Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Achill3uS

    veterán

    Az utóbbi időben nem nagyon postoltam ide eredményeket, ennek fő oka a lustaság volt és, hogy alapvetően akit érdekel a téma közösségi média + hwboton úgy is látja a dolgokat, de amolyan év zárásnak megint elkezdtem kicsit a régi projektjeimet hajtani és a legutóbbi csúfos p5e3 premium kasztrálás után beszereztem egy újat és rendeltem ebay-ről vakon egy 20db-os celeron 352 pakkot. (halkan jegyzem meg ez a 8gézás chip volt amit elsőre kivettem, teszteltem a 20-bol és végül a legjobbnak bizonyult léggel is, az utóbbi időben nagyon megy az 1/1 bin :D )
    szóval kb 10 év vadászat és számos kudarc után végre, sikerült összehozni egy nagyon régi álmomat és egyben az első hazai inteles 8ghz-es eredményt :C

    hwbot link

    idén még tervezek egy 9900k sessiont aztán jövőre meglátjuk, sajnos elképzelhető, hogy elapad az évek óta tartó ln2 forrásunk, szóval kicsit kétséges a folytatás, meglátjuk :R

    [ Szerkesztve ]

    "De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

Új hozzászólás Aktív témák