Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CJ4567

    nagyúr

    válasz fanti #34289 üzenetére

    Holnap előkeresem az FH4 eredményeim :))De a 25% az már extrém eset, amit írtam is, és ahogy azt is írtam, hogy ez mondjuk a CPU + RAM-ból jöhet. :)

    BF1-et sajnos nem tudok benchmarkolni, mert nincs két ugyan olyan meccs, de ott is szépet javult nálam PBO+3600 CL17 XMP-hez képest a 4.3GHz AC + 3800 CL16. Ami talán mérhető, az a CSGO, mert ott van benchmark, de az kaputelefonon tud 144FPS-t, BF1-ben meg az OC után sokkal stabilabban tartja a 144-et átlagosan, mint előtte.

    És amit elfelejtenek sokan, hogy lehet, hogy GPU limitált vagy, de attól a játék folyamatosságán segíthet az, ha van valamennyi tartalék CPU erőd, és ez alatt nem arra gondolok, hogy fizikailag mag vagy szál legyen tartalékban, hanem nyers egyszálas erő.

Új hozzászólás Aktív témák