Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dybu

    tag

    válasz Vigilante #10905 üzenetére

    Tápegység - BIOS összefüggés nincs, a beállítás attől függetlenül elérhető lenne. Ha a tápegységed nem bírja az iramot instabil lesz a géped, néha lefagy, néha resetel stb... Egyébként 500W a tápom, de az sem a drága fajta, mondhatni kukáztam, kondit cseréltem benne és azóta szépen megy :) A ventik nem sok ampert esznek, de azért fogyasztanak... Szerintem a (G)MCH amire az 1.25öt gondoltad, ha annak 1.8at adsz akkor 5-10 ( 15-20 ebben az időben, jól szellőző házzal :D ) percet adok a gépednek, pukkan egy picit és végleg elmegy az örök tranzisztor mezőkre. PCI freki alatt a PCI Latency Timer -ről beszélünk ugye? Hát én úgy tudom hogy az optimális érték 32-64 de ha igy hagyom, nekem recseg a hang, vagy bootolás után egyáltalán nincs, így van ez 128 és felette is. Tehát 96 :)

    9600GT van nekem is a gépbe, ez is ilyen kukázott ratyi fajta Palit 9600GT Green Edition.

    Ramokat állítsd át 667-re és úgy próbálkozz, emelt feszültséggel, adj mindennek bátran ezzel a lappal nem hiszem hogy megtudsz sütni valamit a gépedben.

    Szerk: az a kis füzet amit hozzá adnak csak egy ilyen "általános tájékoztató", nyugodtan rakd vissza a dobozába, nem fog kelleni :) Lehet hogy még egy régebbi bios képe van rajta, esetleg másik alaplapokhoz is adják.

    Szerk2 :D : Nekem egy Pentium D915 van a masinában, 14x200 (2800) alap, most 14x271 (3800) -on megy, igy a 400ról nem tudok nyilatkozni sajna, de sztem soha nem fog annyin menni :( Kondik is elég nyikorgósak benne... ultralow cost inkább :D

    [ Szerkesztve ]

    20 GOTO 10

Új hozzászólás Aktív témák