Hirdetés
- Fórumok
- Konzol játékok
- PlayStation 4
- (kiemelt téma)
- OLED TV topic
- Vezetékes FEJhallgatók
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Melyik tápegységet vegyem?
- iPad topik
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Gaming notebook topik
- NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti / 3070 / 3070 Ti (GA104)
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- SONY LCD és LED TV-k
-
280100 - 280001
284207 - 284001 284000 - 282001 282000 - 281901 281900 - 281801 281800 - 281701 281700 - 281601 281600 - 281501 281500 - 281401 281400 - 281301 281300 - 281201 281200 - 281101 281100 - 281001 281000 - 280901 280900 - 280801 280800 - 280701 280700 - 280601 280600 - 280501 280500 - 280401 280400 - 280301 280300 - 280201 280200 - 280101 280100 - 280001 280000 - 279901 279900 - 279801 279800 - 279701 279700 - 279601 279600 - 279501 279500 - 279401 279400 - 279301 279300 - 279201 279200 - 279101 279100 - 279001 279000 - 278901 278900 - 278801 278800 - 278701 278700 - 278601 278600 - 278501 278500 - 278401 278400 - 278301 278300 - 278201 278200 - 278101 278100 - 278001 278000 - 276001 276000 - 274001 274000 - 272001 272000 - 270001 270000 - 268001 268000 - 266001 266000 - 264001 264000 - 262001 262000 - 260001 260000 - 258001 258000 - 256001 256000 - 254001 254000 - 252001 252000 - 250001 250000 - 248001 248000 - 246001 246000 - 244001 244000 - 242001 242000 - 240001 240000 - 238001 238000 - 236001 236000 - 234001 234000 - 232001 232000 - 230001 230000 - 228001 228000 - 226001 226000 - 224001 224000 - 222001 222000 - 220001 220000 - 218001 218000 - 216001 216000 - 214001 214000 - 212001 212000 - 210001 210000 - 208001 208000 - 206001 206000 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 06:30 Téma összefoglaló
PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!
Aktuális:
Kölcsönjáték nyilvántartó
Új hozzászólás Aktív témák
-
Dinomano
őstag
-
Dinomano
őstag
Fel lehet ezt fogni úgy is, hogy milyen királyság, hogy az alapjáték jött PS4-re is! :-) (Elfogadom azt az érvet, hogy technikailag már lehet hogy nem birja a PS4 a felhőből tengerbe alászállást. /Ha jól tudom, van ilyen jelenet ill. lehetőség a DLC-ben./ )
Előző generációnál is volt ilyen, hogy alapjáték jött, de dlc már nem.
-
perge666
veterán
-
GEIL
addikt
-
perge666
veterán
Pedig jó volna, mert őszre jön a Mortal Kombat újabb része és muszáj lesz váltanom...
Ez amúgy masszív "szemétség", mert a Ps4 hardvere még eltekerné tuti az új Mortalt....de "mégsem támogatott"...bezzeg a Nintendo Switch az igen

PS4 60 fps-sel viszi a Fortnite-ot is...a Switch pedig 30-cal és butítottabb grafikán...akkor nincs is miről beszélni tovább...ez üzlet...Switchnek nincs még utódja ezért adnak mindent ki még rá.
Én lehet elhúzom a PS5 vásárlást az új GTA megjelenéséig……….
-
A Zéé
addikt
Pedig jó volna, mert őszre jön a Mortal Kombat újabb része és muszáj lesz váltanom...
Ez amúgy masszív "szemétség", mert a Ps4 hardvere még eltekerné tuti az új Mortalt....de "mégsem támogatott"...bezzeg a Nintendo Switch az igen

PS4 60 fps-sel viszi a Fortnite-ot is...a Switch pedig 30-cal és butítottabb grafikán...akkor nincs is miről beszélni tovább...ez üzlet...A Horizon Burning Shores szerintem nagyobb szemétség, hogy nem jött PS4-re.
Mindegy, majd a 3. rész előtt ráérünk PS5-öt venni, akkor meg úgyis illik majd újra tolni az előtte lévőket
-
GEIL
addikt
Pedig jó volna, mert őszre jön a Mortal Kombat újabb része és muszáj lesz váltanom...
Ez amúgy masszív "szemétség", mert a Ps4 hardvere még eltekerné tuti az új Mortalt....de "mégsem támogatott"...bezzeg a Nintendo Switch az igen

PS4 60 fps-sel viszi a Fortnite-ot is...a Switch pedig 30-cal és butítottabb grafikán...akkor nincs is miről beszélni tovább...ez üzlet... -
#42308056
törölt tag
-
_drk
addikt
-
#42308056
törölt tag
-
_drk
addikt
-
#42308056
törölt tag
-
I02S3F
addikt
-
Frod
addikt
-
tboy93
nagyúr
nekem driftelt mar ujonnan vasarolt 2 honapos ds4, majd az ujonnan vasarolt dse-ben sem volt tobb mint 3 honap amikor tonkrement a ravaszban a rugo
jatszok kb heti 5-10 orat max
-
eeXaa
addikt
Nekem a Fat géphez kapott gyári fekete kontrollerem végig hibátlanul működött amíg meg volt.
A Slimet néhány éve nyúzom,azzal már sötétkék kontrollert kaptam,de a mai napig hibátlan az is,igaz mostanában nem sokat használom.Szerintem ezek a meghibásodások nagyban függenek a felhasználótól is. / meg persze lehetnek rosszabb minőségüek is /
A régi PS1-2-es kontrollereim nagyon sokat kaptak már tőlem,földhöz vágtam egyik,másikat,idegességemben úgy beleharaptam hogy a fogam nyoma rajta maradt,de bírták a strapát,na ezek az újak szerintem ezt már nem bírnák ki.

soha nem volt ilyen gondom egy kontrolleremmel sem, csak ezzel... pedig van, volt már vagy 20, ami közt van 4db DS3 is, de biztos én csinálok valamit rosszul.
-
perge666
veterán
Nekem a Fat géphez kapott gyári fekete kontrollerem végig hibátlanul működött amíg meg volt.
A Slimet néhány éve nyúzom,azzal már sötétkék kontrollert kaptam,de a mai napig hibátlan az is,igaz mostanában nem sokat használom.Szerintem ezek a meghibásodások nagyban függenek a felhasználótól is. / meg persze lehetnek rosszabb minőségüek is /
A régi PS1-2-es kontrollereim nagyon sokat kaptak már tőlem,földhöz vágtam egyik,másikat,idegességemben úgy beleharaptam hogy a fogam nyoma rajta maradt,de bírták a strapát,na ezek az újak szerintem ezt már nem bírnák ki.

-
_drk
addikt
Persze.
De gondolom mivel más a festés így más lehet a gyári folyamat.
Amit géphez adnak feketét szerintem összes ismerősnek szét ment előbb utóbb. Ezek a színesek meg mindenkinek meg van. Lehet nem véletlen. De csak konteo! -
eeXaa
addikt
-
_drk
addikt
A külön színesek lehet jobbak.
Nekem a gépes fekete megadta magát 2 év után. Viszont az UTP kábeles Alza akcióban vett világos kék joy 3 évet nyúzva még semmi baja. -
consono
nagyúr
Nekem nem driftel sem az eredeti PS4 FAT-hoz kapott fekete, sem az utólag vett kék, mondjuk én nem is játszom shootereket, vagy autoversenyt PS4-EN
Ellenben a gumit a kar tetejére már kétszer kellett visszaragasztanom... -
eeXaa
addikt
hali!
lehet tudni, ill. van olyan széria a DS4 ből, amire nincs panasz stick driftre? a green camot néztem ki, de lehet veszek inkább egy nacon vezetékeset, ha az összes DS4 ugyanolyan hajlamos erre. -
wolf13
őstag
Be vagyunk jelentkezve, PC, PS, MOBIL, viszont tegnap elkerülte a figyelmem, hogy
"Az ajánlat május.........................., érvényes a kiválasztott ügyfelek számára"
Tehát akkor ezek szerint, neked mákod volt. Ennyi!
Csak nagyon érdekes, hogy Te miért lettél a "kiválasztott" ügyfelek között.Igen. Nem akartam senkit félrevezetni. Csak előbb hosszabbítottam meg előfizetésem , mint kaptam a mailt.
Már vargalex is felhívta rá a figyelmem. -
Lackooo84
nagyúr
-
neo-geo
senior tag
Be vagyunk jelentkezve, PC, PS, MOBIL, viszont tegnap elkerülte a figyelmem, hogy
"Az ajánlat május.........................., érvényes a kiválasztott ügyfelek számára"
Tehát akkor ezek szerint, neked mákod volt. Ennyi!
Csak nagyon érdekes, hogy Te miért lettél a "kiválasztott" ügyfelek között. -
Gerzsi
tag
-
Lackooo84
nagyúr
-
Gerzsi
tag
-
Lackooo84
nagyúr
-
AxBattler
félisten
-
Geller72
veterán
Tessék, ezt találtam ami raktáron is van, és még olcsó is. Ráadásul sokkal nagyobb kapacitású mint a gyári, és kompatibilis a v1 és v2 kontrollerekkel is!
Megjött az akku a kontrollerhez. Nagyon gyorsan, baromira korrektek voltak, még telefonos egyeztetés is volt előtte.
. Megjött, passzolt, megy szépen, és 2000mAh-s. Köszi-pacsi még egyszer az ötletért. 
-
wolf13
őstag
Ne haragudj , azt nem láttam. Köszi a felvilágosítás.
Ezt már nem is olvastam , mivel előbb vettem meg , mint kaptam a mailt. -
vargalex
félisten
-
wolf13
őstag
-
vargalex
félisten
-
neo-geo
senior tag
Én most PC-ről néztem, de szerintem a PS4-en sem lesz más opció, de ha igen akkor gyorsan hosszabbítok Én is!
-
icemad
nagyúr
Én meg azt nem találom, hogy hol lehet megszüntetni az ismétlődő számlázást... Oké, hogy most olcsóbb, nekem is adná a 25% kedvezményt, de nekem nem kell semelyik.
-
wolf13
őstag
Ez valószínűleg új belépőknek ennyi, mivel nekem is 18 ezret ír mint, ahogy
AxBattler fórumtársnak is!
FollowTheORI Jól emlékszel, max új belépőknek vot 50%-os kedvezmény, a hosszasbítás mindik csak 25%-os akció volt, 13500Ft-ért.Jövő hónap 9. járt volna le nekem. Így most 13.500 ért hosszabbítottam. Nem új előfizetőként.
Délután mailt is kaptam , azon ott a gomb (link) , hogy újítsam meg az előfizetést.
-
neo-geo
senior tag
-
AxBattler
félisten
Nekem nem rémlik, hogy valaha is lett volna hosszabításra 50% PS plusra... talán teljesen új vagy már bőven lejárt előfizura igen... de az sem rémlik.

Mindig ez a 13.5k szokott lenni...
Szóval szerintem "arra aztán várhatsz"...

Igazad lehet.
-
Geller72
veterán
Nekem nem rémlik, hogy valaha is lett volna hosszabításra 50% PS plusra... talán teljesen új vagy már bőven lejárt előfizura igen... de az sem rémlik.

Mindig ez a 13.5k szokott lenni...
Szóval szerintem "arra aztán várhatsz"...

Nekem tegnap vonta le az évest, 18k volt..
-
FollowTheORI
nagyúr
Nekem nem rémlik, hogy valaha is lett volna hosszabításra 50% PS plusra... talán teljesen új vagy már bőven lejárt előfizura igen... de az sem rémlik.

Mindig ez a 13.5k szokott lenni...
Szóval szerintem "arra aztán várhatsz"...

-
Damos
tag
-
rumkola
nagyúr
-
Damos
tag
Ha PC-re rádugod, akkor a Gamepad Tester weboldalon tudod csekkolni.
Driftelni akkor szokott, ha beszennyeződik, vagy szimplán csak kikopik, illetve elhasználódik.Közben túrtam kicsit a netet, és rátaláltam erre.
Ez a tanács érkezett többek között:
"Try a different save game it will be fine"
Működik, vagyis csak ki kellett választanom egy másik játékmentést.Vesszek meg, ha értem.
-
Kendek
MODERÁTOR
Sziasztok,
Olyan problémám van, hogy mindkét gombám driftel, de csak egyetlen játéknál (The Last of US Part II). A többi játéknál ez nem jelentkezik (Days Gone, Uncharted 4, Gran Turismo Sport, stb), nincs semmi úszás. A nevezett játék beállításai között nem találtam olyat, hogy a holtjáték érzékenységén lehetne állítani, és amúgy sem nyúltam soha ezekhez a beállításokhoz.
Ez mitől lehet?
Ha PC-re rádugod, akkor a Gamepad Tester weboldalon tudod csekkolni.
Driftelni akkor szokott, ha beszennyeződik, vagy szimplán csak kikopik, illetve elhasználódik. -
Damos
tag
Sziasztok,
Olyan problémám van, hogy mindkét gombám driftel, de csak egyetlen játéknál (The Last of US Part II). A többi játéknál ez nem jelentkezik (Days Gone, Uncharted 4, Gran Turismo Sport, stb), nincs semmi úszás. A nevezett játék beállításai között nem találtam olyat, hogy a holtjáték érzékenységén lehetne állítani, és amúgy sem nyúltam soha ezekhez a beállításokhoz.
Ez mitől lehet?
-
AxBattler
félisten
-
wolf13
őstag
Hát én nem vártam , mindig ebben az időszakban újítom, így 1.5 múlva le is járt volna.
Valószínű arra dobja a 25% , kinek milyen futó előfizetés van.
-
AxBattler
félisten
-
wolf13
őstag
-
Frod
addikt
Én is pont páromnak keresek PS4 kontrollert, láttam, hogy pár helyen van az ilyen alapszínekből bontatlan garis (fekete,fehér, metál kék meg magma piros talán), de azok olyan "unalmasak" szerintem
Marketplacen láttam már egy pár ritkább színű DS4et, de sosem tudtam eldönteni képről, hogy az kamu vagy OEM vagy isten se tudja milyen kontrollerek
Valószínű majd egy új fehérre fog kerülni a választás, de még mindig agyam eldobom, hogy egy árban van a Dualsense meg a Dualshock is ennyi idő utánA Midnight Blue nekem tetszik, azt választottam volna, mert az alapszíneket üti, és az addigi különleges verziók nem jöttek be... de aztán végül jött a Sunset Orange!
Szerintem az, a Berry és a Midnight voltak a legpofásabb karok az előző gen-ből. -
Geller72
veterán
Köszi a tippet, legközelebb szerintem én is betárazok Dualsenseből, meg talán Dualshockból is, de egyelőre még elég távol van a BF
V2 terepmintás van emagon 17k-ért.. (ARTC). Gyári, fekete meg 19.7k-ért ugyanitt.
-
bakelitlemez
tag
Én is pont páromnak keresek PS4 kontrollert, láttam, hogy pár helyen van az ilyen alapszínekből bontatlan garis (fekete,fehér, metál kék meg magma piros talán), de azok olyan "unalmasak" szerintem
Marketplacen láttam már egy pár ritkább színű DS4et, de sosem tudtam eldönteni képről, hogy az kamu vagy OEM vagy isten se tudja milyen kontrollerek
Valószínű majd egy új fehérre fog kerülni a választás, de még mindig agyam eldobom, hogy egy árban van a Dualsense meg a Dualshock is ennyi idő után -
Frod
addikt
Hali!
Vennék egy új kontrollert a PShez, mert a mostanin elkezdett nyikorogni a stick(!), esetleg valaki tud valami helyet, ahol lehetne jó áron új kontrollert venni fehér vagy a régi nagyon menő színekben (pl. Berry Blue)?Árukeresőt már végignéztem, de agyam eldobom, hogy kb már egy árban mozog a DS4 és a Dualsense is
Vagy ha esetleg valakinek van már jó tapasztalata wireless utángyártott márkás kontrollerekkel vagy valami BPi kontroller gyorsszervizzel,akkor szívesen meghallgatom azokat is
Berry Blue már fixen nincsen, talán aranyárban magánszemély árulhat, de évekkel ezelőtt kifogyott már. Ez igaz a legtöbb speckó DS4-re.
(Legalább 3-4(?) éve volt már amikor egy cimborám ilyet vadászott a nejének, és kb az utolsót találta meg Pesten valami kisebb konzolos helyen BF-kor) -
bakelitlemez
tag
Köszi a tippet, legközelebb szerintem én is betárazok Dualsenseből, meg talán Dualshockból is, de egyelőre még elég távol van a BF
-
Lackooo84
nagyúr
Hali!
Vennék egy új kontrollert a PShez, mert a mostanin elkezdett nyikorogni a stick(!), esetleg valaki tud valami helyet, ahol lehetne jó áron új kontrollert venni fehér vagy a régi nagyon menő színekben (pl. Berry Blue)?Árukeresőt már végignéztem, de agyam eldobom, hogy kb már egy árban mozog a DS4 és a Dualsense is
Vagy ha esetleg valakinek van már jó tapasztalata wireless utángyártott márkás kontrollerekkel vagy valami BPi kontroller gyorsszervizzel,akkor szívesen meghallgatom azokat is
Szerencsére én bfkor bestockoltam 17 ezerért pár dualsense-t, és még a géphez kapott sem driftel szóval nemtudom mikor bonthatom ki a szép színeseket.

-
bakelitlemez
tag
Hali!
Vennék egy új kontrollert a PShez, mert a mostanin elkezdett nyikorogni a stick(!), esetleg valaki tud valami helyet, ahol lehetne jó áron új kontrollert venni fehér vagy a régi nagyon menő színekben (pl. Berry Blue)?Árukeresőt már végignéztem, de agyam eldobom, hogy kb már egy árban mozog a DS4 és a Dualsense is
Vagy ha esetleg valakinek van már jó tapasztalata wireless utángyártott márkás kontrollerekkel vagy valami BPi kontroller gyorsszervizzel,akkor szívesen meghallgatom azokat is
-
Elims
veterán
-
Tasunkó
őstag
-
icemad
nagyúr
Az 1 cellás akkuk 3.7V-osak. (Általában, pl. ez is). A 2.0-s USB 5V-ot ad, feltéve, ha egy dual hub nem közös tápon osztozik. Én jobban aggódnék azon a feliraton, hogy a 2000-es akkut max 1A-al akarja töltetni.

Viszont ha USB-n töltöd, akkor nem aggódnék, mert feltételezem, hogy a kontrollerben van töltésvezérlés és nem tolja púposra. Szerintem.3.7 voltot ad le. Az világos. Töltésnél tűnt fel a 4.2 volt. Most nézem, hogy az egyik oldalán 4.2 volt a másikon 4.25 volt van.
Gondolom a két különböző kontroller típus miatt. -
Kendek
MODERÁTOR
Hogy az USB az szabványosan 5V, az nem probléma. A kontrolleren belül ez át van alakítva a kívánt töltési feszültségre.

-
Geller72
veterán
Az 1 cellás akkuk 3.7V-osak. (Általában, pl. ez is). A 2.0-s USB 5V-ot ad, feltéve, ha egy dual hub nem közös tápon osztozik. Én jobban aggódnék azon a feliraton, hogy a 2000-es akkut max 1A-al akarja töltetni.

Viszont ha USB-n töltöd, akkor nem aggódnék, mert feltételezem, hogy a kontrollerben van töltésvezérlés és nem tolja púposra. Szerintem. -
icemad
nagyúr
Tessék, ezt találtam ami raktáron is van, és még olcsó is. Ráadásul sokkal nagyobb kapacitású mint a gyári, és kompatibilis a v1 és v2 kontrollerekkel is!
Csak kíváncsiságból kérdezem... ezen azt írják, hogy max töltési feszültség 4.2 volt. Nem 5v kell ezeknek a töltéséhez? Talán az USB portok is ennyit adnak le. Vagy maga a kontroller, töltés közben ezt még transzformálja 4.2 voltra?
-
Dinomano
őstag
-
Geller72
veterán
Tessék, ezt találtam ami raktáron is van, és még olcsó is. Ráadásul sokkal nagyobb kapacitású mint a gyári, és kompatibilis a v1 és v2 kontrollerekkel is!

Köszönöm, meg is rendeltem. Kendeknek is szép napot!
Geller -
Kendek
MODERÁTOR
Tessék, ezt találtam ami raktáron is van, és még olcsó is. Ráadásul sokkal nagyobb kapacitású mint a gyári, és kompatibilis a v1 és v2 kontrollerekkel is!
-
Geller72
veterán
Üdv.
Betérdelt az akku a kontrollerembe. Hol kapok itthon, relatíve gyorsan, futárral akkut hozzá?
Köszi.
Geller -
tboy93
nagyúr
-
Dinomano
őstag
Div. 2 is nagyon jó áron van. Ezeöccáé sok-sok óra móka....
Az a bajom az MS és Sony oldalakkal, hogy nagyon béna a kereső... Legjobb deal-eket meg legolcsóbb árakat úgy kell kibogarászni manuálisan kb. ...
-
Lackooo84
nagyúr
-
Elims
veterán
-
F-ECT$
titán
-
raziel01
veterán
Szubjektív.
Nyilván attól függ akarsz-e egyáltalán venni valamit, meg hogy amúgy mennyit szánsz a hobbira.
Az új NFS, Dead Space és Callisto pl az eddigi legalacsonyabb áraikon szerepelnek, ezt meg kell adni nekik. (De alapvetően az összes Store akciózásról elmondható ez, hogy persze szép és jó az akciós Callisto 18-ért, de lemezen 10 alatt van hónapok óta, stb.)És tegyük hozzá, hogy utána a Callisto még el is adható ha lemezen veszed ergo kb nulla buktával végigvihető.
-
Tasunkó
őstag
-
Frod
addikt
Szubjektív.
Nyilván attól függ akarsz-e egyáltalán venni valamit, meg hogy amúgy mennyit szánsz a hobbira.
Az új NFS, Dead Space és Callisto pl az eddigi legalacsonyabb áraikon szerepelnek, ezt meg kell adni nekik. (De alapvetően az összes Store akciózásról elmondható ez, hogy persze szép és jó az akciós Callisto 18-ért, de lemezen 10 alatt van hónapok óta, stb.) -
Alarikman
senior tag
Talált valaki épeszű ajánlatot a mostani 75%-os akcióban ami Big games Big deals néven fut? Én még nem.
-
Djuree
félisten
-
Lackooo84
nagyúr
PC-n magyarosították, akkor ott kell nyomnod.

-
Djuree
félisten
most nem akarom ezt elölről kezdeni, elnézést, de akkor fogsz fejlődni angolból, ha kicsit megerőlteted magad.
anno mi még rendesen, könyvből szótáraztuk a syberiát, de átverekedtem magam rajta, és egy idő után már rohamos a fejlődés. amit meg így összeszedsz, nem veszi el már tőled senki, szerintem érdemes kicsi energiát belefektetni.
persze ez igaz, de így 40 körül már nem sok energiám van erre, meg sajnos időm se, de a HP-t szeretem, annyira megy hogy végig tudjam nyomni, de az csak fél élmény.
FPS meg RTS ilyesmiket simán megértek, de az ilyen rpg-k okoznak gondot inkább. -
Dinomano
őstag
Érdemes ráfeküdni az angolra. Azért eléggé lekorlátoz az, ha konzolon csak magyar játékokat vadászol. Ráadásul, ha nem keményvonalas RPG-ről van szó, expert szint sem kell, eléggé egységes a játékok nyelvezete, és gyenge középszint bőven elég. (Lehet, hogy a sztori felfogásához kevés, de pl. a mission-ök megoldásához elég.)
-
DeFranco
nagyúr
most nem akarom ezt elölről kezdeni, elnézést, de akkor fogsz fejlődni angolból, ha kicsit megerőlteted magad.
anno mi még rendesen, könyvből szótáraztuk a syberiát, de átverekedtem magam rajta, és egy idő után már rohamos a fejlődés. amit meg így összeszedsz, nem veszi el már tőled senki, szerintem érdemes kicsi energiát belefektetni.
-
Djuree
félisten
-
Kendek
MODERÁTOR
-
tboy93
nagyúr
-
Dinomano
őstag
-
Elims
veterán
Szép!!Gratulálok!! :-)
Mennyi idő alatt lett meg? -
F-ECT$
titán
Jön a Spiderman 2. Valószínűleg csak PS5 -re mondjuk.
-
Bogyi007
veterán
-
oriic
HÁZIGAZDA
-
DeFranco
nagyúr
-
Bondix
aktív tag
F-ECT$
Ezt csináltam!
Vannak olyan helyek ahol az út szélén van kamera ott figyeltem jobban.
Ha nem ez volt akkor nem tudom, de miután nem mentem le egyszer se jó lett.
Este ki is végeztem a story az utolsó pálya nagyon komoly de az egész egybe jól sikerült játék szerintem. -
tboy93
nagyúr
Havi ps+ ingyenes a Gird Legends
Neki is ugrottam a story-nak de a 31.-nél elakadtam.
Back in the Fight / Have a race with YumeAz megvan h az elején nem szabad megelőzni aztán megkoszoni es elvileg mehetünk tovább.
Néztem YouTube videó is erről a pályáról de nem jövök rá nekem minek nem pipalja ki és mit nem csinálok jól vagy mit nem csinálok meg?
Nem lehet talán lemenni a pályáról vagy nem tudom....
Mi az amit teljesíteni kell itt hogy tovább engedjen?Köszi előre is a választ.
Elvileg itt semmi extra követelmény nincs, de emlékeim szerint voltak olyan pályák ahol invalidálta a körödet ha lementél a pályáról. Ha elrontod használd az idő visszapörgetést.
-
F-ECT$
titán
-
Kendek
MODERÁTOR
Tegyük fel lejár a ps+ előfizetesem és ugye akkor nem lesznek elérhetoek a ps+ ingyenes játékaim.
De tegyük fel le van töltve az a ps+ ingyenes játék ami fontos, és mielőtt lejárna kikapcsolom a ps internet elérhetőséget akkor mivel nem csatlakozik a netre gondolom nem is tudja ellenőrizni h van e ps előfizetesem, és így tudom használni azokat a játékokat amíg be nem fizetem újra majd, és akkor vissza is teszem a netet...
Jól gondolom ezt?
Nem gondolod jól. A játékok futtathatósága licenchez van kötve. A licenceknek pedig lehet lejárati dátumuk, ami jelen esetben a kifizetett előfizetés vége. Vagyis ha lecsatlakoztatod a netről a konzolt, akkor úgy is lakatos maradna a játék, ha amúgy sikeresen levonja a pénzt, és tovább él az előfizetés. Persze amint netre kötöd, úgy szinkronizálja a licenceket, és máris futtathatod.
Kis további gondolkodás után mondhatnád erre azt, hogy akkor visszaállítod a konzolon a dátumot. Csakhogy a belső órát, ami alapján a licenceket ellenőrzi, nem tudod átállítani. Az csak a Sony szerverein keresztül tud szinkronizálódni, mikor online bejelentkezel. -
Bondix
aktív tag
Tegyük fel lejár a ps+ előfizetesem és ugye akkor nem lesznek elérhetoek a ps+ ingyenes játékaim.
De tegyük fel le van töltve az a ps+ ingyenes játék ami fontos, és mielőtt lejárna kikapcsolom a ps internet elérhetőséget akkor mivel nem csatlakozik a netre gondolom nem is tudja ellenőrizni h van e ps előfizetesem, és így tudom használni azokat a játékokat amíg be nem fizetem újra majd, és akkor vissza is teszem a netet...
Jól gondolom ezt?
-
Bondix
aktív tag
Havi ps+ ingyenes a Gird Legends
Neki is ugrottam a story-nak de a 31.-nél elakadtam.
Back in the Fight / Have a race with YumeAz megvan h az elején nem szabad megelőzni aztán megkoszoni es elvileg mehetünk tovább.
Néztem YouTube videó is erről a pályáról de nem jövök rá nekem minek nem pipalja ki és mit nem csinálok jól vagy mit nem csinálok meg?
Nem lehet talán lemenni a pályáról vagy nem tudom....
Mi az amit teljesíteni kell itt hogy tovább engedjen?Köszi előre is a választ.
Megvan....
Új hozzászólás Aktív témák
-
280100 - 280001
284207 - 284001 284000 - 282001 282000 - 281901 281900 - 281801 281800 - 281701 281700 - 281601 281600 - 281501 281500 - 281401 281400 - 281301 281300 - 281201 281200 - 281101 281100 - 281001 281000 - 280901 280900 - 280801 280800 - 280701 280700 - 280601 280600 - 280501 280500 - 280401 280400 - 280301 280300 - 280201 280200 - 280101 280100 - 280001 280000 - 279901 279900 - 279801 279800 - 279701 279700 - 279601 279600 - 279501 279500 - 279401 279400 - 279301 279300 - 279201 279200 - 279101 279100 - 279001 279000 - 278901 278900 - 278801 278800 - 278701 278700 - 278601 278600 - 278501 278500 - 278401 278400 - 278301 278300 - 278201 278200 - 278101 278100 - 278001 278000 - 276001 276000 - 274001 274000 - 272001 272000 - 270001 270000 - 268001 268000 - 266001 266000 - 264001 264000 - 262001 262000 - 260001 260000 - 258001 258000 - 256001 256000 - 254001 254000 - 252001 252000 - 250001 250000 - 248001 248000 - 246001 246000 - 244001 244000 - 242001 242000 - 240001 240000 - 238001 238000 - 236001 236000 - 234001 234000 - 232001 232000 - 230001 230000 - 228001 228000 - 226001 226000 - 224001 224000 - 222001 222000 - 220001 220000 - 218001 218000 - 216001 216000 - 214001 214000 - 212001 212000 - 210001 210000 - 208001 208000 - 206001 206000 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Konzol játékok
- PlayStation 4
- (kiemelt téma)
- Székesfehérvár és környéke adok-veszek-beszélgetek
- PlayStation 5
- OLED TV topic
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Magisk
- Samsung Galaxy A52s 5G - jó S-tehetség
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- Vezetékes FEJhallgatók
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- További aktív témák...
- Nintendo Switch Light Hyrule Edition + tok eladó!
- 3 db Legion Go (1db Z1E 512GB , 2db Z2Go 1TB/512GB )
- Eladó xbox series x és SteelSeries Arctis Nova 3X Wireless headset
- Playstation 5 Disc Edition dobozában, kitisztítva, 6 hónap garanciával, Bp-i üzletből eladó
- ASUS ROG Ally (Z1 Extreme) 512gb+ szilikon tok+ hordtáska+ állvány
- Azonnali készpénzes félkonfig / félgép felvásárlás személyesen / csomagküldéssel korrekt áron
- Azonnali készpénzes Intel i5 i7 i9 8xxx 9xxx processzor felvásárlás személyesen / csomagküldés
- Apple iPhone 14 /128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku: 85%
- Lenovo Thinkpad L13 Gen.2,FHD,i3-1115G4,8GB DDR4,256GB NVMe SSD,WIN11
- Samsung Odyssey G3 S24AG320NU VA Monitor! 1920x1080 / 165Hz / 1ms / FreeSync
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest







