Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz whatnot #93160 üzenetére

    A Genius szett nem faládákból áll, hanem a leggyengébb minőségű pozdorjából, ellentétben a normális hangdobozokkal, amik MDF-ből, rétegelt lemezből, tömör fából, vagy akár alumínium öntvényből készülnek.
    De nem ez volt az írásom lényege, hanem az 50000 forintos 5.1 egybeszettek általános és kivétel nélküli gyengusz hangminősége, kivitele, anyagfelhasználása, szolgáltatásai, tartóssága. Vagyis szerény véleményem szerint, tényleg tök mindegy, melyiket választod, nem tudsz mellényúlni.
    Eredetileg a "rakás" után egészen mást írtam, de az érzékenységedre való tekintettel változtattam "fém és műanyag"-ra.
    Az pedig, hogy felhívtam a figyelmedet a jobb felső sarokban olvasható mondatra: "A topik kompakt "házimozi" szettekkel nem foglalkozik", inkább segítség és jó tanács, mint sznobság.

    (#93164) kenand
    A gyógyszeres hasonlatod telitalálat! :C
    De azt el kell hinned, hogy pár dollárból nem lehet minőségi jelátalakítást végezni. :(
    Írtam, hogy a DA konverzió említése sajtóhiba volt, siettem, mert csöngettek és ajtót kellett nyitnom.

    [ Szerkesztve ]

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

Új hozzászólás Aktív témák