Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dropi

    aktív tag

    válasz kolosszus87 #77681 üzenetére

    Ott nem járok még, három hétig külföldön voltam, de ha megnéztem majd mondom, hogy láttam. Bár nekem gyári Élénken van, kb szinte semmit sem módosítottam rajta. Ezzel a beégés dologgal meg én nem vagyok hajlandó foglalkozni. Én rendeltetés szerűen használom a tévét, és baja lesz, akkor ki kell cserélniük/meg kell javítaniuk, ráadásul itt a fórumban kb rossz tapasztalatot beégéssel, vagy annak a javításával kapcsolatban még nem olvastam. Azért egyelőre még a cuccaim vannak értem, nem én a cuccaimért.
    Nyilván az meg, hogy kinek mi tetszik, az saját ízlés kérdése. Én a filmmaker meg cinema módokban vagyok képtelen nézni a tévéket. A meleg fakó tónusok nekem nézhetetlenek. Vhiktor beállításait is kipróbáltam, de egyszerűen nekem ezek nem jöttek be, nem tetszettek. Én azt szeretem, ha a piros piros és lerobbantja a retinámat :D
    Ja és ne borulj ki, de az interpoláció a legmagasabbon van minden módban alapból :D

    Philips 55OLED718/12 - Xbox Series X - Google Pixel 7 Pro - Xiaomi Watch S1 Active

Új hozzászólás Aktív témák