Hirdetés
- Fórumok
- Konzol játékok
- PlayStation 4
- (kiemelt téma)
-
80100 - 80001
284207 - 284001 284000 - 282001 282000 - 280001 280000 - 278001 278000 - 276001 276000 - 274001 274000 - 272001 272000 - 270001 270000 - 268001 268000 - 266001 266000 - 264001 264000 - 262001 262000 - 260001 260000 - 258001 258000 - 256001 256000 - 254001 254000 - 252001 252000 - 250001 250000 - 248001 248000 - 246001 246000 - 244001 244000 - 242001 242000 - 240001 240000 - 238001 238000 - 236001 236000 - 234001 234000 - 232001 232000 - 230001 230000 - 228001 228000 - 226001 226000 - 224001 224000 - 222001 222000 - 220001 220000 - 218001 218000 - 216001 216000 - 214001 214000 - 212001 212000 - 210001 210000 - 208001 208000 - 206001 206000 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 81901 81900 - 81801 81800 - 81701 81700 - 81601 81600 - 81501 81500 - 81401 81400 - 81301 81300 - 81201 81200 - 81101 81100 - 81001 81000 - 80901 80900 - 80801 80800 - 80701 80700 - 80601 80600 - 80501 80500 - 80401 80400 - 80301 80300 - 80201 80200 - 80101 80100 - 80001 80000 - 79901 79900 - 79801 79800 - 79701 79700 - 79601 79600 - 79501 79500 - 79401 79400 - 79301 79300 - 79201 79200 - 79101 79100 - 79001 79000 - 78901 78900 - 78801 78800 - 78701 78700 - 78601 78600 - 78501 78500 - 78401 78400 - 78301 78300 - 78201 78200 - 78101 78100 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 06:30 Téma összefoglaló
PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!
Aktuális:
Kölcsönjáték nyilvántartó
Új hozzászólás Aktív témák
-
Def26
félisten
-
Djuree
félisten
-
vg
veterán
-
Djuree
félisten
na megtört végre a platina szűzségem is.

ahogy nézem az uncharted 2-höz is ugyanezek a trophyk vannak, lehet azt is megpróbálom kiplatinázni, nem volt olyan nagyon vészes pár hajtépős pillanaton kívül...
-
Djuree
félisten
megvettem a star wars racer revenget, hát megérte bőven nekem. jól elvagyok vele, és még az osztott képernyőt nem is nyomtuk. bár pár pálya hiányzik sajnos a régiből.

ki akarom platinázni...
-
dollarZ18
tag
A karrier mód arra jó hogy begyakorold az új irányítást, aztán kb ennyi. Viszont az ultimate team nagyon jó, azzal kb a végtelenségig el lehet lenni, csináltam 1 karaktert, offline UT-ben toltam egy 40 meccset, online UT-ben 20-at, és még kb sehol nincs a karakterem (pedig 1-2 kivétellel folyton nyerek)
, nagyon lassan megy a fejlődés, mert ezek a kártyák nem adják csak úgy a jó mozdulatokat. Unranked championship is jó, a Ranked is, summa-summarum tartalmas kis játék lett, és e mellé még jó is. 
karrier módban beadta nektek a "short notice" féle trophyt ?(I got this - a pontos neve, és hidden) Nekem már csak az hiányzik meg a 100k coin UT-ben és megvan a platina. De sajnos nem akarja bedobni, pedig már 2x vittem végig a karrier módot.
Elvileg a lényege, hogy csak 1 edzést nyomhass 3 helyett, de nekem sosem dobja

-
koncsik
MODERÁTOR
-
Wlac
Ármester
-
james001
veterán
-
Sefter
veterán
-
gyuribácsi88
addikt
A karrier mód arra jó hogy begyakorold az új irányítást, aztán kb ennyi. Viszont az ultimate team nagyon jó, azzal kb a végtelenségig el lehet lenni, csináltam 1 karaktert, offline UT-ben toltam egy 40 meccset, online UT-ben 20-at, és még kb sehol nincs a karakterem (pedig 1-2 kivétellel folyton nyerek)
, nagyon lassan megy a fejlődés, mert ezek a kártyák nem adják csak úgy a jó mozdulatokat. Unranked championship is jó, a Ranked is, summa-summarum tartalmas kis játék lett, és e mellé még jó is. 
-
Zanik
addikt
-
toompa
őstag
-
Wlac
Ármester
-
zsotesz81
senior tag
Carrier mód valóban rövid, már egy karaktert vissza is vonultattam (25 meccset bírt úgy, hogy végig szinte csak medium meg easy edzőtáborozásokat csináltam), viszont az ultimate team-mel el lehet lenni bőven.
-
hrvp
aktív tag
Persze, meg lehet oldani, ha ügyes vagy és nem ugrik meg a csavarhúzó a csavaron, meg nem töröd le a 2 picit fület szétszedésnél, akkor nem fogják észrevenni hogy szétszedted. De amúgy ha ugrik a gari akkor sincs nagy baj, ami tönkremehet a kontrolleren azokat fillérekért be lehet szerezni, és kicseréled magad, aztán kész.
hrvp; 2 napja játszok vele, iszonyatosan jó lett, sokkal jobb mint az első rész. Ráadásul UT online, UT offline, live events, stb.stb.

Karrier mód továbbra is csalódás, abban lehetett volna több content. De amúgy tényleg vannak benne jó dolgok, de ha már új módot akarnak, az a Pride Fc legyen
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
koncsik
MODERÁTOR
Háát... lehet, hogy neked van igazad
, én saját szempontomból értelmeztem a "You are not able to purchase this product for the following reason(s): You already own PS Plus."-t. 
#80076 vlaho: meg kell próbálni, én is így tettem. -
Adam_Shepard
addikt
Szegénykém ez is elegge burgonya volt


-
Adam_Shepard
addikt
De butus
A Sony csak 2500 dollart ker erte
Ahogy latom volt neki tester allomasa is.
-
zsotesz81
senior tag
Kezd egyre jobban tetszeni a UFC 2. Kezdem mostmár érteni a földharcot meg a submission-t is (ma sikerült submission-nel nyerni háromszor is). Ma az online játék sem szarakodott, tegnap minden meccsem valamiért kétszer kezdődött el. Mai utolsó meccsemen meg sikerült a Better later then never (ko vagy submission győzelem 10 mp-vel a meccs vége előtt) acsit is megszerezni, 1 mp volt még a meccsből mikor a bíró leléptette az ellenfelem

-
n000rbi
senior tag
Devkit.
Ettől függetlenül én is elfogadnék egy ilyen kinézetű gépet

-
Bingoo
tag
Online Co-op játéknak mit ajánlanátok? Főleg olyan érdekelne, aminek van valami értékelhető sztorija is.
Tesóm is beruházott egy PS4re,szóval most leginkább olyan játékokat szeretnénk venni, amit mindketten tudunk tolni.
Destiny lassan kipörgetve, mellette néha egy kis Broforce is befigyel.
A Division és a Dying Light már rajta van a listánkon, de egyelőre várunk amíg valamelyik akciós nem lesz.
Más ötlet? (Borderlandsot még anno PCn végigvittük, szóval azt még egyszer már nem szeretnénk)
Esetleg van valami jó fantasy amit tudnánk tolni ketten?Néztem neten sok listát, de most inkább a személyes véleményekre lennék kíváncsi.
-
Adam_Shepard
addikt
-
toompa
őstag
Szerintem meg csak az a lényeg,hogy ne legyen épp aktív ps+ előfizetés azon az accounton...
-
koncsik
MODERÁTOR
Sajnos csak teljesen új előfizetőknek (még nem volt PS+) szól, persze új accountot lehet kreálni ha valaki nagyon akarja az akciós árat, azt hiszem
- de nagyon megbonyolítja az életet, legalábbis szerintem. 
-
tonerz
aktív tag
-
Dinasti
senior tag
Este lenne kedve valakinek játszani TESO-val? Most töltöm le a gépre friss karaktert kezdenék. Ha érdekel valakit a dolog vegyen fel bátran.
-
Robi86
senior tag
-
marilllyo
veterán
Nekem is ilyen volt az elején. Aztán megjavult magától....
-
grandia
csendes tag
Nálam is ilyen, nem tudom mitől lehet

upc8823: ezt most minek?
Da sheep: egy erősebb ps4-Rol megy a pletyka
Hát ez k.jó..
Egyenlőre offline vagyok de még bízom benne, hogy valami frissítés után ha letölti megjavul.Nálad is akadozik? Hát akkor ez, hogy van?? Ez így most mi??
Direkt éjjelre használnám fülessel de hát így élvezhetetlen.
Nem lehet valami bluetooth kontroller probléma? -
Sirandrish
legenda
-
glspeter1
őstag
-
vonSux
őstag
-
Blaise
veterán
-
upc8823
tag
-
FuRiONight
addikt
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni egy olyan dologban, hogy pár napja vettem egy új típus ps4-et fülessel bloodborne, ds2 -vel. Az öröm nagy csupán egy a bibi akadozik a hang fülesben!! Először a fülesre gyanakodtam de egy másikkal is szaggat úgyhogy az kilőve. Nagyon zavart a dolog így visszavittem a gépet és komplett kicserélték egy másikra na és láss csodát hazavittem és azon is akadozik a hang fülesben! Ha a fülest a tv-be dugom úgy nincs gond szól szépen röccenésmentesen. Miért akadozik?? Mi lehet a baj? Nagyon zavaró

Nálam is ilyen, nem tudom mitől lehet

upc8823: ezt most minek?
Da sheep: egy erősebb ps4-Rol megy a pletyka
-
marilllyo
veterán
-
grandia
csendes tag
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni egy olyan dologban, hogy pár napja vettem egy új típus ps4-et fülessel bloodborne, ds2 -vel. Az öröm nagy csupán egy a bibi akadozik a hang fülesben!! Először a fülesre gyanakodtam de egy másikkal is szaggat úgyhogy az kilőve. Nagyon zavart a dolog így visszavittem a gépet és komplett kicserélték egy másikra na és láss csodát hazavittem és azon is akadozik a hang fülesben! Ha a fülest a tv-be dugom úgy nincs gond szól szépen röccenésmentesen. Miért akadozik?? Mi lehet a baj? Nagyon zavaró

-
upc8823
tag
Amúgy mi ez az új gép amiről beszéltek?
ps5 4K
? xbox two ?

-
marilllyo
veterán
Sziasztok! Volna egy indiszkrét kérdésem!
Megvettem a The Crew- Wild Run Edition-t, ugye ezek ùgy működnek, h felteszed az apal gamét és kulccsal aktivàlod az extra tartalmat. A PS3-on ez ùgy volt,h "gépre szòlt" vagyis ha egy PSN fiòkkal letöltöttem egy adott jàték extra tartalmàt,akkor azt a gépen lévő màsik felhasználónàl is aktivàlòdott. Jòl tudom? Ez most a PS4 esetében hogy megy? Mert aktivàltam a tartalmat régiòhoz tartozò PSN fiòkkal, de nem történt semmi! A jàtékban mindíg azt írja ki, h vegyem meg a kiegészítőt.Valakinek elképzelése?
Köszi előre is!
A PS4 játékok is így működnek ha primary az accod. Pechedre kivéve a Crew Wild Run-nál. Azt csak azon az accon tudod játszani amin megvetted / beaktiváltad.
-
koncsik
MODERÁTOR
-
_Bishop_
tag
Sziasztok! Volna egy indiszkrét kérdésem!
Megvettem a The Crew- Wild Run Edition-t, ugye ezek ùgy működnek, h felteszed az apal gamét és kulccsal aktivàlod az extra tartalmat. A PS3-on ez ùgy volt,h "gépre szòlt" vagyis ha egy PSN fiòkkal letöltöttem egy adott jàték extra tartalmàt,akkor azt a gépen lévő màsik felhasználónàl is aktivàlòdott. Jòl tudom? Ez most a PS4 esetében hogy megy? Mert aktivàltam a tartalmat régiòhoz tartozò PSN fiòkkal, de nem történt semmi! A jàtékban mindíg azt írja ki, h vegyem meg a kiegészítőt.Valakinek elképzelése?
Köszi előre is!
-
Sirandrish
legenda
-
oriic
HÁZIGAZDA
Until Dawn platina!
Az egyik oka volt a PS4 vásárlásomnak, és nem kellett csalódnom!
Nekem nagyon tetszett
Unchartedek megvoltak már?
-
Sirandrish
legenda
Until Dawn platina!
Az egyik oka volt a PS4 vásárlásomnak, és nem kellett csalódnom!
Nekem nagyon tetszett
-
Nayrobi
őstag
Kb 2 éve rendelek tőlük havi 1-2 csomagot és mindig minimum 2 hét amíg megjön.
-
EczkE
veterán
-
gyuribácsi88
addikt
Persze, meg lehet oldani, ha ügyes vagy és nem ugrik meg a csavarhúzó a csavaron, meg nem töröd le a 2 picit fület szétszedésnél, akkor nem fogják észrevenni hogy szétszedted. De amúgy ha ugrik a gari akkor sincs nagy baj, ami tönkremehet a kontrolleren azokat fillérekért be lehet szerezni, és kicseréled magad, aztán kész.
hrvp; 2 napja játszok vele, iszonyatosan jó lett, sokkal jobb mint az első rész. Ráadásul UT online, UT offline, live events, stb.stb.

-
Carasc0
őstag
-
ImACeltic
őstag
Nekem fél évig csinálta, aztán hagyta abba.

Az a két nagyon pici rugó van a két ravasz (L2-R2) alatt. De nem is biztos hogy az nyikorog, lehet hogy a ravasz ahol 2 ponton tartja magát a kontroller házhoz az nyikorog. De ha már mindenféleképpen be akarod "zsírozni" akkor max cseppents egy csepp WD40-et egy fölpiszkálóra, aztán azzal kend be a rugót, meg a ravasznak a 2 kis kapaszkodó fülét. Szétszedésnél vigyázz meg a rugó hajlamos elpattanni.
Köszi!
-
bandi0000
nagyúr
Nekem fél évig csinálta, aztán hagyta abba.

Az a két nagyon pici rugó van a két ravasz (L2-R2) alatt. De nem is biztos hogy az nyikorog, lehet hogy a ravasz ahol 2 ponton tartja magát a kontroller házhoz az nyikorog. De ha már mindenféleképpen be akarod "zsírozni" akkor max cseppents egy csepp WD40-et egy fölpiszkálóra, aztán azzal kend be a rugót, meg a ravasznak a 2 kis kapaszkodó fülét. Szétszedésnél vigyázz meg a rugó hajlamos elpattanni.
videók alapján jól látom hogy nincs a matrica alatt csavar? vagyis ha jól csinálom akkor nem vesztené el a garit a kontroller?
-
gyuribácsi88
addikt
Nekem fél évig csinálta, aztán hagyta abba.

Az a két nagyon pici rugó van a két ravasz (L2-R2) alatt. De nem is biztos hogy az nyikorog, lehet hogy a ravasz ahol 2 ponton tartja magát a kontroller házhoz az nyikorog. De ha már mindenféleképpen be akarod "zsírozni" akkor max cseppents egy csepp WD40-et egy fölpiszkálóra, aztán azzal kend be a rugót, meg a ravasznak a 2 kis kapaszkodó fülét. Szétszedésnél vigyázz meg a rugó hajlamos elpattanni.
-
ImACeltic
őstag
-
EczkE
veterán
-
ImACeltic
őstag
Ne szedd szét, majd abbahagyja.
Nem hiszem mert már jó ideje csinálja, kb 1-2 hónapja, csak most jött el az a pont, hogy kezd idegesíteni.
-
gyuribácsi88
addikt
-
marilllyo
veterán
-
ImACeltic
őstag
Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni, hogy mennyire kell szétszednem a Dualshock 4-et ahhoz, hogy beolajozzam a két ravaszt? Mivel nem tudom mitől, de nyikorognak...
-
Carasc0
őstag
-
Kendek
MODERÁTOR
-
tonerz
aktív tag
Magyar accom van de nekem a storban az 1 éves plusra 15000Ft ír

-
Kendek
MODERÁTOR
Sziasztok
A ps4-em eladasat tervezem es ezzel kapcsoltaban felmerult nehany kerdes
1. ha az accountomon vannak a jatakaim es a ps+ elofizum akkor azok az email es jelszo modositas utan megmaradnak?
2.ha toroltem a hozza adott bankartya adatokat,akkor nincs mod ra hogy megis a kartyamrol vasaroljanak?
bocsi ha hulye a kerdes,nem ertek annyira hozza
A valaszokert elore is koszonet
Az teljesen mindegy, hogy mi van a lemezen, érdemes egy inicializálást csinálni mielőtt átadod a gépet (biztos ami biztos). A lemezen levő játékokkal úgyis csak akkor tud játszani a vásárló ha megveszi őket. Tehát eladásnál különösebb hozzáadott értéket nem képviselnek.
-
baritz1995
tag
Sziasztok
A ps4-em eladasat tervezem es ezzel kapcsoltaban felmerult nehany kerdes
1. ha az accountomon vannak a jatakaim es a ps+ elofizum akkor azok az email es jelszo modositas utan megmaradnak?
2.ha toroltem a hozza adott bankartya adatokat,akkor nincs mod ra hogy megis a kartyamrol vasaroljanak?
bocsi ha hulye a kerdes,nem ertek annyira hozza
A valaszokert elore is koszonet
-
koncsik
MODERÁTOR
-
Djuree
félisten
-
marilllyo
veterán
-
Djuree
félisten
én is másfél hete rendeltem zavviról és még nem kaptam meg. GAME-től itt volt egyszer 3 nap alatt...
-
FuRiONight
addikt
-
hitman77
senior tag
Sziasztok,
Jelenleg nincs PS plus előfizetésem de azért kipróbáltam a WOT-ot és a War Thundert és működik a multiplayer mód. Ezek szerint nehány játékhoz nem kell PS plus a multihoz?
-
Adam_Shepard
addikt
Kerestem a Dark Souls 3-mat éscsak a Game-nél van egyedül Apocalypse edition. Az 576-nál meg majd 4 e Fttal drágább (még így is UK postával, meg mindennel).
-
marilllyo
veterán
2 hét Zavvi-ról? Te jó ég! Bár szerintem ebből másfél hetet Pesten szüttyögtek vele. Nem volt benn munkaszüneti nap? Nekem volt, hogy kedden postára adták és pénteken már játszottam vele.
-
Nayrobi
őstag
Nekem zavviról 2 hét, gameről 2-4 hét szokott lenni az átlag. Nem véletlenül írtam, elég szomorú. Pár hete Kanadából 3 nap alatt ért ide egy csomagom. Durva.
-
manu75
aktív tag
-
marilllyo
veterán
Parancsolj
Hol kerestél videót ha nem a Youtube-on?![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
manu75
aktív tag
A Broforce játékkal kapcsolatban kérnék segítséget.
A 2. vagy 3. covert mission mikor időzsaruval adja be az elején és kirobban a pálya alja mit kell csinálni? Nem találtam videót erről a részről, hogy lehetne megcsinálni. -
Sirandrish
legenda
-
marilllyo
veterán
Sawed off shotgun-t keress. Az tutira premium tartalom.
(#80016) Nayrobi : UK-ból jó esetben 1 hét alatt is ideérhet. 2-4 hét az csájna. Persze aztán meglepetés mindig érhet. Pláne a magyar postával.

-
Zanik
addikt
Köszi a választ. Még nem vagyok biztos, hogy 1 játék miatt előfizetek, de majd megnézem mik vannak még a listán.
-
h4mi1
tag
Megnéztem és volt kék fegyver + két zöld táska , volt trooper ruha , swatos, hazamat, meg még vagy kétfajta ezenkivül kb. De nem tudom hogy van amit mindenki megkap vagy egyaltalan nincs olyan?
-
tuki2200
senior tag
Érdemes PS Now miatt angol account-ot csinálni? Asszony belezúgott PS3-on (az öccsének van) a The Last Guy-ba, és most nyöszörög hogy miért nincs PS4-re. Ha csinálok account-ot és előfizetek akkor még meg is kell venni a játékokat vagy automatikusan játszható az összes a megadott listáról?
Érdemes, multiplayer is engedélyezve van a Now-os játékokban, lehet előfizetni es minden játék elérhető amíg az előfizetés tart illetve csak kiválasztott játékokat is kilehet bérelni bizonyos idokozokre
-
Nayrobi
őstag
Sziasztok! A Game.co.ukrol kb mennyi ido alatt er ide a cucc? Es mennyire megbizhatoak?
2-4 hét
-
>Deego..
senior tag
Jee Until Dawnba megmenekült mindenki

Első nekifutásra 3an hullottak el, de aztán második nekifutásra rage-eltem egyet a legvégén a "dont move" résznél..aztán harmadik nekifutásra már minden klappolt.
Holnap kinyírok mindenkit
"Holnap kinyírok mindenkit"

-
Adam_Shepard
addikt
Sziasztok! A Game.co.ukrol kb mennyi ido alatt er ide a cucc? Es mennyire megbizhatoak?
-
hitman77
senior tag
-
Beri78
őstag
3 perce neztem. 31.03.2016 a vege....
-
Sirandrish
legenda
Jee Until Dawnba megmenekült mindenki

Első nekifutásra 3an hullottak el, de aztán második nekifutásra rage-eltem egyet a legvégén a "dont move" résznél..aztán harmadik nekifutásra már minden klappolt.
Holnap kinyírok mindenkit
-
hitman77
senior tag
Sziasztok,
A 12 hónapos plus akció véget ért? Most nem találom.
-
marilllyo
veterán
Nézd meg, hogy a reward vendor (lépcső alatt) ad-e shotgunt. Ha nem akkor sajna itt sem osztódik.
Elvileg ha te veszed jó lehet de javaslom várjátok meg az első rendes dlc-t. Hátha az extra pályarészre te is be tudsz menni. Az a pár skin le van sz*rva.
-
h4mi1
tag
Ő vette :/ eddig minden játék season passát megtudtuk osztani. Akkor én megtudom venni külön attól még? hogy a játék csak osztva van?
-
Sirandrish
legenda
Szerencsére olyan vizuális megvalósítást kapott a cucc hogy a javát megérted abból is hogy nézed.
Egyébként a szövegek sem túl bonyolultak. Én sem vagyok tól combos angolból de elég sok mindent megértettem -
marilllyo
veterán
Te vetted vagy ő?
Egyébként a season pass-sal nem töltődik le semmi. Amúgy egyelőre csak pár ruci meg egy shoti ami a reward vendor-nál lesz beváltható. Az első rendes sp tartalom majd júniusban jön.
Nem mellesleg elvileg a Division season pass nem osztódik.

-
h4mi1
tag
Helló vettünk haverral egy Tom Clancy’s The Division gold editiont , de valamiért a season pass-t nem adja meg, mikor rámegyek hogy download azt írja hogy playabe de nem kapok semmit.
-
Adam_Shepard
addikt
-
marilllyo
veterán
Semmi. Nulla. Zéró. Bekapcsolsz alá egy feliratot még a hülye is megérti. 2 dolog közül választhatsz általában (vagy mindig)...de az is olyan, hogy "Jump" vagy "Run" vagy esetleg "hide". Egyébként ha láttál már ilyen témájú filmet akkor anélkül is tudni fogod miről van szó. Nem sokat idéznek Nietzsche-től benne.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Egy rész van a háromnegyede körül amikor van egy "tudd, hogy értsd" helyzet egy kis háttértörténettel....ott esetleg érdemes figyelni de ha nem teljesen világos majd elmesélem.
-
killer095
őstag
Van valami hír a pc-s remoteplayről?
-
EczkE
veterán
Amúgy mi ez az új gép amiről beszéltek?
Új hozzászólás Aktív témák
-
80100 - 80001
284207 - 284001 284000 - 282001 282000 - 280001 280000 - 278001 278000 - 276001 276000 - 274001 274000 - 272001 272000 - 270001 270000 - 268001 268000 - 266001 266000 - 264001 264000 - 262001 262000 - 260001 260000 - 258001 258000 - 256001 256000 - 254001 254000 - 252001 252000 - 250001 250000 - 248001 248000 - 246001 246000 - 244001 244000 - 242001 242000 - 240001 240000 - 238001 238000 - 236001 236000 - 234001 234000 - 232001 232000 - 230001 230000 - 228001 228000 - 226001 226000 - 224001 224000 - 222001 222000 - 220001 220000 - 218001 218000 - 216001 216000 - 214001 214000 - 212001 212000 - 210001 210000 - 208001 208000 - 206001 206000 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 81901 81900 - 81801 81800 - 81701 81700 - 81601 81600 - 81501 81500 - 81401 81400 - 81301 81300 - 81201 81200 - 81101 81100 - 81001 81000 - 80901 80900 - 80801 80800 - 80701 80700 - 80601 80600 - 80501 80500 - 80401 80400 - 80301 80300 - 80201 80200 - 80101 80100 - 80001 80000 - 79901 79900 - 79801 79800 - 79701 79700 - 79601 79600 - 79501 79500 - 79401 79400 - 79301 79300 - 79201 79200 - 79101 79100 - 79001 79000 - 78901 78900 - 78801 78800 - 78701 78700 - 78601 78600 - 78501 78500 - 78401 78400 - 78301 78300 - 78201 78200 - 78101 78100 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Konzol játékok
- PlayStation 4
- (kiemelt téma)
- Huawei Watch Fit 5 Pro - jó forma
- Milyen légkondit a lakásba?
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Jövedelem
- Xiaomi 17T - T-modell
- Külföldi rendelések: boltok, fizetés, postázás
- Gyúrósok ide!
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Fujifilm X
- iPhone topik
- További aktív témák...
- Készpénzes / Utalásos konzol felvásárlás! Személyesen vagy Postával!
- Készpénzes / Utalásos konzol felvásárlás! Személyesen vagy Postával!
- BESZÁMÍTÁS! ASUS ROG XBOX Ally X 24GB/1TB kézikonzol garanciával, hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Sony PlayStation 5 825GB SSD lemezes konzol játékkal garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Sony PlayStation 5 825GB SSD lemezes konzol garanciával hibátlan működéssel
- iking.hu Apple iPhone XR 64GB használt White megkímélt 100% akku 6 hónap garancia
- Bomba áron dobozos Hp Laptop! /AMD Ryzen 5-7520U/8 GB/256 SSD/FHD/Garancia
- 27% - ASUS TUF Gaming B850-PLUS WIFI Alaplap!
- Apple iPhone 16 Pro Max 256GB Black Titanium Karcmentes 100% akkumulátor (152 ciklus)
- GAMING PC! Ryzen 7800X3D / RTX 5070 Ti / 32GB DDR5 / X870 / 1TB NVMe / 1000w Gold! BeszámítOK
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest





, nagyon lassan megy a fejlődés, mert ezek a kártyák nem adják csak úgy a jó mozdulatokat. Unranked championship is jó, a Ranked is, summa-summarum tartalmas kis játék lett, és e mellé még jó is. 








![[link] [link]](https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/v/t1.0-9/5727_1159898270696951_5806049034333123366_n.jpg?oh=a9bcc34f618aafb5ddcea0a88d79adb3&oe=5755BC37&__gda__=1468182888_db9f978c9fd762f1561702d027855c7c)
? xbox two ?

(vidékről Budapestre)

