Hirdetés
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Heroes fan
őstag
Beismerték a fejlesztők hogy pocsék játékot raktak le xdxd
-
Heroes fan
őstag
Törököknél nincs internet?
Kingsmakers jövőre jön ez csak bétaverzió lesz.
-
TESCO-Zsömle
titán
-Alkahest - "Vámpíros" dark-fantasy A-RPG.
-Breathedge 2 - Túlélő-kaland fergeteges humorral, szovjet dizájnnal
-Den of Wolves - Co-Op "rabolós" a GTFO alkotóitól (ex Overkill [PAYDAY1-2])
-Light No Fire - "No Mans Sky 2", ezúttal egyetlen bolygón
-Kingmakers - TPS-RTS kombó -
melega
őstag
Mutatni biztos fognak belőle, az nem kérdés, de te előrendelésről bestzéltél, az meg nagyon távolinak tűnik egy alig bejelentett játéknál, amire dátum sincs, mikor pl BL4-ről tudni, hogy ~3 hónap múlva jön, de még nem rendelhető.
sz: Gyors végigfutottam a Wishlist-et, hogy miket tettem el figyelni:
-Borderlands 4
-Alkahest
-Breathedge 2
-Den of Wolves
-Light No Fire
-Kingmakers+ még amit vagy elfelejtettem vagy nem lehetett követni Steam-en... (meg amiket nem tartottam itt említésre méltónak
)Ebből a Borderlamds 4 ismerős.
Idén még ami elővásárolt málam és idénre hírdettek a megjelenési dátumot:
Metal Gear Solid delta, az 5 öt végigtoltam, meg a Risent.
Ghost of Yotei október 2. áraaz első rész platina. Imádom a szamurájok korát., meg a harcművészetüket. -
TESCO-Zsömle
titán
Mutatni biztos fognak belőle, az nem kérdés, de te előrendelésről bestzéltél, az meg nagyon távolinak tűnik egy alig bejelentett játéknál, amire dátum sincs, mikor pl BL4-ről tudni, hogy ~3 hónap múlva jön, de még nem rendelhető.
sz: Gyors végigfutottam a Wishlist-et, hogy miket tettem el figyelni:
-Borderlands 4
-Alkahest
-Breathedge 2
-Den of Wolves
-Light No Fire
-Kingmakers+ még amit vagy elfelejtettem vagy nem lehetett követni Steam-en... (meg amiket nem tartottam itt említésre méltónak
) -
melega
őstag
A megválaszolt hozzászólás már nem elérhető.Igen, de a Bloid and Dawnwalkerből ígérték a fejl3sztők, hogy nyáron többet mutatnak majd.
A Crimson Desertre is kíváncsi leszek
Évek óta csinálják, mutattak belőle 1 órás gameplayt, de egyenlőre se megjelenési dátum, se előrendelhetőség.
A Skyrim és a Witcher szerelemgyerekének ígérik.
-
TESCO-Zsömle
titán
Akkor lemaradsz róla.
Törököknél nincs internet?
-
Heroes fan
őstag
-
melega
őstag
Nagyon messze az év vége. Most lesz a gémshowok ezerrel.
Kíváncsi leszek a Blood and Dawnwalkerből mutatnak e valamit?
Dátum szerint mikor lesznek a gameshowok?
Én május 31 től június 10 ig Törökországba vagyok.
-
Heroes fan
őstag
Nagyon messze az év vége. Most lesz a gémshowok ezerrel.
-
melega
őstag
Ja ez nagyon gyenge lesz. De majd a tesztek megmutatják.
Szerintem ha a GTA 6 nak lesz olyan jó sztori módja jó mellékküldetésekkel mint San Andreasnak ami felülmúlná az ötöt mindenki boldog lenne.
Multin meg hozni fogja amit az 5 aratni fog.
Idén viszont nálam év játéka a kingdom Come Delivarence 2, sokak szerint gyönge, de én pont a középkori dark fantasyt imádom. Jó sztori, mellékküldetések amik néhol megütik a Witcher 3 szintjét.
Érdeklődési körömnek is ez, meg a witcher 1,2,3 deluxe edition kiadása felelt meg.
Lovasíjászat, lovagi játéko, várfoglalás, és védelem, lóversenyek, lovasíjász versenyek, gyalogíjász versenyek, lovagi játékok, szablya és lovagi vívás.
Mindez jó sztoival megspékelve,
A Witcher játékokat is ezért szerettem az a fenomenális hangulat, az a jó sztori amit azok adnak leutánozhatatlan.Amim még lesz Metal Gear solid Delta remake, Ghost of Thusima 2.
Szamurájok kora érdekel.
-
Heroes fan
őstag
Ja ez nagyon gyenge lesz. De majd a tesztek megmutatják.
-
TESCO-Zsömle
titán
Akkor te se PC-n játszol. Minden új megjelenéskor csalódok bennük, hogy már megint nem sikerült...
-
Heroes fan
őstag
Vagy a jóval erősebb ps6 ot ha nem akarsz felskálázott 30 fps t. Natívba lenne vagy 10 😹😹😹
-
melega
őstag
Jaja az mindent tarol csak legyen hozzá vas XDXD
Vagy venni hozzá PS 5 Prot vagy Xbox Series X-et.
-
Heroes fan
őstag
Jaja az mindent tarol csak legyen hozzá vas XDXD
-
melega
őstag
-
Heroes fan
őstag
Nem jön ősszel sajna.
-
pandras83
őstag
Elég vékony eddig a project, gyanús hogy megjelenési dátum már van, de rendes gameplay meg nincs sehol. Remélem azért erőltetik a gyors megjelenést mert ősszel jön végre a rendes gta.
-
Heroes fan
őstag
Készül a deus ex nyugi.
-
gabor7th
addikt
GTA-ás készít Watchdog-ot?
-
wjbhbdux
veterán
Az EVERYWHERE alapján azt gondolnám, hogy ezek nem tudnak játékot fejleszteni, tuti kamu, ez valami befektető pénz lehúzó scam az egész, de aztán ott az IOI mögöttük kiadóként.. hát meglátjuk.
-
TESCO-Zsömle
titán
Leírás alapján DeusEx hangulatom lett, a videót megnézve viszont Dead Island 2 hangulat fogott el.
De jó is lenne egy DeusEx folytatás...
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- PlayStation 3
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Gyúrósok ide!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Milyen légkondit a lakásba?
- Formula-1
- gban: Mentsünk meg egy 1151-es alaplapot
- Vezetékes FÜLhallgatók
- AliExpress tapasztalatok
- További aktív témák...
- ÚJ Dell Pro 14 Plus - 14" WUXGA IPS - Core 5 120U - 16GB - 512GB - Win11 - 2,5év gari - MAGYAR
- Iphone 15 Pro Natural Titanium 128GB Független + Ajándék Pitaka tok
- Ryzen 9 5950X + ASUS Pro WS X570-ACE félkonfig
- Evoworks Evo75 ISO (DE) újszerű, garis
- MacBook Air 13 M2 8/256 97% akku, magyar billentyűzet, gyári töltő
- Samsung Galaxy S24 Ultra 5G 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! 1TB WD Black SN850X NVMe SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- Lenovo Thinkpad L590,15.6",FHD,i5-8265U,8GB DDR4,256GB NVMe SSD,WIN11
- REFURBISHED - Lenovo ThinkPad 40A9 USB-C Dock
- 276 - Lenovo Yoga Pro 9 (16IAH10) - Intel Core U9 285H, RTX 5070 (ELKELT)
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
)

