Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz jackal79 #63674 üzenetére

    Szia!

    Ja, amíg ki nem vágtak a Tg roppant hálás szerepköréből, addig elég jól nyomon tudtam követni, ki hol tart körülbelül, tudásban és rendszerben.....igaz ez az idő haladtával eléggé változhat! ;]

    Az itteni segítők minden egyes újabb Linuxosnak örülnek, mert szeretik a Linuxot (ez nem jelenti azt, hogy értenek is hozzá) és így valóban jó érzés megosztani egy jó dolgot, ami ráadásul ingyenes!

    Ha már ez is felmerült, kb 30 eft-tal drágább egy WinX-es gép, mint ugyanaz Linux-szal szerelve. :W Épp minap 'vettem' egy ennyit érő Winx-et, igaz sosem fogom látni...de ez már másik történet. Valaki viszont jól járhatott Linuxos árban kapta a Wines laptopját! ;)

    Egyébként nincsenek teljesen hülyék, egy abszolút kezdőtől minden kérdés elfogadható, minössze annyit kérnek az itteni segítők, hogy legalább arra vegye a fáradtságot a kérdező, hogy pár részletet elárul a hw/sw-ről és leírja a problémát minél részletesebben. Sajna ennek ellenkezőjére is sok példa van. Utóbbi engem qrvára tud bosszantani!

    (#63666) Victor Súgó

    Lófütty....home user az a teljesen laikus, nem serverbizergáló! :D Én például azt se tudom, hogy néz ki egy server! :P

    Virtuált se ismerem sajna, de érdekel, mi lesz a kolléga gondja végül ezzel a kérdéssel.
    Annyit tudok, hogy normál esetben a GPT particiós séma nem akadály az MBR-nek.....

    Egy sudo fdisk -l kimenet sokat segítene kideríteni, mi van neki.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák