Új hozzászólás Aktív témák

  • kecsetihunor

    aktív tag

    Üdv mindenkinek,

    mint sokan mások, úgy alakult, hogy a régi Samsung 50HU6900-as tévémet "megveszi" a család, így új tévé vásárlása előtt állunk. A keret flexibilis, szeretnénk 55-ös képátlót, és természetesen a lehető legjobbat ebben az árkategóriában.

    Elsősorban az igényeim:
    - könnyű képernyőmegosztás laptopról, és lagmentes használat (a mostani TV-nek elég nagy lagja van, próbáltam más, olcsóbb kategóriás Samsung tévével, ott is volt egy kis lag, LG tévénél pedig nagyon smooth volt, mintha kábellel kötöttem volna össze)
    - relatív jó képminőség, nem vagyok nagy guru, filmet is alkalmanként nézünk rajta
    - nem fontos a kiváló hangminőség, mert van soundbar ami helyettesítheti
    - PS4 Pro lesz hozzácsatlakoztatva, de nem vagyok gamer, alkalmi játékos, viszont azért a HDR fontos alkotóeleme
    - Spotify, de főképp a Deezer fusson rajta röccenésmentesen
    - sportműsorok (labdarúgás, forma 1, kosárlabda) lesz követve rajta

    És akkor az árkategória, ahol nézelődtem eddig:
    - Samsung MU7000
    - Samsung MU9000
    - samsung NU7102
    - LG SJ850V
    - LG SK7900
    - Sony XE9005 (nem vagyok megbarátkozva a tévével, a review-k alapján lassú az oprendszer, sokszor laggol és van egy nagymama távirányítója)
    - Samsung Q7C (láttam akcióban, habár nem terveztem ívelt tévét venni, megfontolandó)
    - Egyéb amit eddig még nem sikerült felfedezni

    Ami nagyon tetszik, az LG B7V, viszont az már kívül esik a kereten, de a képminőségétől a boltban dobtam egy hátast ebben az árrésben.

    Eddig szinte csak Samsung termékek fordultak meg nálunk, viszont nagyon csalogat a WebOs, mivel a cégnél szinte csak ilyen tévék vannak és eszméletlen egyszerűnek tűnik. Otthon van Tizen tévé is a családban, nem rossz.

    A fórumba visszaolvasva, nagyon sokan ajánljátok a Sony XE900-at, rtings-en is 8.2-es, viszont nem szeretnék egy tévét, amire várni kell 2 mp-et amikor csatornát váltasz (trustedreviews).

    Ötletek?

    Köszönöm szépen!
    Hunor

    If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

Új hozzászólás Aktív témák