Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • p@gabi

    tag

    Sziasztok!
    Egy kis segítségre,vagy tanácsra lenne szükségem.Gigabyte HD 7870-es vga-m van.Az elmúlt napokban vettem észre,hogy a kártya hőmérséklete üresjáratban is felmegy 45-46 fokig és annyi is marad,hiába nincs a gép használva.Bekapcsolás után kb. 10 perccel már megemelkedik a hőmérséklet és lejjebb nem megy csak emelkedik ha pl játszom.Nemrégiben még üresjáratban,vagy böngészés közben sosem ment 30-32 fok fölé.A gpu mag terheltsége is folyamatosan 57-58 %-ot mutat,holott ezt sem indokolja semmi,tudtommal nem fut olyan ami ezt okozhatná.A driverem természetesen a legfrissebb verziójú,hűtéseim rendben vannak a kártyán is és a házhűtések is ugyanúgy működnek mint azelőtt.Túl vagyok a ház nagytakarításán,portalanításán is,úgyhogy ezekkel nem lehet probléma,mindig rendszeresen takarítom a gépet.
    Mi lehet ez?Valami vírus esetleg,vagy valamelyik háttérben futó program cuppant rá a videókártyámra?
    Ami az elmúlt időszakban történt az az,hogy feltelepítettem egy játékot a gépre(Ride2-KaOs),illetve túl vagyok egy ssd cserén is,és az új ssd-re úgy klónoztam az oprendszert.ami egyébként ha számít win7 64 bit.
    A válaszokat,javaslatokat,hogy mit tehetnék,előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák