Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    válasz Tibord #14387 üzenetére

    Megpróbálok helyesen válaszolni:

    1.) Ilyen sajnos nincsen, az újabb VGA-k esetén főleg nincs.
    2.) Egy idő után egyensúlyi vízhőmérséklet fog beállni a rendszerben. Néhány tized fok eltérés lesz a beérkező és a kimenő ágak között, így nyugodtan sorba lehet kötni ezeket az alkatrészeket. Gondolj bele, mlyen sok időbe telik felmelegíteni akár tűzhelyen is a vizet. Itt ráadásul jóval kisebb hőt kell felvennie, ráadásul áramlik is...
    3.) Függ attól, hogy milyen az a duplaradi, s milyen ventit teszel rá. Ha ügyesen megoldod, "értelmes" keretek között szinte bármilyen gépet elvisz.
    Főbb fogyasztókat tekintve egy széthúzott négymagost több VGA-val nem bíznék rá, de egy megrántott Wolfdale-t egy komoly VGA mellett (+ egyéb blokkok) már simán.
    4.) Úgy hallottam, a szívóüzem a hatékonyabb.

    jenei92: Ebben a VGA dologban biztos vagy? Én úgy tudom, max. régebbi kártyák esetén lehet ilyet találni, ott is inkább csak egy-egy szérián belüli átjárhatóságról van szó.

    players111: Gyakorlatilag bármi mást vehetsz, de Innovateket inkább ne! Erősen középkategóriás cuccok, méregdrágán!
    Fejtsd ki, mit szeretnél hűteni, mennyit szánsz rá, aztán ajánlanak / ajánlunk valamit, amivel biztosan jól jársz! :K

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák