Hirdetés
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- 5.1, 7.1 és gamer fejhallgatók
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- Milyen monitort vegyek?
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- 3D nyomtatás
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- A HBM elérhetősége korlátozza a kínai AI gyorsítókat
-
PROHARDVER!
Arduino hardverrel és szoftverrel foglakozó téma. Minden mikrovezérlő ami arduinoval programozható, és minden arduino program, board, és hardverrel kapcsolatos kérdések helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Janos250
őstag
válasz
tonermagus #12847 üzenetére
"Ti egyébként többnyire ESP-vel játszatok, nem is Arduinoval?"
De, arduinoval. ESP chipet tartalmazó arduinoval!Én igen, én ESP32-vel játszadozom. Van 5V-os táp bemenete is a lapok többségénak. Az esetleges gond nem is a táppal van, hanem, hogy a hozzá kapcsolt szenzorok mit tudnak.
"Teljesen megszoktam az Arduino library rendszerét."
Az ESP lapokat is beillesztették az arduino rendszerbe, ezért a megszokott dolgok UGYANÚGY mennek általában, változtatás nélkül.
Összesen annyi a teendő, hogy az arduino IDE-ben másik lapot jelölünk ki, nem az UNO-t (pont ugyanúgy, mint ha pl. megát akarnánk UNO helyett). A különbség annyi, hogy pluszként mennek a C++ szabványos utasításai is. Pl. cin, printf, párhuzamos futtatás, stb.
Az ESP32-nél azért az sem elhanyagolható, hogy KETTŐ teljesen független fizikai mag van benne, így, ha valami időkritikus, akkor azt rakjuk az 1-es magra egyedül, minden egyéb meg mehet a nullásra.
Új hozzászólás Aktív témák
- Eladó két darab JBL PartyBox 520 hangszóró újszerű állapot, 34hónap garanciával!
- Megválnék a fotós arzenálomtól 6D MkII, Sigma üvegek, vakuk, és még sok más
- DELL T3620 WORKSTATION INTEL XEON I7-6700 / NVME SSD / DDR4 - vga tápkábel
- Gamer PC - R5 5500, RTX 2060 és 16gb RAM + GARANCIA
- 2025-Ös 10 Magos Legújabb Intel Core Ultra 5 225F 10x4.9Ghz RTX 5060TI 16/32Gb DDR5 5600Mhz 1TB M.2
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X 16/32/64GB RAM RX 9060 XT 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Dell G15 5530 gyári kijelzőt keresek (DP/N: 0VPD4)
- Eladó 2db Nokia steel hr hibrid okos óra dobozával
- Xbox Game Pass Ultimate előfizetések kedvező áron
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5060 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest