Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shyciii

    veterán

    válasz ubyegon2 #63264 üzenetére

    Az előző Asus-os notim is ilyen volt, ott is jöttek a hibaüzenetek. Akkor még Manjaro-t használtam. Ha az Intel driver mellé felraktam az nvidia driverét is, akkor többet be se bootolt a Manjaro. Viszont volt egy disztri, tán az Archlabs, aminek a telepítője észlelte, hogy van nvidia, és hogy akarom-e telepíteni, és milyen módon: csak nvidia driver, csak intel driver, vagy bumblebee. Nah ezt utóbbit választva viszont fas.ányosan ment a két videókártya. Ha magában akarom feltenni a bumblebee működést az Arch wiki alapján, akkor megint nem bootolt be az Arch sem. Úgyhogy azóta hagyom, hogy a bootoláskor 4-6 sornyi nvidia hibaüzenet jöjjön mint hardver egység. Úgyis gyorsan átpörög rajta. Majd a legvégén lehet hogy még egyszer nekifutok. Most épp egy általam szeretett conkyt akarok beüzemelni, de nem lehet, mert régebbi conky alapján lett megcsinálva, nem az új lua-s szintaxis szerint. A konvertáló nem tudja megcsinálni, úgyhogy most én magam kézzel próbálom meg átírni a kódot, úgyhogy mikor lesz kicsit több időm, akkor végigfutok a conky szintaxisain, utasításain, aztán megcsinálom.

Új hozzászólás Aktív témák