Hirdetés
- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- Képen feszít az Amazon szörnyen gyors Gravitonja
- 240 Hz-et ígérő, ultraszéles okosmonitor jött az LG gondozásában
- Egy kis ráncfelvarrást kaptak a Gigabyte AERO X16 sorozatú noteszgépei
- Kiegészítette a korábbi Arc meghajtóját az Intel
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Csendes és ultrakompakttá varázsolható Logitech egér, egyhónapos akkuval
- Apple MacBook
- VR topik
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Milyen hangkártyát vegyek?
- CPU léghűtés kibeszélő
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
5150head
őstag
Sziasztok.
Jelenleg mi a midgame/endgame tartalom a játékban? Kinyitogatni a dolgokat és egyre nehezebb fogokazot csinálni a küldiket?
Agyalok rajta hogy megveszem, sokan dícsérik, meg játszós pajti is dícséri, szóval vele még coopban is tudnám nyomni. Amit láttam eddig a fejlesztők részéről az is szimpatikus. Ha van a gameről valami használható összefoglaló azt is szívesen veszem.
-
BandiHUN
veterán
Hát próbáld meg majd 7-8-9 fokozaton.
Idővel minden lehetséges. Randomokkal az easy se könnyű sokszor, sok körben csak a main missiont farmolják, gondolom a szint miatt, valaki benyom a célpontra valami csapást, gó extraction, semmi sample, enemy, csak ami útbaesik...
De még nem vagyok olyan magas szintű, hogy ezeket elengedjem, annak is örülök néha, ha nem nyírja ki magát a csapat egy orbitallal
Nagyon nagy a szórás, mit fog ki az ember. Kellenének ismik. -
CptAdamica
nagyúr
Nna. 3 óra alatt majdnem lvl7, baromi jó köröket mentem randomokkal, hát a strategemhez tényleg csak pici gyakorlás kellett, zongorázom ahogy kell


Fel is szerelkeztem, valamiért egyszercsak kaptam 100 ilyen sárga izékét is, a shoti tényleg a legjobb az elején+sikerült bepakolgatni légicsapást, stb, én nem is értem, mi ezen a nehéz, kb. megvilágosodtam, 20 misszióból egy se lett sikertelen, baromi jó játék! Főleg hogy féláron vettem keyt
Dupla xp van codban, hát felé se neztem...Mondjuk azért 11 után csomószor olyanokba dobott be, hogy már a hajón voltak, oszlott is a csapat, csak az idő ment vele, vagy úgy, hogy landoltam, és már jött az extraction. Durva, hogy egy lövés nélkül megkaptam a pontokat, mint a többiek

Nekem is kérdés, mit befolyásol, melyik missziót megyek, hol, van valami "sztori", vagy jobbára csak pontoptimalizálás, hogy mi van meg gyorsan? Azt láttam, hogy egy adott misszióra csak 1x ad sárga izékét(completion), meg van egy jópár "mellékküldetés", kisebb területen, stb.
Hát próbáld meg majd 7-8-9 fokozaton.
-
scyllafren
senior tag
Nna. 3 óra alatt majdnem lvl7, baromi jó köröket mentem randomokkal, hát a strategemhez tényleg csak pici gyakorlás kellett, zongorázom ahogy kell


Fel is szerelkeztem, valamiért egyszercsak kaptam 100 ilyen sárga izékét is, a shoti tényleg a legjobb az elején+sikerült bepakolgatni légicsapást, stb, én nem is értem, mi ezen a nehéz, kb. megvilágosodtam, 20 misszióból egy se lett sikertelen, baromi jó játék! Főleg hogy féláron vettem keyt
Dupla xp van codban, hát felé se neztem...Mondjuk azért 11 után csomószor olyanokba dobott be, hogy már a hajón voltak, oszlott is a csapat, csak az idő ment vele, vagy úgy, hogy landoltam, és már jött az extraction. Durva, hogy egy lövés nélkül megkaptam a pontokat, mint a többiek

Nekem is kérdés, mit befolyásol, melyik missziót megyek, hol, van valami "sztori", vagy jobbára csak pontoptimalizálás, hogy mi van meg gyorsan? Azt láttam, hogy egy adott misszióra csak 1x ad sárga izékét(completion), meg van egy jópár "mellékküldetés", kisebb területen, stb.
A max szintuek a sample-kat gyujtik, tehat arra menj es gyujtsd oket, amennyit csak tudsz.
-
BandiHUN
veterán
-
Apollo_21
addikt
Sziasztok!
Küzdötök esetleg ti is azzal a gonddal hogy intel szériákon megfagy szinte azonnal a login videó után ajáték?
10percet tudtam játszani egyáltalán vele
Aztán olvastam ezt a bug vagy mit ami érinti az újabb inteleket meg hogy majd jön javitás valami codec végetti sztori, de nekem a game patch-ek után se javult meg. -
BandiHUN
veterán
Nna. 3 óra alatt majdnem lvl7, baromi jó köröket mentem randomokkal, hát a strategemhez tényleg csak pici gyakorlás kellett, zongorázom ahogy kell


Fel is szerelkeztem, valamiért egyszercsak kaptam 100 ilyen sárga izékét is, a shoti tényleg a legjobb az elején+sikerült bepakolgatni légicsapást, stb, én nem is értem, mi ezen a nehéz, kb. megvilágosodtam, 20 misszióból egy se lett sikertelen, baromi jó játék! Főleg hogy féláron vettem keyt
Dupla xp van codban, hát felé se neztem...Mondjuk azért 11 után csomószor olyanokba dobott be, hogy már a hajón voltak, oszlott is a csapat, csak az idő ment vele, vagy úgy, hogy landoltam, és már jött az extraction. Durva, hogy egy lövés nélkül megkaptam a pontokat, mint a többiek

Nekem is kérdés, mit befolyásol, melyik missziót megyek, hol, van valami "sztori", vagy jobbára csak pontoptimalizálás, hogy mi van meg gyorsan? Azt láttam, hogy egy adott misszióra csak 1x ad sárga izékét(completion), meg van egy jópár "mellékküldetés", kisebb területen, stb.
-
d3tox1c
senior tag
Köszi.
Egyébként van valami leírás a játékhoz? Eléggé elveszett vagyok benne, nem igazán értem melyik küldetést csináljam. Vagy ennél a játéknál mindegy?
Egyébként egyre jobban tetszik, igaz legtöbbször szólóban játszom,próbálom egyedül. Ha ugy nem megy már,lehet behivni másokat a saját küldetésembe?
Mert erre nem igazán jöttem még rá 🤷🏻♂️ -
Peace
nagyúr
-
CptAdamica
nagyúr
-
d3tox1c
senior tag
Sziasztok. Van valami "taltika", hogy extraction-nél ne lepjenek el a bogarak?
Jönnek, mint fényre a legyek... -
la_cc
addikt
-
CptAdamica
nagyúr
-
BandiHUN
veterán
Én is tolni akartam tegnap, de persze szervergond... szerintem túl sokan is vannak, nagyon jó játék, erőgép sem kell hozzá. Csak nehéz az elején nekem, semmim sincs... De néztem streameket, magasabb szinten olyanokat bénáztak, amiben én 10x meghalok még most

Apropó, az csalásnak számít, ha az ember makrózza a gombnyomogatásokat? A reinforce-re gondoltam pl, egyszerűbb lenne társat visszahívni, a többit kihívásnak értékelem, persze, de uccsó' emberként 10 ellenség elől menekülve menthetné a missziót...

Más: ha az ember vesz a pontboltban skinpackot pl, az unlockolja az adott fegyvert, vagy csak elérni lehet jobb fegyókat? Gondolkodom beruházni, ha segíthet, irtó frusztráló a full eredménymentes bukott misszió+társak sincsenek, csak random.
Kontrollerrel jobb amúgy? Van egy PS3-asom..
De nem próbáltam -
Peace
nagyúr
Vannak gondok, de sokkal jobb a helyzet, mint 2 hete. És az is igaz, hogy az utóbbi idők legszórakoztatóbb és legaddiktívabb játéka. Csütörtök reggel felbaszott pár random misszió és visszamentem Banishersezni. Fél óra után kiléptem és indítottam is a Helldivers-t.

-
NomAd_82
aktív tag
-
la_cc
addikt
-
yozsee11
aktív tag
-
la_cc
addikt
Megvettem a game-t steam-en, de a bemutatkozó "toborzó" videó után error-okat kapok.
Ez így most mi?

-
Peace
nagyúr
-
CptAdamica
nagyúr
Így, hogy a railgun nem viszi le a heavy páncélját eléggé nehéz lett a játék, eddig 7-es fokozat viszonylag simán lement, most meg maga a pokol lett, 5 körből 1x mentem ki...

-
Pedro78
senior tag
Lehet elkapkodtam a vételt ezek szerint?
-
Zsolty20
senior tag
Én most egy kis időre kiestem, mivel eladásra került a korábbi masinám, az új pedig beszerzés/összeállítás alatt van.

De reméljük, hogy minden szépen halad előre. -
Peace
nagyúr
Ha így marad a helyzet, akkor örülhetünk!!! Szombat-vasárnap és ma egész nap nincs disconnect, nagyon szépen működik.
-
Zsolty20
senior tag
Pénteki Patch: 1.000.12
Firday Friyay patch for our brave Divers on the front lines!
🔧 Fixes
We have raised the server cap!
Fixed issue where some players would get stuck in cinematics for an extended period of time.
🧠 Known Issues
These are issues that were either introduced by this patch and are being worked on, or are from a previous version and have not yet been fixed.
No text is present for the Requisitions and Social Menu on the Player HUD
PS5 players may encounter error code 10003001 on the login screen.
Login rate limiting when many are logging in at the same time.
Players can become disconnected during play.
Rewards and other progress may be delayed or not attributed.
Various UI issues may appear when the game interacts with servers.
Pick-up of certain objects in-game may cause characters to freeze in place for an extended period of time.
Some games would not be joinable by others for a short period of time during heavy load.
Other unknown behaviors may occur.
Japanese VO is missing from intro cutscene and Ship TV.
Armor values for light/medium/heavy armor do not currently function as intended.Busterftw: ez tény, még bőven akad javítani való. Addig is szórjunk egy kis szabadságot és demokráciát oda ahol nincs.

-
Busterftw
nagyúr
Nekem tegnap 3-ból 1 disconnect.
Amit még utálok, hogy quick matchnél 3x csatlakoztam a hajóra, szóval vagy épp vége volt a küldetésnek vagy csak kezdésnek oda dobott partyba, aztán persze host lelép/kick vagy állnak 10 percig.
Szóval így elment kb 20 perc, míg végre csatlakozott egy tényleges küldetéshez.
Ez pl előfordul a Deep Rock Galacticnál is, de Helldiversnél a load time/animáció miatt kb 3x olyan hosszú eljutni addig, míg meccset keresel.
Szóval van mit még javítani.
-
Peace
nagyúr
-
Zsolty20
senior tag
-
Peace
nagyúr
Valszeg dönteni kellett, hogy új motort használnak aminek az a következménye, hogy a csapat egészének belekell tanulnia és mondjuk a megjelenés eltolódhat 1 évtől egészen a végtelenségig plusz a gépigény is magasabb, vagy maradnak a megszokottnál de akkor ilyen hibák lesznek és magukra maradnak ezzel. De nyilván itt még naaaaaaagyon sok minden lehet a háttérben.
Bízzunk benne, hogy összeszedik magukat! Addig is van mivel játszanom.
-
Zsolty20
senior tag
Valszeg dönteni kellett, hogy új motort használnak aminek az a következménye, hogy a csapat egészének belekell tanulnia és mondjuk a megjelenés eltolódhat 1 évtől egészen a végtelenségig plusz a gépigény is magasabb, vagy maradnak a megszokottnál de akkor ilyen hibák lesznek és magukra maradnak ezzel. De nyilván itt még naaaaaaagyon sok minden lehet a háttérben.
-
Peace
nagyúr
Egyébként most nézem, hogy ott van a Known issues-zok között, hogy a játékosok szétkapcsolhatnak játék közben, tehát tudnak róla és valszeg dolgoznak is vele, csak mindent összerakni nem túl egyszerű. Pláne egy olyan motornál aminek a támogatás már asszem legalább 5 éve megszűnt és ki is vonták a forgalomból, tehát mindent nekik kell megoldani.
Remek ötlet volt azt használni.
-
Zsolty20
senior tag
Egyébként most nézem, hogy ott van a Known issues-zok között, hogy a játékosok szétkapcsolhatnak játék közben, tehát tudnak róla és valszeg dolgoznak is vele, csak mindent összerakni nem túl egyszerű. Pláne egy olyan motornál aminek a támogatás már asszem legalább 5 éve megszűnt és ki is vonták a forgalomból, tehát mindent nekik kell megoldani.
-
Peace
nagyúr
Hátha valakinek ez hasznos, a tegnapi patch leírása:
Another day another patch note fellow divers!
🔧 Fixes
Fixed multiple crashes triggered when joining other players’ ships.
Fixed crash triggered when exiting ADS.
Fixed crash triggered when players leave a session while bombardments are active.
Fixed issue where online missions in Galactic War Map were unselectable.
Fixed issue with GameGuard and Steam’s “verify integrity” step.
Fixed issue with GameGuard and the Windows firewall.
Fixed issue preventing access to Ship Management panel.
Fixed issue causing players to get stuck in the defrosting or in the ship intro cinematic
Fixed crash triggered when the process of buying Super Credits fails.
Fixed crash triggered after consecutive quickplay attempts.
Implemented a functionality that will kick players who remain idle for 15 minutes back to the title screen.
Continuous improvement on client > backend communications.
🧠 Known Issues
These are issues that were either introduced by this patch and are being worked on, or are from a previous version and have not yet been fixed.
No text is present for the Requisitions and Social Menu on the Player HUD
Crash may occur when trying to Match Make on Galactic War Map
PS5 players may encounter error code 10003001 on the login screen.
Login rate limiting when many are logging in at the same time.
Players can become disconnected during play.
Rewards and other progress may be delayed or not attributed.
Various UI issues may appear when the game interacts with servers.
Pick-up of certain objects in-game may cause characters to freeze in place for an extended period of time.
Other unknown behaviors may occur.
Japanese VO is missing from intro cutscene and Ship TV.
Armor values for light/medium/heavy armor do not currently function as intended.Én ahogy olvasom a Steam-en többen kivannak a patch-ektől idegileg. Hogy mindig csak el**aródik valami és hogy tesztelik-e egyáltalán azt, amit kiadnak.....
-
Zsolty20
senior tag
Hátha valakinek ez hasznos, a tegnapi patch leírása:
Another day another patch note fellow divers!
🔧 Fixes
Fixed multiple crashes triggered when joining other players’ ships.
Fixed crash triggered when exiting ADS.
Fixed crash triggered when players leave a session while bombardments are active.
Fixed issue where online missions in Galactic War Map were unselectable.
Fixed issue with GameGuard and Steam’s “verify integrity” step.
Fixed issue with GameGuard and the Windows firewall.
Fixed issue preventing access to Ship Management panel.
Fixed issue causing players to get stuck in the defrosting or in the ship intro cinematic
Fixed crash triggered when the process of buying Super Credits fails.
Fixed crash triggered after consecutive quickplay attempts.
Implemented a functionality that will kick players who remain idle for 15 minutes back to the title screen.
Continuous improvement on client > backend communications.
🧠 Known Issues
These are issues that were either introduced by this patch and are being worked on, or are from a previous version and have not yet been fixed.
No text is present for the Requisitions and Social Menu on the Player HUD
Crash may occur when trying to Match Make on Galactic War Map
PS5 players may encounter error code 10003001 on the login screen.
Login rate limiting when many are logging in at the same time.
Players can become disconnected during play.
Rewards and other progress may be delayed or not attributed.
Various UI issues may appear when the game interacts with servers.
Pick-up of certain objects in-game may cause characters to freeze in place for an extended period of time.
Other unknown behaviors may occur.
Japanese VO is missing from intro cutscene and Ship TV.
Armor values for light/medium/heavy armor do not currently function as intended. -
Busterftw
nagyúr
-
Peace
nagyúr
-
Busterftw
nagyúr
-
Peace
nagyúr
Teljes jogos az felháborodásod, de jelenleg annyit tudunk tenni, hogy kitartunk. Szerintem nem rossz játék, vannak hibái és ezek javítva is lesznek és igen, valóban szar a disconnect, de ez majdnem az összes netes játékra ráhúzható. Ha a szerver kapacitás megfelelő lesz, akkor valószínűleg a dc is megszűnik, legalábbis le fog redukálódni. Ha steamen felakartok venni barátlistára akkor BlackLunar néven megtaláltok

Egyszer majd csak kikupálják. Megyek is vissza inkább Banishers-ezni, az nem disconnectel.
-
Zsolty20
senior tag
Teljes jogos az felháborodásod, de jelenleg annyit tudunk tenni, hogy kitartunk. Szerintem nem rossz játék, vannak hibái és ezek javítva is lesznek és igen, valóban szar a disconnect, de ez majdnem az összes netes játékra ráhúzható. Ha a szerver kapacitás megfelelő lesz, akkor valószínűleg a dc is megszűnik, legalábbis le fog redukálódni. Ha steamen felakartok venni barátlistára akkor BlackLunar néven megtaláltok

-
Peace
nagyúr
Tegnap nekem is volt disconnect, legalábbis kész volt a térkép, már volt kimenekítés de csak ment a töltés és nem csinált semmit. Ilyenkor muszáj alt+f4-et nyomni, mert különben kakukk.
Ez kb olyan, mint amikor első szériás új telefont veszel, azokban még lehet hiba amiket később javítanak.Biztos javítják majd. Én sajnos azon felbuzdulva mentem rá, hogy állítólag már játszható. Azzal meg tudtam volna békélni, ha várnom kell 10-15 percet, hogy beengedjen a szerver. De ennél rosszabb nincs, hogy gyomorideggel játszol mikor veszik el 25-30 percnyi játékod.
-
Zsolty20
senior tag
Sajnos igaza volt a CEO-nak, mikor arra buzdított, hogy most ne vegyük meg a játékot. Jelen állapotában pont arra jó, hogy kegyetlenül felba**zon!
Tegnap nagyon jól nyomtuk egy arccal, kipucoltuk a térképet. Aztán a kimenekítési pont felé haladva disconnect. Természetesen ilyenkor minden progress elvész, ugrott 25 percnyi játék.
Ma reggel indulás előtt tettem még egy próbát. Nagyon éltem basszus!!! Számomra elérhető legmagasabb nehézség 3 random arccal. Köd volt, alig lehetett látni, piszkosul hangulatos volt!!! Szintén kipucoltuk a térképet, minden bónuszfeladat meglett. Rohanunk az extraction felé, disconnect. Megint kuka 30 perc játék. Na itt lett elegem és léptem ki a fa**ra. Sajnos beetetett cimborám szerdán azzal, hogy egész délutántól késő estig minden probléma nélkül nyomta és többen is játszanak vele napok óta szépen Steam-en. Sajna nem volt igaz. Mármint lehet ők jót játszanak, én inkább csak jól felhúztam magam. Amúgy a játék nagyon nagy mókának tűnik, de én jelenleg senkinek nem tudom jó szívvel ajánlani. Hacsak nincs arra fölös ideje, hogy esetlegesen több órányi játéka vesszen teljesen kárba. És még olyan lehetőség sincs, mint annó a Darktide esetében, hogy a játék megpróbál gyorsan visszatenni a küldetésbe.......Tegnap nekem is volt disconnect, legalábbis kész volt a térkép, már volt kimenekítés de csak ment a töltés és nem csinált semmit. Ilyenkor muszáj alt+f4-et nyomni, mert különben kakukk.
Ez kb olyan, mint amikor első szériás új telefont veszel, azokban még lehet hiba amiket később javítanak. -
Peace
nagyúr
Sajnos igaza volt a CEO-nak, mikor arra buzdított, hogy most ne vegyük meg a játékot. Jelen állapotában pont arra jó, hogy kegyetlenül felba**zon!
Tegnap nagyon jól nyomtuk egy arccal, kipucoltuk a térképet. Aztán a kimenekítési pont felé haladva disconnect. Természetesen ilyenkor minden progress elvész, ugrott 25 percnyi játék.
Ma reggel indulás előtt tettem még egy próbát. Nagyon éltem basszus!!! Számomra elérhető legmagasabb nehézség 3 random arccal. Köd volt, alig lehetett látni, piszkosul hangulatos volt!!! Szintén kipucoltuk a térképet, minden bónuszfeladat meglett. Rohanunk az extraction felé, disconnect. Megint kuka 30 perc játék. Na itt lett elegem és léptem ki a fa**ra. Sajnos beetetett cimborám szerdán azzal, hogy egész délutántól késő estig minden probléma nélkül nyomta és többen is játszanak vele napok óta szépen Steam-en. Sajna nem volt igaz. Mármint lehet ők jót játszanak, én inkább csak jól felhúztam magam. Amúgy a játék nagyon nagy mókának tűnik, de én jelenleg senkinek nem tudom jó szívvel ajánlani. Hacsak nincs arra fölös ideje, hogy esetlegesen több órányi játéka vesszen teljesen kárba. És még olyan lehetőség sincs, mint annó a Darktide esetében, hogy a játék megpróbál gyorsan visszatenni a küldetésbe....... -
Zsolty20
senior tag
Valószínűleg ezt is megfogják oldani. Esetleg (ha tudod) kapcsold ki a Crossplay-t és próbáld meg úgy, de lehet hülyeséget mondok.
Ha generálom a friend code-omat akkor az fix, vagy valami dinamikus dolog, amit éppen akkor tudnak használni? Gondoltam kiírhatnánk ide aztán mehetnénk valamikor osztogatni egy kis demokráciát
-
Dolpa
tag
-
Peace
nagyúr
Én első naptól kezdve játszok PS5-ről, 3. nap után esténként már 5-10 percet is várni kellett, meg sok volt a random disconnect.
A mai patch óta 1 óra után sem tudtam belépni a szerver kapacitás hiba miatt. Valamit nagyon elbénáztak most, mert haverok PC-ről a patch után pár percel már játszottak.[link] Megérkezett a javítás, ami kihajítja azokat a játékosokat, akik nem harcolnak elég aktívan a demokráciáért
-
Dolpa
tag
Én első naptól kezdve játszok PS5-ről, 3. nap után esténként már 5-10 percet is várni kellett, meg sok volt a random disconnect.
A mai patch óta 1 óra után sem tudtam belépni a szerver kapacitás hiba miatt. Valamit nagyon elbénáztak most, mert haverok PC-ről a patch után pár percel már játszottak. -
Peace
nagyúr
Meglátjuk. 20:00 körül már remélhetőleg le tudom tenni a hátsómat a gép elé.
-
Zsolty20
senior tag
Néhány nappal ezelőttig nagyon is jelentős volt, bár én inkább az esti órákban akartam volna játszani de kvázi lehetetlen volt. Viszont tegnap kettőből kétszer pöccre beengedett szóval valszeg lettek plusz szerverek hadrendben állítva.
-
Peace
nagyúr
Jól tetted!
Én most vettem meg. Muszáj elsőkézből megtudnom, hogy most mennyire valósak a szerverproblémák, ami miatt megy a sírás Steam-en. A lepontozást is elég rendesen megkezdték miatta. -
Zsolty20
senior tag
Sziasztok!
Mivel ez egy eléggé új játék és valószínűleg nem kevesen játszunk vele ezért gondoltam, hogy indítok egy ilyen topikot ahol megtudjuk beszélni a játékkal kapcsolatos ügyeket, érdekességeket, vagy akár kereshetünk coop partnert.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Óra topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- gban: Mentsünk meg egy 1151-es alaplapot - update lent!
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Tőzsde és gazdaság
- iPhone topik
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Fotók, videók mobillal
- Béta iOS-t használók topikja
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- További aktív témák...
- iPhone 12 Pro 256GB Graphite-2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4752, 100% AKKSI
- Xbox One S Minecraft Edition 1 TB + kontroller 6 hó garancia, számlával!
- GAMING PC! Ryzen 9800X3D / RTX 5070 Ti / 32GB DDR5 / X870 / 1TB NVMe / 1000w Gold! BeszámítOK
- BESZÁMÍTÁS! 8TB WD RED WD80EFAX HDD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 4500 16/32/64GB RAM RTX 5050 8GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
De még nem vagyok olyan magas szintű, hogy ezeket elengedjem, annak is örülök néha, ha nem nyírja ki magát a csapat egy orbitallal
Nagyon nagy a szórás, mit fog ki az ember. Kellenének ismik.
Fel is szerelkeztem, valamiért egyszercsak kaptam 100 ilyen sárga izékét is, a shoti tényleg a legjobb az elején+sikerült bepakolgatni légicsapást, stb, én nem is értem, mi ezen a nehéz, kb. megvilágosodtam, 20 misszióból egy se lett sikertelen, baromi jó játék! Főleg hogy féláron vettem keyt
Dupla xp van codban, hát felé se neztem...



