- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Fujifilm X
- Milyen egeret válasszak?
- OLED TV topic
- Házimozi haladó szinten
- Milyen videókártyát?
- Kiszáll az optikai meghajtók piacáról a Pioneer
- Milyen pendrive-ot vegyek?
- Elég kompakt lett az MSI legfrissebb, Blackwell architektúrás VGA-ja
- Vezetékes FÜLhallgatók
-
PROHARDVER!
A Sony 2010. május 11-én bejelentette a MILC (tükörnélküli cserélhető lencsés) fényképezőgépcsaládjának első két tagját, a NEX-3, és NEX-5 gépeket, APS-C méretű szenzorral. A piaci várakozásnak megfelelően az APS-C vázak rövid, de gyors evolúciója után 2013.október 13-án megjelent az első full frame méretű érzékelővel szerelt Sony MILC ILCE-A7 néven. Az összefoglaló a rendszert átlátni próbál segítséget nyújtani.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Dißnäëß
nagyúr
Aztán a tami az utolsó szériáinál már paraméterezhető volt.
Zoomnál a probléma fennmaradt. Vagy USB-n megvolt az a kétdimenziós mátrix kb, amit vázoltam ? (Az jó, ha igen.. nekem már kimaradt).Hatalmas csalódás volt nekem, hogy bakker itt ját a többszázezres/milliós foto technika?
Dettó, az A7RIV egy fákin' megváltás volt e téren. De a sokkal egyszerűbb, CDAF alapú Olympus OM-D E-M10 tücsökpöcs is jól ment szemre a két fixxel, shiftelős hülyeség nélkülAzt hinné az ember, hogy minőségi szenzort klassz dinamikával és iso tűréssel nehezebb alkotni, mint AF-et, mégis a megapixeleké lett a fókusz (de jó mondat, mi ?)
úgy, hogy az AF-et nem fejlesztették annyira, hogy kiszolgálja az első, tizen-x MP-t átlépő vázakat. Nikonból a D700-al bezárólag még tök jó volt minden. Bár cimbinek D810 van és állítólag sokkal jobb lett ott már az AF, az eredeti 800-as egy katasztrófa.
Új hozzászólás Aktív témák
- Motorola E40 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! ÚJ RX 9070 300e/9070XT 340e/4070Ti S 405e/5060Ti 210e/5070 280e/5070Ti 400e/5080 540e
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 5600X 16/32/64GB RAM RX 7600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7700X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Telefon felvásárlás!! iPhone X/iPhone Xs/iPhone XR/iPhone Xs Max
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest