Hirdetés
- Nem szereti a Linuxot az NVIDIA RTX Spark
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Computex 2026: Kezünkben az Asus visszatérő androidos táblagépe
- Nyáron hozza a Steam Machine-t és a Frame-et a Valve
- Computex 2026: FSP gépházak professzionális és otthoni környezetbe
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Computex 2026: áradás a Noctuánál
- Hobby elektronika
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Milyen széket vegyek?
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
waverider
senior tag
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
-
Chaser
legenda
Én csak akkor nyúlnék a zöldikéhez is ha hozzám vágnák) tetszik a szín, a design és az aw brand, de ennyi. Nézegetni biztos nem fogom holkinélmikorleszolcsóbb', ha kellene csak újan, hadd én karcoljam össze először:d
-
waverider
senior tag
el kell hogy keseritselek, ettol csak dragabbak szoktak lenni, barmelyik foldreszrol is! de csak kovesd, nezegesd es remeljuk akad egy neked is egyszer majd olcsobban. mi ugy vagyunk vele: time is money

-
nexplo
őstag
Hát igen, csak legyen már kéznél
Jópofa házikó. Egyedül a szellőzés miatt nem tudnék már belepakolni rendesen. -
Synthwave
HÁZIGAZDA
-
waverider
senior tag
-
Chaser
legenda
A zöldikébe combos amd konfigot raknék) a "szemeit" meg neonos izzó vörösre moddolnám. Ahogy a pcx-esek mondták, b@szó lenne ( :
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
Mittudomén.

Tetszik, oszt régóta vennék egyet (szép állapotban), ennyi a történet. Gépestül vagy anélkül, az mindegy, csak a ház kell (egyébként Predator 1-nek és 2-nek hívják). Rakni tudnék mit bele, ha patika, egy bő ~35-öt megérne nekem.

-
nexplo
őstag
Így már megvan. Ne vedd kötekedésnek, de ennek a szellőzés mennyire volt jó? Ránézésre nem sok levegő kavarog benne. Anno ilyet csak fényképeken láttam, tapasztalatom nem volt vele. Ritka volt mint a zöld Alien
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
Aha.
Ez a 3550:

Ez meg a 7500:

Nyilván az ASUS laphoz a kékek passzolnának a legjobban, de igazából bármilyen színt vennék belőlük, akár van az ominózus ASUS lap, akár nincs. Tán még feketét is.
-
nexplo
őstag
Ami a cikk második sorában linkelve is volt.

Nagyon fullos kis lap, de az ára sajna nem az én játszóterem.
---------------------------------------------------------------
(#14) Duree: Nagyon nem vagyok fanboy, de ez azért egy csúcskategóriás tuninglap (X870E Dark Hero), ilyesmikkel szoktak HWBot rekordokat döntögetni – nyilván nem csak az ASUS/limited tax van benne az árban.
Ha AM5-höz keresnék valami durvát különösebb anyagi megszorítás nélkül, nálam eléggé elöl lenne a sorban. Mondjuk egy SilverStone FLP01, esetleg FLP02 házban (a kék Silentmaxx ST-11 Prót vagy az Alienware Area 51-3550-et/-7500-at szinte le sem merem írni...), szétnoctuázva, miegymás. : >
Ez amit írtál: Alienware Area 51-3550 ez az a nagyon régi ház? Vagy melyikre gondoltál?
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
Ami a cikk második sorában linkelve is volt.

Nagyon fullos kis lap, de az ára sajna nem az én játszóterem.
---------------------------------------------------------------
(#14) Duree: Nagyon nem vagyok fanboy, de ez azért egy csúcskategóriás tuninglap (X870E Dark Hero), ilyesmikkel szoktak HWBot rekordokat döntögetni – nyilván nem csak az ASUS/limited tax van benne az árban.
Ha AM5-höz keresnék valami durvát különösebb anyagi megszorítás nélkül, nálam eléggé elöl lenne a sorban. Mondjuk egy SilverStone FLP01, esetleg FLP02 házban (a kék Silentmaxx ST-11 Prót vagy az Alienware Area 51-3550-et/-7500-at szinte le sem merem írni...), szétnoctuázva, miegymás. : >
-
waverider
senior tag
a FOR THOSE TO DARE gomb vajon mire valo? vagy csak dekor?
-
Duree
veterán
-
Rabbitf_24
addikt
sádápendtékmálymáni
-
tibaimp
nagyúr
-
nexplo
őstag
-
Duree
veterán
A szokás hatalma Asus árazás, drága és korán sem biztos, hogy jobb mint egy olcsóbb Asrock.
-
Chaser
legenda
Igen, de ez ma már szerintem nem vevőbarát. A réz bőven hozza azt a feelinget. Ha rá is szánné csillió' pénzt erre a lapra, emiatt nem venném meg. Lehet más igen)
-
dseres
tag
Nagyon jól néz ki, és nagyon drága lesz. Csak tudnám, hogy akkor mi a francért kell spórolniuk a hűtőbordán.
gazdagon lamellázott, rézszínűre festett alumíniumbordázatok telepedtek meg.
Ha tényleg 1000$ -os ára lesz, abba nem fér bele valódi réz hűtőborda?
-
ricsip
addikt
-
nexplo
őstag
Jópofa lett. Az árazása szokásos ASUS-os
-
Joachim21
őstag
Az X38-as Maximus formula is ugyanez a design volt. Ha vettél rá egy Asus Silent Knight 2-t teljesen rézből, nagyon adták. Mai napig megvan az a configom, igaz már nem gépben, csak a polcon kiállítási darabként.
-
JudasHUN
csendes tag
Nettó 800 dolláros árba csak festett alumínium fért bele?
-
dqdb
nagyúr
Kék nyákkal jobban nézne ki.
Vajon mi mivel van megosztva adott pcie sinen?
Van már dedikált termékoldala az ASUS-nál.
-
Acélfarkas
őstag
-
SP!T
addikt
Na! Ez szép lett! Nem kell a sok felesleges műanyag fos rá.
-
mpierre
veterán
Na jó' van má'! Elmennek a.... Elég b@szó lett a kinézetje nekije. Egyebekről nem is ejtve szót.
-
tibaimp
nagyúr
-
Chaser
legenda
Hinnye'
a kéket viszont kukáztam volna, csak a réz feelinget kiemelve. Így nincs meg a harmónia...szerintem) -
kromatika
veterán
Qurva jól néz ki.A spec is meggyőző
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Nem szereti a Linuxot az NVIDIA RTX Spark
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Vicces képek
- Windows 11
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Elektromos autók - motorok
- További aktív témák...
- 2x 8GB DDR4 Silicon Power 3200 MHz
- MSI MAG X570 TOMAHAWK WIFI eladó! GARANCIA/SZÁMLA (a Te nevedre kiállítva)! Friss BIOS!
- 4x 4GB DDR4 Geil Rgb 3000 MHz
- BESZÁMÍTÁS! Asus ROG Maximus Z790 Hero alaplap garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Asus ROG Strix B560-F Gaming WIFI alaplap garanciával hibátlan működéssel
- Apple iPhone 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÚJ! Lenovo Yoga PRO 9 Ultra 9 285H 32GB RAM 2x1TB SSD RTX 5060 8GB 16" QHD+++ OLED 3év Prémium GAR
- ÚJ/BONTATLAN Microsoft Surface Laptop 7 ULTRA 7 32GB 1TB
- 27% - ÚJ - GIGABYTE RTX 5080 AORUS MASTER 16GB GDDR7 Videokártya! BeszámítOK
- Apple iPhone 14 Plus 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest






a kéket viszont kukáztam volna, csak a réz feelinget kiemelve. Így nincs meg a harmónia...szerintem)


