Hirdetés
- Fórumok
- Konzol játékok
- PlayStation 4
- (kiemelt téma)
-
218100 - 218001
284207 - 284001 284000 - 282001 282000 - 280001 280000 - 278001 278000 - 276001 276000 - 274001 274000 - 272001 272000 - 270001 270000 - 268001 268000 - 266001 266000 - 264001 264000 - 262001 262000 - 260001 260000 - 258001 258000 - 256001 256000 - 254001 254000 - 252001 252000 - 250001 250000 - 248001 248000 - 246001 246000 - 244001 244000 - 242001 242000 - 240001 240000 - 238001 238000 - 236001 236000 - 234001 234000 - 232001 232000 - 230001 230000 - 228001 228000 - 226001 226000 - 224001 224000 - 222001 222000 - 220001 220000 - 219901 219900 - 219801 219800 - 219701 219700 - 219601 219600 - 219501 219500 - 219401 219400 - 219301 219300 - 219201 219200 - 219101 219100 - 219001 219000 - 218901 218900 - 218801 218800 - 218701 218700 - 218601 218600 - 218501 218500 - 218401 218400 - 218301 218300 - 218201 218200 - 218101 218100 - 218001 218000 - 217901 217900 - 217801 217800 - 217701 217700 - 217601 217600 - 217501 217500 - 217401 217400 - 217301 217300 - 217201 217200 - 217101 217100 - 217001 217000 - 216901 216900 - 216801 216800 - 216701 216700 - 216601 216600 - 216501 216500 - 216401 216400 - 216301 216300 - 216201 216200 - 216101 216100 - 216001 216000 - 214001 214000 - 212001 212000 - 210001 210000 - 208001 208000 - 206001 206000 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 06:30 Téma összefoglaló
PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!
Aktuális:
Kölcsönjáték nyilvántartó
Új hozzászólás Aktív témák
-
#42308056
törölt tag
Én csak azt remélem, hogy ebben az SW játékban is lesz majd valami töketlen robot, vagy egy mantrázó csávó, mint a filmekben, és akkor majd jókat lehet nevetni rajta.
-
Moby
veterán
A Respawn is csak egy fejlesztőstúdió. Az ott dolgozók nem a Griffendale-be végeztek, varázsszóra ők se tudnak csodát tenni. Mégpedig ez a játék vezényszóra készült, gyorsba.. Semmi reményem nincs felé. És még mindig nem érzem az SW hangulatot, a videókat látva. A Battlefront 2-ben legalább az a helyén volt.
Dehogy készült vézényszóra, gyorsba...párhuzamosan ment a fejlesztése a visceral elkaszált projektjével. Stig Asmussen évek óta dolgozik rajta, gyak azóta ezen a projekten van, amióta otthagyta a Santa Monicát, és átment a respawnhoz.
-
#42308056
törölt tag
Hát azért egy Days Gone-t hamarabb mondanék GOTY-nak mint egy Gears5-öt. Csak azért mert ha nem is korszakalkotó, azért szépen össze vannak rakva a különböző játékmechanikai elemek. Elég jól lettek össze illesztve. Igazából nekem csak a sztori az, ami miatt kizárt, hogy goty-nak mondjam.
Mindig az adott évet kell nézni. Ha idén nem volt jobb, mint a Days Gone, akkor ő lesz a GOTY. Nekem nem is érmlik más idénről ami akkorát szólt. Ezt a patkányos cuccot sokan dicsértétek, az nem lehet GOTY? Vagy a Control.
-
.LnB
titán
A Respawn is csak egy fejlesztőstúdió. Az ott dolgozók nem a Griffendale-be végeztek, varázsszóra ők se tudnak csodát tenni. Mégpedig ez a játék vezényszóra készült, gyorsba.. Semmi reményem nincs felé. És még mindig nem érzem az SW hangulatot, a videókat látva. A Battlefront 2-ben legalább az a helyén volt.
-
.LnB
titán
Az Outer Worldben én csak egy reménysugarat látok a Fallout rajongók szemében, akik csalódtak a 4, de legfőképp a 76-ban. És persze nem szép, meg nem is jó dolog véleményt mondani egy játékról anélkül, hogy játszottam volna vele (vagy épp még meg sem jelent), de az eddig látottak alapján messze nincs benne GotY potenciál.
És igen, gyenge év volt ez, és ha a Death Stranding elhasal, akkor olyan játékok közül fog kikerülni a legjobb, amik más években max. említés szintjén merültek volna fel: Days Gone, Metro Exodus, Plague Tale.. Jelenleg mondjuk a Gears 5-öt látom a legesélyesebbnek erre a címre.
Hát azért egy Days Gone-t hamarabb mondanék GOTY-nak mint egy Gears5-öt. Csak azért mert ha nem is korszakalkotó, azért szépen össze vannak rakva a különböző játékmechanikai elemek. Elég jól lettek össze illesztve. Igazából nekem csak a sztori az, ami miatt kizárt, hogy goty-nak mondjam.
-
Deck
titán
-
RangerFox
veterán
-
Deck
titán
Az Outer Worldben én csak egy reménysugarat látok a Fallout rajongók szemében, akik csalódtak a 4, de legfőképp a 76-ban. És persze nem szép, meg nem is jó dolog véleményt mondani egy játékról anélkül, hogy játszottam volna vele (vagy épp még meg sem jelent), de az eddig látottak alapján messze nincs benne GotY potenciál.
És igen, gyenge év volt ez, és ha a Death Stranding elhasal, akkor olyan játékok közül fog kikerülni a legjobb, amik más években max. említés szintjén merültek volna fel: Days Gone, Metro Exodus, Plague Tale.. Jelenleg mondjuk a Gears 5-öt látom a legesélyesebbnek erre a címre.
Azért volt még egy DMC V is

-
ldave
félisten
Manapság szinte minden játék esetében megvárok 1-2 patchet, mire nekiállok egyáltalán. Nincs bennem kényszer, hogy első nap játszak bármivel is, van akkora backlogom, hogy mindig van mit elővenni. Pl. a Controlt első napokban vettem, de csak most a múlt héten játszottam végig.
-
Deck
titán
Látod még ebben sincs igazad..
-
RangerFox
veterán
Az Outer Worldben én csak egy reménysugarat látok a Fallout rajongók szemében, akik csalódtak a 4, de legfőképp a 76-ban. És persze nem szép, meg nem is jó dolog véleményt mondani egy játékról anélkül, hogy játszottam volna vele (vagy épp még meg sem jelent), de az eddig látottak alapján messze nincs benne GotY potenciál.
És igen, gyenge év volt ez, és ha a Death Stranding elhasal, akkor olyan játékok közül fog kikerülni a legjobb, amik más években max. említés szintjén merültek volna fel: Days Gone, Metro Exodus, Plague Tale.. Jelenleg mondjuk a Gears 5-öt látom a legesélyesebbnek erre a címre.
-
.LnB
titán
Én absz. a másik oldalról közelítem: én ilyen oldschool scifi rajongó vagyok, de az ilyen indusztriális posztapoktól okádok (annál jobban már csak a steampunkot gyűlölöm). Kedvelem a szaturációt a színekben. Én rohadtul örülök neki, hogy ez nem egy bethesda-fallout játék. Nagyon várom. 3 játék van még az idei évből, amikkel biztosan játszani szeretnék, ez az egyik.
Majd írjál róla. Érdekel, hogy milyen lett.
-
Xaels
félisten
Te mit szólnál hozzá, ha vennél egy autót, majd ahogy hazavitted, hívnának, hogy vidd vissza a kocsit, mert felteszik a negyedik kereket rá?!
Igenis vállalhatatlan. Egy mozifilmhez se tesznek még hozzá jeleneteket, egy megvásárolt könyvben sincsenek - jó esetben - üres lapok, és a marhahúst sem kell még bevinnem egy kis hőkezelésre a vásárlás után.
Ha normálisan megcsinálnák, és nem összecsapnák, akkor nem lenne mit javítani rajta.
Rengetegszer vannak visszahívások az autóknál is, nem kerék miatt de vannak. A 6M-s motornál ABS hiba miatt, kormánycsapágy stb...
A mozifilmek esetén is van egy csomó jelenet ami kivágnak és később a BR/DVD verziókra, újravágott verzíókba stb teszik bele. SW Klasszik trilógia is vagy 3 különféle verzióban ment le a mozikban pl....
-
#10186752
törölt tag
Igen, tudom, hogy a gondolkodás mások számára eretnekség, a prohardveren meg az a jófej, aki beáll a birkanép mögé, és azt a nótát bőgi, mint az összes többi.
Hát én nem ilyen vagyok, ha véleményem van, pont lefosom, hogy másnak mi az, vagy másik 500 még hogy gondolja.
-
.LnB
titán
Más hazai fórumon megy a vita az one day patch-ről (SW Fallen Order kapcsán most).
Nem értem, hogy mondhatják azt, hogy ez vállalhatatlan, hogy direkt béta szoftver kerül a lemezre stb.. Hogy ez olyan mintha vennél egy kocsit 3 kerékkel. Mikor ez nevetséges összehasonlítás. Komolyan nem értem. Örülni kéne annak, hogy még megy a hibajavítás, fejlesztgetik stb nem? 25 nap múlva jön a játék de rengeteg lemezt le kell gyártani, csomagolni, eljuttatni mindenhova stb. Vagy ez szerintük 1 nap? Jobban örülnének neki ha nem lenne one day patch hanem használd ahogy vetted? Akkor meg az lenne a baj, hogy nincs frissítés.. Egy ideje már minden játék kap one day patch-et..
De ha nem akarják akkor frissíteniük sem kéne, használják a lemezen lévő verziót. De persze nem, kell nekik..
Nem is értem őket komolyan. Tudom, hogy innnen a fórumról is írt nekik valaki normális érveket.. De hát nem érdekli őket.-Az egyik oldalról, be lehetne esetleg fejezni a a játékokat,a kitűzött megjelenési dátumra. (Bár ez nem annyira egyszerű, ha a kiadó azt mondja, hogy ekkor jelenik meg, akkor is fog.)
-Másik oldalról, nem mind1? Megjelenés napján letölti a patch-et, és kész. Úgy kell felfogni, hogy hozzá tartozik a telepítéshez és kész. -
Deck
titán
-
Xaels
félisten
Más hazai fórumon megy a vita az one day patch-ről (SW Fallen Order kapcsán most).
Nem értem, hogy mondhatják azt, hogy ez vállalhatatlan, hogy direkt béta szoftver kerül a lemezre stb.. Hogy ez olyan mintha vennél egy kocsit 3 kerékkel. Mikor ez nevetséges összehasonlítás. Komolyan nem értem. Örülni kéne annak, hogy még megy a hibajavítás, fejlesztgetik stb nem? 25 nap múlva jön a játék de rengeteg lemezt le kell gyártani, csomagolni, eljuttatni mindenhova stb. Vagy ez szerintük 1 nap? Jobban örülnének neki ha nem lenne one day patch hanem használd ahogy vetted? Akkor meg az lenne a baj, hogy nincs frissítés.. Egy ideje már minden játék kap one day patch-et..
De ha nem akarják akkor frissíteniük sem kéne, használják a lemezen lévő verziót. De persze nem, kell nekik..
Nem is értem őket komolyan. Tudom, hogy innnen a fórumról is írt nekik valaki normális érveket.. De hát nem érdekli őket.Ne legyen igazam, de kemény szembeszélben lesz ez a játék és minden apró dolgot fel fog kapni a net és fel fogja nagyítani.
-
nemorino
tag
Hétvégén kipróbáltam a The Division 2-t, s egyből beleszerettem olyannyira, hogy meg is vettem.
Nem rég vettem 4K-s tv-t, s gondolom e miatt is, egészen elképesztő a látvány. De nem ez volt a szerelem oka, hanem a játékmenet.
Játszottam az 1. résszel is, de többszöri elővétel után sem tudott magába szippantani. Pedig a magyar nyelv is segíthetett volna benne. Nem tudott, mert egyedül bukásra voltam ítélve. Egyedül nem sikerült a küldetéseket megcsinálnom, de sokszor csapatban sem. Köszönhetően a COD-os játékmenetnek- Ez nálam azt jelenti, hogy amíg el nem jutsz egy pontig a küldetésben, addig folyamatosan fossa az ellenfeleket. A COD-ok mind ezzel manipulálnak.
Példa. 4 fős csapatban már vagy 3 órája játszottuk a küldetést, s odáig jutottunk, hogy visszaszorítottak egészen az újraéledési pontig. Mikor mindenki meghalt, kezdhettük elölről. Ezt végül úgy sikerült megcsinálni, hogy én előre lopakodtam, s elérhettem azt a pontot, mikor már nem termelte az ellenfeleket újra az 1. pont. A társak kinyírták őket, s mehettünk tovább.
A 2. részben ezen változtattak, s e miatt már egyedül is simán lehet hozni a küldetéseket. Mert most adott ellenféllel operálnak, ha azokat legyakod, akkor mehetsz tovább. Nem termeli őket újra.
Nekem ez utóbbi sokkal szimpatikusabb.Seth, ha tetszett a GR Widlands, akkor tégy ezzel is próbát (még tart a free weekend). Nekem bejött mindkettő.
Nekem pont az ellenkező a tapasztalatom, az AI hiányát a mennyiséggel akarták ellensúlyozni. Utcai harcokban mindig legalább három ellenséges csoportot rám küld a játék, minden irányból folyamatosan lőnek. Az első részben nem ilyen volt. Ha a missionökre gondoltál, úgy emlékszem az elsőben is véges számú ellenfél volt, talán az x ideig védd meg a területet feladatok kivételével.
Az ellenfelek csak akkor bújnak ki a fedezékből, amikor leengedem a fegyvert célzásból, ez mondjuk már olyan vicces, hogy ezzel csalogatom őket elő.
Hangulatra nekem az első jobban bejött, téli New York, ilyennel még nem találkoztam. Ez a Washington meg elképesztően részletes és jól kidolgozott, de úgy néz ki, mint a Last of us vagy akármelyik posztapokaliptikus játék bármelyik random városi pályája. Az elsőben az embernek az volt az érzése, hogy ha a játék végére ér, visszahozza a várost/civilizációt stb. a pusztulás széléről, ebben ez teljesen hiányzik. Minden összeomlott, az erőforrásokért megy a harc az utcákon, ha győzöl egy csatában, akkor jön egy következő ellenfél, Hyenas, Outcasts, Black Tusk, mindegy, a világ nem menthető meg.
Mindezek ellenére a tartalomban óriási javulás van, a Division 2 sokkal többet és változatosabbat nyújt, csak a vékony sztori miatt céltalan lövöldözésbe fullad az egész.
-
#10186752
törölt tag
Hétvégén kipróbáltam a The Division 2-t, s egyből beleszerettem olyannyira, hogy meg is vettem.
Nem rég vettem 4K-s tv-t, s gondolom e miatt is, egészen elképesztő a látvány. De nem ez volt a szerelem oka, hanem a játékmenet.
Játszottam az 1. résszel is, de többszöri elővétel után sem tudott magába szippantani. Pedig a magyar nyelv is segíthetett volna benne. Nem tudott, mert egyedül bukásra voltam ítélve. Egyedül nem sikerült a küldetéseket megcsinálnom, de sokszor csapatban sem. Köszönhetően a COD-os játékmenetnek- Ez nálam azt jelenti, hogy amíg el nem jutsz egy pontig a küldetésben, addig folyamatosan fossa az ellenfeleket. A COD-ok mind ezzel manipulálnak.
Példa. 4 fős csapatban már vagy 3 órája játszottuk a küldetést, s odáig jutottunk, hogy visszaszorítottak egészen az újraéledési pontig. Mikor mindenki meghalt, kezdhettük elölről. Ezt végül úgy sikerült megcsinálni, hogy én előre lopakodtam, s elérhettem azt a pontot, mikor már nem termelte az ellenfeleket újra az 1. pont. A társak kinyírták őket, s mehettünk tovább.
A 2. részben ezen változtattak, s e miatt már egyedül is simán lehet hozni a küldetéseket. Mert most adott ellenféllel operálnak, ha azokat legyakod, akkor mehetsz tovább. Nem termeli őket újra.
Nekem ez utóbbi sokkal szimpatikusabb.Seth, ha tetszett a GR Widlands, akkor tégy ezzel is próbát (még tart a free weekend). Nekem bejött mindkettő.
Ez a játékmechanika már akkor is kijátszható volt, amikor kitalálták, sok-sok éve. Előrerohansz a francba, és magad mögött hagyod az ellenfeleket.
Minden ilyen játékban, amikor nincs kedvem épp harcolni, ezt alkalmazom. Így volt legutóbb a Gears 5-ben is.
Problem solved.
-
Deck
titán
Te mit szólnál hozzá, ha vennél egy autót, majd ahogy hazavitted, hívnának, hogy vidd vissza a kocsit, mert felteszik a negyedik kereket rá?!
Igenis vállalhatatlan. Egy mozifilmhez se tesznek még hozzá jeleneteket, egy megvásárolt könyvben sincsenek - jó esetben - üres lapok, és a marhahúst sem kell még bevinnem egy kis hőkezelésre a vásárlás után.
Ha normálisan megcsinálnák, és nem összecsapnák, akkor nem lenne mit javítani rajta.
Tőled nem számítottam másra..
A kocsis összehasonlítás nevetséges.. Nem ugyanaz!Mások véleménye érdekel..
-
#10186752
törölt tag
Más hazai fórumon megy a vita az one day patch-ről (SW Fallen Order kapcsán most).
Nem értem, hogy mondhatják azt, hogy ez vállalhatatlan, hogy direkt béta szoftver kerül a lemezre stb.. Hogy ez olyan mintha vennél egy kocsit 3 kerékkel. Mikor ez nevetséges összehasonlítás. Komolyan nem értem. Örülni kéne annak, hogy még megy a hibajavítás, fejlesztgetik stb nem? 25 nap múlva jön a játék de rengeteg lemezt le kell gyártani, csomagolni, eljuttatni mindenhova stb. Vagy ez szerintük 1 nap? Jobban örülnének neki ha nem lenne one day patch hanem használd ahogy vetted? Akkor meg az lenne a baj, hogy nincs frissítés.. Egy ideje már minden játék kap one day patch-et..
De ha nem akarják akkor frissíteniük sem kéne, használják a lemezen lévő verziót. De persze nem, kell nekik..
Nem is értem őket komolyan. Tudom, hogy innnen a fórumról is írt nekik valaki normális érveket.. De hát nem érdekli őket.Te mit szólnál hozzá, ha vennél egy autót, majd ahogy hazavitted, hívnának, hogy vidd vissza a kocsit, mert felteszik a negyedik kereket rá?!
Igenis vállalhatatlan. Egy mozifilmhez se tesznek még hozzá jeleneteket, egy megvásárolt könyvben sincsenek - jó esetben - üres lapok, és a marhahúst sem kell még bevinnem egy kis hőkezelésre a vásárlás után.
Ha normálisan megcsinálnák, és nem összecsapnák, akkor nem lenne mit javítani rajta.
-
Deck
titán
Más hazai fórumon megy a vita az one day patch-ről (SW Fallen Order kapcsán most).
Nem értem, hogy mondhatják azt, hogy ez vállalhatatlan, hogy direkt béta szoftver kerül a lemezre stb.. Hogy ez olyan mintha vennél egy kocsit 3 kerékkel. Mikor ez nevetséges összehasonlítás. Komolyan nem értem. Örülni kéne annak, hogy még megy a hibajavítás, fejlesztgetik stb nem? 25 nap múlva jön a játék de rengeteg lemezt le kell gyártani, csomagolni, eljuttatni mindenhova stb. Vagy ez szerintük 1 nap? Jobban örülnének neki ha nem lenne one day patch hanem használd ahogy vetted? Akkor meg az lenne a baj, hogy nincs frissítés.. Egy ideje már minden játék kap one day patch-et..
De ha nem akarják akkor frissíteniük sem kéne, használják a lemezen lévő verziót. De persze nem, kell nekik..
Nem is értem őket komolyan. Tudom, hogy innnen a fórumról is írt nekik valaki normális érveket.. De hát nem érdekli őket. -
Moby
veterán
Én absz. a másik oldalról közelítem: én ilyen oldschool scifi rajongó vagyok, de az ilyen indusztriális posztapoktól okádok (annál jobban már csak a steampunkot gyűlölöm). Kedvelem a szaturációt a színekben. Én rohadtul örülök neki, hogy ez nem egy bethesda-fallout játék. Nagyon várom. 3 játék van még az idei évből, amikkel biztosan játszani szeretnék, ez az egyik.
-
Al365
tag
Hétvégén kipróbáltam a The Division 2-t, s egyből beleszerettem olyannyira, hogy meg is vettem.
Nem rég vettem 4K-s tv-t, s gondolom e miatt is, egészen elképesztő a látvány. De nem ez volt a szerelem oka, hanem a játékmenet.
Játszottam az 1. résszel is, de többszöri elővétel után sem tudott magába szippantani. Pedig a magyar nyelv is segíthetett volna benne. Nem tudott, mert egyedül bukásra voltam ítélve. Egyedül nem sikerült a küldetéseket megcsinálnom, de sokszor csapatban sem. Köszönhetően a COD-os játékmenetnek- Ez nálam azt jelenti, hogy amíg el nem jutsz egy pontig a küldetésben, addig folyamatosan fossa az ellenfeleket. A COD-ok mind ezzel manipulálnak.
Példa. 4 fős csapatban már vagy 3 órája játszottuk a küldetést, s odáig jutottunk, hogy visszaszorítottak egészen az újraéledési pontig. Mikor mindenki meghalt, kezdhettük elölről. Ezt végül úgy sikerült megcsinálni, hogy én előre lopakodtam, s elérhettem azt a pontot, mikor már nem termelte az ellenfeleket újra az 1. pont. A társak kinyírták őket, s mehettünk tovább.
A 2. részben ezen változtattak, s e miatt már egyedül is simán lehet hozni a küldetéseket. Mert most adott ellenféllel operálnak, ha azokat legyakod, akkor mehetsz tovább. Nem termeli őket újra.
Nekem ez utóbbi sokkal szimpatikusabb.Seth, ha tetszett a GR Widlands, akkor tégy ezzel is próbát (még tart a free weekend). Nekem bejött mindkettő.
-
.LnB
titán
Scifivel nem lehet betömni a posztapok hiányokat. Ezt Te sem gondolhatod komolyan. Egy fallout hívő nem fogja belelátni imádata tárgyát egy színesszagos scifibe. Akciórpg meg annyi, mint égen a csillag. Mindenki ilyet csinál. A polákok ebből élnek (cdpr), most volt épp nemrég a Greedfall egy feltörekvő csapattól, stb. Akciórpg folyik a csapból is.
Jó, leírtam, hogy miért jön szóba a Bethesda. Azt, hogy most a TOW milyen lesz, jó lesz e, az más téma. Hamarosan kiderül. Én látok benne lehetőséget. De egy teljesen középszerű címnek is el tudom képzelni.
-
Moby
veterán
A Bethesda azért kerül szóba velük kapcsolatban, mert reflektálnak rá az emberek, hogy bezzeg a Bethesda elcseszi a Fallout-tot stb stb..
Tom Cainnel és Leonard Boyarsky dolgozik a The Outer Worlds-ön. Ők csinálták együtt a Fallout 1 & 2-t. Eddig is létezett az Obsidian. De most, hogy ez a páros újra összeállt, most előjöttek azok a hangok, hogy na majd ők csinálnak egy rendes Fallout pótlékot. Ami hát so-so, mert ez nem poszt-apok játék lesz, de talán majd emlékeztet egy jó, keményvonalas akció RPG-re.Scifivel nem lehet betömni a posztapok hiányokat. Ezt Te sem gondolhatod komolyan. Egy fallout hívő nem fogja belelátni imádata tárgyát egy színesszagos scifibe. Akciórpg meg annyi, mint égen a csillag. Mindenki ilyet csinál. A polákok ebből élnek (cdpr), most volt épp nemrég a Greedfall egy feltörekvő csapattól, stb. Akciórpg folyik a csapból is.
-
.LnB
titán
Komolyan kérdezem, mert internetszerte ahogy felmerül a The Outer Worlds cím, rögtön elkezdődik a Bethesdázás. Mintha bármi közük lenne a játékhoz, vagy az Obsidian-nak a Bethesdához. Igen, van némi közös múltjuk, de hogy ez konkrétan hogyan kapcsolódik ehhez a játékhoz, azt képtelen vagyok megérteni. Ennyi erővel fel lehetne itt emlegetni a Bioware-t is.
A Bethesda azért kerül szóba velük kapcsolatban, mert reflektálnak rá az emberek, hogy bezzeg a Bethesda elcseszi a Fallout-tot stb stb..
Tom Cainnel és Leonard Boyarsky dolgozik a The Outer Worlds-ön. Ők csinálták együtt a Fallout 1 & 2-t. Eddig is létezett az Obsidian. De most, hogy ez a páros újra összeállt, most előjöttek azok a hangok, hogy na majd ők csinálnak egy rendes Fallout pótlékot. Ami hát so-so, mert ez nem poszt-apok játék lesz, de talán majd emlékeztet egy jó, keményvonalas akció RPG-re. -
Moby
veterán
Komolyan kérdezem, mert internetszerte ahogy felmerül a The Outer Worlds cím, rögtön elkezdődik a Bethesdázás. Mintha bármi közük lenne a játékhoz, vagy az Obsidian-nak a Bethesdához. Igen, van némi közös múltjuk, de hogy ez konkrétan hogyan kapcsolódik ehhez a játékhoz, azt képtelen vagyok megérteni. Ennyi erővel fel lehetne itt emlegetni a Bioware-t is.
-
hombre[EU]
nagyúr
-
.LnB
titán
-
Moby
veterán
Ha végignézek a Bethesda utóbbi játékain, akkor kb ott tartanak, hogy Ubisoft szint. Hozzák az unalmas szintjüket, néha becsúszik egy nagy fiaskó, meg egy jobb játék. Ráadásul még az ígéretes címek is megvannak (Deathloop, Ghostwire: Tokyo). Ugyan úgy mint az Ubi esetén, aztán majd kiderül, hogy ők mennyire képesek az ígéreteket, tényekké "programozni". Bizalmam nincs feléjük.
Pedig a Fallout-tot én szeretem. Nagyon jó az a dizájn, a világ, a hangulat. Csak nem hozzáértő kezekben van a licenc sajnos.Reménykedjünk, hogy nem lesz bughalmaz. Az már sok lenne. Elég, hogy csúnyácska, ne legyen más baj vele.
De hogy jön ide a Bethesda?
-
VTom
veterán
Ha végignézek a Bethesda utóbbi játékain, akkor kb ott tartanak, hogy Ubisoft szint. Hozzák az unalmas szintjüket, néha becsúszik egy nagy fiaskó, meg egy jobb játék. Ráadásul még az ígéretes címek is megvannak (Deathloop, Ghostwire: Tokyo). Ugyan úgy mint az Ubi esetén, aztán majd kiderül, hogy ők mennyire képesek az ígéreteket, tényekké "programozni". Bizalmam nincs feléjük.
Pedig a Fallout-tot én szeretem. Nagyon jó az a dizájn, a világ, a hangulat. Csak nem hozzáértő kezekben van a licenc sajnos.Reménykedjünk, hogy nem lesz bughalmaz. Az már sok lenne. Elég, hogy csúnyácska, ne legyen más baj vele.
Inkább úgy mondanám, hogy ot tartanak, mint a Ubisoft, csak csúnyábban

-
.LnB
titán
Szerintem bugos lesz mint állat az a játék, de ne legyen igazam. Ha leraknak az asztalra egy jó játékot azzal könnyen maguk felé fordíthatják a játékosbázist (fallout játékosokra gondolok most és nem azokra, akik vigyorogva tolják a mai napig a 76-ot). Nálam a Bethesda munkája eléggé mélyre csúszott az Oblivion óta, úgyhogy én nem várok tőlük semmi csodát a jövőben. Kell a pótlék.
Ha végignézek a Bethesda utóbbi játékain, akkor kb ott tartanak, hogy Ubisoft szint. Hozzák az unalmas szintjüket, néha becsúszik egy nagy fiaskó, meg egy jobb játék. Ráadásul még az ígéretes címek is megvannak (Deathloop, Ghostwire: Tokyo). Ugyan úgy mint az Ubi esetén, aztán majd kiderül, hogy ők mennyire képesek az ígéreteket, tényekké "programozni". Bizalmam nincs feléjük.
Pedig a Fallout-tot én szeretem. Nagyon jó az a dizájn, a világ, a hangulat. Csak nem hozzáértő kezekben van a licenc sajnos.Reménykedjünk, hogy nem lesz bughalmaz. Az már sok lenne. Elég, hogy csúnyácska, ne legyen más baj vele.
-
saelin
veterán
The Outer Worlds - Official Launch Trailer
Azt hiszem, ha a Death Stranding besül, akkor még ez a játék lehet esélyes idén, az év játéka címre. Bár vagy nem akartak direkt sokat mutatni, vagy nem volt mit. De szerintem elég "visszafogottak" voltak a trailerei ennek a játéknak. Engem egyszer se kapott el a "ezt tuti megveszem megjelenéskor" érzés.

Én még mindig az MLB The Show 19-et nyüstölöm. Tegnap nyertem meg harmadjára a WS-t. Igaz az első évben csak azután játszottam az MLB-be miután felhívtak a farmcsapatból, a második évben meg valamiért alig játszottam. De ez a harmadik év, ez teljes volt. Szinte az összes (162) meccsen játszottam. Irreális módon megdöntöttem szinte az összes ütő rekordot.. És most kezdtem el egy kicsit unni. De azért folytatom, de elkezdem jóval feljebb állítani a nehézséget. Mert ez így már értelmetlen. Eddig tanulgattam csak a játékot. Nézegettem slider-eket is, lehet most már élesítek egyet.
Úgy gondolom, hogy ha nem népszerűség alapján osztanák az év sport játéka címeket, akkor ennek a játéknak mindet meg kellene nyernie. Messze a legautentikusabb sportjáték.

MLB playoff:
Micsoda meccsen dőlt el az ALCS! Tegnap korán reggel már töltöttem is le, és végigizgultam. Yankee-knek drukkoltam, de csak mert hátrányban voltak. Szerettem volna egy 7. meccset, csak azért. De nem lesz. Ellenben Altuve ismét villant. Eszméletlen pali. Egy jó kis kép az ALCS-ről: [kép] (Judge 2,01 m vs 1,68 m).
Szóval szerda hajnalban kezdődik a World Series (a döntő) Washington Nationals @ Houston Astros. Remélem izgalmas összecsapások lesznek. Én az Astros-nak szurkolok. Esélyesebbek is, én mint kvázi laikus, nem lepődnék meg egy söprésen sem.Szerintem bugos lesz mint állat az a játék, de ne legyen igazam. Ha leraknak az asztalra egy jó játékot azzal könnyen maguk felé fordíthatják a játékosbázist (fallout játékosokra gondolok most és nem azokra, akik vigyorogva tolják a mai napig a 76-ot). Nálam a Bethesda munkája eléggé mélyre csúszott az Oblivion óta, úgyhogy én nem várok tőlük semmi csodát a jövőben. Kell a pótlék.
-
.LnB
titán
Ez vicces, én azon tűnődtem a trailer nézése közben, hogy lehet ennyire fapados grafikát és játékmechanikákat belepakolni egy játékba 2019 végén. Mondjuk ez jobban kijön egy hosszabb gameplay nézése közben. Ehhez persze az is hozzátartozik, hogy nem én vagyok a célközönsége, nem szeretem a Fallout játékokat.
Szerintem se szép. De az nem minden. Attól még lehet az év játéka szerintem. Nincs valami erős évünk szerintem. Azért elég érdekes lenne, ha a (Pl.
Days Gone kapná meg az év játéka díjakat. Jó játék, nem tagadom, de közel se Goty összességében. -
RangerFox
veterán
The Outer Worlds - Official Launch Trailer
Azt hiszem, ha a Death Stranding besül, akkor még ez a játék lehet esélyes idén, az év játéka címre. Bár vagy nem akartak direkt sokat mutatni, vagy nem volt mit. De szerintem elég "visszafogottak" voltak a trailerei ennek a játéknak. Engem egyszer se kapott el a "ezt tuti megveszem megjelenéskor" érzés.

Én még mindig az MLB The Show 19-et nyüstölöm. Tegnap nyertem meg harmadjára a WS-t. Igaz az első évben csak azután játszottam az MLB-be miután felhívtak a farmcsapatból, a második évben meg valamiért alig játszottam. De ez a harmadik év, ez teljes volt. Szinte az összes (162) meccsen játszottam. Irreális módon megdöntöttem szinte az összes ütő rekordot.. És most kezdtem el egy kicsit unni. De azért folytatom, de elkezdem jóval feljebb állítani a nehézséget. Mert ez így már értelmetlen. Eddig tanulgattam csak a játékot. Nézegettem slider-eket is, lehet most már élesítek egyet.
Úgy gondolom, hogy ha nem népszerűség alapján osztanák az év sport játéka címeket, akkor ennek a játéknak mindet meg kellene nyernie. Messze a legautentikusabb sportjáték.

MLB playoff:
Micsoda meccsen dőlt el az ALCS! Tegnap korán reggel már töltöttem is le, és végigizgultam. Yankee-knek drukkoltam, de csak mert hátrányban voltak. Szerettem volna egy 7. meccset, csak azért. De nem lesz. Ellenben Altuve ismét villant. Eszméletlen pali. Egy jó kis kép az ALCS-ről: [kép] (Judge 2,01 m vs 1,68 m).
Szóval szerda hajnalban kezdődik a World Series (a döntő) Washington Nationals @ Houston Astros. Remélem izgalmas összecsapások lesznek. Én az Astros-nak szurkolok. Esélyesebbek is, én mint kvázi laikus, nem lepődnék meg egy söprésen sem.Ez vicces, én azon tűnődtem a trailer nézése közben, hogy lehet ennyire fapados grafikát és játékmechanikákat belepakolni egy játékba 2019 végén. Mondjuk ez jobban kijön egy hosszabb gameplay nézése közben. Ehhez persze az is hozzátartozik, hogy nem én vagyok a célközönsége, nem szeretem a Fallout játékokat.
-
.LnB
titán
The Outer Worlds - Official Launch Trailer
Azt hiszem, ha a Death Stranding besül, akkor még ez a játék lehet esélyes idén, az év játéka címre. Bár vagy nem akartak direkt sokat mutatni, vagy nem volt mit. De szerintem elég "visszafogottak" voltak a trailerei ennek a játéknak. Engem egyszer se kapott el a "ezt tuti megveszem megjelenéskor" érzés.

Én még mindig az MLB The Show 19-et nyüstölöm. Tegnap nyertem meg harmadjára a WS-t. Igaz az első évben csak azután játszottam az MLB-be miután felhívtak a farmcsapatból, a második évben meg valamiért alig játszottam. De ez a harmadik év, ez teljes volt. Szinte az összes (162) meccsen játszottam. Irreális módon megdöntöttem szinte az összes ütő rekordot.. És most kezdtem el egy kicsit unni. De azért folytatom, de elkezdem jóval feljebb állítani a nehézséget. Mert ez így már értelmetlen. Eddig tanulgattam csak a játékot. Nézegettem slider-eket is, lehet most már élesítek egyet.
Úgy gondolom, hogy ha nem népszerűség alapján osztanák az év sport játéka címeket, akkor ennek a játéknak mindet meg kellene nyernie. Messze a legautentikusabb sportjáték.

MLB playoff:
Micsoda meccsen dőlt el az ALCS! Tegnap korán reggel már töltöttem is le, és végigizgultam. Yankee-knek drukkoltam, de csak mert hátrányban voltak. Szerettem volna egy 7. meccset, csak azért. De nem lesz. Ellenben Altuve ismét villant. Eszméletlen pali. Egy jó kis kép az ALCS-ről: [kép] (Judge 2,01 m vs 1,68 m).
Szóval szerda hajnalban kezdődik a World Series (a döntő) Washington Nationals @ Houston Astros. Remélem izgalmas összecsapások lesznek. Én az Astros-nak szurkolok. Esélyesebbek is, én mint kvázi laikus, nem lepődnék meg egy söprésen sem. -
semetka
őstag
Valaki tud egy jó helyet ahonnan tudok gyári analógot szerezni? Ebayről rendeltem korábban de nagyon gagyik, gyorsan kopnak. A gyári annyit bírt mint 5 pár ebayes.
-
RangerFox
veterán
-
marinea2
addikt
Sziasztok!
EA Acces-t hol tudom torolni?
koszi elore is! -
#29263560
törölt tag
Igen nekem is, az a trilógia úgy volt jó felkérhetnék a Bluepoint-ot, hogy remakeljék. Szépen vitte tovább a történetet és minden résszel meg tudott újulni.
(#218058) wesder hát nagyon nem, az első AC kicseszett nagy csalódás volt. Előrendeltem anno, de kb. a falonmászáson kívül semmi közös nem nincs a két franchise között.
Az 1. AC openworld PoP-nak indult àllítòlag, aztàn lett belőle az ami.
-
Xaels
félisten
Igen nekem is, az a trilógia úgy volt jó felkérhetnék a Bluepoint-ot, hogy remakeljék. Szépen vitte tovább a történetet és minden résszel meg tudott újulni.
(#218058) wesder hát nagyon nem, az első AC kicseszett nagy csalódás volt. Előrendeltem anno, de kb. a falonmászáson kívül semmi közös nem nincs a két franchise között.
-
#29263560
törölt tag
-
saelin
veterán
-
#29263560
törölt tag
-
Xaels
félisten
-
hombre[EU]
nagyúr
Az új nem tudom milyen,nekem az 5-ös az egyik,ha nem a legjobb verekedōs játék. Az újaknál rettenetes input lag van, a MK biztosan 100+ ms. Valószínū az animáció blending miatt,mert jobban néznek ki mozgás közben,de játszani nem jó
-
#29263560
törölt tag
-
-FLY->
őstag
A kis kólás üveg nem törik el, és másodszorra már nem koppan úgy mint elsőre.
hombre[EU]
Köszi, olcsó és jónak tűnik. -
hombre[EU]
nagyúr
Melyik most a legjobb verekedős játék, ami nem bírál felül, amit lenyomok, azt megcsinálja, ha kell 10 luftot rúg teljesen értelmetlenül, nem szakít meg? Injustice 2 nekem nem adja emiatt, olyan érzésem van, hogy nem nálam van a gyeplő. MK11 valamivel jobbnak tűnt, de az sem olyan, mint régen a játékteremben.
Dead or Alive
-
#29263560
törölt tag
Melyik most a legjobb verekedős játék, ami nem bírál felül, amit lenyomok, azt megcsinálja, ha kell 10 luftot rúg teljesen értelmetlenül, nem szakít meg? Injustice 2 nekem nem adja emiatt, olyan érzésem van, hogy nem nálam van a gyeplő. MK11 valamivel jobbnak tűnt, de az sem olyan, mint régen a játékteremben.
Én a Kocsmàt javaslom. Sosem tudhatod mikor kezdődik az első menet és jàtékélmény szempontjàbòl ez van leginkàbb hatàssal a jàtékosra. Magasan ver mindent jelenleg a piacon.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Rigormortiis
veterán
"Tény, hogy az apokalipszis egyik lovasát jó lenne ha nem csapnák le 2 ütésből, ez megérne 1 mínusz pontot."
Ez az indoka nevetséges egy videojáték esetén.. Minden játékra elmondható akkor ez. GOW, Witcher 3, stb csak, hogy a legjobbakat említsem. Elpusztítottam az összes Görög istent de egy farkas itt megöl.. Én vagyok a nagy Witcher de egy farkas itt is megöl.. Stb stb.
Amúgy meg még Apocalyptic fokozaton se 1 ütéstől halunk hanem 2-3 és ha annyira nem megy neki vagy zavarja a normál nehézség alatt van még 2.Amúgy egyetértek veled nagyon jó játék.

Az amúgy ki fog derülni, hogy Háború hogyan került abba a helyzetbe, ahogy itt, a játék elején láttuk?
Az első részbnek ugye úgy lett vége, ahogy.... "Not alone". Piszok jó volt.
A második gyakorlatilag egy mellékszál, aminek ott lett vége, ahol az elsőnek. Itt pedig már a Tanácsnál van láncokban.
Kiderül, mi történt vele?
-
-FLY->
őstag
Melyik most a legjobb verekedős játék, ami nem bírál felül, amit lenyomok, azt megcsinálja, ha kell 10 luftot rúg teljesen értelmetlenül, nem szakít meg? Injustice 2 nekem nem adja emiatt, olyan érzésem van, hogy nem nálam van a gyeplő. MK11 valamivel jobbnak tűnt, de az sem olyan, mint régen a játékteremben.
-
30z.Samu
titán
-
Deck
titán
-
30z.Samu
titán
"Tény, hogy az apokalipszis egyik lovasát jó lenne ha nem csapnák le 2 ütésből, ez megérne 1 mínusz pontot."
Ez az indoka nevetséges egy videojáték esetén.. Minden játékra elmondható akkor ez. GOW, Witcher 3, stb csak, hogy a legjobbakat említsem. Elpusztítottam az összes Görög istent de egy farkas itt megöl.. Én vagyok a nagy Witcher de egy farkas itt is megöl.. Stb stb.
Amúgy meg még Apocalyptic fokozaton se 1 ütéstől halunk hanem 2-3 és ha annyira nem megy neki vagy zavarja a normál nehézség alatt van még 2.Amúgy egyetértek veled nagyon jó játék.

Akkor most már Te is tudod, hogy a farkasok igenis veszélyesek.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Deck
titán
Nekem kifejezetten tetszik a sztori és a karakterek, a szinkronhangok pedig egészen kiemelkedőek!
A harcrendszer nálam telitalálat, mert szinte ugyanaz, ami a Bayonettában, Nierben van, és szerintem ez a legtökéletesebb h&s kiosztás.
"Tény, hogy az apokalipszis egyik lovasát jó lenne ha nem csapnák le 2 ütésből, ez megérne 1 mínusz pontot."
Ez az indoka nevetséges egy videojáték esetén.. Minden játékra elmondható akkor ez. GOW, Witcher 3, stb csak, hogy a legjobbakat említsem. Elpusztítottam az összes Görög istent de egy farkas itt megöl.. Én vagyok a nagy Witcher de egy farkas itt is megöl.. Stb stb.
Amúgy meg még Apocalyptic fokozaton se 1 ütéstől halunk hanem 2-3 és ha annyira nem megy neki vagy zavarja a normál nehézség alatt van még 2.Amúgy egyetértek veled nagyon jó játék.

-
Rigormortiis
veterán
Annyira nem is Darksouls, de tény hogy arra akarna hasonlítani.
Elég nehéz, de ha belejön az ember szerintem egész szórakoztató.
Ezért utálom a mostani kritikákat, mert ez a játék is a maga hackandslash műfajában szerintem érne egy 7/10 pontot. De nem 5 pontos mint amit olvasgatni lehetett.
Pont tegnap olvastam vissza teszteket, kritikákat így a játék 2/3-át kb letudva, hogy ez miért lett ennyire lehúzva.
Tény, hogy az apokalipszis egyik lovasát jó lenne ha nem csapnák le 2 ütésből, ez megérne 1 mínusz pontot. Csúnyácska is mai szemmel, meg vissza lépés is így jogos a -2 pont még de a többi dolga rendbe van.
Sztorit lehúzzák, pedig ez a Darksiders világa elég egyedi és ötletes. Az ellenfelek is változatosak, a Boss harcok is jók. Bár most majdnem szét törtem a kontrollert Gluttony ellen.Nekem kifejezetten tetszik a sztori és a karakterek, a szinkronhangok pedig egészen kiemelkedőek!
A harcrendszer nálam telitalálat, mert szinte ugyanaz, ami a Bayonettában, Nierben van, és szerintem ez a legtökéletesebb h&s kiosztás.
-
Lackooo84
nagyúr
Kell 2 fajta security-s Torx: A 8-as és 9-es, és egy Philips csavarhúzó (csillag). A paszta amit használtam az egy Thermal Grizzly Kryonaut volt. Ez egy sima fém mentes cucc, a hűtőpadokat pedig egy Minus Pad 8-ra cseréltem le. Nem árt ha még van Isopropil alkohol otthon és fültisztító pálcika, mert ha a te pasztád is olyan rossz mint ami nekem volt felkenve, akkor jó nehezen fog lejönni.
Arra nagyon figyelj, hogy mikor elértél az alján az APU-t takaró lemezhez, akkor ideje felülről is megkezdeni bontani. A tápot és az azt tartó két hosszú csavart ki kell szedni, hogy ki lehessen venni az alaplapot. A lényeg hogy nézz videót előtte. Pl [link] .
Nem nehéz művelet, csak oda kell nagyon figyelni, mert könnyen szakítható egy csomó drót (antenna, szalag kábel, a francos táp csati) benne. Miután láttam hogy van összerakva ez a gép, mostmár tényleg azt kívánom, hogy a Ps5 jobb legyen ilyen téren. Tudom, nem az lesz az elsődleges szempont náluk hogy user oldalról mennyire könnyű javítani vagy tisztítani, de akkor is nagyon béna. Szerintem a szervizben is simán törik ezeket a gagyi műanyag fedőket.
Csak T8-as kell a PS-ekhez, 9-es nem.
-
30z.Samu
titán
Én azért játszom már csak haverokkal, vagy egyedül, idegenekkel akkor sem lehet normálisan játszani ha valami csoda folytán normális embereket kapsz és nem a kis visító "ÓMÁJGÁDFÁKINNÚÚB" idiótákat.
-
bandi0000
nagyúr
Ha véletlen van aki tolna firestormot de nincs ki a 4 fő, akkor írjon, mi ketten, néha 3 an vagyunk, de idegenekkel szinte esélytelen a jàték
-
Steve1207
veterán
Elég a kiadó neve és sejteni lehetett a végeredményt. Ennek csak az a lényege, hogy a mozifilmmel együtt legyen más híresztelési forrás is.
Amúgy grafikában előre léptek, én ennél rosszabbra számítottam még, ha dadog is 720p-ben a jéték
-
hombre[EU]
nagyúr
-
kresz2
aktív tag
De kár.
Pedig úgy bíztam benne, hogy jó lesz.
Egyszerűen nem értem, miért nem képesek ebből egy jó játékot csinálni, kasszát robbantana.
Ez a video durva.
Unalmas játékmenet, terminátorok kerülgetése harc helyett.
Hát ez van. -
#29263560
törölt tag
Ez nekem így túl egydimenziós
csak tolerálni tudom,megérteni nemGondolom te magadra erőszakolod a szàmodra érdektelen címeket, hogy ne legyél "egydimenziòs"
-
Tdizsolt
senior tag
Én azt javaslom,hogy ha Mo.-n élsz akkor magyar accot csinálj (mert ide fogsz járni sírni,hogy nem megy a magyar felirat
nem kompatibilis a dlc stb ). Novemberben (bf) lesz akciós Plus,ha addig sürgōs ott a 14napos trial, vagy az egy hónap elég olcsóKöszi, épp ezért kérdeztem, hogy ne kelljen a későbbiekben sírni...
-
hombre[EU]
nagyúr
Death Stranding is érdekel mert Kojima jò történeteket mesél el, de sosem jàtszanék vele. Az ő munkàssàgàt csak messziről csodàlom, mint eddig. A többi meg szàmomra szimplàn érdektelen.
Last of Us sem tud nekem semmi olyat mutatni ami miatt kicsit is érdekelne. Zombis témàban nekem a Dying Light az etalon, ez van, nem muszàj velem egyetérteni.Ez nekem így túl egydimenziós
csak tolerálni tudom,megérteni nem -
#42308056
törölt tag
Brexitnek lesz hatása az itthonrol regisztrált UK profilokra? Gondolok itt a fizetésre pl. Menni fog vajon utána is a PaySafeCard feltöltés?
-
saelin
veterán
én is most készülök a műveletre. azt meg tudnád mondani, hogy pontosan milyen csavarokkal találkoztál milyen méretűek kellenek hozzá?
meg hogy pontosan milyen pasztát és milyen méretű hővezető lapkát vásároltál hozzá?
köszönöm!

Kell 2 fajta security-s Torx: A 8-as és 9-es, és egy Philips csavarhúzó (csillag). A paszta amit használtam az egy Thermal Grizzly Kryonaut volt. Ez egy sima fém mentes cucc, a hűtőpadokat pedig egy Minus Pad 8-ra cseréltem le. Nem árt ha még van Isopropil alkohol otthon és fültisztító pálcika, mert ha a te pasztád is olyan rossz mint ami nekem volt felkenve, akkor jó nehezen fog lejönni.
Arra nagyon figyelj, hogy mikor elértél az alján az APU-t takaró lemezhez, akkor ideje felülről is megkezdeni bontani. A tápot és az azt tartó két hosszú csavart ki kell szedni, hogy ki lehessen venni az alaplapot. A lényeg hogy nézz videót előtte. Pl [link] .
Nem nehéz művelet, csak oda kell nagyon figyelni, mert könnyen szakítható egy csomó drót (antenna, szalag kábel, a francos táp csati) benne. Miután láttam hogy van összerakva ez a gép, mostmár tényleg azt kívánom, hogy a Ps5 jobb legyen ilyen téren. Tudom, nem az lesz az elsődleges szempont náluk hogy user oldalról mennyire könnyű javítani vagy tisztítani, de akkor is nagyon béna. Szerintem a szervizben is simán törik ezeket a gagyi műanyag fedőket.
-
#29263560
törölt tag
A listàbòl emgem csak a CP2077 érdekel
Mivel mást nem is tudsz játszani boxon
meg ami gamepassban van az "érdekel", nem?trollkodok
nem szíriuszDeath Stranding is érdekel mert Kojima jò történeteket mesél el, de sosem jàtszanék vele. Az ő munkàssàgàt csak messziről csodàlom, mint eddig. A többi meg szàmomra szimplàn érdektelen.
Last of Us sem tud nekem semmi olyat mutatni ami miatt kicsit is érdekelne. Zombis témàban nekem a Dying Light az etalon, ez van, nem muszàj velem egyetérteni. -
hombre[EU]
nagyúr
A listàbòl emgem csak a CP2077 érdekel
Mivel mást nem is tudsz játszani boxon
meg ami gamepassban van az "érdekel", nem?trollkodok
nem szíriusz -
hombre[EU]
nagyúr
-
#29263560
törölt tag
-
30z.Samu
titán
-
#29263560
törölt tag
Pfff,nagyon erōs 12 hónapunk lesz

Death Stranding, Last of Us2, FF7 R, CP2077,Nioh2,GHOST Of Tsushima, Yakuza 7, még lehet befut a ProjectAwakening és az EldenRing,BabylonsFallRészvétem.
-
hombre[EU]
nagyúr
Sziasztok!
Ps4 tulaj lettem, és egy nyilván nem először feltett kérdésre szeretnék választ kapni. Láttam, hogy az éves plus tagság 18e forint. Lehet kapni olcsóbban konzolos boltoknál, de ott UK-ként írják. Ez mit jelent pontosan? Ha én csinálok egy accountot, akkor eldönthetem, hogy az pl. magyar/ külföldi legyen? Vagy ez a régió miatt automatikusan magyar lesz? Illetve a Uk-s jár bármilyen előnnyel/hátránnyal, ha ezt választom?
Bocs a láma kérdésekért, de mivel első alkalom, még nem látom át a helyzetet.Köszi előre is!
Én azt javaslom,hogy ha Mo.-n élsz akkor magyar accot csinálj (mert ide fogsz járni sírni,hogy nem megy a magyar felirat
nem kompatibilis a dlc stb ). Novemberben (bf) lesz akciós Plus,ha addig sürgōs ott a 14napos trial, vagy az egy hónap elég olcsó -
Tdizsolt
senior tag
Sziasztok!
Ps4 tulaj lettem, és egy nyilván nem először feltett kérdésre szeretnék választ kapni. Láttam, hogy az éves plus tagság 18e forint. Lehet kapni olcsóbban konzolos boltoknál, de ott UK-ként írják. Ez mit jelent pontosan? Ha én csinálok egy accountot, akkor eldönthetem, hogy az pl. magyar/ külföldi legyen? Vagy ez a régió miatt automatikusan magyar lesz? Illetve a Uk-s jár bármilyen előnnyel/hátránnyal, ha ezt választom?
Bocs a láma kérdésekért, de mivel első alkalom, még nem látom át a helyzetet.Köszi előre is!
-
wierra
senior tag
Darksidershez (1&2) képest pocsékra sikerült minden elemében.
Soulsborne-hoz képest megint pocsék minden elemében.
Rosszul sikerült ötvözet...ez bizony salak lett.
Az én időm bőven többet ér, mintsem ilyenre pazaroljam (azt a pár órát is követelem vissza az életemből, amit arra pazaroltam, hogy eljussak Gluttony-ig és hidegre tegyem őt).
-
RangerFox
veterán
-
30z.Samu
titán
-
Sanyi.mTs
addikt
Ha lejár a ps plusom, akkor kapok értesítést vagy csak abból jövök rá, hogy nem működnek a ps+ funkciók?
-
30z.Samu
titán
-
tboy93
nagyúr
Napokban jatszottam jo par orat a Spidermannal, asszem kezdek vegre racsavarodni
Az elejen nem volt annyira nagy durranas, de ahogy halad a sztori, egyre jobban élvezem. -
hombre[EU]
nagyúr
Itt egy lista a Gematsutól: List of PS4 exclusives
szépen megjelölve, full,timed,console stb...babylons fall-t kerestem(ekkor találtam rá), érdekes módon csak ps4&steam jelenik meg
Pfff,nagyon erōs 12 hónapunk lesz

Death Stranding, Last of Us2, FF7 R, CP2077,Nioh2,GHOST Of Tsushima, Yakuza 7, még lehet befut a ProjectAwakening és az EldenRing,BabylonsFall -
Lackooo84
nagyúr
-
hombre[EU]
nagyúr
Itt egy lista a Gematsutól: List of PS4 exclusives
szépen megjelölve, full,timed,console stb...babylons fall-t kerestem(ekkor találtam rá), érdekes módon csak ps4&steam jelenik meg
-
Xaels
félisten
Köszi abból a lapkából van elég sok méret, nem tudom melyiket kéne venni hogy elég legyen, meg hány darabot :/
gondolkoztam a folyékony fémes megoldáson is, úgy tudom akkor az aput lakkozni kell körbe, nem tudom érdemes-e abba belevágni. Plusz a régi pasztát ti mivel szedtétek le?
A régi pasztát elhasznált fogkefével szoktam leszedni. A folyékony fémmel igen a chip körül le kell lakkozni mert rövidzárt okoz és idővel egybe gyógyulnak az alkatrészek tőle ezért macerás lehet szétkapni ha szükséges lenne.
-
30z.Samu
titán
Köszi abból a lapkából van elég sok méret, nem tudom melyiket kéne venni hogy elég legyen, meg hány darabot :/
gondolkoztam a folyékony fémes megoldáson is, úgy tudom akkor az aput lakkozni kell körbe, nem tudom érdemes-e abba belevágni. Plusz a régi pasztát ti mivel szedtétek le?
Szerezz egy devkit házat és építsd át a gépet. Abban tuti lesz hely egy ütősebb hűtésnek.

-
GeneraL_XTX
veterán
Köszi abból a lapkából van elég sok méret, nem tudom melyiket kéne venni hogy elég legyen, meg hány darabot :/
gondolkoztam a folyékony fémes megoldáson is, úgy tudom akkor az aput lakkozni kell körbe, nem tudom érdemes-e abba belevágni. Plusz a régi pasztát ti mivel szedtétek le?
-
Xaels
félisten
én is most készülök a műveletre. azt meg tudnád mondani, hogy pontosan milyen csavarokkal találkoztál milyen méretűek kellenek hozzá?
meg hogy pontosan milyen pasztát és milyen méretű hővezető lapkát vásároltál hozzá?
köszönöm!

Kell egy sima csillag meg T8H (lyukasfejű torx), 1mm-es Thermal Grizzly lapka meg Kryonaut paszta elég az 1g-os is.
-
ProEvoFan
nagyúr
Magyar storeban is a Wolfenstein The New Order és a kiegészítője is 1844 forint, mint a Doom.
-
raziel01
veterán
Látom Doom reszekre akciók vannak.
Doom 2016 - 5 font
Doom 1 - 2.5 font
Doom 2 - 2.5 font
Doom 3 - 2.5 fontDoom 3 nagy kedvenc volt régen. Ennyit bőven megér. Az új rész is bőven jo aron van. Ketlem hogy ennel lesz olcsóbban. Azt se gondolnám, hogy ez valaha ps+ játék lesz.
-
GeneraL_XTX
veterán
Arra hát. Próbáltam a táp felőlit is, de annak a háza annyira mozgott, hogy nem mertem komolyabban ráfogni.
A pasztázás sikeres volt. Nagy meglepetésemre az összes csavar visszakerült a helyére... pedig nem szokásom ilyen precízen eljárni.

Thermal Grizzly pasztát és hőelvezető lapkákat használtam a gépbe. Eddig Red Dead Redemption 2 vagy God of War, de akar No man's sky next alatt is süvített a venti, de sokkal hangosabban mint a porszívóm alacsonyabb szívóerőn (nagyon jó porszívóm van
)! Kb 3x-4x lett halkabb ezzel a közel másfél órás művelettel. A bekapcsolásnál hallható állapotától csak egy picivel lesz hangosabb full terhelés alatt.Amik gondot okoztak:
- A felső burkolat mocsok nehezen jön le.
- A tápcsatlakozóra kegyetlen nehéz ráfogni! Nekem pici kezem van, de még így is alig tudtam odaférni, és a megfelelő erőt kifejteni rá hogy ki tudjam húzni azt a sz*rt. Azóta is fáj a hüvelykujjam.
- Teljesen csupaszra kellett bontani, hogy a ventilátorhoz és a bordához is hozzá lehessen férni, ami bazi sok csavart jelent. Hol sima Philips, hol pedig security torx van benne, de abból is 2 fajta.A gyárilag rajta lévő paszta mennyisége és minősége egy kalap tevekakiéval ért fel. Gyurma keménységű volt már és nagyon kevés volt rajta...Gyakorlatilag az apu egyik oldalán volt csak paszta, a többi pedig rá volt folyva a tranzisztorokra. A memória pad-ek viszont jó állapotban voltak. Lehet jobban jártunk volna ha valami hasonló megoldással rukkolnak elő az apu-ra is, mert ez a paszta már a vásárlás pillanatától kezdve semmit nem ért. Nekem már akkor hangos volt a gépem, de úgy voltam vele ez ilyen. A frászt! Akinek süvít a gépe annak szarul van a gyári paszta felhordva, pont. Semmi köze a ventihez.
én is most készülök a műveletre. azt meg tudnád mondani, hogy pontosan milyen csavarokkal találkoztál milyen méretűek kellenek hozzá?
meg hogy pontosan milyen pasztát és milyen méretű hővezető lapkát vásároltál hozzá?
köszönöm!

-
30z.Samu
titán
-
ProEvoFan
nagyúr
-
wolf13
őstag
Terminator: Resistance - EGX 2019
Hát elég semmitmondó, droppol és még ronda is...
-
Xaels
félisten
Nem rossz a gameplay sem, de semmi újat nem mutat. Egy Diablo klón roguelike elemekkel, 6 teljesen eltérő karakterrel akik igazából elég klisések (van tűzvarázsló, lovag, íjász, barbár, bérgyilkos, harcművész). Nem lehet 1 karakterre koncentrálni mert megfertőződnek és olyankor gyengébbek lesznek amit ki kell pihenniük.
-
Xaels
félisten
Ott van a DMC5 az nem elég HNS? Amúgy igaza van, egyáltalán nem annyira rossz a Darksiders 3 mint amilyennek a tesztek lefestették helyenként.
Új hozzászólás Aktív témák
-
218100 - 218001
284207 - 284001 284000 - 282001 282000 - 280001 280000 - 278001 278000 - 276001 276000 - 274001 274000 - 272001 272000 - 270001 270000 - 268001 268000 - 266001 266000 - 264001 264000 - 262001 262000 - 260001 260000 - 258001 258000 - 256001 256000 - 254001 254000 - 252001 252000 - 250001 250000 - 248001 248000 - 246001 246000 - 244001 244000 - 242001 242000 - 240001 240000 - 238001 238000 - 236001 236000 - 234001 234000 - 232001 232000 - 230001 230000 - 228001 228000 - 226001 226000 - 224001 224000 - 222001 222000 - 220001 220000 - 219901 219900 - 219801 219800 - 219701 219700 - 219601 219600 - 219501 219500 - 219401 219400 - 219301 219300 - 219201 219200 - 219101 219100 - 219001 219000 - 218901 218900 - 218801 218800 - 218701 218700 - 218601 218600 - 218501 218500 - 218401 218400 - 218301 218300 - 218201 218200 - 218101 218100 - 218001 218000 - 217901 217900 - 217801 217800 - 217701 217700 - 217601 217600 - 217501 217500 - 217401 217400 - 217301 217300 - 217201 217200 - 217101 217100 - 217001 217000 - 216901 216900 - 216801 216800 - 216701 216700 - 216601 216600 - 216501 216500 - 216401 216400 - 216301 216300 - 216201 216200 - 216101 216100 - 216001 216000 - 214001 214000 - 212001 212000 - 210001 210000 - 208001 208000 - 206001 206000 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Konzol játékok
- PlayStation 4
- (kiemelt téma)
- BESZÁMÍTÁS! ASUS ROG XBOX Ally X 24GB/1TB kézikonzol garanciával, hibátlan működéssel
- Xbox one x limited edition cyberpunk 2077
- PlayStation 4 Pro (1db kontrollerrel hibátlan működéssel, fehér)
- SJGAM M27 kézi konzol 7"(1024x600), 128GB ajándékkal
- BESZÁMÍTÁS! Microsoft XBOX Series X 1TB SSD fekete játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
- 278 - Lenovo Legion Pro 7 (16IAX10H) - Intel Core U9 275HX, RTX 5080 (ELKELT)
- Lenovo ThinkStation P330 Gen 2 Tower Xeon, ECC workstation /számla- garancia
- Lenovo Yoga C740 - 15.6"FHD IPS Érintő - i7-10710U - 16GB - 128GB SSD - Win11 - MAGYAR
- 27% - HP Omen 35L GAMER PC! Ryzen 8700F / RTX 4070 Super / 64GB DDR5 / 2TB NVMe! BeszámítOK
- GYÖNYÖRŰ iPhone 16 Pro 128GB Desert Titanium -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5153, 91% AKKSI
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


.

![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
nem mondom,hogy lopott,de...

Mindig sír az egyik szemem amiatt, hogy mi lett az akkoriban nagyon kedvelt ubisoft-ból mára.

Kendek
