- Megjött a Chieftec VEGA M szériás tápok legnagyobb teljesítményű kiadása
- 280 Hz-es, remekül felszerelt WOLED monitor jött a Gigabyte gondozásában
- Itt az AI videók TikTokja, az OpenAI új agymenése
- Rekordösszegért kerül szaúdi kézbe az Electronic Arts
- Nem saját tervezésű a Zhaoxin új szerverprocesszora
Új hozzászólás Aktív témák
-
#90933760
törölt tag
Üdv.
Alaplapos topikba nem tudják, jövök ide. Konfig adatlapon. Optimized defaulton elindul a gép és remekül megy. Ha állítgatok valamit (pl.PCI-E frek fixálás) remekül megy. De ha az FSB-t átrakom Manualra hozzá se nyúlok ugyanúgy 333-on van alapon akkor már nem indul el hanem kikapcsol újra és megint a default értékekkel indul.
Elem jó, clear CMOS volt, elemkivétel volt, Bios frissítés is volt. Ramokat is kivettem mindkettőt kipróbáltam egyesével is másik foglalatba, semmi. Próbáltam feszt is emelni proc, ram, mch, fsb, pcie, de semmi.Előtte jó volt a gép tökéletesen ment 400-on (500-on is, de ott csak benchmarkoltam), közben lett egy gyengébb kártyám azért visszatettem alapra és alulfeszeltem. Most lett megint erősebb kari vissza akartam tenni 400-ra és ez fogadott. Két kari pontosan, gondoltam rá jobban terhelődik az északi és azért szenved, de kivettem próbáltam egy karival úgy is ugyanez. De azt is észrevettem, hogy valamikor ha nem nyúlok az FSB-hez akkor se megy, a ram szorzót ha állítom akkor is szenved néha. Azt tudom, hogy van szorzó amit nem szeret, de ugyanazokat használom amikkel régen ment, most meg nem.
Az Advanced Timeing Controll vagy mi meg azok a pikosecundomos marhaságok nem tudom mik, azokhoz sose nyúltam normal meg auto volt mindig és ment is 500-at, 400-at, meg alapon is, az gondolom nem lehet gondja most.
Új hozzászólás Aktív témák
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- One mobilszolgáltatások
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- HDD probléma (nem adatmentés)
- 3D nyomtatás
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Tőzsde és gazdaság
- Battlefield 6
- Kerékpárosok, bringások ide!
- További aktív témák...
- AMD Ryzen 5 5600X Wraith Stealth dobozos - Aqua garancia 2026.03.07-ig (AM4)
- BESZÁMÍTÁS! Intel Core i7 4790K 4mag 8szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Intel Core i9 14900KF 24 mag 32 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- i7-4770K - FOXPOST az árban
- BESZÁMÍTÁS! Intel Core i5 4570 4 mag 4 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3516, 94% Akkumulátor
- BESZÁMÍTÁS! GMKtec NucBox M6 mini számítógép - R5 6600H 32GB DDR5 1TB SSD AMD Radeon 660M WIN11
- Dell Precision 5810 Intel E5-1650 v3 128GB RAM 2x512GBHDD 1x512GB SSD Quadro K4200
- 129 - Lenovo Legion Pro 7 (16ARX8H) - AMD Ryzen 9 7945HX, RTX 4080
- Részletfizetés. ASUS TUF Gaming F16 FX608JMR-QT021
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest