- Mi az a monitor ott a gépedben? Csak a Phanteks vizesblokkom...
- Melyik tápegységet vegyem?
- Meghozta az első, memórapánikból eredő áremelését az NVIDIA
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Nem indul és mi a baja a gépemnek topik
- Autós kamerák
- A cégvezetők látják az AI költségeit, csak azt nem hogyan lesz ebből haszon
- 5.1, 7.1 és gamer fejhallgatók
- Hogy is néznek ki a gépeink?
- Házimozi belépő szinten
-
PROHARDVER!
OLED Televíziók - témaösszefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Ren Hoek
veterán
válasz
dgyuri0123
#5848
üzenetére
Tehát pont határon vagy.
Ez egy olyan határ ahol szépen lassan elkezd látszódni a szerkezet. Persze valakit nem zavar és nagyon erősen függ az anyagtól is na meg a szemedtől. Egészséges szem szinte nincs, előbb utóbb mindenkinél lesz egy kis rövid/távollátás. Nekem 0.5 dioptria kb, ezért szemüveget sem írtak. Most kezdett picit romlani és a korrekcióval kb meglepődtem, hogy ennyire életlenül láttam a részleteket eddig. Tényleg mintha SD - HD váltás jött volna ki.
... de mint írtam a 4K kicsit overkill 55 colra, és a FHD is teljesen jó. Csak nincs köztes választás egyszerűen + mindenképp marad tartalék a 4K miatt.
Ilyen szempontból az alsó érték (1m) nem számít, mert "túl nagy" a felbontás 55 colra. Egy Iphone Retina displayt sem nézel 2 centiről, mert csak onnantól látszik. A felső érték már annál inkább (220 cm) - annak aki érzékeny rá főleg, persze szemüveggel/ kontaktlencsével korrigált szemmel.
Új hozzászólás Aktív témák
- 2 TB-os Samsung 980 PRO M.2 SSD with heatsink - garanciával
- Xiaomi 11 Lite / 6/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- HP 14 Elitebook 640 G10 FHD IPS i5-1345U vPro 10mag 16GB 512GB SSD Intel Iris XE Win11 Pro Garancia
- Apple iPhone 14 Plus 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- LG 32MR50C-B Monitor
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Vhiktor
