-
PROHARDVER!
Arduino hardverrel és szoftverrel foglakozó téma. Minden mikrovezérlő ami arduinoval programozható, és minden arduino program, board, és hardverrel kapcsolatos kérdések helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
csubuka #6997 üzenetére
Ugyan nem válasz az eredeti kérdésedre, de mi lenne, ha CO2 érzékelő helyett mozgásérzékelővel kapcsolnád be a ventit, ha bejön valaki? Ez is lehet arduino feladat, mert pl nem kellene az első mozgásra kapcsolni, ha pl csak átmegy valaki a tárgyalón.
A CO2 szenzoros megoldással az a baj, hogy nem életszerű, nem cél ugyanis jelen esetben, hogy pontos CO2 szint legyen tartva a teremben: a cél inkább az, hogy ne legyen bent CO2, ha emberek vannak bent.A pwm vezérlés is szerepet kaphat.
Új hozzászólás Aktív témák
- PlayStation 5
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- VR topik
- Milyen TV-t vegyek?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Yettel topik
- Kávé kezdőknek - amatőr koffeinisták anonim klubja
- WLAN, WiFi, vezeték nélküli hálózat
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i5 14400F 32/64GB DDR5 RTX 5060Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Realme C30 32GB, Kártyafüggetlen 1Év Garanciával
- 0% THM részletfizetés, beszámítás! Gamer PC, notebook, konzol, Apple termék, hardver KAMATMENTESEN!
- Csere-Beszámítás! Számítógép PC Játékra! Intel I7 6700/ RX 580 8GB / 32GB DDR4 / 500GB SSD
- AZONNALI SZÁLLÍTÁSSAL Eladó Windows 8 / 8.1 Pro
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest