Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Staubsauger

    csendes tag

    Sziasztok!
    Múlt héten vettem egy 900-as picurkát. Jópofa, szeretem, előzetes félelmeimel ellentétben nekem nem túl kicsi a billentyűzet, és a monitor is elég nagy.

    Lenne viszont két nyűgöm.

    1. Az egyik a már sokat emlegetett aksi-probléma. Nem sokáig bírja szuflával a munkát.
    Valaki írta múltkor, hogy emiatt levelezgetett a forgalmazóval. Jutott valamire? Egyáltalán van valamilyen gyári paraméter, hogy mennyit kellene bírnia az aksinak?
    Egy korábbi Asus laptopomon egyébként régebben egyszer már cseréltettem az aksit garanciában. Mondjuk ott egyértelmű volt a helyzet, mert alig félórát bírt szövegszerkesztő használata mellett.
    Az EEE-nél viszont kicsit bizonytalan vagyok, mert ahogy figyeltem, igazán brutál módon akkor esik a töltöttség, ha mobilinternetezem. S attól félek, hogy az Asus garanciális igény esetén beleköthet abba, hogy a mobilnetes modem a ludas a dologban.
    Megjegyzem: ebben lehet is valami, mert pár perces használat után már-már forró a mobilmodem (Huawei E220), ilyen mértékű hőtermeléshez pedig kell az energia. :)

    2. Kettes számú problémám: az EEE-ről nem tudom megnézni ezt a fórumot :) (XP, Explorer). A fórum menübe be tudok lépni, azon belül a Notebook fórumcsoportba is, aztán viszont nem jön be semmi. A másik, normál notimon simán bejön a fórum. Tapasztalt már valaki ilyesmit? :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák