamik, aminek még a garija sem 100as...
-
Mrdevil
addikt
-
allin00
csendes tag
Nyíregyházán már kapható!

"Exkluzív , megjelenés előtti nagyon nagyon limitált készletben 2013.11.29.-től már kapható a camelotban az új generációs konzol, a playstation 4 ára: 148000,-"
-
zzola
titán
-
kovsol
titán
-
DonDennis
senior tag
-
zzola
titán
-
Def26
félisten
-
Neoteric
addikt
-
DonDennis
senior tag
Braziliában nem adtak el hivatalosan egyetlen egy PS4-et sem.
1850$-os ár mellet nem csoda .

Hát logikus, mert Brazíliában vagy csak mocsadék ultra gazdag van az meg már US induláskor megvetette valamelyik inasával, vagy slum lakos annak meg hát a PS4 a legkisebb baja. Mindezek mellet jó az ár elég best buy

-
Tibcsó
aktív tag
-
Tomi13
senior tag
Egy másik magyar fórumon ma jött meg az egyik srácnak a ps4 és döglött, nem indul be.

-
oriic
HÁZIGAZDA
Braziliában nem adtak el hivatalosan egyetlen egy PS4-et sem.
1850$-os ár mellet nem csoda .

-
zzeN
aktív tag
-
gyuribácsi88
addikt
-
Def26
félisten
Várok persze, nem most azonnal akartam rendelni, csak most nézegettem ezt az oldalt, regisztráltam és igazából azt nem tudom hogy eddig miért nem innen rendeltem, vannak nagyon jó árak. Minden téren, valószínűleg innen fogok ezentúl mindent, ami játék, vagy ha van valami olyan ruha, akkor azt, eléggé baráti árak vannak. Tegnap épp néztem hogy a cod ghosts 11k-ra jött volna ki 360-ra, nálunk meg még mindig 15K (boltba persze)
Jah és ingyenes a posta is.

-
gyuribácsi88
addikt
Várok persze, nem most azonnal akartam rendelni, csak most nézegettem ezt az oldalt, regisztráltam és igazából azt nem tudom hogy eddig miért nem innen rendeltem, vannak nagyon jó árak. Minden téren, valószínűleg innen fogok ezentúl mindent, ami játék, vagy ha van valami olyan ruha, akkor azt, eléggé baráti árak vannak. Tegnap épp néztem hogy a cod ghosts 11k-ra jött volna ki 360-ra, nálunk meg még mindig 15K (boltba persze)
-
Def26
félisten
Little OFF
Regisztráltam ezen a zavvi.com-on, olyan kérdésem lenne hogy amit megadtam bankszámlát, onnan emelik le a pénzt vásárlásnál? Tehát nem kell külön paypallal utalgatni?
Ha rendelek valamit amiben vegyesen lesz ruha/játék/bármi egyéb, akkor azt egy csomagba fogják küldeni?
Ha javasolhatom vár pár hetet. zavvi -n elég hamar elkezdenek esni a játékok árai.

-
whYz
őstag
Little OFF
Regisztráltam ezen a zavvi.com-on, olyan kérdésem lenne hogy amit megadtam bankszámlát, onnan emelik le a pénzt vásárlásnál? Tehát nem kell külön paypallal utalgatni?
Ha rendelek valamit amiben vegyesen lesz ruha/játék/bármi egyéb, akkor azt egy csomagba fogják küldeni?
Lehet valasztani, hogy paypallal fizetsz v bankkartyaval. Ha bankkartyat valasztottal akkor arrol.
-
gyuribácsi88
addikt
Little OFF
Regisztráltam ezen a zavvi.com-on, olyan kérdésem lenne hogy amit megadtam bankszámlát, onnan emelik le a pénzt vásárlásnál? Tehát nem kell külön paypallal utalgatni?
Ha rendelek valamit amiben vegyesen lesz ruha/játék/bármi egyéb, akkor azt egy csomagba fogják küldeni?
-
Mrdevil
addikt
-
zzola
titán
-
kovsol
titán
-
zzola
titán
-
BomiBoogie
MODERÁTOR
-
zzola
titán
A 30 dollásros PSN Plus-t sikerült már valakinek megvennie?
Store-ba nem tudok belépni.. -
whYz
őstag
Na bementem par boltba, de sehol sincs mar ps4. Valahol van par darab es £800-ert aruljak oket.

Viszont az osszes kiegeszito van meg raktaron...
-
Herczi
senior tag
Amúgy zavvin van meg bundle, 850 GBP-ért, ha valaki nagyon nem tud várni
Itt már egy 10%-os kupon elég sokat számít. -
Tatyla
őstag
na remélem akkor a nyíregyházi MM is kap annyit amennyit előrendeltek mert én onnan rendeltem és akkor tényleg fel is hívnak nem csak valami parasztvakítás...
-
Madwe
nagyúr
előrendelhető itt is nálunk, csak mondom nem mertem pirosat meg kéket előrendelni mert beírtam youtube-a vagy google be hogy red ps4 controller és konkrétan nem ad ki olyan találatot ami ne a sony 3db gyári képén kívül más lenne, ezért gondoltam, hogy ez még US-ba se jelent meg meg sehol szóval ergo nem fog jönni 13.ikáig, nekem meg kell 2 kontroller

Nekem is, de én nagy pakkban kértem a ps-t uh 2 fekete lesz... Pedig mit nem adnék egy kékért... haverom meg egy pirosért
lehet a végén lesz 4 kontrollerem pár év múlva 
-
DonDennis
senior tag
előrendelhető itt is nálunk, csak mondom nem mertem pirosat meg kéket előrendelni mert beírtam youtube-a vagy google be hogy red ps4 controller és konkrétan nem ad ki olyan találatot ami ne a sony 3db gyári képén kívül más lenne, ezért gondoltam, hogy ez még US-ba se jelent meg meg sehol szóval ergo nem fog jönni 13.ikáig, nekem meg kell 2 kontroller

-
Herczi
senior tag
Ma voltam E-Digital-nál és Media Markt-ban is.
E-Digital-nál nem tudtam beszélni senkivel sem konzol ügyben, viszont előttem vittek el egy Xbox360-at, amihez E-Digital-os garancia jegyet nyomtattak. Így azért kétségeim támadtak, hogy ők hivatalos Sony garanciával fognak-e értékesíteni..
Media Markt-ban (Pécs) kedvesek voltak velem. Elmondtam, hogy a weben előrendeltem a PS4-et, és semmilyen visszajelzést nem kaptam róla. Az ügyintéző bambán nézett, azt mondta: nem tudtam, hogy a neten elő lehet rendelni". Felhívott 2 embert, utána azt az információt adta, hogy pultra nem lesz kirakva PS4, pont annyi darabot hoznak majd, ahányan előrendelték, megjelenése pedig december 13-a. Amikor át lehet venni, felhívnak telefonon...
Hát akkor ez félig-meddig biztató hír, én 14-én tudok elmenni érte a MediaMarktba remélem félre tudják tenni, arra az egy napra, már ha lesz egyáltalán.
-
MasterMark
titán
Ma voltam E-Digital-nál és Media Markt-ban is.
E-Digital-nál nem tudtam beszélni senkivel sem konzol ügyben, viszont előttem vittek el egy Xbox360-at, amihez E-Digital-os garancia jegyet nyomtattak. Így azért kétségeim támadtak, hogy ők hivatalos Sony garanciával fognak-e értékesíteni..
Media Markt-ban (Pécs) kedvesek voltak velem. Elmondtam, hogy a weben előrendeltem a PS4-et, és semmilyen visszajelzést nem kaptam róla. Az ügyintéző bambán nézett, azt mondta: nem tudtam, hogy a neten elő lehet rendelni". Felhívott 2 embert, utána azt az információt adta, hogy pultra nem lesz kirakva PS4, pont annyi darabot hoznak majd, ahányan előrendelték, megjelenése pedig december 13-a. Amikor át lehet venni, felhívnak telefonon...
Xbox 360-nál nincs külön gari papír csak a gyáriszámmal kell a neten a gépet regisztrálni.
-
zzola
titán
Ma voltam E-Digital-nál és Media Markt-ban is.
E-Digital-nál nem tudtam beszélni senkivel sem konzol ügyben, viszont előttem vittek el egy Xbox360-at, amihez E-Digital-os garancia jegyet nyomtattak. Így azért kétségeim támadtak, hogy ők hivatalos Sony garanciával fognak-e értékesíteni..
Media Markt-ban (Pécs) kedvesek voltak velem. Elmondtam, hogy a weben előrendeltem a PS4-et, és semmilyen visszajelzést nem kaptam róla. Az ügyintéző bambán nézett, azt mondta: nem tudtam, hogy a neten elő lehet rendelni". Felhívott 2 embert, utána azt az információt adta, hogy pultra nem lesz kirakva PS4, pont annyi darabot hoznak majd, ahányan előrendelték, megjelenése pedig december 13-a. Amikor át lehet venni, felhívnak telefonon...
-
haddent
addikt
Angliából (UK) származó PS4 -re érvényes itthon a Sony garancia?
-
whYz
őstag
Szerintem Mo-n meg nem elerhetoek ezek. En angliaban elek.
Kepeket csinalok rola amint hazaertem, meg kb 2 ora.

-
DonDennis
senior tag
-
whYz
őstag
Na nekem megjott a piros kontrollerem. Faszaaa.

-
Mrdevil
addikt
Új hozzászólás Aktív témák
-
8100 - 8001
284207 - 284001 284000 - 282001 282000 - 280001 280000 - 278001 278000 - 276001 276000 - 274001 274000 - 272001 272000 - 270001 270000 - 268001 268000 - 266001 266000 - 264001 264000 - 262001 262000 - 260001 260000 - 258001 258000 - 256001 256000 - 254001 254000 - 252001 252000 - 250001 250000 - 248001 248000 - 246001 246000 - 244001 244000 - 242001 242000 - 240001 240000 - 238001 238000 - 236001 236000 - 234001 234000 - 232001 232000 - 230001 230000 - 228001 228000 - 226001 226000 - 224001 224000 - 222001 222000 - 220001 220000 - 218001 218000 - 216001 216000 - 214001 214000 - 212001 212000 - 210001 210000 - 208001 208000 - 206001 206000 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 9901 9900 - 9801 9800 - 9701 9700 - 9601 9600 - 9501 9500 - 9401 9400 - 9301 9300 - 9201 9200 - 9101 9100 - 9001 9000 - 8901 8900 - 8801 8800 - 8701 8700 - 8601 8600 - 8501 8500 - 8401 8400 - 8301 8300 - 8201 8200 - 8101 8100 - 8001 8000 - 7901 7900 - 7801 7800 - 7701 7700 - 7601 7600 - 7501 7500 - 7401 7400 - 7301 7300 - 7201 7200 - 7101 7100 - 7001 7000 - 6901 6900 - 6801 6800 - 6701 6700 - 6601 6600 - 6501 6500 - 6401 6400 - 6301 6300 - 6201 6200 - 6101 6100 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Konzol játékok
- PlayStation 4
- (kiemelt téma)
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Építő/felújító topik
- Nyíregyháza és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Autós topik
- Honor 600 – kezes, kitartó, költséges
- Székesfehérvár és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Horgász topik
- Az S25-ön is kipróbálható a One UI 9
- További aktív témák...
- Telefon felváráslás!! Xiaomi 13T, Xiaomi 13T Pro, Xiaomi 14T, Xiaomi 14T Pro
- Lenovo ThinkPad E15 Gen 2 15,6" - i7 1165G7, 16GB RAM, 512GB SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- HP EliteBook 745 G6 14" Ryzen 5 pro 3500U, 16GB RAM, 128GB SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R5 5600XT / RTX 3070 / 16GB DDR4 / 512GB Nvme SSD
- OnePlus 13 512GB Midnight Ocean Szép állapot
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

Egész mosott és a szín sem az igazi. Élőben jobb. Nem hittem azoknak akik eddig ezt mondták, de ez az igazság 
Nem vagyok én valami híres streamer, meg ezt már sokkan streamelték előttem is 
a folytatást xD,





![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)





Kendek

