Hirdetés
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
mpierre
veterán
válasz
Grave_444
#58715
üzenetére
Az lenne a cél, de ddc 4.2 van benne - nem fér el más - az pedig nem épp a leghalkabb megoldás. Talán pwm-mel le tudom bűvölni majd a fordulatszámot, így a zajt is, hogy még maradjon értelmes áramlás. Ennek meg pont keresztbe tesz a 15 db 90°-os fitting.

Majd kiderül, hogy mit is tud a kicsike. Még nincs feltöltve, beüzemelve.@HookR: Amúgy egy 6600xt byksi fc blokkal pont elfér még benne. Mindössze a táppal lennék bajban, mert ahhoz mindent is módosítani kellene.
Új hozzászólás Aktív témák
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest



