Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
katt777
félisten
válasz
kicsigeri
#8939
üzenetére
Mert a hülye magyarja nem hitelre vásárol!
A csupaszmajom már csak olyan, hogy ha "ingyen" van pénz, akkor hadd jöjjön, aztán majd sír, ha kiderül, hogy az "ingyen" pénz milyen drága. 
Kamut nem kell bevenni, a tőzsde egy virtuális valóság játék, nincs mögötte valós érték, mert a vállalatok "árfolyama" is ugyanúgy manipulációkon nyugszik (no meg a fizetőeszközöké is). Azaz csak úgy tesznek, mintha lenne. Az egész "válság" arra van kitalálva, hogy még többet lehessen elvenni az emberektől, és még örüljenek is, hogy élnek. Rég megmondtam, hogy ez lesz.
Ezért is fejlesztettem gépet még éppen pont az első forintzuhanás előtt októberben, még ha jószerivel kajára is alig maradt utána.Nálunk is megcsinálták már 1x, amikor felemelték az OTP hitelek kamatait, és több 10.000 családtól vették el a házát, lakását, ebből építették fel a bankok ingatlancégeit. Nem volt már honnan lopni, most megcsinálták +1x, mert a nem gondolkodó fogyasztóval megtehetik. Most máris van 900.000 fizetésképtelen adós, azaz a célt elérték. Arról nem is beszélve, hogy egyetlen "személy" képes a ft-ot manipulálható mennyiségben piacra dobni, az pedig az MNB, akármilyen strómanokon keresztül teszi is.
Nagyon kilóg a lóláb, amikor azokat a cégeket segíti meg az állam (azaz megint tőlünk veszik el a pénzt), akik a "válságot" okozták. Qui prodest, azaz az állam a bankok segítségével hatalmas extraprofithoz jut (eladhatja az adóemelést és a megszorító intézkedéseket, a lá reform), amiért hálából ebből az extraprofitból (még ha jó része csak a jövőben képződő, tervezett bevétel is, amire hivatkozva megint lehet magasan tartani az adókat) megfizeti a bankok szolgálatait. Egyszerű közgazdaságtan az egész, ha az ember lefejti a mázat a rohadt tortáról.
Bocs az offért, csak kicsit mulatságos, amikor valaki így beveszi a maszlagot.

Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen okostelefont vegyek?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Okos Otthon / Smart Home
- Apple MacBook
- BestBuy ruhás topik
- EarFun Air Pro 4+ – érdemi plusz
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- 3D nyomtatás
- Formula-1
- További aktív témák...
- iPhone 17 256 GB Levander - Bontatlan !! www.stylebolt.hu - Apple eszközök és tartozékok - Számlás
- 2db Kolink kontinium 1200w platinum
- Bomba áron eladó Asus Vivobook S433EA /i7-1165G7/16GB/512 GB SSD/FDHD/IPS
- Bontott 0perces STARLIGHT MacBook Air 15" M4 10C/1G 16GB 256GB Gar.: 1 év APPLE gar
- HIBÁTLAN iPhone 12 mini 64GB Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3481
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
A csupaszmajom már csak olyan, hogy ha "ingyen" van pénz, akkor hadd jöjjön, aztán majd sír, ha kiderül, hogy az "ingyen" pénz milyen drága. 
Ezért is fejlesztettem gépet még éppen pont az első forintzuhanás előtt októberben, még ha jószerivel kajára is alig maradt utána.


