Hirdetés
- Fórumok
- Konzol játékok
- PlayStation 4
- (kiemelt téma)
- Computex 2026: hűtések és fejlett monitorozás a Montech műhelyéből
- Tízéves az ASRock Taichi, hologramos vízhűtéssel ünnepelnek – Computex 2026
- Computex 2026: hűtési megoldások és ízléses házak a Jonsbo fémjelzésével
- Nyáron hozza a Steam Machine-t és a Frame-et a Valve
- Computex 2026: FSP gépházak professzionális és otthoni környezetbe
- OLED monitor topic
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Tízéves az ASRock Taichi, hologramos vízhűtéssel ünnepelnek – Computex 2026
- AMD Navi Radeon™ RX 6xxx sorozat
- Milyen TV-t vegyek?
- Computex 2026: művészi notebookok az MSI-nél
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- NVIDIA GeForce RTX 4080 /4080S / 4090 (AD103 / 102)
- Apple MacBook
-
234100 - 234001
284207 - 284001 284000 - 282001 282000 - 280001 280000 - 278001 278000 - 276001 276000 - 274001 274000 - 272001 272000 - 270001 270000 - 268001 268000 - 266001 266000 - 264001 264000 - 262001 262000 - 260001 260000 - 258001 258000 - 256001 256000 - 254001 254000 - 252001 252000 - 250001 250000 - 248001 248000 - 246001 246000 - 244001 244000 - 242001 242000 - 240001 240000 - 238001 238000 - 236001 236000 - 235901 235900 - 235801 235800 - 235701 235700 - 235601 235600 - 235501 235500 - 235401 235400 - 235301 235300 - 235201 235200 - 235101 235100 - 235001 235000 - 234901 234900 - 234801 234800 - 234701 234700 - 234601 234600 - 234501 234500 - 234401 234400 - 234301 234300 - 234201 234200 - 234101 234100 - 234001 234000 - 233901 233900 - 233801 233800 - 233701 233700 - 233601 233600 - 233501 233500 - 233401 233400 - 233301 233300 - 233201 233200 - 233101 233100 - 233001 233000 - 232901 232900 - 232801 232800 - 232701 232700 - 232601 232600 - 232501 232500 - 232401 232400 - 232301 232300 - 232201 232200 - 232101 232100 - 232001 232000 - 230001 230000 - 228001 228000 - 226001 226000 - 224001 224000 - 222001 222000 - 220001 220000 - 218001 218000 - 216001 216000 - 214001 214000 - 212001 212000 - 210001 210000 - 208001 208000 - 206001 206000 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 06:30 Téma összefoglaló
PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!
Aktuális:
Kölcsönjáték nyilvántartó
Új hozzászólás Aktív témák
-
penge111
addikt
"Úriszten,Úriszten vöröszkód"- hatalmas erő kell, hogy ezt a játékot (FF VII) ne vegyem meg instant. De megfogadtam, hogy míg nem dolgozom le a blacklogomat (már csak 7 játék) addig semmit nem veszek, legyen bármilyen jó, bármilyen olcsó, akciós egy játék.
Más: Istenke áldaj meg azt, aki itt figyelmembe ajánlotta a Hollow Knight-ot. Ez is is egy parádés játék, egyszerűen imádom
-
Xaels
félisten
A célzás mechanikája ettől nem változik meg. Ami megváltozik az az, hogy a hosszabb szár miatt nagyobb úton fog mozogni a gomba így valamennyivel finomabb mozgást lehet velük elérni. Ahhoz, hogy jól menjen a célzás gyakorolni kell, érdemes mindkét kart bevetni, tehát az egyszerűbb/kisebb elmozdulásokhoz a karaktert mozgatni a lehetőségekhez mérten. Tudatosan úgy mozogni, célozni hogy kialakuljon rá az izommemória és amíg ez nincs meg addig el kell engedni a teljesítményt..
-
bandi0000
nagyúr
Attól függ, mert ha úgy nem megy a kontival való célzàs, hogy rángatod és túlhózod vagy épp nem az enemin, akkor nem fog sokat segíteni ez, mert neked azzal van a baj, hogy nem szoktad meg eléggê, erre igen csak rà kell àllni, hogy jól menjen
-
ProEvoFan
nagyúr
-
Deck
titán
-
AxBattler
félisten
-
Steve1207
veterán
-
semetka
őstag
-
bbdzyx
senior tag
Én is próbálkoztam az ebay-ről pont ezzel a szettel...semmit nem érnek. Az első keményebb multi meccsnél lemásztak a gombáról, mert túl vékony és gyenge a gumi, amivel rácuppantod.
-
Kendek
MODERÁTOR
-
wolf13
őstag
-
semetka
őstag
Spiderman Seasonpass akció volt korábban? Most 6k az ára. Megéri?
-
markknight
nagyúr
Csak gyakorolni köll sokat. Ma 4x nyertem egymás után, randomokkal.
-
#29263560
törölt tag
-
saelin
veterán
-
#29263560
törölt tag
-
koncsik
MODERÁTOR
-
saelin
veterán
Az Apex-ről még mindig az a véleményem, hogy ha az ember egyedül akarja játszani, akkor mocsok jónak kell benne lennie. Mentem pár kört és ugyan az volt mint amikor utoljára próbáltam... A cod-on felnőtt emberek széjjel lőnek egy perc alatt.
-
Tdizsolt
senior tag
Köszi!
Huh, ez azért picit drágább... azt hiszem, inkább megpróbálkozok egy pár ilyennel első körben, aztán majd meglátom. Nem vagyok nagy gémer, szóval könnyen lehet, hogy ez is tökéletes lesz. -
jbnd-007
tag
XCOM2, bocsi. Nem tudtam, hogy több játék is van PS4-re.
-
EczkE
veterán
-
saelin
veterán
Lehet róla szó. Nyugi amúgy, én is eléggé esetlen vagyok néhány jó pillanattal.

Tatyla
Gyönyörű játék lesz annyi már biztos. Remélem a bal oldali kép szintjét hozni fogja a Ps5. -
AxBattler
félisten
Köszi!
Huh, ez azért picit drágább... azt hiszem, inkább megpróbálkozok egy pár ilyennel első körben, aztán majd meglátom. Nem vagyok nagy gémer, szóval könnyen lehet, hogy ez is tökéletes lesz. -
#20411392
törölt tag
-
wolf13
őstag
-
EczkE
veterán
DS4-hez milyen thumb grip szettet ajánlanátok? Azt olvastam, hogy a magasított thumb stick-ekkel könnyebb(en elsajátítható) a célzás FPS-ekben, egyéb lövöldékben.
Ez pl. formára meg is felelne (akár apróról is), csak nem elég magas.
Ez, meg ez ugyan magas, de az alakja nem gyerebe.Szóval használ / ajánl valaki ilyeneket?
(#234073) EczkE
Köszi, de hibás a link!
Pár ezres nem számít, DS4-ből az alap kontroller is pöpec, szóval ennyi pluszban nem tétel.[link] Tudom draga de nekem bejott. A magasitottal tenyleg jobban lehet celozni. Eloszor en is ketledtem de valoban jobb.
-
AxBattler
félisten
DS4-hez milyen thumb grip szettet ajánlanátok? Azt olvastam, hogy a magasított thumb stick-ekkel könnyebb(en elsajátítható) a célzás FPS-ekben, egyéb lövöldékben.
Ez pl. formára meg is felelne (akár apróról is), csak nem elég magas.
Ez, meg ez ugyan magas, de az alakja nem gyerebe.Szóval használ / ajánl valaki ilyeneket?
(#234073) EczkE
Köszi, de hibás a link!
Pár ezres nem számít, DS4-ből az alap kontroller is pöpec, szóval ennyi pluszban nem tétel. -
Steve1207
veterán
-
sp8787
addikt
-
hombre[EU]
nagyúr
Nekem a bf5 b.royal is bejött, nem mondom hogy jobb,mint ezek, de hangulatos. Nagyon szép,jók a hangok és van egy feelingje mikor bekempelsz egy házat csipával és a nagy csendben hallod ahogy messzirōl közeledik tank ...majd kilövi az emeletet és 5perc matchmaking

-
KaitouP
nagyúr
-
saelin
veterán
Akkor én rosszul játszottam,mert nekem az apexben voltak a pörgōsebb,akciódús körök a gyors helyváltoztatás miatt míg a fortnite-ban nem mertem rálōni a réten futkározó játékosokra,mert pillanatok alatt felhúznak egy kisebb falut maguk köré
De olyan vicces.
Lehet teszek még egy próbát az Apex-el is... csak ott nincs kivel játszani.
-
hombre[EU]
nagyúr
Akkor én rosszul játszottam,mert nekem az apexben voltak a pörgōsebb,akciódús körök a gyors helyváltoztatás miatt míg a fortnite-ban nem mertem rálōni a réten futkározó játékosokra,mert pillanatok alatt felhúznak egy kisebb falut maguk köré
-
#29263560
törölt tag
-
saelin
veterán
Egyszer sikerült az utolsó 5-ben lennem, ott abba is hagytam, igaz csak pár napig játszogattam.
Az zavar ezekben, hogy kb többet van kezdőként az ember a menüben, mint a játékban, mert leszednek aztán tölthetek be egy újat.
(Na meg az építkezés... Apex-ben meg csapatjáték kell, ott se rózsásabb a helyzet, bolyongok 10 percet és a semmiből leszednek. Jönne a társ újraéleszteni, de közben őket is leszedik, de ezzel is eltelik vagy 2-3 perc. Szóval negyed óra és senkire se lőttem kb, nagy játékélmény...
)Most amúgy újra kedvet kaptam megnézni a Fortnite-ot megint, mi minden változott.
Apex rohadt jó, csak sokkal lassabb és taktikusabb. Fortine meg egy casual vacak, de pont ezért jó.
-
KaitouP
nagyúr
-
Steve1207
veterán
Egyszer sikerült az utolsó 5-ben lennem, ott abba is hagytam, igaz csak pár napig játszogattam.
Az zavar ezekben, hogy kb többet van kezdőként az ember a menüben, mint a játékban, mert leszednek aztán tölthetek be egy újat.
(Na meg az építkezés... Apex-ben meg csapatjáték kell, ott se rózsásabb a helyzet, bolyongok 10 percet és a semmiből leszednek. Jönne a társ újraéleszteni, de közben őket is leszedik, de ezzel is eltelik vagy 2-3 perc. Szóval negyed óra és senkire se lőttem kb, nagy játékélmény...
)Most amúgy újra kedvet kaptam megnézni a Fortnite-ot megint, mi minden változott.
-
#29263560
törölt tag
-
oriic
HÁZIGAZDA
-
Mike
veterán
-
saelin
veterán
-
#29263560
törölt tag
-
saelin
veterán
Fortnite-ban de idegesítő amikor rálősz valakire és épít egy tornyot a Lord of the Rings-ből....
-
#29263560
törölt tag
-
sp8787
addikt
-
#29263560
törölt tag
-
sp8787
addikt
Amikor normàlisan hozzàszólok, akkor is xy belémköt, làsd Death Strandig. A liszenszprobléma felvetése sem trollkodàs volt, mert nem csak nekem nem tetszett a support vàlasza. A demo végigjàtszàsa utàn nem tudod megvenni a teljes jàtékot vagy bundle-t support segítsége nélkül még mindig probléma nem? Ezt esetleg javítottàk? Még azt is beismertem hogy odaàt sem minden okés, mert ott is pont liszenszprobléma volt/van.
Van neked PS-ed egyaltalan?
Tudom a valaszt de az itteni hozzaszolasaid szamabol nem az kovetkezik.
-
hombre[EU]
nagyúr
Nincs olyan igazi.
Max ha leírod, hogy szerinted.
Egyedül játszottam végig, nem volt hiányérzetem.A végéhez meg.
Egy épkézláb kommentet nehéz a nevedhez kötni, mert flamelni jársz ide.
Ha ezt csinálnád az xbox topikban is, akkor onnan már ki lettél volna rakva.
Értem én, hogy unatkozol, de a konstruktivitás szikrája sincs meg benned.
Vmiért te vagy frusztrált és itt vezeted le.frusztrált,mert a playstationök lefoglalták a ms komplett sávszélességét
na ez trollkodás volt -
#29263560
törölt tag
Nincs olyan igazi.
Max ha leírod, hogy szerinted.
Egyedül játszottam végig, nem volt hiányérzetem.A végéhez meg.
Egy épkézláb kommentet nehéz a nevedhez kötni, mert flamelni jársz ide.
Ha ezt csinálnád az xbox topikban is, akkor onnan már ki lettél volna rakva.
Értem én, hogy unatkozol, de a konstruktivitás szikrája sincs meg benned.
Vmiért te vagy frusztrált és itt vezeted le.Amikor normàlisan hozzàszólok, akkor is xy belémköt, làsd Death Strandig. A liszenszprobléma felvetése sem trollkodàs volt, mert nem csak nekem nem tetszett a support vàlasza. A demo végigjàtszàsa utàn nem tudod megvenni a teljes jàtékot vagy bundle-t support segítsége nélkül még mindig probléma nem? Ezt esetleg javítottàk? Még azt is beismertem hogy odaàt sem minden okés, mert ott is pont liszenszprobléma volt/van.
-
S e t h
nagyúr
Nincs olyan igazi.
Max ha leírod, hogy szerinted.
Egyedül játszottam végig, nem volt hiányérzetem.A végéhez meg.
Egy épkézláb kommentet nehéz a nevedhez kötni, mert flamelni jársz ide.
Ha ezt csinálnád az xbox topikban is, akkor onnan már ki lettél volna rakva.
Értem én, hogy unatkozol, de a konstruktivitás szikrája sincs meg benned.
Vmiért te vagy frusztrált és itt vezeted le. -
#29263560
törölt tag
Látom nehéz volt értelmezni nem az én kérdésemet, de még a saját felvetésedet is, ami nem is csoda ennyi trollkodás mellett.
Akkor még egyszer, hátha.....
Olyan játékot mondj ami jobb lett a multitól, de kb. ne rugaszkodj el el a Zoleee83 által írt kritériumtól.
Tehát olyan game amiben korrekt single rész van és a multitól még jobb lett.
Mellékesen meg az nem az én problémám, hogy a saját felvetésedre sem vagy képes válaszolni.Dying Light. Egyedül is élvezetes, de ketten vagy csapatban az igazi.
Tudom nektek minden vélemény trollkodàs meg flame ami nem tetszik, itt csak bólogatni szabad mindenre.

-
sting2
addikt
-
30z.Samu
titán
Pedig tök egyértelmű. hogy Super Saiyan Vegeta edzett a gravitációs szobában, miközben Bulma apja benyomott a 3000W-os Hi-Fin valami jó kis heavy metal-t.

-
Bad Pritt
félisten
-
sting2
addikt
-
Bad Pritt
félisten
-
jbnd-007
tag
-
Zoleee83
addikt
Egy ilyet tudok mondani, az a Division első része.
Azóta nem multizok, mióta szétszéledt a csapat. Ha egyben lenne, még PC-m lenne, és a mai napig azt játszanának (ha még nem untuk volna a rengeteg csaló miatt)Egyébként nem értem miért mentek bele vele ezekbe a meddő vitába, ő itt a fő troll megmondóember, a hsz-einek 1/3-a flame, 1/3-a trollkodás, 1/3-a meg HSZ gyűjtés.
Ha lenne prémiumom, az első lenne, akit tiltanék
Nem csak itt, hanem a PS5 topicban is.
Legtöbbször szétflameli a topicot.
Én már nem is reagálok a hozzászólásaira, felesleges.
-
saelin
veterán
Kojima elgondolása nem volt rossz , hogy miként ötvözze a single alapú játékot a multival, de véleményem szerint ez ennek még maximum a csírája.
Kicsit röhejes, hogy azért kapsz trófeát, mert kiáltasz egyet a pusztaságban és reagál rá vki.
Egy gépi hang. Mindig ugyanaz, nem másik játékos.
A Death Stranding nem kis mértékben a kapcsolatokról, vagy inkább azok hiányáról szól, de ezt online játékra nem igazán sikerült átültetni, de nem is ez volt a cél. Itt egyedül küzdesz, az online rész csak hab a tortán.A BB hirtelen nem esik le mi az.
A Borderlandset meg szeretném feledni, nem véletlenül nem szerepelt nagyon egy listán sem az év játékai között.
Szólóban kezdtem, coopban folytattam, de egy végigjátszás után kb. nulla motivációm volt a folytatáshoz.
Nálam itt a single, coop rész nagyjából egyenlő, egyik sem több a másiknál.Bridge Baby Szerintem teljesen akár skippelni is lehet az online részét a DS-nak. Nekem alig adott hozzá valami pluszt. Vagyis nem, mert könnyebb volt így.
-
Kendek
MODERÁTOR
Kojima elgondolása nem volt rossz , hogy miként ötvözze a single alapú játékot a multival, de véleményem szerint ez ennek még maximum a csírája.
Kicsit röhejes, hogy azért kapsz trófeát, mert kiáltasz egyet a pusztaságban és reagál rá vki.
Egy gépi hang. Mindig ugyanaz, nem másik játékos.
A Death Stranding nem kis mértékben a kapcsolatokról, vagy inkább azok hiányáról szól, de ezt online játékra nem igazán sikerült átültetni, de nem is ez volt a cél. Itt egyedül küzdesz, az online rész csak hab a tortán.A BB hirtelen nem esik le mi az.
A Borderlandset meg szeretném feledni, nem véletlenül nem szerepelt nagyon egy listán sem az év játékai között.
Szólóban kezdtem, coopban folytattam, de egy végigjátszás után kb. nulla motivációm volt a folytatáshoz.
Nálam itt a single, coop rész nagyjából egyenlő, egyik sem több a másiknál.BB = Bloodborne
-
VTom
veterán
Látom nehéz volt értelmezni nem az én kérdésemet, de még a saját felvetésedet is, ami nem is csoda ennyi trollkodás mellett.
Akkor még egyszer, hátha.....
Olyan játékot mondj ami jobb lett a multitól, de kb. ne rugaszkodj el el a Zoleee83 által írt kritériumtól.
Tehát olyan game amiben korrekt single rész van és a multitól még jobb lett.
Mellékesen meg az nem az én problémám, hogy a saját felvetésedre sem vagy képes válaszolni.Egy ilyet tudok mondani, az a Division első része.
Azóta nem multizok, mióta szétszéledt a csapat. Ha egyben lenne, még PC-m lenne, és a mai napig azt játszanának (ha még nem untuk volna a rengeteg csaló miatt)Egyébként nem értem miért mentek bele vele ezekbe a meddő vitába, ő itt a fő troll megmondóember, a hsz-einek 1/3-a flame, 1/3-a trollkodás, 1/3-a meg HSZ gyűjtés.
Ha lenne prémiumom, az első lenne, akit tiltanék
-
S e t h
nagyúr
A Death Stranding az nem kimondottan ilyen jatek?
Csak kerdezem mert mge nem jatszottam vele de gondolom offline teljesen mas mint online.Vagy vegyuk a BB...etc. ha soloban megy vegig es mindent megcsinalsz a coop az amivel a legvegen ki tudod tolni a jatekidot. Ha nem lenne online nem is lehetne farmolni a BB-ban csak a single reszben ami egy agyrem lenne.
Vagy a Borderlands 3 ha vegeztel akkor egy ido utan dogunalom soloban es ahhoz hozza tudsz tenni coop-al.Kojima elgondolása nem volt rossz , hogy miként ötvözze a single alapú játékot a multival, de véleményem szerint ez ennek még maximum a csírája.
Kicsit röhejes, hogy azért kapsz trófeát, mert kiáltasz egyet a pusztaságban és reagál rá vki.
Egy gépi hang. Mindig ugyanaz, nem másik játékos.
A Death Stranding nem kis mértékben a kapcsolatokról, vagy inkább azok hiányáról szól, de ezt online játékra nem igazán sikerült átültetni, de nem is ez volt a cél. Itt egyedül küzdesz, az online rész csak hab a tortán.A BB hirtelen nem esik le mi az.
A Borderlandset meg szeretném feledni, nem véletlenül nem szerepelt nagyon egy listán sem az év játékai között.
Szólóban kezdtem, coopban folytattam, de egy végigjátszás után kb. nulla motivációm volt a folytatáshoz.
Nálam itt a single, coop rész nagyjából egyenlő, egyik sem több a másiknál. -
Kendek
MODERÁTOR
Kicsit megnéztem mi ez, első kérdés, ehhez a kamera is kell mindenképp, nem elég a vr és a fagyi?
Második, ezt ki a fene tudja lekövetni?
Amikor lassan jönnek akkor se találnám el tuti, nem még nézni a világító oldalát a kockának, hogy merről kell megütni.
Ettől függetlenül jó mókának tűnik.A héten néztem a Walking Dead VR játékról videót, egyre jobban tetszenek ezek a vr cuccok.
A VR egyik hardveres alapeleme a kamera, anélkül nem is működik. Ez a fő érzékelő, vagyis a látóterében lehet mozogni.
-
sxxorp
őstag
Vagyis nem olyan. Nehéz kérdés, nekem is a Borderlands jutott eszembe, vagy korábbról a Halo (esetleg az Unravel2 most). Nekem egy alapvetően tisztességes single történettel bíró FPS-en főleg a local, rendesen megcsinált co-op rengeteget dob.
-
ProEvoFan
nagyúr
Látom nehéz volt értelmezni nem az én kérdésemet, de még a saját felvetésedet is, ami nem is csoda ennyi trollkodás mellett.
Akkor még egyszer, hátha.....
Olyan játékot mondj ami jobb lett a multitól, de kb. ne rugaszkodj el el a Zoleee83 által írt kritériumtól.
Tehát olyan game amiben korrekt single rész van és a multitól még jobb lett.
Mellékesen meg az nem az én problémám, hogy a saját felvetésedre sem vagy képes válaszolni.Talán egyet tudok mondani amivel játszottam is. A Way Out ilyen.
De ezt egyedül nem is lehet játszani. -
sp8787
addikt
Látom nehéz volt értelmezni nem az én kérdésemet, de még a saját felvetésedet is, ami nem is csoda ennyi trollkodás mellett.
Akkor még egyszer, hátha.....
Olyan játékot mondj ami jobb lett a multitól, de kb. ne rugaszkodj el el a Zoleee83 által írt kritériumtól.
Tehát olyan game amiben korrekt single rész van és a multitól még jobb lett.
Mellékesen meg az nem az én problémám, hogy a saját felvetésedre sem vagy képes válaszolni.A Death Stranding az nem kimondottan ilyen jatek?
Csak kerdezem mert mge nem jatszottam vele de gondolom offline teljesen mas mint online.Vagy vegyuk a BB...etc. ha soloban megy vegig es mindent megcsinalsz a coop az amivel a legvegen ki tudod tolni a jatekidot. Ha nem lenne online nem is lehetne farmolni a BB-ban csak a single reszben ami egy agyrem lenne.
Vagy a Borderlands 3 ha vegeztel akkor egy ido utan dogunalom soloban es ahhoz hozza tudsz tenni coop-al. -
S e t h
nagyúr
Végül 21 óra lett a Resident Evil 2 két végigjátszással és egy idő után már nagyon untam, ami nem jó egy ijesztgetős játéknál. Szó se róla volt nem kevés eltérés az első végigjátszáshoz képest, de annyi mégsem, hogy teljesen lekössön, mert a történetben alapvető változások nem voltak. Azért az említésre érdemes, hogy a Capcom azért odatette magát, amikor a két főszereplővel két fő sztorilájnt alkotott, nem lett tökéletes, de ennél többet kihozni belőle talán nem is lehetett volna.
Mivel egyszer már írtam a játékról nem ismételném önmagam, korrekt game lett, várom a harmadik részt.Viszont a Middle Earth: Shadow of Wart egyre jobban kedvelem, bár a készítők szándékát nem igazán értem, mert a demo ami fent van az 20-as szinttől dob nekünk egy csontot az élményből, az viszont kicsit már magas szint. A játékban mire 20-as szintre érsz addigra kvázi félisten vagy, kapkodod a fejed a sok skill között, hogy ez mi, az mi, miközben tanulnál bele, de folyton legyilkonak, ergo kimarad az oktató rész, a fejlődés. Lehetett volna ezt a játék elejéről, mondjuk egy fejezetig befejezőleg, ahol szintén van fejlődés és a sztoriból is ízelítőt kapunk. Ennek ellenére bejövős, a nemezis rendszer valami elképesztő jó és hát sajnos ilyen az én formám, szinte mindig le van árazva, de most csak az alap verzió, a definitive edition( összes dlc), most nem és aprón sem nagyon van.
Mivel nagy Dragon Ball fan vagyok így óhatatlanul a kislányom is tanúja lett ennek az elmúlt évek folyamán és most, hogy látta ahogyan nézem a játék streamjeit mindig kérdezte, hogy mi mikor játszunk ezzel egymás ellen, mondtam, hogy ezzel soha, mert tudomásom szerint coop nincs benne.
De ennek ellenére megvettem a feleségem unszolására a Kakorottot xboxra és a gyerek rettenetesen élvezte.
Az első igazi bossig, Raditzig. Akkor én majdnem a kontrollert a tévébe állítottam, vagy a kontroller roppant majdnem a markomban, de az univerzum egyensúlyának visszaállítás érdekében inkább elmentem edzeni.Utána elkezdtem tápolni Gokut, almákat gyűjtöttem, mellékküldetéseket csináltam, csillogó biszbaszokat szedegettem össze, amivel lehetett fejlődni, ez lehetett volna unalmas és illúzióromboló is, de mégsem volt az. Egyrészt Goku is idióta, miért lenne gáz ha idióta feladatokat kell végrehajtani? 2-3 óra grind után Raditz ujjgyakorlat volt, felnőttem szintben hozzá.
És most csak egy bajom van, illetve kettő. Nem találok jó árban Shadow of war definitve edisont hehe, meg játszanék tovább a Kakorottal, de ez a kislányom privilégiuma.
-
S e t h
nagyúr
Látom nehéz volt értelmezni nem az én kérdésemet, de még a saját felvetésedet is, ami nem is csoda ennyi trollkodás mellett.
Akkor még egyszer, hátha.....
Olyan játékot mondj ami jobb lett a multitól, de kb. ne rugaszkodj el el a Zoleee83 által írt kritériumtól.
Tehát olyan game amiben korrekt single rész van és a multitól még jobb lett.
Mellékesen meg az nem az én problémám, hogy a saját felvetésedre sem vagy képes válaszolni. -
markknight
nagyúr
Nem klasszikus értelemben gondoltam. Az nem történet, hogy jóska elmegy balra, pista healel, miska meg ledobja az ultiját és bumm nyerünk?A gáztámadás meghiúsítása is egy izgi történet, mert mindig másképpen sül el. Szal ilyenbõl van trillió. Nekem ez bõven elég

-
Shadow44
csendes tag
Sziasztok! Van egy új ps4-em, és szeretnèm àtvinni az adatokat a règiről. Tudom nem lényeges dolog de ha àtviszem továbbra is csatolva lesznek a kèpek az adott trofeàhoz.
Vagy csak simàn a gallèriàba lesznek? Köszi -
Plague666
tag
A duke nukem 25th anniversaryról mi a ps4 vélemény? Gyanúsan óriási akciót kap, már-már steam vásárokat déző potom pénz. Semmi mást nem szórnak ennyire leárazva a retro és remaster ajánlatok közt. Van vele valami gond? Vagy én gondolom túl?
-
hombre[EU]
nagyúr
Egy multiplayer játék nem egy számról szól, hanem arról, hogy játéktól függően mit tudsz felmutatni magadból, és hogy mit tud felmutatni a másik. A kettő találkozik, melyből tapasztalat nyerés, fejlődés és verseny alakul ki, egyfajta sport, melyben ha megfelelő minőségben vagy jelen, akkor sok esetben többet ad, mint az, hogy pár tucat AI-t versz szét.
Aki pusztán számokat lát a sportban, a versenyben, az tévúton jár, és igazából sosem lesz sikeres benne. Jó amatōr lehetsz
a pro multi begyakorolt szituációk kivitelezése minél hatékonyabban...semmi több -
hombre[EU]
nagyúr
-
#20411392
törölt tag
A Nioh? Mikor?
'19 november
-
Carlos Padre
veterán
-
Carlos Padre
veterán
DeathStranding platina után én elkezdeném a Nioh-t. Benne volt a Plusban

A Nioh? Mikor?
-
.LnB
titán
Mark Apexezik. Az olyanokról írtam. Természetesen amit írtál az igaz. De ő nem ezekre a játékokra gondolt. Elolvashattad volna, hogy miről volt szó.
-
Callisto
őstag
A multiplayer játékokban, a történet esszenciája: "Pedig van bennük történet, minden meccs egy másik, ráadásul a legjobb történeket.. "
Nem semmi aranyköpés.
Ez már most klasszikus.
Nem, nincs bennük, max valami minimális lore fel van köréjük húzva, és ennyi. A multiayer játék megmérettetés, jobbnak lenni másoknál. R6:S-el se azért játszok mert annyira nagy sztori, hogy az egyik csapat gáztámadást tervez, a másik pedig meg akarja akadályozni..Ekkora hülyeséget azért ne mondjál. Még hogy minimális lore. Jah. Persze. Pl. a WOW-ban (amit nem kedvelek), Elder Scrolls Online-ban és még sok társában minimális lore van és még történet is alig... Ajjjaj. Van baj. Most jönne az, hogy nem úgy érted, de akkor meg ne általánosíts.
-
.LnB
titán
Pedig van bennük történet, minden meccs egy másik, ráadásul a legjobb történeket az élet írja, nem a sík hülye mi. Lenyomni egy nehéz játékot semmi ahhoz képest amit a multikban el lehet érni.
Ha meg párbeszédek érdekelnek benyomok egy filmet, legalább annak van mélysége is. Csak ugye nyilván nem vagy jó multiban, ezért inkább single player botok ellen.
A multiplayer játékokban, a történet esszenciája: "Pedig van bennük történet, minden meccs egy másik, ráadásul a legjobb történeket.. "
Nem semmi aranyköpés.
Ez már most klasszikus.
Nem, nincs bennük, max valami minimális lore fel van köréjük húzva, és ennyi. A multiayer játék megmérettetés, jobbnak lenni másoknál. R6:S-el se azért játszok mert annyira nagy sztori, hogy az egyik csapat gáztámadást tervez, a másik pedig meg akarja akadályozni.. -
sp8787
addikt
-
Neoteric
addikt
Division 2 pl 22k-s árral nyitott magyar storeon márciusban, németeknél €70-val, és akkor az euró 315-320 között volt. Ettől függetlenül legyen neked igazad, hogy 350-es árfolyamnál se lesz semmi változás.
-
Zoleee83
addikt
Pedig van bennük történet, minden meccs egy másik, ráadásul a legjobb történeket az élet írja, nem a sík hülye mi. Lenyomni egy nehéz játékot semmi ahhoz képest amit a multikban el lehet érni.
Ha meg párbeszédek érdekelnek benyomok egy filmet, legalább annak van mélysége is. Csak ugye nyilván nem vagy jó multiban, ezért inkább single player botok ellen.
Bocsáss meg ha a lelkedbe gázoltam, micsoda történeteket mesélhet el egy-egy meccs.
Én inkább maradok olyan játékoknál mint pl. a Death Stranding, ami valódi történetet mesél el, na annak van mélysége..
Nem akarok senkit téríteni leírtam feljebb hogy számomra. -
Steve1207
veterán
Kicsit megnéztem mi ez, első kérdés, ehhez a kamera is kell mindenképp, nem elég a vr és a fagyi?
Második, ezt ki a fene tudja lekövetni?
Amikor lassan jönnek akkor se találnám el tuti, nem még nézni a világító oldalát a kockának, hogy merről kell megütni.
Ettől függetlenül jó mókának tűnik.A héten néztem a Walking Dead VR játékról videót, egyre jobban tetszenek ezek a vr cuccok.
-
#29263560
törölt tag
Pedig van bennük történet, minden meccs egy másik, ráadásul a legjobb történeket az élet írja, nem a sík hülye mi. Lenyomni egy nehéz játékot semmi ahhoz képest amit a multikban el lehet érni.
Ha meg párbeszédek érdekelnek benyomok egy filmet, legalább annak van mélysége is. Csak ugye nyilván nem vagy jó multiban, ezért inkább single player botok ellen.
A multi nem csak PvP random emberekkel. Én megértem hogy ő ezt nem szereti, mert mondjuk nem jó benne. (én sem) Mondjuk ha a topikból összejöttök 4-6-8-an egy Rocket League Party-ra, az is multi és 1000x jobb, mint a gagyi AI ellen tolni.
-
markknight
nagyúr
Pedig van bennük történet, minden meccs egy másik, ráadásul a legjobb történeket az élet írja, nem a sík hülye mi. Lenyomni egy nehéz játékot semmi ahhoz képest amit a multikban el lehet érni.
Ha meg párbeszédek érdekelnek benyomok egy filmet, legalább annak van mélysége is. Csak ugye nyilván nem vagy jó multiban, ezért inkább single player botok ellen.
-
#29263560
törölt tag
-
KaitouP
nagyúr
-
Zlcsi
senior tag
az lehet tudni, hogy Beat Saber-hez jönnek új számok? ha igen mik?
-
S e t h
nagyúr
-
#29263560
törölt tag
Egy multiplayer játék nem egy számról szól, hanem arról, hogy játéktól függően mit tudsz felmutatni magadból, és hogy mit tud felmutatni a másik. A kettő találkozik, melyből tapasztalat nyerés, fejlődés és verseny alakul ki, egyfajta sport, melyben ha megfelelő minőségben vagy jelen, akkor sok esetben többet ad, mint az, hogy pár tucat AI-t versz szét.
Aki pusztán számokat lát a sportban, a versenyben, az tévúton jár, és igazából sosem lesz sikeres benne. Na meg az online co-op jàtékokat is ignoràlja ezek szerint, pedig nem egy lett attól sokkal jobb.
-
KaitouP
nagyúr
Egy multiplayer játék nem egy számról szól, hanem arról, hogy játéktól függően mit tudsz felmutatni magadból, és hogy mit tud felmutatni a másik. A kettő találkozik, melyből tapasztalat nyerés, fejlődés és verseny alakul ki, egyfajta sport, melyben ha megfelelő minőségben vagy jelen, akkor sok esetben többet ad, mint az, hogy pár tucat AI-t versz szét.
Aki pusztán számokat lát a sportban, a versenyben, az tévúton jár, és igazából sosem lesz sikeres benne. -
Zoleee83
addikt
-
Aciduzzu
aktív tag
-
KaitouP
nagyúr
-
Zoleee83
addikt
Kicsit megnyugodtam, hogy nem csak nekem van ilyen "furcsa" szokásom.
Amúgy én kizárólag lemezes játékokat szoktam beszerezni, eddig még mindent újonnan, akciós árban. Sőt, az elmúlt több, mint 2 éves PS4 pályafutásom összes játéka itt trónol a polcon, ideje lesz kicsit szelektálnom már. Mindet úgyse veszem elő újrajátszásra.
PS Plus-om nincs, nem sok értelmét láttam eddig, mivel nem játszom multis játékokkal.Én sem játszom multis játékokkal, SOHA.
Egyszerűen nem köt le, számomra értelmetlen időtöltés, story nélkül egymást kergetni.
De kinek mi. -
ProEvoFan
nagyúr
DeathStranding platina után én elkezdeném a Nioh-t. Benne volt a Plusban

A Nioh-t? Halálomat kívánod?Az nekem túl hc, nem szeretem szopatni magamat.Ha lenne benne normal nehézségi fokozat, már kijátszottam volna.
Új hozzászólás Aktív témák
-
234100 - 234001
284207 - 284001 284000 - 282001 282000 - 280001 280000 - 278001 278000 - 276001 276000 - 274001 274000 - 272001 272000 - 270001 270000 - 268001 268000 - 266001 266000 - 264001 264000 - 262001 262000 - 260001 260000 - 258001 258000 - 256001 256000 - 254001 254000 - 252001 252000 - 250001 250000 - 248001 248000 - 246001 246000 - 244001 244000 - 242001 242000 - 240001 240000 - 238001 238000 - 236001 236000 - 235901 235900 - 235801 235800 - 235701 235700 - 235601 235600 - 235501 235500 - 235401 235400 - 235301 235300 - 235201 235200 - 235101 235100 - 235001 235000 - 234901 234900 - 234801 234800 - 234701 234700 - 234601 234600 - 234501 234500 - 234401 234400 - 234301 234300 - 234201 234200 - 234101 234100 - 234001 234000 - 233901 233900 - 233801 233800 - 233701 233700 - 233601 233600 - 233501 233500 - 233401 233400 - 233301 233300 - 233201 233200 - 233101 233100 - 233001 233000 - 232901 232900 - 232801 232800 - 232701 232700 - 232601 232600 - 232501 232500 - 232401 232400 - 232301 232300 - 232201 232200 - 232101 232100 - 232001 232000 - 230001 230000 - 228001 228000 - 226001 226000 - 224001 224000 - 222001 222000 - 220001 220000 - 218001 218000 - 216001 216000 - 214001 214000 - 212001 212000 - 210001 210000 - 208001 208000 - 206001 206000 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Konzol játékok
- PlayStation 4
- (kiemelt téma)
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest



(de csak a külön engedélyt használtam ki... köszönöm, a gyerekeim visszadumálnak, ha ezt mondom... értékelem a gesztusod
)


Kendek

