Hirdetés
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- Intel Core i3 / i5 / i7 8xxx "Coffee Lake" és i5 / i7 / i9 9xxx “Coffee Lake Refresh” (LGA1151)
- AMD FX
- Projektor topic
- OLED monitor topic
- Szendvics a csúcson: teszten a különleges ROG Swift PG27AQWP monitor
- A cégvezetők látják az AI költségeit, csak azt nem hogyan lesz ebből haszon
- Bakelit, vinyl lemezjátszó
- Soundbar, soundplate, hangprojektor
Új hozzászólás Aktív témák
-
janos666
nagyúr
Szinte nincs olyan kijelentés ebben a hsz-ben, amibe nem akarnék belekötni.

Ha a befejezesert jatszol
Nem annyira a befejezésért, mint magáért a történetért, csak mivel itt végig apró cseppekben adagolták az infókat, így kényszerűen a végére maradt volna a lezárás, amivel minden értelmet nyer. Maradt volna..., és maradt is..., el..., vagyis kb. elnyeste a gép a szalag végét, és kész.meg a storyert akkor nem kell neked ilyesmikkel szenvedned mert minek?Ha story az elsorendu nezz sorozatokat
Egy rakás olyan játékot toltam már, amiknek nagyon jó történetük volt.
Ott van például a Mass Effect sorozat. Számomra sokkal nagyobb élmény volt ezekkel játszani, mint DVD-ről végigdarálni 1-2 évadnyi Star Treket. (Csak a példa kedvéért, mert sok StarTreket néztem, de láttam már jobb scifi sorozatot is, pl. a Battlestar Galactica újradarálása Bluray-ről, és a Mass Effect 2 újbóli végigjátszása egy másik karakterrel már nehezebb kérdés lenne...) A Dragon Age: Origins sem olyan rossz mese, bár a játék ott jobban kimerül a kattintgatásban, mint RPG nézetű lövöldözésnél (Mert hát egérrel kardozni béna lenne...).
Vagy példának ott van még a Dreamfall (és az első The Longest Journey), ami nagyon jól tud történetet mesélni úgy, hogy közben kattintgatsz is. És egész hosszan lehetne még sorolni, de az már cikk lenne, nem hsz bekezdés.
Amugy minimum 2en de legalabb 4en elvezetes ez a jatek.
Mert a legjobb COOP jatek a vilagon!!!(nekem.)
Elhiszem, de nagyon úgy tűnt, hogy van benne singleplayer kampány (mármint, hogy történet, ami egyedül is élvezhető).
Nyilvány a Left4Dead-től nem vártam singleplayer élményt, és story-t, de nem is akarták velem elhitetni, hogy jó lesz az egyedül is.
Ugyan úgy, ahogy a Counter Strike Source-ot sem azért toltam, hogy kiderüljön végre, hogy miért lövöldöznek folyton egymásra a T-k és CT-k.

Ez a jatek nem arra van kihegyezve hogy milyen video van a vegen.
Nem is annyira a csilivili videó hiánya (sőt, a lezárás magához képest rendben volt, csak az előzményeihez nem passzolt), mint önmagában a tény, hogy a Vault nem más, mint egy portál, amin át valami gonosz szörny szabadulna a világra, amit persze addig kell ólommal nyaggatni, míg meg nem fekszik.
Bár azt elismerem jó poénnak, hogy ilyen aprócska portált csinálnak egy ilyen nagy dögnek, hogy aztán fél órán át kelljen egyesével áttuszakolnia a csülkeit, hogy legyen idő megállítani. Mint mikor az Alien megáll fél percre morogni, hogy a főhősnek legyen ideje lelőni (miközben a mellékszereplőket szinte észrevétlenül kapkodja el a semmiből
). 
Ez nekem nagyon DOOM3, csak épp ott tudtam, hogy "horror"-lövöldét tolok, nem ettetek a játék során mindenféle utalásokkal és morzsákkal, hogy valami nagy és érdekes dolog készül. És nem volt ilyen hosszú.De elmondom pl. az én verziómat, mikre gondoltam a Vault-al kapcsolatban:
- Valami olyasmi, mint az "A Mars-mentőakció" című filmben. A Vault-ban vár egy idegen lény, aki útjára indította az életet a térségben. (Nem egy nagy eresztés, de legalább valami.) Arra is gondoltam, hogy egyben ő az ECHO-n megjelenő nő is, és segít megtalálni saját magát. (Ha már ilyen keress meg játék, és mondjuk unja már a várakozást.
) Vagy netán az ECHO-s nő ennek a személynek az ellensége, és azért akarja, hogy végre bejusson hozzá valaki, hogy megölhesse. Vagy ez az kettejük kis játéka, és a nő az, aki akkor nyer, ha be tud valakit juttatni a másik bunkerébe...- Ezt továbbgondolva akár az ECHO-n megjelenő nő börtöne is lehet a Vault, és odacsalogat, hogy kiszabadítsuk őt.
- A Vault valami olyasmi, mint a "Mátrix" című filmben a "tervező" szobája, ahol megtudjuk, hogy most igazából egy játékban veszünk részt egy virtuális világban, és sok mindennel lehet pontot szerezni, de ha valaki bejut a Vault-ba, akkor soron kívül ő "a nyertes". És persze ez a játék nem is feltétlenül önszándékú, inkább kényszerített (mint a példaként említett filmben), és például szabadulást nyer, aki eljut ide. (És/vagy sok pénzt, miegymást...)
Vagy nincs semmi nagyobb jelentősége, de a Vault valamiféle ester eggs a Borderlans-iek számára is virtuális valóságnak (amiben élnek), ahol ha nem is lehet kilépni a játékból, vagy találkozni a fejlesztőkkel, de "ki tudja mit lehet csinálni". (Átírni a virtuális tér egyes részeit, hasonlók...)Soroljam még a sablonos kliséket?
Mert ezek azok, szóval ha pont ezeket kapom, még mindig elégedetlen lennék. Szóval valami ilyesmit szintű, de egyedi lezárást vártam.És ami ebben a befejezésben most végképp nem fér a fejembe: A Vault-nak ugye kulcs kellett ahhoz, hogy kinyíljon. Tegyük fel, hogy a kulcs nem semmisíthető meg. Akkor is: Miért kellett kinyitni, és lelőni, aki át akart jönni, miért nem volt elég minél távolabb vinni a kulcsot a Vaul-tól, hogy senki se nyithassa ki? Ez így hülyeség, hogy az ECHO csaj is arra biztat, hogy kerítsd elő a kulcsok darabkáit, és tartsd őket egy helyen. (Nem arra, hogy szórd szét, illetve elég ha egyet magadnál tartasz, és nem adod át...)
Új hozzászólás Aktív témák
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Assetto Corsa Rally
- Path of Exile (ARPG)
- Háztartási gépek
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- PlayStation 5
- Gitáros topic
- Intel Core i3 / i5 / i7 8xxx "Coffee Lake" és i5 / i7 / i9 9xxx “Coffee Lake Refresh” (LGA1151)
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- MasterDeeJay: Comet lake (10gen) és DDR3 - mert ilyet is lehet!
- További aktív témák...
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I3 10100F / GTX 1660Ti / 16GB DDR4 / 512 Nvme SSD
- MacBook Pro 16" M1 Max 64GB / 2TB / 27%-os ÁFÁS
- NEC MultiSync V422 42" Monitor
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 256GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4648, 100% AKKSI
- HP EliteBook 640 G10 - 14" FullHD IPS - i5-1335U - 8GB - 512GB - Win11 - 1 év garancia - MAGYAR
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest




Mert ezek azok, szóval ha pont ezeket kapom, még mindig elégedetlen lennék. Szóval valami ilyesmit szintű, de egyedi lezárást vártam.
