- Milyen videókártyát?
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Fali konzol lapos tévékhez
- Mac vagy Windows? Az egér nem ugyanúgy működik… – Tech Percek #17
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- OLED monitor topik
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Milyen alaplapot vegyek?
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Rick4
félisten
válasz
freelanced #55919 üzenetére
Attól függ jó-e, milyen nas szoftot akarsz rátenni, ez csak két mag, egy j4025 meg 4 mag, nekem ez utóbbi van fő nasként +16GB ram társaságában, 1 db 6TB vinyóval, és egy Asrock j1900-as és 8GB RAM társaságában 2TB vinyóval mentős nasként, az elsőt mértem pár napja, 1 db 6TB-os vinyóval 11W körül kajál a konnektorból, ami nekem fontos volt, hogy mindkettő négymagos, arra kell figyelni, hogy a j1900 is és az általad kinézett j4005-ös is ddr3-as ramokkal megy, a J4025 már DDR4-gyel.
Mindkettő egy LC power 1360mi házban van, befér a két vinyó, kicsit trükkösen be is lehet szerelni, még hűtőventit is tudsz melléjük rakni.
A j1900-ast és a hozzá való gépházat még 2014-ben vettem azóta megy hiba nélkül, sok tápegységből egy 75w-os lc power adta meg magát 5-6 év után, cseréltem, rádugtam azóta megint megy. Memóriát a kompatibilitási listából keress hozzá, vagy fórumokból, innen- onnan kinézni, ki mit használt hozzá.
Új hozzászólás Aktív témák
- Tőzsde és gazdaság
- Elektromos cigaretta 🔞
- Milyen videókártyát?
- Milyen autót vegyek?
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Otthoni hálózat és internet megosztás
- Eredeti játékok OFF topik
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- A HMD visszalép az USA piacáról
- További aktív témák...
- Csere-Beszámítás! Asus Rog Strix RTX 3070Ti 8GB GDDR6X Videokártya!
- 15,6" Dell Latitude laptopok: E6540, E5550, E5570, 5580, 5590, 5500, 5501, 5510/ SZÁMLA + GARANCIA
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T450s - i5-5GEN I 12GB I 500GB SSD I 14" HD+ I Cam I W10 I Garancia!
- AKCIÓ! AMD Ryzen 7 3800X 8mag 16szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i3 10105F 8/16/32GB RAM RX 6500 XT 4GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest