Új hozzászólás Aktív témák
-
cidalain
veterán
sziasztok!
na megvettem a TX3-mat. nagyon király a cucc
viszont lenne egy apró problémám, az alaplapom Q-fan-ja hiába van bekapcsolva, 2000-2200-zal tekeri a hűtőventijét, ami a teljes fordulatszám kb 55%-a. kikapcsolva a Q-fant 2900-zal megy, és levettem szoftverből 45%-ra ami kb 1800-as fordulat.a hűtési teljesítmény a szenzorok szerint nem romlott, ugyanannyi fokos a proc mint amikor előtte az alaplap tekerte gyorsabban.
a probléma az, hogy a ventinek 2000-nél jön meg a hangja, tehát ez a 10%-kal nagyobb fordulat hang szempontjából pont számít.
kérdésem hogy lehet e valahol állítani az alaplapon (?) hogy a Q-fan mennyire szabályozza a ventit. esetleg van valami értelmes szoftver amivel ezt könnyen lehet álllítgatni, és a beállítást megjegyzi, és együtt tud indulni a windowssal?
az ASUS gyári PC-Probéja ilyen szempontból szar, most a SpeedFan nevű progival vettem lejjebb, de ez is elég fura egy progi, menteni nem lehet vele pl, az meg hogy minden bekapcsnál állítgatni kelljen az elég tré.
Új hozzászólás Aktív témák
- Intel Laminar RM1 PWM Intel CPU Hűtő (Socket 1700) - Új, bontatlan - Eladó!
- BESZÁMÍTÁS! 850W ASUS ROG STRIX 80 PLUS Gold White Edition (90YE00A4-B0NA00) 3 év garancia 27% áfa
- EK-Vardar / Lian Li UNI Fan SL120 V2 / Lepa BOL.Quiet / EK-Meltemi - Ventilátorok, Fiók kisöprés
- Zalman Alpha 36
- ID-COOLING Space SL360 White 360 mm ARGB CPU vízhűtés
- Xiaomi Redmi 10 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S25, Samsung Galaxy S25 Plus, Samsung Galaxy S25 Ultra
- Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Telefon felvásárlás!! iPhone 15/iPhone 15 Plus/iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max
- Csere-Beszámítás! Olcsó Számítógép PC Akár játékra! Intel X5650 / GTX 1650 / 24GB / 240SSD+ 500HDD
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest