Hirdetés
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
#02929152
törölt tag
szóval az oldalsó venti nem csak szerintem fölösleges. valószínűleg le is húzom az áramellátását.
a tápot pedig ezekszerint érdemes fejjel lefelé beszerelni, és az általa (meg az elől levő 12 centis ventilátor által) adott légáramlat kinyomná kétoldalt az esetleges meleget.
egyébként moduláris táp, csak a fő alaplapi kábelek fixek. és sajnos túl hosszúak a vezetékek... bár ha a kis ventilátort kiszerelem, a nagyot pedig az alaplapi headerről működtetem, akkor a molex kábel fölöslegessé válik, így egy kicsivel több hely marad.
igen, haswell proci, és gyanakodtam is a pasztára. viszont ha már leszedem a hűtést, letakarítom a procit, egyúttal lehet érdemesebb lenne új hűtőt betenni. vagy a gyári is elég?
Új hozzászólás Aktív témák
- Battlefield 6
- NVIDIA GeForce RTX 4060 / 4070 S/Ti/TiS (AD104/103)
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Kerti grill és bográcsozó házilag (BBQ, tervek, ötletek, receptek)
- Spórolós topik
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Allegro vélemények - tapasztalatok
- Arch Linux
- GL.iNet Flint 2 (GL-MT6000) router
- További aktív témák...
- Eladó Lenovo ThinkCentre M910q i7 16GB / 12 hó jótállás
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3045, 96% Akkumulátor
- 16 GB RTX 4080 HP OMEN - garanciával
- Telefon felvásárlás!! iPhone 16/iPhone 16 Plus/iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max
- Telefon felvásárlás!! Honor 90 Lite/Honor 90/Honor Magic5 Lite/Honor Magic6 Lite/Honor Magic5 Pro
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest