Új hozzászólás Aktív témák
-
Goldmen75
őstag
Én kipróbáltam egy Gigabyte 6950-et, moddolva, de percek múlva szemetelés kezdődött, s inkább visszaállítottam...
-
ZolikaE46
senior tag
válasz
szasanyi #3496 üzenetére
Egyetlen különbség a 6950 és a 6970 között, hogy gyárilag más a venti vezérlésük. Ez azt jelenti amikor moddolod a 6950-et 6970re megnő a hőmérséklet kb 5-7fokkal. Ez azért van, mert ha moddolod a 6950-et ez venti vezérlést nem moddolja ez által kell egy msi afterburner vagy egy trixx nevezetű program amivel csinálsz saját venti vezérlést és már jó is, de alapból és nagy a hőmérséklete a 6950-nek!
Moddolás után a kártya stabilan működik senkitől nem kaptunk itt olyan hozzá szólást akinél ne működne megfelelően és stabilan... ráadásul mindegyik moddolt kártya még húzva is van, és még így is tökéletes.
Azt viszont még mindig fent tartom, hogy későbbiekbe még jobban szükség lesz a 2gb-ra és azt is fent tartom, hogy crysis 2be dx11 verzióba fog kelleni és a Metroba 2033ba is jól jön a több képernyős opcióról nem is beszélve...Végül is nekem tök mind1 melyiket veszed, használd egészséggel. Ezek tények amiket leírtam és innentől kezdve a te döntésed. Ráadásul kb 3000Ft különbség van.
-
Antarctica
tag
válasz
mpierre #3494 üzenetére
Csak egy példa volt, más sem akasztotta meg a gépet
Amúgy még annyit, hogy arra utaltok, hogy ugyan sebességben nincs eltérés, csupán ha kifut a memóriából akkor leesik az fps. Ha megnézitek a teszteket, a min fps-ben sincs szignifikáns eltérés az 1 vs. 2 között
Na mind1, meddő dolog
2 év múlva okosabb lesz mindenki.
-
szasanyi
félisten
válasz
Goldmen75 #3484 üzenetére
Ne haragudj a negatív kritikáért, de egyetlen hsz-ben többszörösen ellentmondtál magadnak, és az információ tartalma számomra 0, illetőleg a kérdésemre sem tartalmaz választ.
ZolikaE46: igen, úgy néz ki ez az 1len komoly érv - ha valóban működik stabilan, feszemelés nélkül. Mert néztem adatokat erre vonatkozólag (is), és az esetben bizony a teljesítményfelvétele és a hőleadása elég komolyan mértékben megnő.
ffodi: én igazából GTX460-ról váltok, így kicsit más a helyzetem. Azon kívül nem tudjuk pontosan miről beszélünk, mert még nincs végleges Crysis 2, sem má játék ahol valóban kimutatható a jelentősen nagyobb VRAM igén, és az azzal kapcsolatos - jelentősebb - előny a 2GB kártyák javára. Azért hangsúlyozom, hogy NEM a 3-4k-val olcsóbb 1GB verzióval összehasonlítva, mert akkor már 1értelműn a 6950 2GB a jobb választás (még ha nem moddolható, akkor is).
-
Goldmen75
őstag
Nem lesz benne a játékba alapból a dx11??? Dejó....
-
mpierre
veterán
válasz
Antarctica #3489 üzenetére
Kár, hogy a demó nem dx11-es. Az csak később lesz. [link] Ha már dx11-es a kártya, akkor ott kéne nézni, tesztelni.
-
Goldmen75
őstag
Szerintem hanyagoljuk ezt a ram témát....totál más az Nvidia s az Ati hozzáállása is meg a gyártás technológiája, s meg is válaszoltad a kérdésed egyébként
Bárki bármit mondt, én már CSAK 2 gb -os 6970-et veszek -
Antarctica
tag
Én épp hogy értem a dolgok lényegét
Gyakorlatilag a sok "hozzáértő" a levegőbe beszél mikor is egyértelműen az javasolják hogy a 2 Gb-os verzió jöhet szóba. Ha így van, akkor az nvidia csúcskártyái miért nem ekkora memóriával vannak szerelve? Ez nagyon érdekes
(persze tudom más a sávszélesség) Ott szerintem nem alkalmazzák azt amit az AMD, tekintve nehéz anyagi helyzetét: tegyünk rá dupla memóriát, igaz semmi értelme, de jól mutat és többe kerül. Marketing az egész. Nvidiás topicban is kivesézték már ezt a kérdéskört és tényleg parasztvakítás az egész, semmi több. Amikor ezek a kártyák full kihasználják a 2 gigát, már maga a gpu lesz elavult, arra fölösleges apellálni hogy jajj, lehet 2 év múlva LEHET már jól jön. Én a Crysis 2 multis demóját is fullon játszottam (mivel kipróbáltam mit is bír a rendszerem), mégsem akadt meg soha egy pillanatra sem, noha 1 Gb vram van
Szóval érdekes egy kérdéskör ez
Én azt mondom egyelőre elég az 1 giga, évek múlva úgyis a gpu lesz a szűk keresztmetszet. Teszteket elnézve azoknak éri meg a 2 gigás verzió akik szeretnék kihasználni a több monitoros megosztást.
-
mpierre
veterán
6950 1GB vs 6950 2GB. Nem kimaxolva került tesztelésre, ezek fps eltérések.
Továbbra is fent tartom, hogyha befér a játék 1GB-ba, akkor nincs fps-beli gond, ha nem fér bele, akkor akad a játék, ami már gond. -
ffodi
veterán
válasz
Antarctica #3481 üzenetére
Szerintem még mindig nem érted a dolgok lényegét.
Az 1GB-os és 2GB-os verziók között nincs vagy nagyon-nagyon kis különbség van teljesítményben.(természetesen azonos órajelről van szó.) Az 1GB-os azért lehet helyenként egy hangyafa**nyival gyorsabb, mert a kevesebb vram miatt valószínű szűkebbek az időzítések. Úgyhogy ilyen szempontból megnézhetsz 1000+1 összehasonlító tesztet, mindegyik ugyan azt fogja mutatni, hogy kb egyformák.
A lényeg azon van, hogyha az adott alkalmazásnak több vramra van szüksége, mint amennyi van, akkor hiába az ugyan akkora teljesítmény, elkezd laggolni a játék, sűrűn lesz fps drop stb.(vidám min. fps értékek lesznek) Könnyen elképzelhető, hogy az avg. fps hasonlóan alakul, mint pl. egy 2GB-os vga-n, viszont a játék játszhatatlan lesz!
A moddolásról se feledkezzünk meg 2GB-os vga esetén, mint "fícsör".........
szasanyi:
VGA vásárlásnál azt nézem meg először, hogy az adott kínálatban mi az, ami jobb, mint a jelenlegi vga-m. 5870-ről váltottam, szóval a 6870 szóba sem jöhetett, mert az kb azt tudja, vagy kevesebbet.
Az biztos, hogy a 6870-nek elég jó az ár/érték aránya, viszont ha azt nézed, hogy veszel egy moddolható 6950-et 65-70k--ért, akkor ennek sokkal jobb az ár/érték aránya, mint a 6870-nek, mert 70k körül kapsz egy 90k-s kártyát, ami viszont lényegesen gyorsabb, mint az említett kistesó. Itt minden azon múlik, hogy mennyit szánsz rá, és mire használod. Ha fullhd-ban maxon akarsz játszani a crysis 2-vel, akkor oda kevés lesz a 6870 akár milyen jó az ár/érték arány.
-
Goldmen75
őstag
válasz
szasanyi #3483 üzenetére
Mivel már van játék, ahol "bejelentették" hogy biza elkél az 1 gb-nál több fedélzeti ram....akkor egyértelmű, hogy ez a jövőben is így lesz, egyre gyakrabban, főleg ha megnézzük, egy-egy játék hogy néz ki! A 68xx meg a 69xx nem egy kategória! Akármit is mutatnak a tesztek! Na meg legalább a 6870-et a 6970-el hasonlítsd, ne a kisebb tesójával
Persze hogy nem olyan nagy a difi! Ár/érték arányról akkor beszélhetünk, ha nem vagy tele zsével, mert ha igen akkor persze 6990, vagy akár 2...De mivel ennyire, napról napra mozog a vga piac, árban is , variációkban is, nehéz erre válaszolni..Én most pl. 6970-et szeretnék abból is a windforce-os verziót, véleményem szerint ez a legjobb ebből a szegmensből! Jah, engem sosem az fps érdekelt, hanem az adott játékélmény, ha csak 40 fps-el hasít, már az is több mint elég...minek gyúrni még 1-2 fps-el tovább?? A 3dmark meg ilyenek, az meg csak pontvadászoknak való...
-
szasanyi
félisten
válasz
Goldmen75 #3482 üzenetére
Én értem mire gondol a srác, és nem is olyan lényegtelen a kérdése hidd el. Én is VGA vásárlás előtt állok, ezért nézegetem a kártyákat és a teszteket. De mondok is egy példát a dilemmámra:
Sapphire HD6870 1GB vs. Sapphire HD6950 2GB (24 hó gar.) - a két kártya nyilván nem azonos ár és teljesítmény kategória, de ha megnézed a FullHD felbontásban és maximális grafikai beállításokkal készült tesztekkel kimutatott teljesítmény különbséget, akkor nem kérdés melyik a jobb ár/teljesítmény arányú kártya. Sztem sem hozza az árkülönbözetnek (44-50k vs min. 64-70k) megfelelő teljesítmény többletet, így perpilla engem sem vagyok meggyőzve arról, hogy a HD6950 2GB egyértelműen jobb vétel.
De most már kíváncsi vagyok: te mit veszel figyelembe VGA teljesítménynél, azaz nálad mit jelent pontosan a jobb ár/teljesítmény arány? -
Goldmen75
őstag
válasz
Antarctica #3481 üzenetére
Nem a sebességen van a hangsúly.....miért "mindenki" CSAK az Fps-el foglalkozik??? Sosem értettem....
-
Antarctica
tag
Valaki, aki olyan nagyon ajánlani szokta a 2 GB-os verziót, legyen szíves és linkeljen már legalább egy tesztet, ahol szignifikáns különbség mutatkozik meg a 1 GB vs. 2 GB kiszerelésű kártyák között. Vram felhasználási tesztek nem érdekelnek
Tehát még 1x, tesztet, ne csak levegőbe beszélést. Én olyan 1-2 fps-t látok átlagban, sőt valahol az 1 gigás gyorsabb
Várom a teszteket.
-
mpierre
veterán
Valaki próbálta már az att-t? Csak kíváncsiságból...
-
Pug
veterán
válasz
DeathAdder #3477 üzenetére
Szerintem a HAF-ban biztos nem lesz ilyen magas, de neked is érdemes lesz átvariálnod a ventivezérlést. A modd-ra meg eléggé magas az esélyed, reméljük a legjobbakat. Lehet nálam ramban még lenne egy kicsi plusz, azt tudom, hogy az 1450-et nem viszi, de már így is szépen túlteljesítik a hitelesített 5Ghz-et a memchipek
-
Pug
veterán
válasz
DeathAdder #3475 üzenetére
hát az elején nyomtam totál vacakul szellőző zárt házban egy órás furmarkot, DispIO:92 MemIO kb 100 fok volt, lőttem is le a Furmarkot. Egyből moddoltam és új ventivezérlést lőttem afterburnerrel. Így idle 27%-on megy a venti és 46 fokos, játék alatt eddig max DispIO:72-73 fok MemIO: 84 fok, ventiford kb 54%, 920/1400-as órajelek mellett.... ebből is látszik, hogy valóban szükséges a betervezett ház csere, ha minden jól megy akkor köv hónap elején meg is ejtem
-
DeathAdder
veterán
válasz
Whit3Rav3n #3471 üzenetére
utánanéztem, igaz picivel drágább lenne.
Árgépen néztem, a 6990 170.000 a 6950 meg 65,500 tól mehet.. -
Whit3Rav3n
senior tag
válasz
DeathAdder #3470 üzenetére
Attól függ, ahogy nézem a 6990, 560€, a 6950 meg 210€, szóval 3db drágább lenne valamivel bár lényegesen gyorsabb is.
-
DeathAdder
veterán
válasz
Whit3Rav3n #3469 üzenetére
És olcsóbb mind egy 6990 (3x 6950)
-
szasanyi
félisten
Köszi mind2töknek... hűtése?
-
SzlobiG
félisten
válasz
DeathAdder #3466 üzenetére
Ha alapon nézem a 6950-eket, akkor egálba lesz kb az 5970-el mivel én 950/1200-n használtam, de ha megcsinálom a modot és még húzni is lehet rajta, akkor már más lesz a helyzet.
Ne kiabáljuk el.
(#3468) szasanyi [link]
-
DeathAdder
veterán
MSI PCI-E Ati HD6950 2GB új, 36hó garancia!!!BIOS kapcsolós!!!
SzlobiG
Érdekes,mert kb. egyformára mertem spekulálni a 5870 vapor OC-t a 6950-el,és az 5970-et a 2x6950-el. Persze utóbbi mind2 esetben valamennyivel erősebb,de kíváncsi leszek,hogy mennyivelDe a MOD minden kétséget elfeledted,
Te holnap már 6990 OC killer leszel -
szasanyi
félisten
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy minden moddolható Sapphire HD6950 2GB kártya működik a @6970 kártyaként, stabilan? Illetve mennyire hangos és hatékpny a stock hűtő? És használ-e ilyet vki VX450 táppal?
-
SzlobiG
félisten
válasz
DeathAdder #3458 üzenetére
Olyan gyorsulást fogsz érezni az 5870-hez képest mint én az 5970-hez a kettő 6950-el.
-
Pug
veterán
válasz
DeathAdder #3460 üzenetére
Végül is milyet rendeltél?
-
Pug
veterán
válasz
DeathAdder #3458 üzenetére
nem lesz panasz arra az egy darabra sem, szerintem megállja a helyét
-
torma1981
veterán
Szerintetek 1Gb meddig lesz elég? Vagy 2Gb-s kártya jobban megéri majd?
-
vbbb
őstag
Most nézem, hogy az GF 580-as pont dupla annyiba kerül mint a HD 6950-es.
Miért vesz valaki olyan karit, ha azért már kettő db HD 6950-öst is kaphat unlock-al az 2db HD 6970-es az meg 3ba rágja és kiköpi az GF 580-ast.
Már 1db is elég jól megközelíti az GF 580-as szintjét...GPU Wars 2: AMD HD 6970 vs NVIDIA GTX 580 - Price, Performance + Benchmarks
-
Goldmen75
őstag
Én már nem vennék 1GB-os VGA-t ...a közeljövőre való tekintettel..
-
Pug
veterán
válasz
elfelejtette #3440 üzenetére
65k-ért mar kapsz itt a PH-n 2gb-os moddolhato ref sapphire-t, powercolort újonnan, 2 év garral, szerintem az nem rossz vétel.
szerk:
Ami max beállítások mellett többet eszik biztosan: Far Cry 2, Metro33, Crysis 2 -
elfelejtette
veterán
válasz
Goldmen75 #3443 üzenetére
Köszi!
Húzott négymagosított PhenomII lesz mellette.
Az ár azért is fontos, mivel a jelenlegi 400W-os FSP BlueStorm2 400W-os tápot is cserélni kell miatta.
Egyáltalán van olyan játék, amihez kevés FullHD-ban az 1GB VRAM? Örültem volna a HD6950/70 karik itteni tesztjében szerepelnek az 1GB-os karik is... -
Goldmen75
őstag
Holnap ,vagy azután kapom kézhez a crysis 2-őt, na majd kiderül
-
Goldmen75
őstag
válasz
elfelejtette #3440 üzenetére
Full HD-hez bármelyik elég, ha nem egy kétmagos cerkával akarod meghajtani
-
oleeg
tag
Sziasztok!
Tegnap megjött a 6950, ma pedig szinte egész nap nyúzom, nagyon tetszik. Egy kérdésem lenne, eddig a Win 7-hez használtam egy GPU observer nevű gadget-et, de a leújabb verzió sem támogatja még a 6900-es ATI kártyákat. Tudtok valamilyen más alternatívát? Most az MSI AB használom ami a tálcára jelenít meg pár adatot.
oleeg
-
elfelejtette
veterán
Sziasztok!
Mifelénk most kiskerben ilyen áron mennek ezek a karik:Sapphire HD6950 (800/5000) 1GB 65000 (2 év gari)
Gigabyte HD6950OC (870/5000) 1GB Windforce 71000 (2 év gari)
Sapphire HD6950 (800/5000) 2GB 72000 (2 év gari)
Gigabyte HD6950 (800/5000) 2GB 74000 (2 év gari)
Asus HD6950OC (800/5000) 2GB 77000 (3 év gari)
Gigabyte HD6970OC (900/5500) 1GB Windforce 81000 (2 év gari)FullHD felbontásra a legolcsóbb is elég lenne? Vagy az OC / 2GB / 6970 mindenképpen ajánlott? Reálisan szemlélve meddig éri meg fentebb és fentebb tornázni az árat?
Üdv. -
Pug
veterán
válasz
Goldmen75 #3437 üzenetére
Átlagban az I5-sel lehet nem, de nézd meg ezt, tuning nélkül 300 wat, és itt még a proci sincsen teljesen leterhelve (meg a kártya sem kap mondjuk egy Starcraft ll szintű energiafelvételt
), szóval én quad cpu esetében e kártyák mellé mindenképpen határesetnek tartom a 450-es chifit. A gépem tuning mellett, full terhelésnél, (persze ezek stress programok) a konnektor felől 427 wattot vesz fel, ha 80% hatásfokkal számolok akkor ez 341 watt, szóval nem árt egy olyan táp ezen vasakhoz ami azért 400wattot stabilan le tud adni 12V-os ágon
-
vbbb
őstag
válasz
Goldmen75 #3437 üzenetére
Na igen. Ezért is mondtam egyszer, hogy az 1200W-os tápokat is csak az extrem sok kártyás tuning őrülteknek találták ki.
Ilyet vagy valami mást használ valaki, esetleg? (Accelero Xtreme Plus Cooler for GTX 580/570, HD 6970/6950)
-
Goldmen75
őstag
Nekem az i5-750.en 4 Ghz-en ment állandóan...Gigabyte tuningversenyen 4. és 5. lettem, léggel, húztam amég bírta a cpu...s vígan vitte a táp...de ha utánaszámolsz se jön ki 350 w se átlagba...jah mikor megnéztem mérővel, a routerestől telcsitöltőstől stb elosztó 320 W-ot evett meg terhelt állapotban! Tehát abszolute feleslegesnek tartok néha 5-6-700W-os tápokat....(mert hogy a vga dobozára rá van írva) jah
-
Pug
veterán
válasz
Goldmen75 #3433 üzenetére
Hát azért attól is függ, hogy milyen cpu mellé társul, cpu tuning, moddolás, feszemelés van-e. Esetemben a 3,6-ra rántott Phenom II 955 BE és a moddolt 920/1400-on járatott 6950-nél pl a 450 chieftech elhasalna egy Prime In-place large FFTs + Furmark teszt páros esetében...
-
Goldmen75
őstag
Nálunk pl 72-74.e.Ft a Shappire és Gigabyte 6950 most! S a legtöbb helyeken e körül mozog...
-
Goldmen75
őstag
Nálam már volt teszten 6950, 450W chieftech tápom van, simán visz mindent
5870 volt ezelőtt, de volt hogy ez mellett volt egy GT220-is
Meghúztam a kártyát 6970 -re, de no problem a táppal...
-
vbbb
őstag
válasz
SzlobiG #3431 üzenetére
Köszi!
Ja és 500W a minimum ajánlott tápegység a HD 6950-nél a HD 6970-nél már 550W. Elég lesz neki az 500W-os? Bár gondolom rászámolással ajánlják a minimum értéket is. Megy 400W-os táppal akkor mondjunk 500W-ot mert az a biztos.
Departed:
Arra kíváncsi lennék, hogy honnan szerzi be a bolt és mennyi haszna van rajta mert itt kint UK-ba is 70ezer a Powercolor Rev.1 és 66000ezer az ASUS Rev.1 ára.
Goldmen75
Már mindegy mert megrendeltem őkelmét...csak bírjam ki addig amíg megjön végre. -
ram34
tag
Sziasztok!
Na azt hiszem megvan az új vidkari.
Asus HD6950 2gb. ref. hűtős. Állítólag Bios kapcsolós.
Egy üzletben megrendelve br. 63000-ra jön ki.
Kérdésem az lenne ezzel kapcsolatban, hogy nem tudja valaki véletlenül, adnak a dobozban hozzá PCI-express tápcsati átalakítót, emrt a tápomon csak 1 db ilyen 6 tűs csati van.
Köszi a választ. -
Csakesz87
csendes tag
Sziasztok.
Tudnátok adni linket pls a 6950 moddolásáról ,vagy valami leírást?
Nem vagyok teljesen kezdő,értem a fogalmakat,de azért nem bánnám ,ha pontokban le lennének írva a lépések.Nagyon szépen köszönöm előre is
-
Pug
veterán
válasz
SzlobiG #3416 üzenetére
Jó kérdés, szerintem a 6970-es bios miatt így is többet kapnak a ram chipek, mint a 6950-es bios esetében, mert gyanítom máshogy nem nagyon mennének 5,6 Ghz-en perpill, hiszen ezek a chipek elvileg 5Ghz-ig hitelesítettek, míg a 6970-en lévők meg 6Ghz-ig...
Mondjuk nem tudom, hogy a ramok mennyire élvezik ezt a plusz terhelést
Lesz vele meló bőven, az egyszer tuti -
SzlobiG
félisten
válasz
DeathAdder #3419 üzenetére
Menni fog akkor az egyik 6970-ként a másik meg 6950 nem gond. Mind1 a márka mivel a kártya ugyan az csak a matrica más.
-
DeathAdder
veterán
válasz
SzlobiG #3418 üzenetére
Az már biztos
Akkor kíváncsian várjuk a két kártya közti differencia méréseket és hogy meddig lehet elmenni egyikkel ill. másikkal (persze csak ha teis arra akarod)
Kül. én is szeretnék majd mégegyet venni mellé idővel miután meglesz az első.
És mivan ha negyisten nem sikerül a mod egyiken csak a másikon?
Úgy is használható lehet?kvázi 6970 + 6950
ill. ha pl. nem sikerül pont ugyanazt beszerezni mellé, hanem pl. Gigát az lehet hátrány? -
SzlobiG
félisten
válasz
DeathAdder #3417 üzenetére
Igen 5970 után egy kevés lenne.
-
Pug
veterán
Na az eddig biztosan stabil értéket megtaláltam nagy nehezen: 920/1400, magban biztos nincs több 1.175V-tal, mem nem viszi az 1450-et, de lehet még egy pici van benne 1400 fölött
-
Goldmen75
őstag
Akkor nincs info, tapasztalat, bár most jelent meg nemrég.....na akkor lehet én leszek a próbababa?!
-
Goldmen75
őstag
Üdv emberek!
Van valakinek giga 6970, windforce-osa?
-
vbbb
őstag
válasz
DeathAdder #3407 üzenetére
No problem!
zsotesz81:
köszi
-
vbbb
őstag
válasz
SzlobiG #3403 üzenetére
Hmmm...lehet az ASUS-t kéne vennem, mert abból már csak 10db van...ebből gondolnám, hogy már régóta megvan nekik készleten. A legelső dupla ventis Powercolorból meg 110db az tutira új. Az ASUS fenomenális OC verziója gyárilag +10MHz-el van megtoldva....LOL.
A monitorom elvileg Full HD-s és talán még hangszórója is van csak nem tudom minek...majd lehet kipróbálom akkor.
Köszi
-
DeathAdder
veterán
Szerintem INNEN vegyél.
És is ott fogom szerintem.Már elegem van,hogy mindenhol csak rendelni lehet,és senki sem tudja megmondani, nem hogy kapcsoló van-e rajta,hanem,hogy referencia modell-e vagy nem egyáltalán..
Így kell fizetni postát is,de én lehet inkább picit többet fizetek érte,mindhogy idegeskedjek,hogy vajon azt kapom-e vagy sem..
-
zsotesz81
senior tag
-
vbbb
őstag
válasz
SzlobiG #3400 üzenetére
Hát ha csak a referenciák tuningolhatók akkor ezekhez mit szólsz:
Asus HD 6950 2GB GDDR5
XFX HD 6950 2GB GDDR5
PowerColor HD 6950 2GB GDDR5
Sapphire HD 6950 2GB GDDR5
Gigabyte HD 6950 2GB GDDR5Ár szerint növekvőbe...
HDMI kábel-t érdemes beszerezni? Mit nyújt a DVI-vel szemben?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- AKCIÓ! Gigabyte H610M i5 13600K 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060Ti 8GB Zalman S2 TG Seasonic 650W
- Bomba ár! HP ProBook 430 G3 - i5-6GEN I 8GB I 256SSD I HDMI I 13,3" HD I Cam I W10 I Garancia!
- Bomba ár! Fujitsu LifeBook U727 - i3-7GEN I 16GB I 256SSD I 12,5" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- Update 05.09. Bomba árak 2025-ben is! Üzleti - Consumer laptopok DELL FUJITSU HP LENOVO
- Vadiúj SSD-k!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest