Hirdetés
- Fórumok
- Konzol játékok
- PlayStation 4
- (kiemelt téma)
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Senki sem beszél róla, de újra elérhető két 30-as sorozatú GeForce
- OLED TV topic
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Meghozta a Windows 11 programgyorsítóját a Microsoft
- Apple MacBook
- Shield TV-t csinált a Shieldből az NVIDIA
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- TCL LCD és LED TV-k
- Milyen videókártyát?
-
262100 - 262001
284207 - 284001 284000 - 282001 282000 - 280001 280000 - 278001 278000 - 276001 276000 - 274001 274000 - 272001 272000 - 270001 270000 - 268001 268000 - 266001 266000 - 264001 264000 - 263901 263900 - 263801 263800 - 263701 263700 - 263601 263600 - 263501 263500 - 263401 263400 - 263301 263300 - 263201 263200 - 263101 263100 - 263001 263000 - 262901 262900 - 262801 262800 - 262701 262700 - 262601 262600 - 262501 262500 - 262401 262400 - 262301 262300 - 262201 262200 - 262101 262100 - 262001 262000 - 261901 261900 - 261801 261800 - 261701 261700 - 261601 261600 - 261501 261500 - 261401 261400 - 261301 261300 - 261201 261200 - 261101 261100 - 261001 261000 - 260901 260900 - 260801 260800 - 260701 260700 - 260601 260600 - 260501 260500 - 260401 260400 - 260301 260300 - 260201 260200 - 260101 260100 - 260001 260000 - 258001 258000 - 256001 256000 - 254001 254000 - 252001 252000 - 250001 250000 - 248001 248000 - 246001 246000 - 244001 244000 - 242001 242000 - 240001 240000 - 238001 238000 - 236001 236000 - 234001 234000 - 232001 232000 - 230001 230000 - 228001 228000 - 226001 226000 - 224001 224000 - 222001 222000 - 220001 220000 - 218001 218000 - 216001 216000 - 214001 214000 - 212001 212000 - 210001 210000 - 208001 208000 - 206001 206000 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 06:30 Téma összefoglaló
PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!
Aktuális:
Kölcsönjáték nyilvántartó
Új hozzászólás Aktív témák
-
opr
nagyúr
Az az alapvető probléma, hogyottvan a Battlefront(1)-ben a fantasztikus Rogue One - X-Wing DLC. Pár perc az egész, de egy VR csoda. Az is EA, meg ez is EA, de azt minden bizonnyal nem ez a kib. kutyaütő Motive csinázta, akik ezt. Na ezeknek aranyba kéne önteni a kezüket. Forróba. Aztán hagyni, hogy megkössön rajta. Hogy soha, de soha többet ne tudjanak kárt csinálni.

Amúgy igen, pont a BF1-es VR tapasztalatok miatt vártam ezt a játékot... -
Moby
veterán
Az az alapvető probléma, hogyottvan a Battlefront(1)-ben a fantasztikus Rogue One - X-Wing DLC. Pár perc az egész, de egy VR csoda. Az is EA, meg ez is EA, de azt minden bizonnyal nem ez a kib. kutyaütő Motive csinázta, akik ezt. Na ezeknek aranyba kéne önteni a kezüket. Forróba. Aztán hagyni, hogy megkössön rajta. Hogy soha, de soha többet ne tudjanak kárt csinálni.
-
cyberkind
félisten
-
oriic
HÁZIGAZDA
Van benne sztori mód, de tudtommal pvp a lényeg. Nem akarok hülyeséget mondani, mert nem vettem meg, de ismerős aki játszik vele azt mondja, hogy ebben nincs több hónapnyi kontent, így valszeg pár hét múlva leteszi majd. Hogy ez így lesz-e, meglátjuk.
-
opr
nagyúr
-
Moby
veterán
Hát nálam ez olyan 4/10-es produktum. Egy olyan skálán, amin 1 pont, hogy nem robbant fel a gépben a lemez, egy, hogy volt kép a HMD-n, mégegy azért, mert nem folyt ki az agyam a fülemen tőle (bár rezgett a léc), és egy pontot ért, hogy el tudtam adni
-
saelin
veterán
-
opr
nagyúr
Ja, hogy már meg is jelent.

Úgy voltam a dologgal, mikor láttam a trailert, hogy jól hangzik, de... EA. Disney. Majd kb 2 év múlva ránézek.
De ezek szerint megspórolhatom magamnak ezt is, annyira fos lett? -
danielgalaxy
aktív tag
Aki megvette a Star Wars: Squadrons játékot:
Nem lesz semmilyen DLC hozzá a jövőbe, sem fizetős, sem ingyenes.
EA Has ‘No Plans’ For Star Wars: Squadrons DLC, New Modes, Or Oculus Quest Port
Ez nem túl jó hír. Egyébként pár óra játék után nálam egyelőre a Battlefront II űrcsatái nagyobb élményt adnak. Azt a mai napig, heti szinten beindítom pár kör Starfighter Assault lövöldére.
-
Moby
veterán
De... De ez egy EA játék. Esküszöm, olyan szintre süllyedtek a szememben, hogy ettől a hírtől konkrétan megijedtem kicsit, hogy ok, de akkor hogy fogják a népet lehúzni, mi az, amiről nem tudunk.
Ha az EA hajlandó elengedni a dlc jellegű pénzszivattyút, az azt jelenti, hogy találtak valami mást, ami több pénzt hoz nekik.Remélem nem lesz igazam, mert ez az a játék, amit a VR mód miatt még valamennyire várok is, pedig EA is, Disney érás SW is, szóval sokszorosan hátrányos helyzetű szegény.
Ez a játék PSVR-ben (IS) egy rettenet. Én nem tudom mit szívtak a reviewerek, akik szerint ez jó
Az egyik legszarabb PSVR, és az egyik legszarabb SW élményem evör. Pedig az utóbbiból edzésben vagyunk egy ideje 
-
cyberkind
félisten
-
opr
nagyúr
Aki megvette a Star Wars: Squadrons játékot:
Nem lesz semmilyen DLC hozzá a jövőbe, sem fizetős, sem ingyenes.
EA Has ‘No Plans’ For Star Wars: Squadrons DLC, New Modes, Or Oculus Quest Port
De... De ez egy EA játék. Esküszöm, olyan szintre süllyedtek a szememben, hogy ettől a hírtől konkrétan megijedtem kicsit, hogy ok, de akkor hogy fogják a népet lehúzni, mi az, amiről nem tudunk.
Ha az EA hajlandó elengedni a dlc jellegű pénzszivattyút, az azt jelenti, hogy találtak valami mást, ami több pénzt hoz nekik.Remélem nem lesz igazam, mert ez az a játék, amit a VR mód miatt még valamennyire várok is, pedig EA is, Disney érás SW is, szóval sokszorosan hátrányos helyzetű szegény.
-
Moby
veterán
-
oriic
HÁZIGAZDA
Aki megvette a Star Wars: Squadrons játékot:
Nem lesz semmilyen DLC hozzá a jövőbe, sem fizetős, sem ingyenes.
EA Has ‘No Plans’ For Star Wars: Squadrons DLC, New Modes, Or Oculus Quest Port
-
#29263560
törölt tag
-
ProEvoFan
nagyúr
-
saelin
veterán
-
RangerFox
veterán
-
S e t h
nagyúr
Most olvastam hogy mekkora bukás lett az Avangers játék, de a készítők még mindig bíznak abban hogy sokan visszatérnek majd hozzájuk...
Már az open betan is látszott hogy ez így nagyon gyenge. Ilyenkor csodálkozom el, hogy kik a tesztelők? Miért nem szóltak hogy ez így unalmas, vagy hogy nincs meg a wao érzés?
Eddig úgy tűnik ha egy singleplayer játékokat készítő stúdió próbál multit kreálni az mindig bukást szül.de a készítők még mindig bíznak abban hogy sokan visszatérnek majd hozzájuk..Lehet benne vmi, mert amikor eléri 5-6 ezres akciós sávot, akkor én is elgondolkodom rajta.
-
#29263560
törölt tag
Most olvastam hogy mekkora bukás lett az Avangers játék, de a készítők még mindig bíznak abban hogy sokan visszatérnek majd hozzájuk...
Már az open betan is látszott hogy ez így nagyon gyenge. Ilyenkor csodálkozom el, hogy kik a tesztelők? Miért nem szóltak hogy ez így unalmas, vagy hogy nincs meg a wao érzés?
Eddig úgy tűnik ha egy singleplayer játékokat készítő stúdió próbál multit kreálni az mindig bukást szül.Pókember visszahozza a sírból, mert mindenki arra vàr.
-
ldave
félisten
Most olvastam hogy mekkora bukás lett az Avangers játék, de a készítők még mindig bíznak abban hogy sokan visszatérnek majd hozzájuk...
Már az open betan is látszott hogy ez így nagyon gyenge. Ilyenkor csodálkozom el, hogy kik a tesztelők? Miért nem szóltak hogy ez így unalmas, vagy hogy nincs meg a wao érzés?
Eddig úgy tűnik ha egy singleplayer játékokat készítő stúdió próbál multit kreálni az mindig bukást szül.Szerintem a készítők is nagyon jól tudták, ahogy az Anthem esetében is. A menedzsment a hibás, aki a remek single player játékokat fejlesztő csapatokra ráerőltetik ezt a looter, game as a service játékmenetet.
-
saelin
veterán
Most olvastam hogy mekkora bukás lett az Avangers játék, de a készítők még mindig bíznak abban hogy sokan visszatérnek majd hozzájuk...
Már az open betan is látszott hogy ez így nagyon gyenge. Ilyenkor csodálkozom el, hogy kik a tesztelők? Miért nem szóltak hogy ez így unalmas, vagy hogy nincs meg a wao érzés?
Eddig úgy tűnik ha egy singleplayer játékokat készítő stúdió próbál multit kreálni az mindig bukást szül. -
wrongduke
aktív tag
-
Frod
addikt
Jó, hát ott a Caustic a lassú, nem a játék.
Talán már az összes BR-t kipróbáltam, eddig csak az Apex és a COD fogott meg. CoD-ot végül töröltem, mert 100+ giga volt.
Apexben a BP is megvan folyamatosan, összes kari feloldva, és még mindig nem unom. Szerintem a PUBG elavult, valami újat kell kitalálniuk.30z.Samu: A H1Z1 előbb volt, de az biztos, hogy a PUBG futtatta fel a BR-t. De a gond az, hogy megragadt egy szinten, míg a többiek lazán elszaladtak mellette, ráadásul ingyenesen. Szerintem a Plusba sem véletlenül került be.
Én most már nem szórom bele a krediteket ebbe a szezonba, mert most jöttem vissza, kb 35 nap múlva vége, szóval esélytelen kimaxolni, most vagyok lv20.
(plusz nem tetszik a mostani tematika ezekkel az autós banner-ekkel, a maxos G7 skin se érdekel, sosem viszem azt a fegyvert, stb. BH-nak bejön az a hypebeast skinje, de mivel nekem megvan az Intimitador fizetős skin, úgysem cserélném le)
De ha s7-ben végre jön az új pálya, akkor ott a starttól kezdve rámegyek majd
Az a baj, mire a PUBG bekerült a Plus-ba már édesmindegy.
Battlefront 2-t is akkor adták ingyen amikor már tudni lehetett, hogy teljesen leáll a támogatása. A platináig szórakoztató volt, de elég volt belőle az a 40+ óra. -
Wlac
Ármester
-
30z.Samu
titán
Persze, mert azt a töméntelen pénz, amit kerestek vele sportkocsira, drogokra és kurvákra költötték a stúdió fejlesztése helyett.
Nyilván tettek bele energiát, pénzt, meg időt, csak valahogy a kreativitás hiányzott vagy nem tudom. Nézd meg most hol tart a PUBG, meg nézd meg a többieket.

-
wolf13
őstag
Kicsit off, de talán elfér :
-
Carlos Padre
veterán
Persze, mert azt a töméntelen pénz, amit kerestek vele sportkocsira, drogokra és kurvákra költötték a stúdió fejlesztése helyett.
-
Mezcal
addikt
Sose tudták megcsinálni azt a játékot. A pubg hiába jött ki, az mindig is egy Béta verziójú earlyacces game.
Alapvető dolgok sose lettek kijavítva, de szerencsére az azon kívüli fejlesztések, újdonságok is mellé mentek.
Elég megnézni a mapokat.
Azért a többi BR meg működik rendesen, lehet nem kínál annyit és tartalmilag egyszerűbb de azon lehet javítani.A Kodi sem tolja már, tegnap is CSézett, szal tényleg vége a PUBG.nek.
-
_drk
addikt
Jó, hát ott a Caustic a lassú, nem a játék.
Talán már az összes BR-t kipróbáltam, eddig csak az Apex és a COD fogott meg. CoD-ot végül töröltem, mert 100+ giga volt.
Apexben a BP is megvan folyamatosan, összes kari feloldva, és még mindig nem unom. Szerintem a PUBG elavult, valami újat kell kitalálniuk.30z.Samu: A H1Z1 előbb volt, de az biztos, hogy a PUBG futtatta fel a BR-t. De a gond az, hogy megragadt egy szinten, míg a többiek lazán elszaladtak mellette, ráadásul ingyenesen. Szerintem a Plusba sem véletlenül került be.
Sose tudták megcsinálni azt a játékot. A pubg hiába jött ki, az mindig is egy Béta verziójú earlyacces game.
Alapvető dolgok sose lettek kijavítva, de szerencsére az azon kívüli fejlesztések, újdonságok is mellé mentek.
Elég megnézni a mapokat.
Azért a többi BR meg működik rendesen, lehet nem kínál annyit és tartalmilag egyszerűbb de azon lehet javítani. -
30z.Samu
titán
Jó, hát ott a Caustic a lassú, nem a játék.
Talán már az összes BR-t kipróbáltam, eddig csak az Apex és a COD fogott meg. CoD-ot végül töröltem, mert 100+ giga volt.
Apexben a BP is megvan folyamatosan, összes kari feloldva, és még mindig nem unom. Szerintem a PUBG elavult, valami újat kell kitalálniuk.30z.Samu: A H1Z1 előbb volt, de az biztos, hogy a PUBG futtatta fel a BR-t. De a gond az, hogy megragadt egy szinten, míg a többiek lazán elszaladtak mellette, ráadásul ingyenesen. Szerintem a Plusba sem véletlenül került be.
Persze, ha menne a PUBG szekere, tudod mikor került volna be a Plus-ba...
Igazából ez a gond, amit leírtál, toldozták, foltozták, de nagyon nem fejlesztettek rajta. Míg pl egy Fortnite folyamatosan fejlődik és mindig pakolnak bele valamit. -
Mezcal
addikt
Igazából Apex után minden lassúnak tűnik, pláne movement-ben.
De most s6 eleje óta pihentettem, addig COD:MW pörgött - na most visszamentem, és egy lomhább karakterrel (pl Caustic) már az Apex is lassúnak érződött
Azóta BH-dal megyek, helyreállt a lelki békém.Pubg-t sosem játszanék, taszít ez a 2005-ös vibe-ja a kinézetének (vagy csak kizárólag olyan streamereket láttam akik "mindent low"-ba játsszák, hogy legyen 250+ fps).
Jó, hát ott a Caustic a lassú, nem a játék.
Talán már az összes BR-t kipróbáltam, eddig csak az Apex és a COD fogott meg. CoD-ot végül töröltem, mert 100+ giga volt.
Apexben a BP is megvan folyamatosan, összes kari feloldva, és még mindig nem unom. Szerintem a PUBG elavult, valami újat kell kitalálniuk.30z.Samu: A H1Z1 előbb volt, de az biztos, hogy a PUBG futtatta fel a BR-t. De a gond az, hogy megragadt egy szinten, míg a többiek lazán elszaladtak mellette, ráadásul ingyenesen. Szerintem a Plusba sem véletlenül került be.
-
ldave
félisten
-
30z.Samu
titán
Ami műfaj teremtő az nem biztos hogy jó alkotás is. Nekem erről mindig a warfcraft 3 moba pályái jutnak eszembe, de az igazi sikert a Dota, de főképp a LOL érte el. Tudom hogy nem a Blizzard csinálta azokat a mappokat, de a későn beszállt Heroes of Storm vagy mi már le is lett lőve. Nem volt rossz, csak sótlan.
Nem állítottam, hogy jó, csak hogy a PUBG futott be először igazán. Aztán jöttek a többiek, kreatívabb ötletekkel.

-
saelin
veterán
Ami műfaj teremtő az nem biztos hogy jó alkotás is. Nekem erről mindig a warfcraft 3 moba pályái jutnak eszembe, de az igazi sikert a Dota, de főképp a LOL érte el. Tudom hogy nem a Blizzard csinálta azokat a mappokat, de a későn beszállt Heroes of Storm vagy mi már le is lett lőve. Nem volt rossz, csak sótlan.
-
30z.Samu
titán
-
Rage47
nagyúr
-
30z.Samu
titán
Viszont ettől a játéktól nem vehetjük el azt, hogy letette a BR terjedésének az alapkövét. Oké, volt más előtte is, de igazán a PUBG futott be először.
-
saelin
veterán
Nálam a Pubg az ilyen ratyi Cusine royal és hasonlók szintjén van. Egy Apex vagy Fortnite sokkal igényesebb alkotás. Az Apex igazi AAA BR.
-
30z.Samu
titán
Nekem szerencsére 10-15 üzim jött össze max benne, tiltottam is a francba őket, de amúgy kulturált társaság volt szerintem. Harcok után nyomtuk, hogy szép küzdelem stb emókat akkor is, ha épp kikaptunk. Szerintem egy MK-ban sokkal több a gyökér.
Azért kíváncsi lennék, hogy aki online fifázik pl az mit kaphat
Óóó, voltak csodák a Dragon Ball-nál is.

-
Frod
addikt
Igazából Apex után minden lassúnak tűnik, pláne movement-ben.
De most s6 eleje óta pihentettem, addig COD:MW pörgött - na most visszamentem, és egy lomhább karakterrel (pl Caustic) már az Apex is lassúnak érződött
Azóta BH-dal megyek, helyreállt a lelki békém.Pubg-t sosem játszanék, taszít ez a 2005-ös vibe-ja a kinézetének (vagy csak kizárólag olyan streamereket láttam akik "mindent low"-ba játsszák, hogy legyen 250+ fps).
-
TCr
veterán
Technikailag és grafikailag egyaránt egy hulladék bétának sem nevezhető sz@rgalacsin, 10 perc után törlésre került nálam. Szégyen ezért pénzt kérni, pénzt adni (támogatva ezzel) meg még inkább az.
-
Steve1207
veterán
Nekem szerencsére 10-15 üzim jött össze max benne, tiltottam is a francba őket, de amúgy kulturált társaság volt szerintem. Harcok után nyomtuk, hogy szép küzdelem stb emókat akkor is, ha épp kikaptunk. Szerintem egy MK-ban sokkal több a gyökér.
Azért kíváncsi lennék, hogy aki online fifázik pl az mit kaphat
-
Mezcal
addikt
Próbáld ki a PUBG-t egy Apex után, lassított felvétel, döcögős, elavult, igénytelen, a HDR grafika ide vagy oda. Na az tényleg a végét járja, ha nem csinálnak valamit. Én töröltem PS-ről mert kibírhatatlan lassú a játékmenet.
-
zozika84
őstag
-
Deck
titán
-
30z.Samu
titán
-
Deck
titán
-
zozika84
őstag
-
zozika84
őstag
-
30z.Samu
titán
Nekem a PS Store akkor pörgött nagyon, amikor aktívan toltam a DB FighterZ-t. Jöttek a cifra üzenetek 1-1 meccs után.

-
Mike
veterán
Eleve csak a ps messengert használom napi szinten a többit csak elvétve. A store meg kiválóan működik Chrome alatt telefonon, különben nem tudtam volna a villamoson ülve vasarolgatni
-
Mike
veterán
Nem értek egyet
-
tboy93
nagyúr
Batman Arkham Collection
Anno PC-n végigtoltam az összes részt. De ezeket a játékokat még mindig akkor élvezet nyomni. Arkham Knight-tal kezdtem most, de bődületesen jó. Az egyik ritka openworld játék amire nem tudok ráunni. Ghost of Tsushimát pl. eladtam, mert annyira untatott.
Viszont Batmannel repkedni, kocsikázni, bunyózni, taktikázni mindig rohadt badass és annyira addiktív az egész játék.
Ezt a 6K-t nagyon megérte a 3 játék azt hiszem.Tényleg szuper az a trilógia

-
james001
veterán
-
Frod
addikt
-
headhunter86
senior tag
Batman Arkham Collection
Anno PC-n végigtoltam az összes részt. De ezeket a játékokat még mindig akkor élvezet nyomni. Arkham Knight-tal kezdtem most, de bődületesen jó. Az egyik ritka openworld játék amire nem tudok ráunni. Ghost of Tsushimát pl. eladtam, mert annyira untatott.
Viszont Batmannel repkedni, kocsikázni, bunyózni, taktikázni mindig rohadt badass és annyira addiktív az egész játék.
Ezt a 6K-t nagyon megérte a 3 játék azt hiszem. -
30z.Samu
titán
Lényegében annyi, hogy rájuk nőtt a konkurencia, kb mindegyik jobb. Meg még mindig nem tudják normálisan optimalizálni. Konzolon 30fps sem stabil, míg a többinél azért megvan a 50-60 + a PUBG nem F2P.
-
Frod
addikt
Jó, hát s2 startolt tegnap. Majd nézzük vissza egy-két hét múlva.
PUBG-vel amúgy mi történt? Hallottam így fél füllel, hogy durva játékosszám csökkenés volt nemrég, de volt valami oka? Valorant elvitte a népet? (Gondolom nem a HyperScape szalámizta le a playerbase-t
) -
Deck
titán
+1
-
saelin
veterán
mert nem a storetól van külön...
Ps app: kezdőképernyőn látom melyik haverom mit “posztol”, látom ki online, elérem a storet, látom a haverok profiljait, achievementjeit, stb. Minek külön üzenetküldő app? A remote play app elfogadom h külön van, a second screent úgyse használja semmi uh az mindegy is...
de miért van külön az üzenetküldés egy amúgy teljesen social felülettől, ami nem csak a store-ra van?
üzenetküldőn rábökök haver view profile-jára azt betült a ps app. Minek minek minek?
s egyébként notificationök heltikusak, lassú, s a legnagyobb hiánya hogy nincs party voice chat appból appba s ps-be!A ps üzenetküldő app egy zsák szar. Lassú, csúnya és tényleg feleslegesen van külön a fő app-tól. Nem bánnám ha kapnánk egy új ps alkalmazást telefonra amiben lenne egy login authentication is... A store is telefonon egy böngészős szar. Why? A Sony nagyon igénytelen ilyen téren.
-
Steve1207
veterán
Guilty Gear Strive livestream 11-én. Ha minden igaz az év elején meg is jelenik majd.
-
tboy93
nagyúr
(#261993) RangerFox
(#261994) tboy93
(#261999) Lackooo84Köszi srácok és tényleg ez volt a baj. Kipróbáltam egy másikkal és teljesen jó. Kár hogy az elsőt így pörgettem ki és a másodiknak meg kb a felénél járok...
Gariztatáshoz ez elég indok? Vissza tudom küldeni ezzel a kontrollert? Külön darab, nem a géppel együtt vettem.Persze. A drift egy tipikus ds4 probléma. Javítás vagy csere.
-
wrongduke
aktív tag
Sziasztok!
Ide is beírom, hátha hamarabb kapok választ.
Tudnátok segíteni légyszíves? The Last of Us Part II a játék.
Valakinek volt azzal gondja, hogy a kamera elkóborol játék közben? Értem ez alatt, hogy ha szabad kamera van, akkor nekem mindig elkezd lefelé nézni. Ha célozni próbálok akkor is, ha csak sétálok akkor is. Ha az L3-at lenyomom akkor pár másodpercig rendbe jön, aztán megint megy tovább. Ha újraindítom a gépet, akkor utána kb 1-3 percig minden jó, aztán megint kezdi. Ritkán játék közben megjavul, de nagyon ritka. Kontollernek semmi baja. Borderlands 3-nál semmi gond, viszont a The Last Of Us Remastered-nél ugyan ez volt, de sokkal ritkábban.
A játék a PS4-hez adott dobozos verzió, a gép egy PS4 pro (7216B), boost mode kikapcsolva, frissítés nincs (a legfrissebb verzió van fent)
Szerk.: a játék neve lemaradt...
(#261993) RangerFox
(#261994) tboy93
(#261999) Lackooo84Köszi srácok és tényleg ez volt a baj. Kipróbáltam egy másikkal és teljesen jó. Kár hogy az elsőt így pörgettem ki és a másodiknak meg kb a felénél járok...
Gariztatáshoz ez elég indok? Vissza tudom küldeni ezzel a kontrollert? Külön darab, nem a géppel együtt vettem. -
Madwe
nagyúr
mert nem a storetól van külön...
Ps app: kezdőképernyőn látom melyik haverom mit “posztol”, látom ki online, elérem a storet, látom a haverok profiljait, achievementjeit, stb. Minek külön üzenetküldő app? A remote play app elfogadom h külön van, a second screent úgyse használja semmi uh az mindegy is...
de miért van külön az üzenetküldés egy amúgy teljesen social felülettől, ami nem csak a store-ra van?
üzenetküldőn rábökök haver view profile-jára azt betült a ps app. Minek minek minek?
s egyébként notificationök heltikusak, lassú, s a legnagyobb hiánya hogy nincs party voice chat appból appba s ps-be! -
Mezcal
addikt
Jelenleg a legnézettebb játék twitchen.
Nekem vannak barátaim, akik napi szinten tolják megjelenéstől kezdve és nem unják. Mondjuk engem nem fogott meg, de messze van ez a haldoklástól. -
F-ECT$
titán
-
RangerFox
veterán
Aktiválták az új trophy systemet. 21-ről 336 lett az enyém.
-
Mezcal
addikt
Jelenleg 24 ezren nézik.
Az Apex-et (amiről a többség véleménye, hogy "dead game") 32 ezren... mindenki vonja le a következtetéseket.De nyilván a napközbeni számok nem feltétlen mérvadóak, vasárnap este kilenc körül az Among Us javára volt 750e vs 13e a Fall Guys-sal szemben.
Kipukkadt a lufi. -
oriic
HÁZIGAZDA
Outriders: Release Date Announce [ESRB]
Az új megjelenési dátum: 2021. Február 2.
Ingyenes upgrade PS5 verzióra.
-
Bogyi007
veterán
-
RangerFox
veterán
-
Madwe
nagyúr
-
F-ECT$
titán
Most persze, hogy sokan nézik, mert kijött az S2

1 hónapja az esti idősávban nézték 200e körül, tegnap este meg 20e.
Szóval most kiderül, hogy visszajönnek-e azok, akik ráuntak. (Szerintem egyébként csak részben, nagyon kevés új pálya jött, gyorsan unalmas lesz ismét.)
-
felixo
őstag
-
Mike
veterán
-
Frod
addikt
Jelenleg 24 ezren nézik.
Az Apex-et (amiről a többség véleménye, hogy "dead game") 32 ezren... mindenki vonja le a következtetéseket.De nyilván a napközbeni számok nem feltétlen mérvadóak, vasárnap este kilenc körül az Among Us javára volt 750e vs 13e a Fall Guys-sal szemben.
Kipukkadt a lufi. -
Mezcal
addikt
-
F-ECT$
titán
Kijött a Fall Guys Season 2, új pályák, skinek, stb. Nálam (és még nagyon sok embernél) megy lefelé népszerűségben, kiderül, hogy ez megmenti-e.
-
saelin
veterán
-
Madwe
nagyúr
-
tboy93
nagyúr
Ott kell pedig. A napokban nekem is hol ezt írta hol azt, volt h azt írta fejlesztések miatt a böngészőm nem támogatott, próbálkozzak késöbb. Gyanítom mennek az update-ek a ps5 végett s néha nyeklik a rendszer, próbáld meg késöbb, esetleg más böngészőből (volt h pl ps appban ment ipaden de chromeban nem gépről, volt h itt látta ott nem stb
)Éles rendszert így széttoszni
Engem ezért kirúgnának kb, WTF ami a sonynál megy. -
Madwe
nagyúr
Ott kell pedig. A napokban nekem is hol ezt írta hol azt, volt h azt írta fejlesztések miatt a böngészőm nem támogatott, próbálkozzak késöbb. Gyanítom mennek az update-ek a ps5 végett s néha nyeklik a rendszer, próbáld meg késöbb, esetleg más böngészőből (volt h pl ps appban ment ipaden de chromeban nem gépről, volt h itt látta ott nem stb
) -
tboy93
nagyúr
Hol a tökömbe tudom megnézni, hogy meddig érvényes a ps plus előfizum?

Weben a subscription management alatt azt írja nincs élő előfizetésem, pedig van.
-
Bad Pritt
félisten
Ezt az új részt fejlesztették,de aztán lelőtték:
Soul Reaver-ből örülnék remake-nek... Persze ha normálisan összerakják. Raziel-t jobban bírtam mindig is mint Kain-t

Kain meg Raziel sztoriját amúgy meg már lezárták a Defiance-ban úgyhogy új rész velük már biztos nem lesz.Jahm, ez a videó rémlett nekem is.
Soul Reaver 1-2 nagyon ütne ma szerintem, nem is kéne több, mint ami abban a videóban van.Az nem jelent semmit, hogy lezárták, Palpatine-t is lezárták az Episode VI végén, aztán mégis ment Fortnite-ozni...
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
james001
veterán
Volt valami pletyi pár éve, de aztán elhalt gondolom. Nosgoth-ot toltam pár hónapig, de nagyon unalmas lett rendes progression nélkül, pedig maga a játékmenet nem volt rossz.
Az lenne a legjobb, ha a Dark Oment felújítanák rendesen, mint pl. a Resi 2-3-at, hát azért 30-at se sajnálnék.

Ezt az új részt fejlesztették,de aztán lelőtték:
Soul Reaver-ből örülnék remake-nek... Persze ha normálisan összerakják. Raziel-t jobban bírtam mindig is mint Kain-t

Kain meg Raziel sztoriját amúgy meg már lezárták a Defiance-ban úgyhogy új rész velük már biztos nem lesz. -
FollowTheORI
nagyúr
Én nem lepődnék meg, ha jönne az összes ilyen klasszikus felújítva... ennél "hálásabb" meló, meg könnyebb bevételszerzés nemigen van mostanában.

-
Bad Pritt
félisten
Amúgy benéztem, az Blood Omen, a Dark Omen más volt.

Crystal Dynamics-nál van a teljes franchise, szóval Square Enix.
-
oriic
HÁZIGAZDA
Volt valami pletyi pár éve, de aztán elhalt gondolom. Nosgoth-ot toltam pár hónapig, de nagyon unalmas lett rendes progression nélkül, pedig maga a játékmenet nem volt rossz.
Az lenne a legjobb, ha a Dark Oment felújítanák rendesen, mint pl. a Resi 2-3-at, hát azért 30-at se sajnálnék.

Nosgothnak alap hangulata megvolt, de sajnos nem veletlen h lelottek.
Full remake talan ideig oraig elcsendesitene rajongokat, de erre meg nem eselyt latok. Azt sem tudom jogok kinel vannak epp

-
Bad Pritt
félisten
Volt valami pletyi pár éve, de aztán elhalt gondolom. Nosgoth-ot toltam pár hónapig, de nagyon unalmas lett rendes progression nélkül, pedig maga a játékmenet nem volt rossz.
Az lenne a legjobb, ha a Dark Oment felújítanák rendesen, mint pl. a Resi 2-3-at, hát azért 30-at se sajnálnék.

-
Madwe
nagyúr
-
oriic
HÁZIGAZDA
-
Bad Pritt
félisten
Legacy of Kain 4K | Classic Games with Ray Tracing!
Uuuh ezt nagyon venném első nap.

-
F-ECT$
titán
Én az Üllői út 53-ba tervezem vinni, 3500 Ft-ot mondtak a javításra, de nem tudom, hogy tényleg jó lesz-e.
-
Madwe
nagyúr
Érdemes visszanézned ps5 topikba, sokan alzától kaptak levelet, pl ilyet:
Alza nekem is ilyet küldött

17-én 9:58-kor rendeltem lemezest.
Tisztelt Ügyfelünk!
Alábbi, PlayStation 5 konzol rendelésével kapcsolatban szeretnénk tájékoztatni Önt: XXXXXXXXX . Megerősítjük, hogy Ön továbbra is a várólistán van, azonban a gyártótól kapott aktuális információk alapján, sajnos nem tudjuk garantálni a konzol karácsony előtti kiszállítását. A rendelés teljesítése várhatóan 2021 első negyedévére tehető. -
nemorino
tag
-
nemorino
tag
Egy hónapja nekem is ezt csinálja, először azt hittem, hogy a Rise of the Tomb Raider a hibás, de más játékban is jelentkezik. Egyelőre még nem vészes, még kb. egy évig használnám, hátha addig nem romlik a helyzet.
-
Zoleee83
addikt
-
.LnB
titán
Új hozzászólás Aktív témák
-
262100 - 262001
284207 - 284001 284000 - 282001 282000 - 280001 280000 - 278001 278000 - 276001 276000 - 274001 274000 - 272001 272000 - 270001 270000 - 268001 268000 - 266001 266000 - 264001 264000 - 263901 263900 - 263801 263800 - 263701 263700 - 263601 263600 - 263501 263500 - 263401 263400 - 263301 263300 - 263201 263200 - 263101 263100 - 263001 263000 - 262901 262900 - 262801 262800 - 262701 262700 - 262601 262600 - 262501 262500 - 262401 262400 - 262301 262300 - 262201 262200 - 262101 262100 - 262001 262000 - 261901 261900 - 261801 261800 - 261701 261700 - 261601 261600 - 261501 261500 - 261401 261400 - 261301 261300 - 261201 261200 - 261101 261100 - 261001 261000 - 260901 260900 - 260801 260800 - 260701 260700 - 260601 260600 - 260501 260500 - 260401 260400 - 260301 260300 - 260201 260200 - 260101 260100 - 260001 260000 - 258001 258000 - 256001 256000 - 254001 254000 - 252001 252000 - 250001 250000 - 248001 248000 - 246001 246000 - 244001 244000 - 242001 242000 - 240001 240000 - 238001 238000 - 236001 236000 - 234001 234000 - 232001 232000 - 230001 230000 - 228001 228000 - 226001 226000 - 224001 224000 - 222001 222000 - 220001 220000 - 218001 218000 - 216001 216000 - 214001 214000 - 212001 212000 - 210001 210000 - 208001 208000 - 206001 206000 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Konzol játékok
- PlayStation 4
- (kiemelt téma)
- Kerékpárosok, bringások ide!
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Renault, Dacia topik
- Senki sem beszél róla, de újra elérhető két 30-as sorozatú GeForce
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- OLED TV topic
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- BestBuy topik
- Futás, futópályák
- Meghozta a Windows 11 programgyorsítóját a Microsoft
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! Sony PlayStation 5 825GB SSD lemezes konzol garanciával hibátlan működéssel
- XBOX Series S 500 GB
- Playstation VR 2 - Sony garanciával eladó!
- Ayn odin 2 portál 512/12gb ramal eladó hibátlan tokkal dokoloval 512gb kártyával!!!!
- BESZÁMÍTÁS! ASUS ROG XBOX Ally X 24GB/1TB kézikonzol garanciával, hibátlan működéssel
- Lenovo Thinkpad L13 Gen.2,FHD,TOUCH,i3-1115G4,8GB DDR4,256GB NVMe SSD,WIN11
- Apple iPad Air 5th 64GB 100% (1év Garancia)
- LG UltraWide 34WQ500-B IPS Monitor! / 2560x1080 / 5ms / FreeSync
- Nothing Phone (1) / 8/256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia /
- Apple iPhone 13 Pro Max 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


Az EA csinált egy kész játékot?!






Engem ezért kirúgnának kb, WTF ami a sonynál megy.

Kendek
