Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rothfb

    veterán

    válasz Dealer95 #57568 üzenetére

    Nálunk van egy 55FZ800. Is. Azt tudom mondani, tv-zésre, úgy általában filmeket nézni nagyon jó, 2 éve van meg egy 65FZ950-el együtt. Semmi hibájuk. Hangban is jó, bár a 950-el ellentétben nincs hozzá soundbar gyárilag. Minimális tinting és banding van, meg vagyunk elégedve velük, előny még a hdr10+, amit az lg nem tud. Igaz dv-re több a tartalom. Az lg-t akkor válaszd, ha dv nélkül nem tudsz élni (én láttam dv-t is oleden, nem nagyon van különbség hdr10-hez képest, de kinek mi), csillivillibb az oprendszere és a távirányítója. Én ma is a Panát választanám főleg azért mert bevált. LG-knél sok a panelcserélgetés (a tulajok azt mondják azért mert többet adtak el belőlük). Összesítve szerintem a Pana fapadosabb és üzembiztosabb, az LG csillivillibb, de sok volt anno is a panasz és most is. Mondjuk ezek egy része vélt, egy részük valós panasz. Ha gond van, és még van rá gari, szó nélkül cserélnek panelt. Ha viszont már nincs, nézd meg alaposan, minden rendben van e vele. Ez persze igaz a Panára is.

Új hozzászólás Aktív témák