Hirdetés
- Kompakt, mégis egyszerűen fejleszthető barebone géppel jelentkezett a Shuttle
- 100 Hz-et tud az ASUS dokkolóval kombinált, ultraszéles monitora
- Egyre inkább szoftverrel segítene a Core CPU-k teljesítményén az Intel
- A szuperintelligencia még odébb, a szuperapp már közel
- Ha Darwinra hallgat az AI, nehéz lesz megállítani
- Canon MILC: EOS R és M topik
- Apple MacBook
- LCD, plazma és projektoros TV-k hibái
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- OLED TV topic
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Dobná a fizikai kezelőszerveket a Sony gamepad koncepciója
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Máris tesztelhető az Xbox mód a Windows 11-hez
-
PROHARDVER!
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
azbest
félisten
válasz
DonThomasino
#17329
üzenetére
Egy véle 4 magos pi2 van. Nem hallani pletykát sem újabbról, mert vigyáznak a terveikre. Sőt, az eddigi tapasztalatok alapján, ha valaki direktben rákérdez náluk, hogy lesz-e bármi új, akkor megjelenés előtti napig is határozottan letagadják. Ez az üzleti érdek. Amikor disztribútorok tévedésből hivatalos bejelentés előtti napokban már postáztak pár embernek az új változatból (mikor új revizió jött ki a B-ből, vagy sima pi helyett véletlen 2B-t küldtek), akkor üldöztek és leszedettek minden túl korán kikerülő hírt róla. Aki meg a kérésük ellenére kitett róla képet, azt még az oldalukról is kitiltották. Szerintem ezt kicsit túltolták, de hát kemény pénzekről szól ez.
(#17332) Keneseij
A 2B az pont nem olyan, mint a B, hanem a B+ felépítéséhez van közel.
(#17333) golya8
Hat ja, nagyjából.
végül is van valami grafikus felület, de ablakkezelő nincsen. Meg persze a driver támogatás is nagyon gyenge armra. Semmi gyorsítás. Hello world GPIO-val. Annak van értelme piszkálni, aki visual studiótól nem tud elszakadni és kifejezetten valamilyen windows-os környezethez akar valamit kötni. Nem mintha linuxos rendszerrel ne lehetne kommunikálni win-es környezettel
Új hozzászólás Aktív témák
- iPhone topik
- Canon MILC: EOS R és M topik
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- The Division 2 (PC, XO, PS4)
- Apple MacBook
- Bemutatkozott az Oppo kamerás csúcsmodellje
- LCD, plazma és projektoros TV-k hibái
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Google Pixel 10 Pro XL – tíz kicsi Pixel
- További aktív témák...
- CoreI5,13600KF,14/20/GIGABYTE,B760M-DS3H,KINGSTON DDR4 32GB, RTX5060TI, 16GB/, 2TB T.hely/ GARI/Win!
- Bérelhető csúcskategóriás PC RTX 5090-vel - Ryzen 7/9, DDR5 ram
- RTX 5070 + i5-14600K 32Gb ram GAMER PC + 144Hz MONITOR AJÁNDÉK
- Rackszekrény - APC NetShelter SX 48U, Fekete, 2258H x 600W x 1070D mm TAA
- Új Fehér Gamer Gép - ASRock X870, Ryzen 7 9800X3D, 64GB DDR5, RX 9070 XT 16GB, 1TB SSD, 1000W
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7500F 32/64GB DDR5 RTX 5060 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- LG UltraGear 27GR95QE-B OLED Monitor! 2560x1440 / 240Hz / 0.03ms / G-Sync / FreeSync
- Akció! Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I9 13900 / RTX 3090 24GB / 32GB RAM / 1TB SSD
- Új Asus Zenbook 14 OLED 2.8K 90Hz HDR i7-13700H 14mag 16GB RAM 1TB SSD Intel Iris XE Win11 Garancia
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 4500 16/32/64GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

wassermann
