Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joshi

    titán

    válasz Tonyka 2 #143623 üzenetére

    A fiatalember nem is annyira fiatal, meg aztán te ne találd ki hogy én mit láttam és mit nem. A másik pedig a mondandód lényege, mert ugye nem csak én kardoskodok valami mellett. Csak szólok hogy sokkal több ember használ tévét mint projektort. Egyébként tudom hogy milyen a mozi feeling, csak engem meg a 24p zavar de piszkosul. Hozzáteszem semmilyen interpolációt nem használok, de az is zavar hogy oldalpásztázásnál nem folyamatos a kép hanem szaggat. Mondjuk egy HDR után a gyűrűk ura olyan semmilyen, fakó élettelen. Persze egy idő után megszokja az ember, de valahogy hiányérzete lesz. Nem tudom hány HDR filmet láttál elejétől a végéig otthoni környezetben, de gondolom semennyit. A te projid is újonnan 1 milla és bőven kompromisszumos, és akkor még nem beszéltem a vászonról és egyéb lakberendezési munkálatokról. Szóval nem vagyok olyan kirívó az 1 millás tévémmel.

    Különben meg nem én kezdtem fikázni a projektort/projektorosokat hanem pontosan ti a tévéseket. Nem én illettem másokat különböző jelzőkkel hogy mekkora idióta hogy 1 millás tévét vett. Én csak ellenpéldaként felhoztam hogy én miért döntöttem így. Csak olvass utána hogy is volt ez.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák