Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lipi67

    veterán

    Jó estét!
    Egy kis történelem:
    Régen-régen egy messzi galaxisban,még a 2xxx kezdeti(és fény)korában,amikor még Moepheust se Morpheusnak hívták,a 2xxx topikban,ment a harc.Szó szerint.Valódi verseny volt,(ki tud többet alapon),de a versenyzők nem tudtak 1más fölé kerekedni.Ezért jött egy ötlet,legyen egy táblázat,opciókkal.Pár nap"megbeszélés"-és Zájec sok fejtörése-után a topik teljes 1etértésben!!!megszülte ezt a táblázatosdit,mely vezetését mostani nevén"Morpheus"barátunk látta el..Áztunk,kint-bent ablak alatt fáztunk,s nyomattuk az eredményeket.(naponta többször megdöntve saját,vagy mások eredményeit.)Voltak viták,pl Zájec és én :B :D ,amik nem szét húzták,inkább össze kovácsolták az "ellenfeleket",s az ellentétekből barátságok szövődtek.Igy jött létre a táblázat 2xxx része.Később frissült a topik,a régiek új proci után néztek,az új tulajok meg elkényelmesedtek.Volt 1-2 roszcsont,aki még visszaolvasni sem volt képes,csak kérdezett-kérdezett(a válasz se nem érdekelte :O )Voltak persze harcra fogható "egyedek"pl.Krammerka,aki pár napig tartó kérés-bíztatás-morgás után nem adta fel,s csekélynek nem mondható 1GHz-et javított eredményén.majd jött 1-2 "idegen"link,más procikról is.Viszont a topik kezdett laposodni,igy Krammerkával tanakodtunk,kellene valami más is.Én már Winraroztam,PI-ztem,mindent kitaláltam,h ne hója meg magát a topikunk

    ,született is másik táblázat is,amit páran közűletek végig is csináltak.Végül elnyerte mostani formáját,sKrammerkanyitott új topikot,hogy az eredményeket itt lehessen prezentálniSajna kevés új 2xxx tulaj érezte szükségét,hogy betévedjen,így kicsit átment csevegősbe a szakmai topik.Igaz,bárki betévedt,s kérdezett,az választ is kapott,de ez kevés volt ahhoz,hogy a"törvény erős keze le ne csapjon",s családiassá -és nem utolsó sorban nagyon pörgőssé vált topikunkat el "eljnye-bejnyézte"Kaptunk a fejünkre,amit nem jó tűrtünk,s átköltöztünk a "jogos moderálás"topikba..Majd egy Vizes bajnok :DDD böcsületes nevén shteer,megunta,s nyitott egy jó nagy semmiről szóló(direkt!)topikot 2xxx offolós néven,ahol még néha-néha összefut egy-két ismerős arc,s persze vannak törzstagok is.
    na..most már asszem tudja mindenki(ha elolvasta),hogy mi is ez a topik..Mi mindíg rugalmasak voltunk,sose ragaszkodtunk mereven a tények,teszteredmények közléséhez,hisz nem a seregben vagyunk,de..valóban ez nem a tuning kezdőknek szájbarágósan :K,se nem tipp-mix (Bajgunar)
    A 2xxx kinőtte magát,s asszem az AMD is jöhet,ha mindenkinek ok.Csak arra kérlek Str8 sk8r,Tom5,Bajgunar,hogy beszéljétek meg,állítsátok össze ,rágjátok meg az elképzeléseiteket(meg aki ért hozzá)mert én ebben segíteni nemtok,nekem kínaiúl van.-azt se nem tom,h pontosan milyen AMD-s procik vannak,azt,hogy mit tudnak meg..végképp.(neken keveset-ezt nem bírtam megállni :B )
    Köszi! :R

    [ Szerkesztve ]

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Új hozzászólás Aktív témák