Hirdetés
- Fórumok
- Konzol játékok
- PlayStation 4
- (kiemelt téma)
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Androidos tablet topic
- Melyik tápegységet vegyem?
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Vezetékes FEJhallgatók
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- AMD Navi Radeon™ RX 6xxx sorozat
- Apple MacBook
-
192100 - 192001
284207 - 284001 284000 - 282001 282000 - 280001 280000 - 278001 278000 - 276001 276000 - 274001 274000 - 272001 272000 - 270001 270000 - 268001 268000 - 266001 266000 - 264001 264000 - 262001 262000 - 260001 260000 - 258001 258000 - 256001 256000 - 254001 254000 - 252001 252000 - 250001 250000 - 248001 248000 - 246001 246000 - 244001 244000 - 242001 242000 - 240001 240000 - 238001 238000 - 236001 236000 - 234001 234000 - 232001 232000 - 230001 230000 - 228001 228000 - 226001 226000 - 224001 224000 - 222001 222000 - 220001 220000 - 218001 218000 - 216001 216000 - 214001 214000 - 212001 212000 - 210001 210000 - 208001 208000 - 206001 206000 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 193901 193900 - 193801 193800 - 193701 193700 - 193601 193600 - 193501 193500 - 193401 193400 - 193301 193300 - 193201 193200 - 193101 193100 - 193001 193000 - 192901 192900 - 192801 192800 - 192701 192700 - 192601 192600 - 192501 192500 - 192401 192400 - 192301 192300 - 192201 192200 - 192101 192100 - 192001 192000 - 191901 191900 - 191801 191800 - 191701 191700 - 191601 191600 - 191501 191500 - 191401 191400 - 191301 191300 - 191201 191200 - 191101 191100 - 191001 191000 - 190901 190900 - 190801 190800 - 190701 190700 - 190601 190600 - 190501 190500 - 190401 190400 - 190301 190300 - 190201 190200 - 190101 190100 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 06:30 Téma összefoglaló
PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!
Aktuális:
Kölcsönjáték nyilvántartó
Új hozzászólás Aktív témák
-
Kendek
MODERÁTOR
Ha játszani akarsz róla, akkor 3.0-s USB csatis legyen minimum (vagy újabb), igen. Meg annyi, hogy 250 GB-tól 8 TB-ig kezeli a PS, szóval ebbe férjen bele.
-
.LnB
titán
-
Skillerz
aktív tag
-
oriic
HÁZIGAZDA
-
felixo
őstag
-
Carlos Padre
veterán
-
.LnB
titán
Én még csak nem is hallottam a srácról
Most akkor gáz vagyok? 
Dehogy. Én se nézem, bár láttam már játszani. Ügyes srác, jó üzletember, és el tudja magát adni. Közel se keltette bennem azt az undort mint sok más streamer, vagy netceleb. És egyébként korrekt srác, simán elmondja, hogy havi 500-600 ezer dolcsi a havi bevétele.
Elég laza, hogy kiment nézni a MU - PSG BL meccset, és Neymar(ing) ment oda hozzá lepacsizni. [link] Szoktak együtt játszani.
(#192091) wesder Akkor tévedtem.

(#192088) Deck Én csak kedves akartam lenni, érdeklődtem, hogy hogy van.

-
Skillerz
aktív tag
-
Deck
titán
Tudom gáz lesz, hogy ps4-el kapcsolatos kérdést teszek fel a saját topikjába de..

Vennék egy külső hdd-t, amire figyeljek az az usb3 csak? Vagy másra is kell?
-
#29263560
törölt tag
-
ldave
félisten
Pontosan nem tudom mi benne a fizetős, de a hosszú népszerszerűsége miatt kétlem, hogy pénznyelő lenne, ha csak szórakozni akar az ember.
-
headhunter86
senior tag
-
Deck
titán
A mai világba mindenki az aminek hiszi magát. És ha ő lőszerraktárnak gondolja magát? Ne sértsd már meg az érzéseit. (most őszintén.. Nem voltál túl pc vele szembe, te is belátod ugye?)
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
.LnB
titán
Nem igazán. Ezen a Ninja emelte fel a fortniteot szövegen is kiégtem, mert nagyon nem így van. Amúgy valszeg azért nyomnak ennyi pénzt a cuccba, mert nem állnak jól a jövõt illetõen.
Kiégsz. Mi vagy te? Lőszerraktár?!

Természetesen nem ő emelte fel, de sokat köszönhetnek neki az Epic-kes srácok.
-
penge111
addikt
Idave hívta fel rá itt a figyelmemet, hogy hamarosan érkezik a Path of Exile. Olvasgattam róla picit és ingyenes a játék, és ps4-re is az lesz.. Ugye ez nem egy microtranzakciós pénznyelő? Sokan írják róla, hogy vetekszik a Diablóval
-
Carlos Padre
veterán
Nem igazán. Ezen a Ninja emelte fel a fortniteot szövegen is kiégtem, mert nagyon nem így van. Amúgy valszeg azért nyomnak ennyi pénzt a cuccba, mert nem állnak jól a jövõt illetõen.
Hat mostanaban mar nem mutogatjak, h mennyien jatszanak vele.
-
#29263560
törölt tag
-
markknight
nagyúr
Egyébként mostanában azt érzem itt a fórumon, amikor egy ilyen vita kialakul, hogy nem találkoznak érvek-ellenérvek. Lsd: Egy olyan embert védtek most itt jópáran, akit eleve nem is követtek, nem ismeritek, max hallásról, de azért kiálltok a neve mellett. Why?

Gondolom nem láttátok az I'm Not Seeing Enough Movement című videót róla.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Mondjuk én ilyen lejáratás után a cég nevében még a portán is szögesdróttal várnám, nem hogy milliós szponzor szerződéseket csinálni vele. Mondjuk ez is csak az Apex és az EA színvonaláról árulkodik.
Nem igazán. Ezen a Ninja emelte fel a fortniteot szövegen is kiégtem, mert nagyon nem így van. Amúgy valszeg azért nyomnak ennyi pénzt a cuccba, mert nem állnak jól a jövõt illetõen.
-
FollowTheORI
nagyúr
-
F-ECT$
titán
Egyébként mostanában azt érzem itt a fórumon, amikor egy ilyen vita kialakul, hogy nem találkoznak érvek-ellenérvek. Lsd: Egy olyan embert védtek most itt jópáran, akit eleve nem is követtek, nem ismeritek, max hallásról, de azért kiálltok a neve mellett. Why?

Gondolom nem láttátok az I'm Not Seeing Enough Movement című videót róla.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Mondjuk én ilyen lejáratás után a cég nevében még a portán is szögesdróttal várnám, nem hogy milliós szponzor szerződéseket csinálni vele. Mondjuk ez is csak az Apex és az EA színvonaláról árulkodik.
Nem azt embert védik, hanem csak azt írták le, hogy attól mert 5000$-os egered van még nem fogsz egyből jól játszani.
Egyébként meg az 1M / nap tényleg durva árazás, de valószínűleg több vásárlót hoz, mintha ugyanennyit TV reklámra költöttek volna...
-
sutyesz96
addikt
Egyébként mostanában azt érzem itt a fórumon, amikor egy ilyen vita kialakul, hogy nem találkoznak érvek-ellenérvek. Lsd: Egy olyan embert védtek most itt jópáran, akit eleve nem is követtek, nem ismeritek, max hallásról, de azért kiálltok a neve mellett. Why?

Gondolom nem láttátok az I'm Not Seeing Enough Movement című videót róla.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Mondjuk én ilyen lejáratás után a cég nevében még a portán is szögesdróttal várnám, nem hogy milliós szponzor szerződéseket csinálni vele. Mondjuk ez is csak az Apex és az EA színvonaláról árulkodik.
-
Imilenni
addikt
-
zzola
titán
-
Bazsi1987
őstag
-
Deck
titán
-
vg
veterán
-
.LnB
titán
-
Imilenni
addikt
Képtelen voltam nézni azt a Ninja srácot 5 percnél tovább. Lehet jó játékos (bár szerintem te is az lennél a 5000 dolláros egereddel, stb..), de nem szórakoztató személyiség. Sőt, azzal a kék, sárga meg mittoménmilyen póni hajával meg hajpántjával inkább nevetséges kategória, de a példádból is látható, van rá igény.
Nem az 5000 dolláros egér miatt jó,hanem ebből él.
Napi 8 órában tolnád simán lehetnél jó játékos. -
Deck
titán
Képtelen voltam nézni azt a Ninja srácot 5 percnél tovább. Lehet jó játékos (bár szerintem te is az lennél a 5000 dolláros egereddel, stb..), de nem szórakoztató személyiség. Sőt, azzal a kék, sárga meg mittoménmilyen póni hajával meg hajpántjával inkább nevetséges kategória, de a példádból is látható, van rá igény.
Hiába kerül annyiba az egere nem játszik helyette.. Jól csinálja, rengeteget keres. Biztos ez a cél nála.
-
FollowTheORI
nagyúr
Rá kell jöjjek, hogy kicsi a TV-m. 40", fullHD, 2.5-3 méterről már egyszerűen nem tudom elolvasni normálisan a feliratokat a játékokban. Tegnap Divinityztünk az öcsémmel és konkrétan a kanapé elé kellett üljünk.
Szerintetek egy 55"-os 4K Tv-vel előrébb lennék? A 4K miatt nem fogja kisebbre venni a PS a feliratokat? Vagy 55" fullHD? (ps4 pro-m van)
Előrébb lennél... persze ha esetleg még nagyobb 65 colost vennél akkor méginkább.

Ahogy én néztem változó hogy mi lesz kisebb és mi marad arányos... de nem nagyon van probléma ezzel.
Én 2.5-ről nézek kb egy 55-öst és mindent látok/tudok olvasni.
FullHD tévét meg ne vegyél... amúgyis csak használtat kapnál értelmeset, újonnan már nem gyártanak.
-
Carlos Padre
veterán
Képtelen voltam nézni azt a Ninja srácot 5 percnél tovább. Lehet jó játékos (bár szerintem te is az lennél a 5000 dolláros egereddel, stb..), de nem szórakoztató személyiség. Sőt, azzal a kék, sárga meg mittoménmilyen póni hajával meg hajpántjával inkább nevetséges kategória, de a példádból is látható, van rá igény.
"Lehet jó játékos (bár szerintem te is az lennél a 5000 dolláros egereddel, stb..), "

Talan ismered a mondast, a siker kizarolag szerencse kerdese, kerdezz csak meg egy sikertelent!

-
tboy93
nagyúr
-
bAtt001
addikt
Nekem hétfőn jött meg a 65colos azon Witcherezek most, 2.5 méterről simán látom a szöveget

-
tboy93
nagyúr
Szuper, köszi. Kicsit összeszedem magam anyagilag így a tavaszi költekezési sokk után, aztán a közeljövőben lehet berántok valami 55-60"-os masinát. 65" férne el max (150cm széles lehet).
-
Kendek
MODERÁTOR
Rá kell jöjjek, hogy kicsi a TV-m. 40", fullHD, 2.5-3 méterről már egyszerűen nem tudom elolvasni normálisan a feliratokat a játékokban. Tegnap Divinityztünk az öcsémmel és konkrétan a kanapé elé kellett üljünk.
Szerintetek egy 55"-os 4K Tv-vel előrébb lennék? A 4K miatt nem fogja kisebbre venni a PS a feliratokat? Vagy 55" fullHD? (ps4 pro-m van)
A feliratozás a játékokban jó nagy méretű képernyőkre van optimalizálva, és ritka, hogy állítható lenne. A felbontás az mindegy, a nagyobb képernyőn nagyobbak lesznek a betűk és adott távolságból jobban fogod látni.

-
wierra
senior tag
Rá kell jöjjek, hogy kicsi a TV-m. 40", fullHD, 2.5-3 méterről már egyszerűen nem tudom elolvasni normálisan a feliratokat a játékokban. Tegnap Divinityztünk az öcsémmel és konkrétan a kanapé elé kellett üljünk.
Szerintetek egy 55"-os 4K Tv-vel előrébb lennék? A 4K miatt nem fogja kisebbre venni a PS a feliratokat? Vagy 55" fullHD? (ps4 pro-m van)
Nyilvánvalóan előrébb lennél 55"-on, normális FHD 55"-t manapság nem egyszerű találni, szerintem nem is érdemes a múltban ragadni, goto 4K. Feliratokkal sem lesz gond.
Egyébként alapszabály, hogy akkora TV-t kell venni, amekkora befér a helyére. -
.LnB
titán
Ezért se értettem, hogy most minek írtad be, hogy mivel játszott előtte?
Nem véletlen kérdeztem ezt. ![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Egyébként Halo3, H1Z1, Pubg.(#192062) vg A szövegértés az megy.
-
30z.Samu
titán
-
vg
veterán
Az Epic-nek?
Azért mert az Epic elkészítette a Fortnite BR-t, azért nem kell nekik hálásnak lennie. Sőt, pont fordítva.. A Fortnite-ot nagyban Ninja emelte a fellegekben. Az csak egy nagy véletlen, hogy ennyire fekszik neki a játék építgetős mechanikája. Ninja játszhatott volna mással is.(#192055) vg Az az ember még nem született meg akivel neked ne lenne bajod. Maximum te magad.

Ninja nem belőlünk lett naggyá, nem nekünk szól amit csinál, ettől függetlenül a sikere megkérdőjelezhetetlen.
Az egere meg egy Finalmouse Ninja Air58, nem nagy cucc, kollégámnak is ilyen van.Felőlem nézd őt, ha neked annyira fontos a sikere, hogy asszisztálni akarsz hozzá.
-
.LnB
titán
-
30z.Samu
titán
Az Epic-nek?
Azért mert az Epic elkészítette a Fortnite BR-t, azért nem kell nekik hálásnak lennie. Sőt, pont fordítva.. A Fortnite-ot nagyban Ninja emelte a fellegekben. Az csak egy nagy véletlen, hogy ennyire fekszik neki a játék építgetős mechanikája. Ninja játszhatott volna mással is.(#192055) vg Az az ember még nem született meg akivel neked ne lenne bajod. Maximum te magad.

Ninja nem belőlünk lett naggyá, nem nekünk szól amit csinál, ettől függetlenül a sikere megkérdőjelezhetetlen.
Az egere meg egy Finalmouse Ninja Air58, nem nagy cucc, kollégámnak is ilyen van.Előtte PUBG-zett, aztán jobban bejött neki a Fortnite.
-
markknight
nagyúr
Képtelen voltam nézni azt a Ninja srácot 5 percnél tovább. Lehet jó játékos (bár szerintem te is az lennél a 5000 dolláros egereddel, stb..), de nem szórakoztató személyiség. Sőt, azzal a kék, sárga meg mittoménmilyen póni hajával meg hajpántjával inkább nevetséges kategória, de a példádból is látható, van rá igény.
Közben meg a respawn szerencsétlenkedik a battlepassal, a játék meg teljes mértékben ellaposodott már. Az oké, hogy 99%-ban egy titanfall copy a cucc, de azért az ilyeneken látszik csak, hogy mekkora szerencsétlenek bagázs. Kezdek az általuk fejlesztett sw játéktól is félni.
-
ldave
félisten
Tavaly volt hír, hogy Dwayne Johnson kapott 1 millió dollárt, hogy Instagram-on kitegyen egy-két post-ot az új filmjéről. Nem szokatlan ez, csak eddig a játékiparban nem volt talán ekkora marketing erő a sztárokban.
-
.LnB
titán
Az Epic-nek?
Azért mert az Epic elkészítette a Fortnite BR-t, azért nem kell nekik hálásnak lennie. Sőt, pont fordítva.. A Fortnite-ot nagyban Ninja emelte a fellegekben. Az csak egy nagy véletlen, hogy ennyire fekszik neki a játék építgetős mechanikája. Ninja játszhatott volna mással is.(#192055) vg Az az ember még nem született meg akivel neked ne lenne bajod. Maximum te magad.

Ninja nem belőlünk lett naggyá, nem nekünk szól amit csinál, ettől függetlenül a sikere megkérdőjelezhetetlen.
Az egere meg egy Finalmouse Ninja Air58, nem nagy cucc, kollégámnak is ilyen van. -
Carlos Padre
veterán
https://www.gamestar.hu/hir/halo-the-master-chief-collection-pc-bejelentes-260664.html
Mennyire jó perspektíva ez a döntés a Microsoft részéről?
Szerény véleményem szerint a Microsoft saját magát kasztrálja.
Egyre kevésbé lesz kívánatos egy X one, hiszen hamarosan az egyik legnépszerűbb exkluzív sorozata is játszható lesz PC-n.Meglehet én érzem így, de ps4-es topikban engedjétek meg.
+PS4
Mennyivel jobb, hogy ténylegesen exkluzívokat tudhatunk magunknak.Jómagam befejeztem, nem szeretném, ha demagógiába csapna át, szimplán kíváncsi lennék, hogy miért éri meg a Microsoftnak, pedig a Halo videojáték-sorozat a platform ,,húzócímévé" vált.
Erdekes tema, de legkozelebb hasznaljatok ezt a topikot, innen nem vagnak ki a picsaba a velemenyeddel.
-
vg
veterán
Képtelen voltam nézni azt a Ninja srácot 5 percnél tovább. Lehet jó játékos (bár szerintem te is az lennél a 5000 dolláros egereddel, stb..), de nem szórakoztató személyiség. Sőt, azzal a kék, sárga meg mittoménmilyen póni hajával meg hajpántjával inkább nevetséges kategória, de a példádból is látható, van rá igény.
-
30z.Samu
titán
-
#29263560
törölt tag
-
Gery9112
őstag
Szerintem kamu. A játékfejlesztés drága és már értelmes single player játékokra sincs pénz. Akkora a csóróság, hogy lootboxokkal kell telepakolni a legnagyobb címeket.

-
tboy93
nagyúr
Rá kell jöjjek, hogy kicsi a TV-m. 40", fullHD, 2.5-3 méterről már egyszerűen nem tudom elolvasni normálisan a feliratokat a játékokban. Tegnap Divinityztünk az öcsémmel és konkrétan a kanapé elé kellett üljünk.
Szerintetek egy 55"-os 4K Tv-vel előrébb lennék? A 4K miatt nem fogja kisebbre venni a PS a feliratokat? Vagy 55" fullHD? (ps4 pro-m van)
-
.LnB
titán
-
marilllyo
veterán
Előreszkriptelt töltelék alapján ítélsz megy egy multiplayer címet, gratula
Hát a single-t csak 1x toltam le...és a maga ~5 órájával nem hagyott bennem mély nyomot, szóval lehet, hogy tényleg ocsmány. Az viszont fix, hogy multiban az egyik legszebb cím, de még az első része is... Hovatovább lehet, hogy csak azért mert az I. Vh fakó, saras, rozsdás mivolta nem annyira üt...mint egy zöld / piros lézerekkel bevilágított Naboo... de szerintem szebbnek hat mint a BF1.
-
ldave
félisten
Kemény, de biztos megérte. Ennél célzottabban nem lehetett volna marketingelni a játékot.
-
.LnB
titán
Eléggé off, de
érdekesdurva:"az Electronic Arts 1.000.000 dollárt fizetett a legnépszerűbb videojátékos streamernek, Ninjának, hogy játsszon egyetlen napig" ..az Apex Lengends-szel.
Az úgy nem rossz, nem?

-
RangerFox
veterán
-
markknight
nagyúr
Egyébként a textúrák nagyon ugrálnak mikor karaktert váltasz hvv módban. Itt egy csodás kép ami demonstrálja milyen mielőtt betöltött volna az adott karakter:

Black ops-ban tök jól megoldották ezzel a sár effekttel a karakterek átfedését, itt is hasonlót kellett volna.
-
markknight
nagyúr
Este nyomtam vele 2 pályát.
Az átvezetők blokkosodnak, olyan a látvány mintha AVI -ból csomagolták volna ki és ezt húzták fel 1080P-re..A harc suta és erőtlen
Az AI olyan sematikus, hogy 10 éve is gáz lett volna, helyben futnak, nélkülöznek mindenfajta kihívást, bóvli.
Millió " szemed előtt " felépülő, textúra betöltődős objektum
Tanulságosan szar egy cím lett.
Nem hiszem, hogy folytatni fogom...Előreszkriptelt töltelék alapján ítélsz megy egy multiplayer címet, gratula
-
marilllyo
veterán
Érdemes lenne rákukkantanotok az új Cod Blackout módjára. (Tegnapelőtt este jött patch).
Az eddigi -kicsit kopárabb- őszi délelőttöt lecserélték egy tavaszi napnyugtára. Szerintem baromi "szép"... A színek természetesen még műanyagabb hatásúak.. Sőt! Nekem konkrétan kifolyik tőle a szemem.
Legalább az enemyket most még nehezebb kiszúrni.. De legalább foglalkoznak vele. -
#10186752
törölt tag
Sőt, ebben a játékban egy dolog van helyén, és az pont a grafika.
-
30z.Samu
titán
-
.LnB
titán
-
markknight
nagyúr
-
ProEvoFan
nagyúr
-
.LnB
titán
-
30z.Samu
titán
-
ProEvoFan
nagyúr
PS5.Win!!??Felvásárolná a Sony a Take-Two-t?
Szerintem kamu.Ha nem, akkor GTA is ex cím lesz? -
#29263560
törölt tag
Ezt a megfogalmazást kerestem. Egyetértek.
Volt Xbox tulajként nem esett jól, hogy a legtöbb exkluzív megjelenik PC-re.
Pedig nem pár napig volt xboxom.Én úgy éreztem, hogy nem jó a jelenlegi irány és váltottam (pedig igen negatív előítéleteim voltak), de így visszagondolva nagyon jó döntés volt.
Személy szerint erre vágytam.Mi ez hogy nem esett jól?
Ez aztàn az önzés. -
Xaels
félisten
Az elsőt is valami 1800.- körül vettem meg. Elszórakoztam vele 10-20 órát, annyit megért. Itt van SP is, kolléga gyerkőce meg orrvérzésig játszik vele, lesz kivel játszani ha úgy alakul.
-
sutyesz96
addikt
-
#10186752
törölt tag
-
Xaels
félisten
-
#10186752
törölt tag
-
kriszpontaz
veterán
-
#42308056
törölt tag
-
#10186752
törölt tag
Mivel ez egy multis játék gyakorlatilag, a textúrák részletessége semmit nem számít. Az összkép nagyon is vállalható.
Amúgy én nem vettem észre, hogy cikcakkos élek lennének, vagy hasonló.
-
.LnB
titán
-
.LnB
titán
Csak nem fog azert az osszes bedolni. Egyebkent nincsenek egyszeru helyzetben az biztos.
Akiknek mar van egy kialakult digitalis library-juk azok kozul megis kiket lehet atcsabitani?
Vagy akiknek(Fifa,Madden,Mlb...etc.) megvan a kialakult rutinjuk evrol evre azok kozul?
Es ezeket at lehet csabitani teljesen vagy csak azt tudod elerni ,hogy vegyenek pluszba egy boxot is?Ha magambol indulok ki, azaz a jatektipus fuggoegbol akkor csak azt tudnak elerni ,hogy vegyek majd pluszba egy boxot is a PS5 melle. Nade azok sztem elenyeszoen kevesen vannak akik 2 konzolt tartanak.
Jajaja persze nem vetem el azt a lehetőséget, hogy bejön majd ez a bevásárlás az MS-nek. Csak azt nem írtam le külön, mert azon nincs mit kifejteni. wesder meg orii boldog lesz nagyon. Röviden ennyi.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Én a magam részéről nem ragaszkodom a libary-khez. Van így is PC-n sok már, sőt Xbox-os is van. De én simán elhagyom ezeket. Megvettem, játszottam velük, kész elmúlt. Most az FF XV-t vettem meg ide is - oda is.
Bevallom, én nem szeretném, hogy a Microsoft sikeresebb legyen, és jöjjenek magas színvonalú, kívánatos exkluzívaik. Na nem azért mert nem akarom, hogy a felhasználóiknak jó legyen. Hanem mert én nem akarok két konzolt fenntartani. Elég egyet is.
-
S@c@
őstag
Meg nezd meg a texturakat....az osszkep meg oke...de a reszletek elmosottak es neha nagyon gagyi sajnos. Elso ket palya meg oke...de kesobb.

-
#10186752
törölt tag
Behúztam én is a BFII-t 3 ezerért, annyit megért.
Egész kellemes kis darab lett, de hogy 2018-ban (2017?) kiadnak úgy egy TPS-t, hogy nincs benne fedezékrendszer, ez valahol a legalja...
-
sp8787
addikt
A Microsoft azt hiszi, hogy a nevével bármit eladhat. De ez ma már nagyon nem igaz. Az a mobilos üzletág meg maga volt a katasztrófa..
Én voltam olyan hülye, hogy Lumia 800-at és 930-at is vettem és használtam évekig, várva a csodát.A Microsoft jelenleg pont azon van, hogy erősítség az exkluzív felhozatalukat. Azért vásároltak be stúdiókból. De a Microsoft egy türelmetlen "jelenség". Én szerintem a következő lesz. Megvette ezeket a stúdiókat, most babusgatja őket, ráér mindenki, a generációváltás küszöbén vagyunk. A stúdiók kapnak időt, kreatív időt. Találják fel a spanyolviaszt. A kövi generációhoz a MS már úgy akar odaállni, hogy van sok ex címe. De ha ezek a játékok bedőlnek.. na akkor szaladhat mindenki amerre lát. Mert a MS úgy fogja gondolni, hogy ő egyszer megadta az esélyt, ezek meg nem éltek vele. Ezért vagy megint kezébe veszi az irányítást. Vagy átszervez, elad, egybeolvaszt... fejetlenség lesz.
(#192016) sting2 Ja, hát nem egy nagy összeg.
Csak nem fog azert az osszes bedolni. Egyebkent nincsenek egyszeru helyzetben az biztos.
Akiknek mar van egy kialakult digitalis library-juk azok kozul megis kiket lehet atcsabitani?
Vagy akiknek(Fifa,Madden,Mlb...etc.) megvan a kialakult rutinjuk evrol evre azok kozul?
Es ezeket at lehet csabitani teljesen vagy csak azt tudod elerni ,hogy vegyenek pluszba egy boxot is?Ha magambol indulok ki, azaz a jatektipus fuggoegbol akkor csak azt tudnak elerni ,hogy vegyek majd pluszba egy boxot is a PS5 melle. Nade azok sztem elenyeszoen kevesen vannak akik 2 konzolt tartanak.
-
STC Speed
őstag
-
30z.Samu
titán
A Microsoft azt hiszi, hogy a nevével bármit eladhat. De ez ma már nagyon nem igaz. Az a mobilos üzletág meg maga volt a katasztrófa..
Én voltam olyan hülye, hogy Lumia 800-at és 930-at is vettem és használtam évekig, várva a csodát.A Microsoft jelenleg pont azon van, hogy erősítség az exkluzív felhozatalukat. Azért vásároltak be stúdiókból. De a Microsoft egy türelmetlen "jelenség". Én szerintem a következő lesz. Megvette ezeket a stúdiókat, most babusgatja őket, ráér mindenki, a generációváltás küszöbén vagyunk. A stúdiók kapnak időt, kreatív időt. Találják fel a spanyolviaszt. A kövi generációhoz a MS már úgy akar odaállni, hogy van sok ex címe. De ha ezek a játékok bedőlnek.. na akkor szaladhat mindenki amerre lát. Mert a MS úgy fogja gondolni, hogy ő egyszer megadta az esélyt, ezek meg nem éltek vele. Ezért vagy megint kezébe veszi az irányítást. Vagy átszervez, elad, egybeolvaszt... fejetlenség lesz.
(#192016) sting2 Ja, hát nem egy nagy összeg.
De az is lehet, hogy lesz olyan stúdió, ami tud olyat letenni az asztalra, amire azt mondjuk hogy igen, ez végre egy olyan minőség, amit vártunk.
Én drukkolok nekik, érdekesebb lenne a következő generáció. -
STC Speed
őstag
RDR2 V. Fejezet. Hát itt mik történnek. Kezd irtó jó lenni a sztori. Kezd nagyon durván érzelmileg hatni rám a játék. Hirtelen annyi minden történt, és annyira kíváncsi lettem. Egyre jobb és jobb ez a játék.
Végére brutális már. Űr marad az emberben, hogy vége.
-
.LnB
titán
Az a baj, hogy annyival jobban érdekel a kezdetek óta a mobilpiac, hogy magam előtt látom mindig, hogy mit művelt a Microsoft a mobilos divíziójukkal és nagyjából most sem látom azt a marha nagy stratégiai elemzést, ami alapján az xbox reálisan felzárkózhatna a playstation mellé.
Vagy csak szimplán engem jobban érdekelnek a single player játékok, amelyeket a Microsoft méltatlanul mellőz és szándékosan nem exkluzív játékokat írtam.
A gamepass meg számomra abszolút érdektelen, bár az elgondolást jónak tartom, de nálam pont a tudatos vásárlással megy szembe, mert én azokat a játékokat vásárolom meg, amelyek valóban érdekelnek és nem játszok csak azért egy játékkal, mert bele lett hányva a gamepassba.Ahogyan látom a környezetemben, a fiatalok jelentős részét valóban a multis játékok mozgatják, de ezekben nem látok akkora potenciált, mivel annyi van belőlük a piacon, hogy muszáj lenne vmi egyediséggel előállni, hogy huzamosabb ideig meg tudják tartani a játékos bázist.
Oké, ebben van a pénz, boldog-boldogtalan veti bele magát a loot boxokba, de még mindig úgy érzem, hogy a ps egyik komoly fegyverténye volt, hogy nem csak a közösségre gondolt, hanem azokra is, akiknek egy tartalmas single kampányra volt szükségük.A Microsoft azt hiszi, hogy a nevével bármit eladhat. De ez ma már nagyon nem igaz. Az a mobilos üzletág meg maga volt a katasztrófa..
Én voltam olyan hülye, hogy Lumia 800-at és 930-at is vettem és használtam évekig, várva a csodát.A Microsoft jelenleg pont azon van, hogy erősítség az exkluzív felhozatalukat. Azért vásároltak be stúdiókból. De a Microsoft egy türelmetlen "jelenség". Én szerintem a következő lesz. Megvette ezeket a stúdiókat, most babusgatja őket, ráér mindenki, a generációváltás küszöbén vagyunk. A stúdiók kapnak időt, kreatív időt. Találják fel a spanyolviaszt. A kövi generációhoz a MS már úgy akar odaállni, hogy van sok ex címe. De ha ezek a játékok bedőlnek.. na akkor szaladhat mindenki amerre lát. Mert a MS úgy fogja gondolni, hogy ő egyszer megadta az esélyt, ezek meg nem éltek vele. Ezért vagy megint kezébe veszi az irányítást. Vagy átszervez, elad, egybeolvaszt... fejetlenség lesz.
(#192016) sting2 Ja, hát nem egy nagy összeg.
-
sting2
addikt
Jó, de akkor ne velem példálózz. Mert leírtam, hogy ez egy multiplayer játék. És ezt kb. mindenki tudta, nem értem, hogy téged ez miért ért meglepetésként. Ráadásul minden tesztben le van írva, hogy a kampány nem jó, rövid, kvázi egy tutorial.
(#192013) 30z.Samu Akkor belemódosítottam az előző kommentembe, hogy tiszta legyen
Azt a beírást csak viccnek/viccesnek szántam, a jelenlegi ára volt az ami után elcsábultam és rárepültem.
Nem izgat nagyon, hogy ezt benéztem.
Van ilyen, lesz is még ilyen, úgy érzem. -
S e t h
nagyúr
Az a baj, hogy annyival jobban érdekel a kezdetek óta a mobilpiac, hogy magam előtt látom mindig, hogy mit művelt a Microsoft a mobilos divíziójukkal és nagyjából most sem látom azt a marha nagy stratégiai elemzést, ami alapján az xbox reálisan felzárkózhatna a playstation mellé.
Vagy csak szimplán engem jobban érdekelnek a single player játékok, amelyeket a Microsoft méltatlanul mellőz és szándékosan nem exkluzív játékokat írtam.
A gamepass meg számomra abszolút érdektelen, bár az elgondolást jónak tartom, de nálam pont a tudatos vásárlással megy szembe, mert én azokat a játékokat vásárolom meg, amelyek valóban érdekelnek és nem játszok csak azért egy játékkal, mert bele lett hányva a gamepassba.Ahogyan látom a környezetemben, a fiatalok jelentős részét valóban a multis játékok mozgatják, de ezekben nem látok akkora potenciált, mivel annyi van belőlük a piacon, hogy muszáj lenne vmi egyediséggel előállni, hogy huzamosabb ideig meg tudják tartani a játékos bázist.
Oké, ebben van a pénz, boldog-boldogtalan veti bele magát a loot boxokba, de még mindig úgy érzem, hogy a ps egyik komoly fegyverténye volt, hogy nem csak a közösségre gondolt, hanem azokra is, akiknek egy tartalmas single kampányra volt szükségük. -
.LnB
titán
A Multi biztos kimarad, nem a világom ezekkel a fegyverekkel, settingel.
De, azért meglepődtem, hogy ez szinte az első rész csak pepitában, pedig anno mindenhol ennek az ellenkezőjét lehetett olvasni és nem csak az online részéről.
Arra jó volt ez a manőver, hogy ismét lássam/tapasztaljam :
Nekem semmilyen formában nem fekszik az EA féle Gunplay séma, ha gyorsabb, ha lassabb.
Legyen az, BF vagy SWBF..Jó, de akkor ne velem példálózz. Mert leírtam, hogy ez egy multiplayer játék. És ezt kb. mindenki tudta, nem értem, hogy téged ez miért ért meglepetésként. Ráadásul minden tesztben le van írva, hogy a kampány nem jó, rövid, kvázi egy tutorial.
(#192013) 30z.Samu Akkor belemódosítottam az előző kommentembe, hogy tiszta legyen
-
30z.Samu
titán
-
.LnB
titán
"bika" PC mellé/helyett One S-t venni.. Na az aztán az okos döntés..

De mindegy is nekem, hogy ki-mire szórja el a pénzt. -
sting2
addikt
A Multi biztos kimarad, nem a világom ezekkel a fegyverekkel, settingel.
De, azért meglepődtem, hogy ez szinte az első rész csak pepitában, pedig anno mindenhol ennek az ellenkezőjét lehetett olvasni és nem csak az online részéről.
Arra jó volt ez a manőver, hogy ismét lássam/tapasztaljam :
Nekem semmilyen formában nem fekszik az EA féle Gunplay séma, ha gyorsabb, ha lassabb.
Legyen az, BF vagy SWBF.. -
30z.Samu
titán
Igaz. De szerintem egyáltalán nem lendíti előre az Xbox eladásokat. Nem általános a véleményem (szerencsére mi?
), de én is úgy voltam vele, hogy most már úgy is megjelenik minden Xbox cím PC-re is, ezért megnézem már, hogy milyen az a PS. Aztán mi lett? Még a PC-től is megszabadultam.
És szerintem kevés PC-s van aki ha vált, akkor Xbox-ra. Mert miért tenné? (Max mert olcsó)"Mert miért tenné?"
Mondjuk mert Forzázna, a PS exkluzívok meg nem mozgatják meg. De ha mégis és "bika" PC-je van, akkor az is alternatíva hogy eladja és abból vesz egy One S-t és egy Slim-et is. Aztán tud játszani mindennel.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Purple_46
tag
Igaz. De szerintem egyáltalán nem lendíti előre az Xbox eladásokat. Nem általános a véleményem (szerencsére mi?
), de én is úgy voltam vele, hogy most már úgy is megjelenik minden Xbox cím PC-re is, ezért megnézem már, hogy milyen az a PS. Aztán mi lett? Még a PC-től is megszabadultam.
És szerintem kevés PC-s van aki ha vált, akkor Xbox-ra. Mert miért tenné? (Max mert olcsó)Ezt a megfogalmazást kerestem. Egyetértek.
Volt Xbox tulajként nem esett jól, hogy a legtöbb exkluzív megjelenik PC-re.
Pedig nem pár napig volt xboxom.Én úgy éreztem, hogy nem jó a jelenlegi irány és váltottam (pedig igen negatív előítéleteim voltak), de így visszagondolva nagyon jó döntés volt.
Személy szerint erre vágytam. -
.LnB
titán
Igaz. De szerintem egyáltalán nem lendíti előre az Xbox eladásokat. Nem általános a véleményem (szerencsére mi?
), de én is úgy voltam vele, hogy most már úgy is megjelenik minden Xbox cím PC-re is, ezért megnézem már, hogy milyen az a PS. Aztán mi lett? Még a PC-től is megszabadultam.
És szerintem kevés PC-s van aki ha vált, akkor Xbox-ra. Mert miért tenné? (Max mert olcsó) -
30z.Samu
titán
https://www.gamestar.hu/hir/halo-the-master-chief-collection-pc-bejelentes-260664.html
Mennyire jó perspektíva ez a döntés a Microsoft részéről?
Szerény véleményem szerint a Microsoft saját magát kasztrálja.
Egyre kevésbé lesz kívánatos egy X one, hiszen hamarosan az egyik legnépszerűbb exkluzív sorozata is játszható lesz PC-n.Meglehet én érzem így, de ps4-es topikban engedjétek meg.
+PS4
Mennyivel jobb, hogy ténylegesen exkluzívokat tudhatunk magunknak.Jómagam befejeztem, nem szeretném, ha demagógiába csapna át, szimplán kíváncsi lennék, hogy miért éri meg a Microsoftnak, pedig a Halo videojáték-sorozat a platform ,,húzócímévé" vált.
Attól, hogy van PC-n nem fogják az emberek kidobni az Xbox-ot, akinek van. Sok ember nem is tud/akar a hardverekkel/szoftverekkel bíbelődni. Egyszerűen csak játszani akar és kész, nekik ott az Xbox.
-
Purple_46
tag
https://www.gamestar.hu/hir/halo-the-master-chief-collection-pc-bejelentes-260664.html
Mennyire jó perspektíva ez a döntés a Microsoft részéről?
Szerény véleményem szerint a Microsoft saját magát kasztrálja.
Egyre kevésbé lesz kívánatos egy X one, hiszen hamarosan az egyik legnépszerűbb exkluzív sorozata is játszható lesz PC-n.Meglehet én érzem így, de ps4-es topikban engedjétek meg.
+PS4
Mennyivel jobb, hogy ténylegesen exkluzívokat tudhatunk magunknak.Jómagam befejeztem, nem szeretném, ha demagógiába csapna át, szimplán kíváncsi lennék, hogy miért éri meg a Microsoftnak, pedig a Halo videojáték-sorozat a platform ,,húzócímévé" vált.
-
oriic
HÁZIGAZDA
-
xkoti
senior tag
-
Carlos Padre
veterán
Logikailag megcáfolta a Business Insider, én arra gondoltam, hogy mi van akkor ha a Sony a PS Now-t akarja erősíteni, úgy nem lennének a címek exkluzívok és ha mindenki efelé megy, hogy ez a jövő (mármint a streaming) akkor a Sony-nak nem lesz elegendő a mostani PS-es IP felhozatala (főleg ha a legnagyobbak mind saját megoldásban gondolkodnak)
Köszi a linket Döglött Róka-nak az X topikból
Legkesobb a PSX19en kiderulnek a jovore szolo tervek.
-
Deck
titán
-
.LnB
titán
Jó, de velem példálozik, pedig leírtam :
"A kampány, nem nagy cucc. Iszonyat gyenge a sztori. Az a nevetséges fajta.
Egyébként is egy tutorial csak az egész."Az egy multiplayer játék. És semmi baj nincs a grafikával.
Új hozzászólás Aktív témák
-
192100 - 192001
284207 - 284001 284000 - 282001 282000 - 280001 280000 - 278001 278000 - 276001 276000 - 274001 274000 - 272001 272000 - 270001 270000 - 268001 268000 - 266001 266000 - 264001 264000 - 262001 262000 - 260001 260000 - 258001 258000 - 256001 256000 - 254001 254000 - 252001 252000 - 250001 250000 - 248001 248000 - 246001 246000 - 244001 244000 - 242001 242000 - 240001 240000 - 238001 238000 - 236001 236000 - 234001 234000 - 232001 232000 - 230001 230000 - 228001 228000 - 226001 226000 - 224001 224000 - 222001 222000 - 220001 220000 - 218001 218000 - 216001 216000 - 214001 214000 - 212001 212000 - 210001 210000 - 208001 208000 - 206001 206000 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 193901 193900 - 193801 193800 - 193701 193700 - 193601 193600 - 193501 193500 - 193401 193400 - 193301 193300 - 193201 193200 - 193101 193100 - 193001 193000 - 192901 192900 - 192801 192800 - 192701 192700 - 192601 192600 - 192501 192500 - 192401 192400 - 192301 192300 - 192201 192200 - 192101 192100 - 192001 192000 - 191901 191900 - 191801 191800 - 191701 191700 - 191601 191600 - 191501 191500 - 191401 191400 - 191301 191300 - 191201 191200 - 191101 191100 - 191001 191000 - 190901 190900 - 190801 190800 - 190701 190700 - 190601 190600 - 190501 190500 - 190401 190400 - 190301 190300 - 190201 190200 - 190101 190100 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Konzol játékok
- PlayStation 4
- (kiemelt téma)
- Számlás!Steam,EA,Epic és egyébb játékok Pc-re vagy XBox!
- új NAGYakku!!! 6-10óra üzemidő, 5G LTE ! Dell Latitude 5330 i3-1215U - 16GB 256GB 13.3" FHD 1 év gar
- Honor Pad 9a 128GB 6GB RAM Gray Karcmentes állapotban 6 hónap garanciával
- Lenovo ThinkPad 40ANY Thunderbolt 3 Workstation Dock (Gen2)
- 27% - MSI RTX 5080 SHADOW 3X OC 16GB GDDR7 Videokártya! BeszámítOK
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest



Most akkor gáz vagyok? 

![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)







Kendek

