-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2025-08-11 17:42 Téma összefoglaló
Kapcsolódó linkek:
• Google Pixel topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
SkyS1gn
félisten
Osztrák jófogás
Einhell cuccokat veszek rendre féláron. Pixel watch 4et legutóbb. Ha van külföldi címed vagy ismerős akkor paylivery is játszik vevővédelemmel.
Bétázok de egyre jobban elbasznak mindent, nagyon merül a telefon, app inkompatibilítás, szaggató yt, messengert notificationról 5 mp mire megnyitja. Lehet kilépek aztán deep reset. Most úgy sincs stable kilépési lehetőség. -
K82
őstag
-
zsinyeg
tag
-
SkyS1gn
félisten
-
macilacipaci
tag
-
Azie
őstag
-
stigma
addikt
Ez jó tok szerintetek? Spigen Thin Fit Google Pixel 8 Pro kemény hátlap tok - bézs [link]
Hi, nekem ilyen tokom van feketében , kb 1-1,5 éves nagyon masszív és jó tok én ajánlom.
Igaz ez még egy 2mm-t dob a telefon szélességére, amitől mégnagyobb lesz, de én semmi pénzért nem vennék másikat. -
zsinyeg
tag
Emagon 217 000 Ft a 256 gigás.
Nem is lenne rossz vétel még most sem (amennyi fejlődés van évről évre az szinte semmi). -
macilacipaci
tag
Ez jó tok szerintetek? Spigen Thin Fit Google Pixel 8 Pro kemény hátlap tok - bézs [link]
-
realmadrid
aktív tag
Visszakapcsoltam 4K 60FPS-re. Csináltam egy próba felvételt és tényleg újra 60fps a videó 4kban.
Nekem Full HD 60-on volt, ott is maradt. Most néztem, jó, hogy írtad.
-
Zozo0525
őstag
A májusi frissítés🔄 is 60 megabyte.
köszi
-
macilacipaci
tag
Igen, de csak akkor ha rákeresek. Viszont levette a 4K videót 30FPS-re 60-ról. Nem tudom miért.
Visszakapcsoltam 4K 60FPS-re. Csináltam egy próba felvételt és tényleg újra 60fps a videó 4kban.
-
macilacipaci
tag
Megvan itt is. Neked automatikusan feldobja vagy rákeresel?
Igen, de csak akkor ha rákeresek. Viszont levette a 4K videót 30FPS-re 60-ról. Nem tudom miért.
-
realmadrid
aktív tag
A májusi frissítés🔄 is 60 megabyte.
Megvan itt is. Neked automatikusan feldobja vagy rákeresel?
-
macilacipaci
tag
Az áprilisi frissítés🔄 60 Ⓜmegabyte.
A májusi frissítés🔄 is 60 megabyte.
-
macilacipaci
tag
Az áprilisi frissítés🔄 60 Ⓜmegabyte.
-
realmadrid
aktív tag
Ma reggel már a szokásos 94% volt az akksi.
Akkor jó lesz ez. Nálam is fent van, egyelőre semmi gond.
-
macilacipaci
tag
Köszi, merülés milyen?
Ma reggel már a szokásos 94% volt az akksi.
-
macilacipaci
tag
Köszi, merülés milyen?
Ó hogy minden nagy frissítés után merülök, mint a Titanic.
-
macilacipaci
tag
Köszi, merülés milyen?
Még nem tudom. Most raktam fel. Holnap kiderül.
-
realmadrid
aktív tag
Meg is jött a márciusi frissítés. 686 MB.
Köszi, merülés milyen?
-
macilacipaci
tag
Meg is jött a márciusi frissítés. 686 MB.
-
macilacipaci
tag
-
Zozo0525
őstag
Már a februári frissítésen futok.
köszi. nem valami nagy. :-) 22 mb
-
macilacipaci
tag
Már a februári frissítésen futok.
-
macilacipaci
tag
A januári frissítés csak 6.9MB. Már azon futok.
-
macilacipaci
tag
Este 98%, reggel 83%. Igaz hideg van és 5G-n volt éjjel. Meg már régen volta újraindítva. Most egy Google Play frissítés utána újraindítottam.
-
KonzolKartel
őstag
-
macilacipaci
tag
-
maross
nagyúr


Hát jó. Akkor így jártam, megy vissza. Lehet várok még pár napot, hogy alza mit ír vissza, de elég 0 körülinek érzem az esélyt, hogy megoldják a problémát.
Egy próbát megért, köszi az ötletet KonzolKartel -
maross
nagyúr
Alapvetően a legegyszerűbb az az lenne, ha vissza küldenéd. Ha nem szeretnéd, akkor írj szerintem a google support a számla bemutatása után segít.
Egyelőre csak alzanak irtam, még aznap, semmit nem reagáltak (ez kb 5 napja volt). Google support jó ötlet, nem jutott eszembe. Köszi!
-
KonzolKartel
őstag
Udv. Vettem alzarol egy "ujszeru" ertsd valaki altal visszakuldott telefont (igazabol kettot is, de az elso full karc volt, ez a masodik mar hibatlan). Bar nullarol indit, ker egy pin kodot, vagy olyan google fiokkal valo bejelentkezest, amivel mar egyszer bejelentkeztek a telefonra. Jol sejtem, hogy ez buko lesz, kuldhetem vissza? Nem merek maganszemelytol venni, mert mindenki gari nelkul arulja, es az egyetlen telefonom eddig ami onhibamon kivul halt meg, az a pixel 8 prom volt, par honapja.
Szerk:bocsanat, nem valasz akart lenni
Alapvetően a legegyszerűbb az az lenne, ha vissza küldenéd. Ha nem szeretnéd, akkor írj szerintem a google support a számla bemutatása után segít.
-
maross
nagyúr
Udv. Vettem alzarol egy "ujszeru" ertsd valaki altal visszakuldott telefont (igazabol kettot is, de az elso full karc volt, ez a masodik mar hibatlan). Bar nullarol indit, ker egy pin kodot, vagy olyan google fiokkal valo bejelentkezest, amivel mar egyszer bejelentkeztek a telefonra. Jol sejtem, hogy ez buko lesz, kuldhetem vissza? Nem merek maganszemelytol venni, mert mindenki gari nelkul arulja, es az egyetlen telefonom eddig ami onhibamon kivul halt meg, az a pixel 8 prom volt, par honapja.
Szerk:bocsanat, nem valasz akart lenni
-
Integrale
veterán
Nem tudom, én nem bétázok, de azóta se jelzi nekem a decemberi frissítés, viszont folyamatosan fogy a helyem. 29-ről 31gbra felhízott az appok rész úgy hogy nem raktam fel új applikációt. A képek is gyűlnek. Az is 31gb lett. Videókat nem tárolok a telefonon. Most van 47gb szabad helyem.
Nézd meg, hogy a Messenger és a Viber (pl.) mennyi helyet foglal, meg fogsz lepodni.
-
macilacipaci
tag
Nem tudom, én nem bétázok, de azóta se jelzi nekem a decemberi frissítés, viszont folyamatosan fogy a helyem. 29-ről 31gbra felhízott az appok rész úgy hogy nem raktam fel új applikációt. A képek is gyűlnek. Az is 31gb lett. Videókat nem tárolok a telefonon. Most van 47gb szabad helyem.
-
SkyS1gn
félisten
A decemberi biztonsági frissítéssel mi a helyzet? Tényleg ennyire bugos lett, mint amiket az összevont topikban olvasni? Nekem még szerencsére nem ajánlotta fel, én meg nem kerestem rá.
nekem a beta builden csak októberi van... miért állt le?
-
natë
nagyúr
A decemberi biztonsági frissítéssel mi a helyzet? Tényleg ennyire bugos lett, mint amiket az összevont topikban olvasni? Nekem még szerencsére nem ajánlotta fel, én meg nem kerestem rá.
Tökéletes, fluid, stabil.
-
Zozo0525
őstag
A decemberi biztonsági frissítéssel mi a helyzet? Tényleg ennyire bugos lett, mint amiket az összevont topikban olvasni? Nekem még szerencsére nem ajánlotta fel, én meg nem kerestem rá.
nálam sincs semmi hiba
-
Drakmusz
addikt
A decemberi biztonsági frissítéssel mi a helyzet? Tényleg ennyire bugos lett, mint amiket az összevont topikban olvasni? Nekem még szerencsére nem ajánlotta fel, én meg nem kerestem rá.
Nekem eddig problémamentes, semmilyen anomáliát nem tapasztaltam.
-
macilacipaci
tag
A decemberi biztonsági frissítéssel mi a helyzet? Tényleg ennyire bugos lett, mint amiket az összevont topikban olvasni? Nekem még szerencsére nem ajánlotta fel, én meg nem kerestem rá.
-
macilacipaci
tag
Megjött a novemberi biztonsági frissítés.
-
macilacipaci
tag
A Google Play is frissült októberre.
-
macilacipaci
tag
Jött valami 20on pár megabyte-os frissítés, de utána ugyanúgy október 5 maradt. Akkor ez még nem a novemberi volt.
-
macilacipaci
tag
Működik az 5G Horvátországban Roamingal.
-
macilacipaci
tag
Megjött az októberi biztonsági frissítés, bár még 10 megabyte sincs.
Most nem tudom hogy a hideg miatt vagy a mostani biztonsági frissítés miatt, de kevésbé merül a Pixelem. Hidegebb is a telefon.
-
macilacipaci
tag
Megjött az októberi biztonsági frissítés, bár még 10 megabyte sincs.
-
K82
őstag
Sziasztok, segítség kellene, szeretném a tévén megnézni a képeket-videókat, de a Quick Share-rel összehangolva csak egy zenefal nevű kapcsolat jön létre, képet-videót nem visz át. Köszi
A tévének Chromecast-képesnek (vagy Google Cast, ahogy a telefonban van) kell lennie,. anélkül nem nagyon fog menni.
-
realmadrid
aktív tag
Sziasztok, segítség kellene, szeretném a tévén megnézni a képeket-videókat, de a Quick Share-rel összehangolva csak egy zenefal nevű kapcsolat jön létre, képet-videót nem visz át. Köszi
-
tonyrulez
őstag
-
Integrale
veterán
mailboxde.com működik úgy is, hogy egy német személy erre küld csomagot, és onnan jön hozzám Magyarországra?
-
Csendeske
aktív tag
-
tonyrulez
őstag
Nos update, visszakapták a számomra kiküldött telefont, majd pár levélváltás után feladták a magyar címemre. Így nem kellett extra költségért mailboxde-t használni 🙂
-
SkyS1gn
félisten
Néha csap alatt le szoktam öblíteni a telefont hát tegnap beázott...
WTF Még szárad, először bekapcsolt egyből utána de magas hőmérséglettel egyből ki. Még hagyom rizs/szilikátban 1-2napig és meglátjuk.
Volt egy 9 pro XL jó áron de elvitték. A 10 alap meg kb ugyan ez vagy rosszabb. Többi meg el van szálva árban.Update. 1 hétig szárítottam azóta is tökéletesen teszi a dolgát
koppkopp -
Nagya21
addikt
Üdv Mindenkinek!
A mai nappal megváltam P8P telefonomtól, az Új gazdájának sok sok élményfotózást, használatot kívánok.
További jót......
Üdv Nagya -
tonyrulez
őstag
Mailboxde-re kértem szervizelt telefont, viszont UPS a következőt írja:
Your package cannot be delivered to a P.O. box. We're attempting to obtain an alternate delivery address.
Bautzen, GermanyMásnak volt ilyennel tapasztalata? Tudtommal sokan így intézték a gariztatást
-
flash-
veterán
Hali!
Youtubon vannak összehasonlító tesztek a Pixel 8-9-10, és a xiamiau 15 között, a pixel győz.
Én a xiamiauról le is tettem, most néztem a 7-8-9-10-összehasonlítót, nincs markáns különbség a 8-9-10 között. (kivéve a HI-Res zoomot)
Marad a 8 egyenlőre (pro típusokról van szó).
Vagy Vivo x200pró lesz......
Üdv NagyaKöszönöm a válaszotokat!
Akkor azt mondjátok hogy a pixel 8 Pro nak nem kell szégyenkeznie a xiaomi 15 ultra hoz képest sem?Egyébként en jobban szeretem a "fakó" de reszletes kepeket, hisz egy dslr is ilyet lő..tech2 tesztje ugrik be aki az összehasonlító teszten ezt hozta fel negativumként az s25 ultránál.hát nekem meg pont ezért jobb szóval valahol ez nezopont kerdese is.
De a dxo nem tudom mi alapján pontoz(gondolom kifejezetten mérések alapján mint ahogy a dslr gépeknél is ) -
Nagya21
addikt
Hali!
Youtubon vannak összehasonlító tesztek a Pixel 8-9-10, és a xiamiau 15 között, a pixel győz.
Én a xiamiauról le is tettem, most néztem a 7-8-9-10-összehasonlítót, nincs markáns különbség a 8-9-10 között. (kivéve a HI-Res zoomot)
Marad a 8 egyenlőre (pro típusokról van szó).
Vagy Vivo x200pró lesz......
Üdv Nagya -
macilacipaci
tag
Azt hiszem fentebb már írták, hogy a Xiaomi élénk képet készít, míg a Pixel fakót. Ezt én is tudom tanúsítani, viszont Realme 8 telefonnal. Az élénk, viszont műanyag hatású. A Pixel alapból természetes képet készít és részleteset. Ezt utólag lehet élénkíteni akár a telefonon vagy Windowson. Tehát nekem Realmem volt. A nagybátyámnak Xiaomi 11T és 13T van. Még az utóbbira is panaszkodik, hogy élénk, de helyenként homályos képeket lő.
-
flash-
veterán
Klassz az 5x telezoom, csak jó lenne egy köztes is, mert a 2x az kamu szenzoros, tehát digitális. 0,5x, 1x, és 5x. Na most egy 2,5x de jó lenne még szerintem. Persze akkor már 4 kamera lenne hátul, ami lehet el se férne a robotzsaru dizájn csíkban.
Na igen...
Hát de nem tudom most őszintén ha nem akarok profi képeket csak jó képeket,akkor nappali ez a Pixel mennyire marad el a xiaomi 15ultrában fotós képességek terén ?
Nem akarok sokat kolteni de akarok egy jó kamerát telefont ☺️ -
macilacipaci
tag
Klassz az 5x telezoom, csak jó lenne egy köztes is, mert a 2x az kamu szenzoros, tehát digitális. 0,5x, 1x, és 5x. Na most egy 2,5x de jó lenne még szerintem. Persze akkor már 4 kamera lenne hátul, ami lehet el se férne a robotzsaru dizájn csíkban.
-
flash-
veterán
A gyárija szerintem nem jobb mint a Xiaomi, egy portolt kamera viszont sokat hoz rajta.
És mivel itt a megoldás házon belül van, így tökéletesen működik.
[link]
Az akadást nem tartom valószínűnek, egy pár évig még elketyeg.
Előtte nekem 6 Pro és 4 XL volt, azokon sem vettem észre anno teljesítménybeli problémákat.
Mindkettőt 2,5 évig használtam.Értem,köszi ! Hát dxo kamera tesztet néztem,ennek 155 a camera teszten a fényképezés pontszáma,xiaomi 15-nek pedig 150 ami azért nem nagy különbség gondolom viszont ezen erősebb a tele kamera zoom-ja ami gondolom csak előny 🤔
-
Drakmusz
addikt
Ha egy nagyon jó kamerás képességekkel rendelkező ,tele lencsével felszerelt telefont keresek 3-4 évre akkor ez a telefon még mindig megéri?vagy van más ami jobban?
Gondolkodom ez és a xiaomi 15 között ,de ennek elvileg jobb a kamerája 🤔
De nem kell attól tartani hogy 2-3év múlva ezen már akadni fog a böngészés,facebook ,stb?A gyárija szerintem nem jobb mint a Xiaomi, egy portolt kamera viszont sokat hoz rajta.
És mivel itt a megoldás házon belül van, így tökéletesen működik.
[link]
Az akadást nem tartom valószínűnek, egy pár évig még elketyeg.
Előtte nekem 6 Pro és 4 XL volt, azokon sem vettem észre anno teljesítménybeli problémákat.
Mindkettőt 2,5 évig használtam. -
flash-
veterán
Ha egy nagyon jó kamerás képességekkel rendelkező ,tele lencsével felszerelt telefont keresek 3-4 évre akkor ez a telefon még mindig megéri?vagy van más ami jobban?
Gondolkodom ez és a xiaomi 15 között ,de ennek elvileg jobb a kamerája 🤔
De nem kell attól tartani hogy 2-3év múlva ezen már akadni fog a böngészés,facebook ,stb? -
V B A
aktív tag
Ti már felraktátok a 960 megabyteos szeptemberi biztonsági frissítést, ami elhozza a Material Experience 3? Nekem még nem ajánlotta fel, illetve nem is kerestem rá.
Működik, praktikusabb, de pl a felső állapotsáv nagyon ronda lett. Minden betűt, ikont megvastagítottak, illetve legalább háromféle betűtípust sikerült felhasználni. Miért? Minek?
-
macilacipaci
tag
-
Drakmusz
addikt
Ti már felraktátok a 960 megabyteos szeptemberi biztonsági frissítést, ami elhozza a Material Experience 3? Nekem még nem ajánlotta fel, illetve nem is kerestem rá.
Nálam fent van, nincs vele gond.
Kicsit furcsa volt az elején, de hamar meg lehet szokni a felületet.
A teljesítményt tekintve nem látok változást, akku is ugyanaz.
A fotózást majd tesztelem. -
macilacipaci
tag
Ti már felraktátok a 960 megabyteos szeptemberi biztonsági frissítést, ami elhozza a Material Experience 3? Nekem még nem ajánlotta fel, illetve nem is kerestem rá.
-
Integrale
veterán
Engem csak az zavar, hogy a kedvencek egybe lett öntve az előzményekkel, és hosszú nyomásra nincs részletek, telefonszámot sem dobja fel stb. Ez gáz így.
A hívás felvétel megszokható, ráadásul állítani is lehet. -
KonzolKartel
őstag
- Árkategória?
150-250 e Ft
- Használt vagy új?
Használt
- Hosszú vagy rövid távra tervezel? A legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
Katerógia best buy (best for the bucks), és úgy kb. 2 évre.
- Mire használnád?
Néha játék, többnyire videók, zene, emailek. Átlagos felhasználás.- Ragaszkodsz valamelyik operációs rendszerhez?
Android
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
Talán a nagyobbak
- Egyéb igények?
-Oh, most nézem, hogy véletlen ide írtam be. Sry!
-
SkyS1gn
félisten
Néha csap alatt le szoktam öblíteni a telefont hát tegnap beázott...
WTF Még szárad, először bekapcsolt egyből utána de magas hőmérséglettel egyből ki. Még hagyom rizs/szilikátban 1-2napig és meglátjuk.
Volt egy 9 pro XL jó áron de elvitték. A 10 alap meg kb ugyan ez vagy rosszabb. Többi meg el van szálva árban. -
KonzolKartel
őstag
- Árkategória?
150-250 e Ft
- Használt vagy új?
Használt
- Hosszú vagy rövid távra tervezel? A legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
Katerógia best buy (best for the bucks), és úgy kb. 2 évre.
- Mire használnád?
Néha játék, többnyire videók, zene, emailek. Átlagos felhasználás.- Ragaszkodsz valamelyik operációs rendszerhez?
Android
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
Talán a nagyobbak
- Egyéb igények?
- -
Spet
addikt
Balaton és a Velencei tó között, valamint onnét Székesfehérvárig, végül Budapestig többször elment a mobilinternet vonaton. Odavissza. 5G, 4G, 2G Edge, néhol 0G. Ti is tapasztaltatok ilyet? Túl gyorsan megy a vonat és a telefon nem tudja lekövetni a torony váltásokat? Amikor lassan ment vagy megállt, akkor jobb volt a helyzet.
Így nem tudom kihasználni a 30GB netemet a Telekomnál, mivel a Youtube 4K gyakran megakad.
Ráadásul jobban is merül a Pixel a gyakori G váltások miatt.Iphone14Pro-nal is elofordul (One illetve Yettel szolgaltatonal). En lefedettsegi problemanak neveznem, nem telefon specikusnak.
-
Bferibörs
addikt
-
Nagya21
addikt
Hali!
Na úgy néz ki, hogy a google frissítés csinált teljesen más tárcsázót , mert a Zasszony Nord 4 én, meg a nászasszony Nord 2 őn is változott, ugyanilyenre.
Üdv Nagya -
K82
őstag
Balaton és a Velencei tó között, valamint onnét Székesfehérvárig, végül Budapestig többször elment a mobilinternet vonaton. Odavissza. 5G, 4G, 2G Edge, néhol 0G. Ti is tapasztaltatok ilyet? Túl gyorsan megy a vonat és a telefon nem tudja lekövetni a torony váltásokat? Amikor lassan ment vagy megállt, akkor jobb volt a helyzet.
Így nem tudom kihasználni a 30GB netemet a Telekomnál, mivel a Youtube 4K gyakran megakad.
Ráadásul jobban is merül a Pixel a gyakori G váltások miatt.Egy fém kalitkában ülsz ami sokat árnyékol. Az Exynos 5300 modem halála pedig az 5G, a 7-es és 8-as szériánál eléggé bele tud harapni az üzemidőbe. A 9XL-nél is előfordul h megszakad, de ahogy szoktam utazgatni nem Pixel-specifikus a történet.
-
Bferibörs
addikt
-
Nagya21
addikt
Egyébként a rossebb esne bele aki kitalálta ezt az új tárcsazó-telefonkönyvet.......meg a telefon felvételt......
Üdv Nagya -
Nagya21
addikt
Balaton és a Velencei tó között, valamint onnét Székesfehérvárig, végül Budapestig többször elment a mobilinternet vonaton. Odavissza. 5G, 4G, 2G Edge, néhol 0G. Ti is tapasztaltatok ilyet? Túl gyorsan megy a vonat és a telefon nem tudja lekövetni a torony váltásokat? Amikor lassan ment vagy megállt, akkor jobb volt a helyzet.
Így nem tudom kihasználni a 30GB netemet a Telekomnál, mivel a Youtube 4K gyakran megakad.
Ráadásul jobban is merül a Pixel a gyakori G váltások miatt.Hali!
Mikor indítottad ujra??
Stabil a telo, de néha kell neki az ujraindítás.....
Üdv Nagya -
macilacipaci
tag
Balaton és a Velencei tó között, valamint onnét Székesfehérvárig, végül Budapestig többször elment a mobilinternet vonaton. Odavissza. 5G, 4G, 2G Edge, néhol 0G. Ti is tapasztaltatok ilyet? Túl gyorsan megy a vonat és a telefon nem tudja lekövetni a torony váltásokat? Amikor lassan ment vagy megállt, akkor jobb volt a helyzet.
Így nem tudom kihasználni a 30GB netemet a Telekomnál, mivel a Youtube 4K gyakran megakad.
Ráadásul jobban is merül a Pixel a gyakori G váltások miatt. -
macilacipaci
tag
-
Drakmusz
addikt
Még utazás előtt tesztelgettem a kertben a különféle portokat.
[link]
Nézd meg a növényzetet vagy a finomabb textúrákat.
Az én szememnek sokkal természetesebb mint a gyári, mindkét felbontáson.
Kevésbé agresszív a zajszűrés, és az élesítés is visszafogottabb.
Beltérben is sokkal jobb, majd hozok fotókat ha lesz egy kis időm. -
Zozo0525
őstag
Sziasztok. Kint az új havi frissítés. vagy csak nekem új?
-
gvereb1
csendes tag
Nagyon úgy tűnik hogy megtaláltam a Szent Grált srácok, szerintem egy jó darabig most nem kell telót cserélni.
Pusztán csak kíváncsiságból egy 9 Pro-ra adaptált konfigurációt betöltöttem a BigKaka 9.6 V4.0-hoz.
Nagyon keveset alakítottam rajta.
Most készült el az album, csak vágást alkalmaztam.
Semmilyen utólagos módosítás nem történt.
[link]Összevetve a gyári camera app-al milyen különbséget látsz? Nekem elsőre hangyányit kontrasztosabbnak tűnik, tónus kicsit hidegebb, a telítettség kb. ugyanaz.
-
Bferibörs
addikt
Az egy hetes leállás közben vettem Amazfit T-Rex Pro órát. Tökéletesen működik a GP8P-val. A Zepp Appal. Csak gondoltam megosztom veletek. Esetleg tudja valaki, hogy melyik Amazfit T-Rex topik él még? 1, Pro, 2, esetleg a 3?
Itt tudsz ránézni,hogy melyik él nem tudom,elsőket megnyitottam,régi beírások vannak.
[link]
Én p9p- hez vettem egy amazfit active 2 NFC- t,szépen teszi a dolgát. A topikja viszont eltűnt.
-
macilacipaci
tag
Az egy hetes leállás közben vettem Amazfit T-Rex Pro órát. Tökéletesen működik a GP8P-val. A Zepp Appal. Csak gondoltam megosztom veletek. Esetleg tudja valaki, hogy melyik Amazfit T-Rex topik él még? 1, Pro, 2, esetleg a 3?
-
Integrale
veterán
Attól függ mik az igényeid. Feleségemnek 9 van, nekem 8Pro. A 9 szerintem gyorsabb, jobb az ujjlenyomatolvasója, szebb a képernyő és kompaktabb a méret.
-
KonzolKartel
őstag
-
Nagya21
addikt
Hali!
Hát neked kell eldöntened, de sztem a 8 pro.
Üdv Nagya -
KonzolKartel
őstag
Sziasztok,
Melyik éri meg jobban? 8 pro, vagy 9, esetleg 9A?
-
macilacipaci
tag
-
macilacipaci
tag
-
Nagya21
addikt
Holnap megyek Szlovéniába. Vajon lesz térerő? Illetve át tud majd kapcsolni a Szlovén hálózatra? Itthon Telekom HU 5G. Ezzel a telefonnal még nem voltam külföldön, azt a Pixel topikban olvastam, hogy volt akinek hosszú órákon át nem tudom felmenni a külföldi hálózatra.
Hali!
Nekem Görögbe simán talált hálozatot, igaz jó c@rt, de talált.
Majd kézi kereséssel feldobta a vodfone 5g aztán azon volt végig....
Üdv Nagya -
Integrale
veterán
Holnap megyek Szlovéniába. Vajon lesz térerő? Illetve át tud majd kapcsolni a Szlovén hálózatra? Itthon Telekom HU 5G. Ezzel a telefonnal még nem voltam külföldön, azt a Pixel topikban olvastam, hogy volt akinek hosszú órákon át nem tudom felmenni a külföldi hálózatra.
Hibátlanul átáll, és ott is 5G-n van. Legalábbis nálam így volt a csomagommal.
-
macilacipaci
tag
Holnap megyek Szlovéniába. Vajon lesz térerő? Illetve át tud majd kapcsolni a Szlovén hálózatra? Itthon Telekom HU 5G. Ezzel a telefonnal még nem voltam külföldön, azt a Pixel topikban olvastam, hogy volt akinek hosszú órákon át nem tudom felmenni a külföldi hálózatra.
-
realmadrid
aktív tag
-
K82
őstag
Beírtam a telefon keresőjébe, nálam nincs ilyen. Hol találom?
Miért ott keresed?
Megnyitod a kamera appot és a bal alsó sarokban ott bújnak az alap beállítások... -
ulmikukac
tag
Nagyon úgy tűnik hogy megtaláltam a Szent Grált srácok, szerintem egy jó darabig most nem kell telót cserélni.
Pusztán csak kíváncsiságból egy 9 Pro-ra adaptált konfigurációt betöltöttem a BigKaka 9.6 V4.0-hoz.
Nagyon keveset alakítottam rajta.
Most készült el az album, csak vágást alkalmaztam.
Semmilyen utólagos módosítás nem történt.
[link]Csodás képek, linket tudsz adni a confighoz és az apk-hoz?
-
realmadrid
aktív tag
-
K82
őstag
Sziasztok, a Live fotót hol lehet kikapcsolni? Köszi
A top shot lesz amit keresel.
-
realmadrid
aktív tag
Sziasztok, a Live fotót hol lehet kikapcsolni? Köszi
-
macilacipaci
tag
-
Zozo0525
őstag
Havi frissítés megjött
-
Speeedfire
félisten
Holnap estig (07.08) 599€ az osztrák Google Store-ban a sima 9 és kapsz mellé egy Fitbit Versa 4-et is. Akárhogy is számolom, több mint 30% kedvezmény az eredeti eladási árból, a Fitbitet hozzáadva pedig még durvább.
Ha nem most azonnal akarsz telefont érdemes várni egy kicsit mert ha a 9-et ennyire beakciózták, lehet a nagyobbak is akciósak lesznek. A 9XL nekem is 858€-ba (~343e Ft) fájt 1199 helyett előrendelésben, hulladék telefon beszámításával osztrák Media Marktban. Az itthoni bevezetési árhoz képest is spóroltam még bő 80e Ft-nyi kedvezményt azzal h Parndorfban vettem.
Szóval érdemes kis hazánkon kívül is nézegetni, Amazon is szokott akciózni (lehet német, spanyol vagy olasz, egyre megy: a lényeg h maga az Amazon legyen az eladó).A fekete 9 pro 128 akciós most az amazon.de oldalon. Kár, hogy a 256gb-os nem.
-
Zozo0525
őstag
Nagyon úgy tűnik hogy megtaláltam a Szent Grált srácok, szerintem egy jó darabig most nem kell telót cserélni.
Pusztán csak kíváncsiságból egy 9 Pro-ra adaptált konfigurációt betöltöttem a BigKaka 9.6 V4.0-hoz.
Nagyon keveset alakítottam rajta.
Most készült el az album, csak vágást alkalmaztam.
Semmilyen utólagos módosítás nem történt.
[link]Azta! Gratulálok. nagyon szépek
-
Speeedfire
félisten
Köszi srácok!
Én is a 8/9 pro között agyalok, vagy iphone 15/16 pro. Bár a 16 pro nagyon messze van árban
-
Drakmusz
addikt
Nagyon úgy tűnik hogy megtaláltam a Szent Grált srácok, szerintem egy jó darabig most nem kell telót cserélni.
Pusztán csak kíváncsiságból egy 9 Pro-ra adaptált konfigurációt betöltöttem a BigKaka 9.6 V4.0-hoz.
Nagyon keveset alakítottam rajta.
Most készült el az album, csak vágást alkalmaztam.
Semmilyen utólagos módosítás nem történt.
[link] -
macilacipaci
tag
Az nagyon jó ár. 9 pro is lehetne akciós 😁
Nekem is nagyon bevált a 8 Pro. Kamerák remekek, szerintem 5G-n is jó az akksi idő Android 16-al is. Hőségriadó esetén megy 50 Celsius fokra a CPU, az akksi 45-re. Programmal mértem. Akkor már érezhetően meleg a telefon is, de hát ez olyankor bármire elmondható.
Engem ami picit zavar nyáron, hogy még árnyékban is leveszi a fényerőt a telefont. Illetve ezt valahogy úgy kell elképzelni, hogy az értesítési sáv szerint maxon van, de a valóságban mégis látom, hogy kint használva még az árnyékban is 1 perc után csökken a fényerő. Olyan mintha 200% skála lenne és én manuálisan csak 100% tudom húzni, ami ilyenkor igazából csak 50% Remélem érthető, de ez elvileg OLED specifikus dolog és azért csinálja a telefon, hogy védje magát a túlmelegedéstől. -
modrocz
csendes tag
A megválaszolt hozzászólás már nem elérhető.Szia, kb 2 hete használok egy 8 pro-t, és nagyon elégedett vagyok vele. A fényképek nagyon jók, a telefon mindennapi működése is hibátlan. Az üzemidő megfelelő és választás szempontból szerintem a sima 9-nél ez jobb, árban meg nagyjából egy szintén vannak.
-
Speeedfire
félisten
Holnap estig (07.08) 599€ az osztrák Google Store-ban a sima 9 és kapsz mellé egy Fitbit Versa 4-et is. Akárhogy is számolom, több mint 30% kedvezmény az eredeti eladási árból, a Fitbitet hozzáadva pedig még durvább.
Ha nem most azonnal akarsz telefont érdemes várni egy kicsit mert ha a 9-et ennyire beakciózták, lehet a nagyobbak is akciósak lesznek. A 9XL nekem is 858€-ba (~343e Ft) fájt 1199 helyett előrendelésben, hulladék telefon beszámításával osztrák Media Marktban. Az itthoni bevezetési árhoz képest is spóroltam még bő 80e Ft-nyi kedvezményt azzal h Parndorfban vettem.
Szóval érdemes kis hazánkon kívül is nézegetni, Amazon is szokott akciózni (lehet német, spanyol vagy olasz, egyre megy: a lényeg h maga az Amazon legyen az eladó).Az nagyon jó ár. 9 pro is lehetne akciós 😁
-
K82
őstag
Köszönöm a választ a pro XL tetszene a 9-es szériából a méret miatt na de 400 rugó a 8 pro viszont fele annyi. óriási az áresés a 8-as széria ea 9 viszont annyira nem esett be az ára pedig jön 10-es hamarosan
Holnap estig (07.08) 599€ az osztrák Google Store-ban a sima 9 és kapsz mellé egy Fitbit Versa 4-et is. Akárhogy is számolom, több mint 30% kedvezmény az eredeti eladási árból, a Fitbitet hozzáadva pedig még durvább.
Ha nem most azonnal akarsz telefont érdemes várni egy kicsit mert ha a 9-et ennyire beakciózták, lehet a nagyobbak is akciósak lesznek. A 9XL nekem is 858€-ba (~343e Ft) fájt 1199 helyett előrendelésben, hulladék telefon beszámításával osztrák Media Marktban. Az itthoni bevezetési árhoz képest is spóroltam még bő 80e Ft-nyi kedvezményt azzal h Parndorfban vettem.
Szóval érdemes kis hazánkon kívül is nézegetni, Amazon is szokott akciózni (lehet német, spanyol vagy olasz, egyre megy: a lényeg h maga az Amazon legyen az eladó). -
Kamikaze75
tag
A 8-as szériát én kihagytam mert nem lett volna nagy ugrás a P7-hez képest: a modem ugyanaz, az ujjlenyomat-olvasó ugyanaz (? ugyanolyan optikai), így nem lett volna értelme a cserének. Szerintem ez kifejezetten gyenge pontja volt P6-7-8-nak, mert van akinél 10/10 működött, nálam meg inkább 10/2. Asszonynál meg 10/10 és ugyanarról a készülékről van szó.
Melegedés: fotó, videó alatt azért tud; nekem a bőven 40°C feletti nevadai hőségben produkálta egyszer h korlátozta magát a P7, ettől eltekintve _nekem_ nem volt bajom vele.
Nem mondanám rizikósnak a 8 Pro-t, kiugró hardveres hibáról ennél a modellnél nem emlékszem h lett volna szó - a sima 8-nál vannak olyan érintett szériák ahol a kijelző miatt plusz egy évvel kitolták a garanciát. Arra figyelj h a 8 Pro itthon még nem volt Google által forgalmazva, így gyári garanciát Magyarországról nem tudsz intézni csak extra körrel.
Az igazi ugrás a P9-nél kezdődik (a 9a-t leszámítva): lecserélték a modemet így már tökmindegy h 4G-n vagy 5G-n lóg a teló, míg az előző szériánál azért khm... erősen érzékelhető volt.
Köszönöm a választ a pro XL tetszene a 9-es szériából a méret miatt na de 400 rugó a 8 pro viszont fele annyi. óriási az áresés a 8-as széria ea 9 viszont annyira nem esett be az ára pedig jön 10-es hamarosan
-
Zozo0525
őstag
Csak van pár év tapasztalat. Sokszor azt olvasom a látszat néha csal , külső nagyon minőségi de mint külsőleg belsőleg lennének minőségi problémák pld kijelző , mintha kiforratlan lenne az egész pixel sorozat
Nekem bejön a pixel vonal, havi frissítések és a számomra legjobb op rendszer miatt. volt samu nálam, iphone is... de nálam a pixel a legjobb.....
-
K82
őstag
Tehát akkor ajánlod a 8 pro-t , nincs különösebb rizikó benne. Játékok , melegedés hogy viseli?
Nem vagyok hardcore játékosA 8-as szériát én kihagytam mert nem lett volna nagy ugrás a P7-hez képest: a modem ugyanaz, az ujjlenyomat-olvasó ugyanaz (? ugyanolyan optikai), így nem lett volna értelme a cserének. Szerintem ez kifejezetten gyenge pontja volt P6-7-8-nak, mert van akinél 10/10 működött, nálam meg inkább 10/2. Asszonynál meg 10/10 és ugyanarról a készülékről van szó.
Melegedés: fotó, videó alatt azért tud; nekem a bőven 40°C feletti nevadai hőségben produkálta egyszer h korlátozta magát a P7, ettől eltekintve _nekem_ nem volt bajom vele.
Nem mondanám rizikósnak a 8 Pro-t, kiugró hardveres hibáról ennél a modellnél nem emlékszem h lett volna szó - a sima 8-nál vannak olyan érintett szériák ahol a kijelző miatt plusz egy évvel kitolták a garanciát. Arra figyelj h a 8 Pro itthon még nem volt Google által forgalmazva, így gyári garanciát Magyarországról nem tudsz intézni csak extra körrel.
Az igazi ugrás a P9-nél kezdődik (a 9a-t leszámítva): lecserélték a modemet így már tökmindegy h 4G-n vagy 5G-n lóg a teló, míg az előző szériánál azért khm... erősen érzékelhető volt.
-
Kamikaze75
tag
Minőségi problémák mindenhol előfordulhatnak, a Pixel viszont amiatt h a Google saját telefonja, kiemeltebb helyen van és többet foglalkozik vele a sajtó. Hozzáteszem sokszor van alapja, de a bolhából elefánt esete is előfordul.
Stabilitás alatt mit értesz? Nexus 5X-szel kezdtem Google telefonokat használni, azóta is kis kitérőkkel maradtam a Pixel vonalnál. Ha ezt a bő 10 évet és a 7 különböző telefont nézem, szoftveresen egyikkel sem volt gondom. Jöttek a havi frissítések, egy újraindítás és minden ment tovább. Nálam legalábbis.
Hardveresen egyedül a 2XL volt problémás kijelzőügyileg, mégis ennek tudatában vettem meg és ennek ellenére mondom h az egyik legjobban sikerült Pixel volt.
Szerintem egyébként a 9/Pro/XL az első a Tensor SoC-os szériából aminél nem látok gyerekbetegséget. Jó a kijelző, jó a modem (ami a 6/7/8 szériáról nem feltétlen mondható el, de itt a bajok jó részét az is okozta h itthon még nem támogatott készülékekről volt szó - ezért nálam a két P7 is "problémás" volt és nem problémás), az akku is normális méretű.
Ha fontos a stabil fotós teljesítmény, a Pixelnek nem lesz párja. Lehet más telefon több pontot fog kapni teszten, adott helyzetben jobb képet fog csinálni, viszont a Pixel egy dolgot nem fog csinálni: (nagyot) hibázni. Előveszed, lefotózod, örülsz és ennyi.
Ha a testreszabhatóság és az extra funkciók fontosak, akkor viszont a Samsung lesz barátod. Csak mozgó gyereket/kutyát/bármit ne akarj fotózni vele beltérben mert fognak meglepetések érni.

Tehát akkor ajánlod a 8 pro-t , nincs különösebb rizikó benne. Játékok , melegedés hogy viseli?
Nem vagyok hardcore játékos -
K82
őstag
Csak van pár év tapasztalat. Sokszor azt olvasom a látszat néha csal , külső nagyon minőségi de mint külsőleg belsőleg lennének minőségi problémák pld kijelző , mintha kiforratlan lenne az egész pixel sorozat
Minőségi problémák mindenhol előfordulhatnak, a Pixel viszont amiatt h a Google saját telefonja, kiemeltebb helyen van és többet foglalkozik vele a sajtó. Hozzáteszem sokszor van alapja, de a bolhából elefánt esete is előfordul.
Stabilitás alatt mit értesz? Nexus 5X-szel kezdtem Google telefonokat használni, azóta is kis kitérőkkel maradtam a Pixel vonalnál. Ha ezt a bő 10 évet és a 7 különböző telefont nézem, szoftveresen egyikkel sem volt gondom. Jöttek a havi frissítések, egy újraindítás és minden ment tovább. Nálam legalábbis.
Hardveresen egyedül a 2XL volt problémás kijelzőügyileg, mégis ennek tudatában vettem meg és ennek ellenére mondom h az egyik legjobban sikerült Pixel volt.
Szerintem egyébként a 9/Pro/XL az első a Tensor SoC-os szériából aminél nem látok gyerekbetegséget. Jó a kijelző, jó a modem (ami a 6/7/8 szériáról nem feltétlen mondható el, de itt a bajok jó részét az is okozta h itthon még nem támogatott készülékekről volt szó - ezért nálam a két P7 is "problémás" volt és nem problémás), az akku is normális méretű.
Ha fontos a stabil fotós teljesítmény, a Pixelnek nem lesz párja. Lehet más telefon több pontot fog kapni teszten, adott helyzetben jobb képet fog csinálni, viszont a Pixel egy dolgot nem fog csinálni: (nagyot) hibázni. Előveszed, lefotózod, örülsz és ennyi.
Ha a testreszabhatóság és az extra funkciók fontosak, akkor viszont a Samsung lesz barátod. Csak mozgó gyereket/kutyát/bármit ne akarj fotózni vele beltérben mert fognak meglepetések érni.

-
Kamikaze75
tag
Csak van pár év tapasztalat. Sokszor azt olvasom a látszat néha csal , külső nagyon minőségi de mint külsőleg belsőleg lennének minőségi problémák pld kijelző , mintha kiforratlan lenne az egész pixel sorozat
-
Zozo0525
őstag
Üdv mindenkinek engem is érdekel Google pixel 8 pro vagy Samsung s24 fe között akarok dönteni elég vegyes a Google megítélése a Samu stabilabbnak tűnik de mindkettő tetszik
"elég vegyes a Google megítélése " én pár éve pixel vonalon vagyok,.... a véleményekre sokra nem mész..... kb mintha azt kérdeznéd rántott hús vs spagetti?
-
Kamikaze75
tag
Üdv mindenkinek engem is érdekel Google pixel 8 pro vagy Samsung s24 fe között akarok dönteni elég vegyes a Google megítélése a Samu stabilabbnak tűnik de mindkettő tetszik
-
SkyS1gn
félisten
Ezt megint miért?
-
macilacipaci
tag
Nekem lehet a Gemini vagy nem tudom, de ugyanolyan jó a SOT 16-on, mint 15-ön.
-
Integrale
veterán
Nincs telepítve a Gemini, ráadásul nincs bekapcsolva semmilyen segéd.
-
K82
őstag
Ha nem a Gemini az alapértelmezett segéd, javulni fog az üzemidő. Soha nem szoktam SOT-ot nézegetni, nekem is csak annyi tűnt fel h szemmel láthatóan jobban merül a 9XL. Visszacseréltem Google Assistantra a Geminit és már majdnem ott tartok fogyasztásban mint az utolsó stabil 15-ön.
-
macilacipaci
tag
Kijött OTA -n az Android 16. Felmerjem rakni?
-
Bferibörs
addikt
Nem tudom a pixelnél,hogy lesz,nem használok bétát,samu s23u-nál vannak bosszúságok,eltűntek funkciók,sok minden rosszabb lett,vagy nem műkódik mint frissítés előtt.
-
SkyS1gn
félisten
-
Bferibörs
addikt
-
macilacipaci
tag
Nekem egyelőre elég meglepetés az, hogy magától megjött a Telekom 5G és a Wifi hívás. Képeket küldenék, csak nem tudom hogy lehet olyan képernyőképet készíteni, amin a telefon felső sáva is látszik? Ahol az 5G és a % van?
-
SkyS1gn
félisten
Felraktam, egyből ordít, hogy az akkuban a % és a többi betűtípus tökre elüt.... 3 szám 3 font. Komolyan még mindíg google!?

-
macilacipaci
tag
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Futás, futópályák
- CURVE - "All your cards in one." Minden bankkártyád egyben.
- Steam topic
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Vezetékes FEJhallgatók
- Milyen CPU léghűtést vegyek?
- További aktív témák...
- Eladó egy Honor 200 8GB/12GB okos telefon.
- Apple iPhone 17 256GB Black/3 Év Garanciával/ Magánszemélytől Media Markt számlával/ Gyári új tokkal
- Samsung Galaxy S23 8/128GB, Szép állapotú, 12 hónap garancia!
- Samsung Galaxy S23+ 8/256GB, 12 hónap garancia!
- Samsung Galaxy S24 8/256GB, Szép állapotú! 12 hónap garancia!
- Bomba ár! Dell Precision M4800 - i7-MQ I 16GB I 128SSD+500GB I 15,6" FHD I Nvidia I Cam I W10 I Gar
- 27% - Samsung 980 PRO 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 NVMe
- "ÚJ" RITKA MINT A FEHÉR HOLLÓ" GIGABYTE GeForce RTX 3090 GAMING OC 24GB - (GARANCIA 3 ÉVIG)
- 27% - MSI MAG 321UPX OLED Gaming Monitor! 3840x2160 / 240Hz / 0.03ms / FreeSync
- Apple iPad Air 7th gen. 13' 128GB (2029.02.09-ig Garancia) Csak kibontva volt, Aktiválatlan!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Einhell cuccokat veszek rendre féláron. Pixel watch 4et legutóbb. Ha van külföldi címed vagy ismerős akkor paylivery is játszik vevővédelemmel.


WTF Még szárad, először bekapcsolt egyből utána de magas hőmérséglettel egyből ki. Még hagyom rizs/szilikátban 1-2napig és meglátjuk.




