Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • envagyok

    veterán

    válasz Joshi #9087 üzenetére

    Joshi,
    Kiforgatod a szavaimat.
    Jó lesz a 4k, és a HDR
    HA
    Lesz rá bőven natív tartalom, nem felkonvertált 2k-t, és manipulált HDR-t vagy focidemókat nézel rajta büszkén.
    ÉS HA
    Kapható lesz olyan méretben, hogy legyen értelme normális távolságból 4k-t nézni.

    Szerintem az emberek 90%-a 3m-nél messzebről nézi, így a 4k-nak igazán 70 col felett van értelme.
    A legkisebb nappalik még egy panelban is 5*4 méteresek.

    A többieknek.
    Gyerekek, csak én tanultam közgazdaságtant??
    Tudjátok a nyereség mekkora százalékát forgatják vissza kutatás-fejlesztésre????? 10-25%-át!!!
    A többi megy a részvényesek, tulajdonosok zsebébe.
    A tőzsdei piaci értéke az LG-nek megduplázódott az elmúlt évben, plusz még osztalékot is fizetett. Ezt pontosan a ti kis befizetett milliócskáitokból tudta elérni.
    Komolyan ez már vicc kategória, hogy még meg is magyarázzátok, bizonygatjátok, véditek, hogy az LG milyen emberbaráti cég, mert szegényke azért árulja 1 milláért a 65-ös tv-t mert minden centet kutatás fejlesztésre költ, hogy nektek jobb legyen.
    Agymosás a köbön :) :D

    Kezdjük azzal, hogy az 1 millás tv valójában 600000 forint, a maradék 400000 forint az az ÁFA, a kisker, és a nagyker átlagos haszna. A többi országban ezek az összegek mind jóval alacsonyabbak, és a mai netes világban a kisker és nagyker is felesleges kihalófélben lévő dinoszaurusz, hiszen semmiből sem állba a gyárból direkt küldeni a fogyasztóknak.
    A maradék 600000 forintból kb 4-500000 forint a nyereség, a maradék 100-200000 megy el kutatásra,fejlesztésre,adózásra,munkabérre, és egyéb költségekre.
    Ha valaki nevetve beledob 800000ftot mások zsebébe, tegye.
    Én nem láttam értelmét, mert a nézési távolság miatt, és mivel túlárazott a 65,77 colos oled, Vettem egy FHD 55-öst 320000 forintért.
    Persze itt is ment az állambácsi és az LG zsebébe, de közel se annyi, és számomra sem jelent semmilyen kompromisszumot.

    [ Szerkesztve ]

    Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

Új hozzászólás Aktív témák