Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Achill3uS

    veterán

    nagyon köszönöm srácok, Csabi, subi, jones, kicsip :R

    sajnos 3d teszt mostanában nem lesz, nincs semmi értelmes vgam ami alkalmas benchelésre a 1080Ti-okat már eladtam egy ideje és nincs most költségvetés újat venni. pedig egy ln2 ready kártya érdekelne. mondjuk egy Galax :K
    a nagyobb tápnak nem igazán éreztem előnyét, mivel 1.50vcore-nál többnél már bőven pluszba fűti a procit XTU alatt és ott sem vett ki a konnektorból 500W-nál többet a rendszer fogyasztásmérő szerint.
    a legutóbbi teszt óta felraktam a vrm bordát is, hátha segit, de igazából ez a -80/-90 fok körüli cpu pot elég ideális, semmi jegesedés nincs, a vrm sem igazán hül át, szóval a heaterre sincs szükség sőt kipróbáltam és az kifejezetten átmelegiti a lapot amire szerintem semmi szükség.
    a cpu sajnos tényleg nagyon elmarad a hwboton top10es eredményekben használt i9-ekhez képest, de ettől függetlenül nagyon élvezetes és kezes a platform, könnyebb bencselni mint a kaby-X-el a lapot. és Skylake-Xnél végre nincs a CL12-es slow boot bug sem. #bdieproblems
    szóval megmondom őszintén az utóbbi idők egyik nagy kedvence lett nálam az x299 és a Rampage VI Apex csak ez a fránya i9 binnelés ne kellenne. sajnos magyarországon nem nagyon van piaca ennek a platformnak láthatjátok énis felraktam ezt a procit az apróba, de szerintem nem fog elmenni csak nagyon nyomott áron de fázok is tőle, hogy vegyek egy másik randomot vagy ne, mert kicsit ilyen feelingem van tőle...

    "De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

Új hozzászólás Aktív témák