Hirdetés

2019. június 16., vasárnap

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Amazon

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-09-24 15:03:00

PROHARDVER!

Amazon topic

Összefoglaló kinyitása ▼

(#7401) Mercutio_ válasza ez_meg_emaz (#7398) üzenetére

Mercutio_
(PH! félisten)

Na néztem és elvileg a DHL-nél működik ez a címzett fizet jellegű feladás.

Ez úgy rémlik csak honos országnál működik :U

Eladó/Cserélhető: https://tinyurl.com/y7ts88wr Streacom ST-F7C mITX HÁZ, SEIKO SRP639 búvár-, Orient és Pulsar Chronograph karórák, Panasonic 20/1.7 II és 45-150, M.Zuiko 30/3.5 macro m4/3 obik

(#7402) picur10 válasza twofatcat (#7392) üzenetére

picur10
(fanatikus tag)

Köszönöm, leadtam a rendelést! :R
Kíváncsi leszek mennyi idő alatt ér ide Uk-ból..

(#7403) joysefke

joysefke
(PH! kedvence)

Ha esetleg van itt valaki aki használja a Twitch Prime-ot (Amazon Prime tagság mellé ingyen jár) és nincsen szüksége a most elérhető Magic Arena kontent kódra (egy pakli kártyát ad a kód) annak nagyon hálás lennék, ha odaadná nekem a kódját! Így nem kéne nekem trial accot regisztrálni és felbontani egy pakli kártyáért.

Ha több kódot küldenétek a maradékot szét fogom osztani a PH-n.

(#7404) bbmt

bbmt
(fanatikus tag)

Sziasztok,
Szombaton rendeltem az amazonról, ma látom, hogy a DHL sérülten kapta a csomagot kint és visszaküldte az Amazonnak.Mi a tapasztalat, ilyenkor tudják tartani a szállítási határidőt? Prioritással kértem fizettem rá.

"én a helyedben fél fokkal nyitottabb lennék a világra, a saját szubjektumunk gyakorta csal minket a saját korlátaink csapdájába" Sultano

(#7405) radi8tor válasza bbmt (#7404) üzenetére

radi8tor
(MODERÁTOR)

Nem hiszem, hogy tudják tartani a szállítási időt ilyenkor.

Kérdezz rá náluk, mert visszaszállításnál hamarabb reagálnak ha noszogatva vannak.

[ Szerkesztve ]

⭐ https://wellbe.hu

(#7406) bbmt válasza radi8tor (#7405) üzenetére

bbmt
(fanatikus tag)

Köszi,
Hol találom a kontakt pontot?Valamiért nem látom.

"én a helyedben fél fokkal nyitottabb lennék a világra, a saját szubjektumunk gyakorta csal minket a saját korlátaink csapdájába" Sultano

(#7407) radi8tor válasza bbmt (#7406) üzenetére

radi8tor
(MODERÁTOR)

Párszor már volt téma itt. ;)

(#7408) bbmt

bbmt
(fanatikus tag)

:R vakon voltam :D

(#7409) jozsi252

jozsi252
(PH! kedvence)

Sziasztok

Amazon-nál rámentem arra hogy ki akarom próbálni a Prime-ot, még nem próbáltam így 30 napos próbaidőszak van ami ingyenes. Viszont a webkártyám meg akartan volna terhelni 1EUR-al, de mivel azon csak akkor van pénz mikor veszek valamit így nem vont le semmit.
Lehet valahogy újra terhelést kérni?

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

iPhone Xs 64GB Space Gray

(#7410) radi8tor válasza jozsi252 (#7409) üzenetére

radi8tor
(MODERÁTOR)

Naponta újra próbálkoznak.

(#7411) jozsi252 válasza radi8tor (#7410) üzenetére

jozsi252
(PH! kedvence)

Köszi!

Amúgy Amazon.com-ra bejelentkeztem, és ott azt látom hogy még nem is kérvényeztem az Amaronz Prime-ot, szóval ott el tudnám kezdeni újra, már úgy hogy van rajta pénz. Viszont Amazon.de meg kijelzi hogy kérvényeztem, vagyis azt írják hogy aktiválás hamarosan, gondolom mihelyst a pénz le lesz vonva. Elvileg akkor ezen a szinten a .de meg .com teljesen különbözik a Prime terén? Ha akarom a .de meg .com oldalon is használni akkor külön pénzt kell fizetnem mindkettő oldalon havonta?

(#7412) Executioner válasza jozsi252 (#7411) üzenetére

Executioner
(tag)

Minden Amazonon külön Prime van!

Exec

(#7413) jozsi252 válasza Executioner (#7412) üzenetére

jozsi252
(PH! kedvence)

Köszi akkor nincs értelme próbálkozni .de-n kívül más oldalon, akkor kivárok. :K

Lenne még egy kérdésem előrendeléssel kapcsolatban. Elő szeretném rendelni az Oculus Rift S VR szemüveget, és a VR topicba azt mondták hogy elvileg akkor vonja csak le az Amazon az összeget amikor postázni fogják (3hét). Viszont ebben a dologban én biztosra szeretnék menni, így megkérdezlek titeket is hogy tutira így van-e?

:R

[ Szerkesztve ]

(#7416) szabacsik

szabacsik
(őstag)

Helló!
Jól gondolom, hogy ha ezt látom a trackingnél akkor ezt a postás fogja kihozni ma vagy a következő 5 napban kb?

[ Szerkesztve ]

/\__Sony Xperia XZ__/\

(#7417) pulutodurumo válasza szabacsik (#7416) üzenetére

pulutodurumo
(őstag)

Nem egészen.
Postás fogja hozni, de hogy mikor, az már más kérdés. Jó esetben jövő hét közepén nálad lehet.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#7418) W1

W1
(senior tag)

Sziasztok!
Rendeltem Amazonról egy cipőt magamnak, de picit kényelmetlennek érzem, pedig napi 10-14 órát a lábamon lenne munkában.
Vissza szeretném küldeni, de itthonról brutál összeg lenne, így arra gondoltam, Ausztriánban adnám fel a csomagot egy futárszolgálattal.
Van valakinek tapasztalata, hogy ilyenkor a feladónak az Osztrák vagy Magyar cím kellene, vagy ez nekik mindegy, a vonalkód alapján azonosítanak?
Köszi! :R

(#7419) radi8tor válasza W1 (#7418) üzenetére

radi8tor
(MODERÁTOR)

Teljesen mindegy honnan küldöd vissza. Volt olyan cucc, amit német barátom vett meg, mert nem postázták ide, aztán itthonról küldtem vissza. :)

Feladónak mindig országon belüli címet adj meg, mást szerintem el sem fogad a posta/futárszolgálat.

[ Szerkesztve ]

(#7420) szabacsik válasza pulutodurumo (#7417) üzenetére

szabacsik
(őstag)

Írtam nekik. Visszakaptam a szállítási költséget és kérték hétfőig várjak. Reménykedek benne, hogy kedden megjön mert egy fontos ajándék a cucc.
Amennyiben nem jönne meg és újra rendelem most kicsit drágább postával akkor van esély, hogy az 2 nap múlva megjön?

/\__Sony Xperia XZ__/\

(#7421) pulutodurumo válasza szabacsik (#7420) üzenetére

pulutodurumo
(őstag)

Ezt nem lehet tudni. Az utóbbi 3 rendelésem gyorspostával kértem. 1-2 nap mire kiveszik a raktárból, aztán még 2-3 mire ideér. Ha futárszolgálat hozza, kicsit gyorsabb, ha a posta, kicsit lassabb.

(#7422) Enton

Enton
(PH! addikt)

Hi.

Otp-s maestro-s kártyám van jelenleg egy pay-pal fiokkal a számlához.
Milyen opcióim vannak ha szeretnék amazon.de vagy amazon.co.uk-ról rendelni?
Eddig amit néztem hogy kérek egy visa classic kártyát otp-től? Holnap megyek be fiokba erre rákérdezni mit meg hogy van ezzel.
Előre is kösz a válaszokat.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#7423) somnia válasza Enton (#7422) üzenetére

somnia
(őstag)

..master cardot kérj, azt mindenhol elfogadják!...

[ Szerkesztve ]

(#7424) twofatcat válasza Enton (#7422) üzenetére

twofatcat
(őstag)

Maestro és PayPal nem jó, a normál Mastercard vagy Visa már jó lesz. Vásárláskor arra ügyelj euróban vagy fontban fizess, ne az Amazon váltson árfolyamot mert rosszabb a banknál.

(#7425) 8zabi válasza Enton (#7422) üzenetére

8zabi
(őstag)

ingyen virtuális Revolut kártya

(#7426) atee_13

atee_13
(senior tag)

Sziasztok!

Soha nem rendeltem még amazonról. Most kinéztem egy napszemüveget ami egész jó árnak tűnik.

Ha az van ott, hogy Liefern nach Ungarn akkor elvileg szállít ide ugye?

Eredetiségi probléma nem lehet innen ugye?

Eddig minden külföldi vásárlásom paypal os volt jó látom, hogy itt csak kártyás lehet?

Sima KH lakosságim van ezzel megy a dolog? Korábban másfelé olvastam, hogy ügyelni kell arra, hogy a bank váltson ne a "cég" mert nagy a difi az árban ez itt is így van hogyan lehet ezt orvosolni?

Van még esetleg valami amire egy ilyen full kezdőnek mint én oda kell figyelni? :))

(#7427) pulutodurumo válasza atee_13 (#7426) üzenetére

pulutodurumo
(őstag)

Ha beteszed a termék linkjét, sokkal egyszerűbb.

1) Ha oda van írva, akkor igen. Nyilván. Azért van odaírva.
2) De lehet. Az Amazonon is árulhat bárki. Meg kell nézni ki az eladó.
3) Igen, jól látod.
4) Fizetésnél utolsó lépés, pénznemet euróra állít, örül. (Előtte a kártyád pénzneme, amikor regisztrálod nyilván marad forint. )

(#7428) atee_13 válasza pulutodurumo (#7427) üzenetére

atee_13
(senior tag)

Ez lenne az

Bár azóta kicsit elbizonytalanodtam, hogy ez polarizált lencse e. Azzal lenne kedvező az ár, de az egyik értékelésben azt írják nem az.

Köszi a segítséget :R

[ Szerkesztve ]

(#7429) pulutodurumo válasza atee_13 (#7428) üzenetére

pulutodurumo
(őstag)

Szerintem keress másikat. A termék leírása elég béna, az eladó friss, nincs még értékelése. Nem biztos hogy kamu, (bár nagyon gyanús) de ne te legyél az a bátor aki elsőnek rendel tőle.

(#7430) radi8tor válasza atee_13 (#7428) üzenetére

radi8tor
(MODERÁTOR)

Amazontól vedd meg és akkor van rá garancia. [link]

(#7431) atee_13 válasza radi8tor (#7430) üzenetére

atee_13
(senior tag)

:R

(#7432) brickm

brickm
(őstag)

Sziasztok!
Sok éve nem rendeltem amazonról már, most szerettem volna, de valahogy nem igazán sikerül.

A kinézett termék a következő: [link]
Mint látható, IN STOCK státuszban van. Be is tettem a kosárba, megadtam a szállítási címet, a bankkártya adatokat, de az amazon csak kb 360Forintot vont le akkor.
Azóta se vont le még többet egyébként.

Most ennyit látok belőle:
[link] [link]
Emailben is csak ezeket látom. Kell most ezzel tennem valamit, vagy jön a cucc, vagy mi történik?
Drágábbik szállítást választottam, mert azzal elvileg a hét végére(ma) ide is ért volna.

(#7433) Executioner válasza brickm (#7432) üzenetére

Executioner
(tag)

Szia,
Nem kell tenned semmi. Innentől már az amazon intéz mindent.

Exec

(#7434) brickm válasza Executioner (#7433) üzenetére

brickm
(őstag)

Köszi! Akkor várok türelmesen.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Amazon
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.