Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dorian

    félisten

    válasz Gabesz26 #132040 üzenetére

    Nem hiszem, h az én megoldásom segítség a továbblépésedben, de ha már a kérdés, akkor leírom.

    "Aki sztereó - HM öszvér megoldást használ, milyen felállásban?"

    MA GS20, GSLCR, RS1, T12.
    Denon 4520 + front pre outra Hivox Amp4you, zene pedig külső DAC-ról, forrásról. Ez utóbbi jelenleg Denon da300 és laptop, ezeket fejlesztem majd a közeljövőben, részben minőségi, de nagy részben kényelmi okokból (külön zene-PC)
    Mozi/zene "időtartam arány" 80/20% de "igényszint arány" 40/60 (30/70?). Ez kicsit így ketté válik.

    "Miért?"

    Felsőkat. Denon AVR-ek hangját mindenki ismeri, nem magyaráznám, a Hivox végfok a mozin is emeli a hangminőséget és teljesen semleges hangú, nem lóg ki.

    Az én minőség-igényszintemet bőven kielégíti a fenti kombó, fontos, hogy elérhető áron, ill. az ár/minőség arányát is kifejezetten jónak gondolom, e fölé biztos nem fogok menni (kivéve a zene-forrásoldal), mert a szobám mérete, geometriája behatárol egy szintet, amit szvsz. az elektronikák már bőven meg is haladtak. De őszintén elárulom, hogy a jelenlegi cucc az igényszintemet is simán kielégíti, e fölé menni számomra tisztán pénzszórás lenne.

    Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

Új hozzászólás Aktív témák