Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JackShephard

    tag

    Jajj, ma volt egy nagyon jó csóka, ezt el kell meséljem. Kawanával ő is, acc girl nála, nálam semmi bp. Kiírtam, hogy tiltott, de ő nem veszi ki, jól van, menjünk. :) Pálya:power station drive. Rajt, legyorsul mint az állat, elmegy a kanyarig vagy 100m-t tőlem, majd a szerpentinnél kezdődnek a gondok, mert ugye csapja ide-oda, de valahogy csak kikecmereg az egyenesig. Megint elmegy mellettem, de a két 90fokosnál megint kezdődnek a gondok, mert ugye lesodródik a nagy sebesség miatt az ívről. Na 2 kör után már rendesen mögém kerül ezáltal és már csak a koppanásokból hallottam utána, hogy minden kanyarban megtisztelte a falat. :)) Gondoltam, hogy ugatni fog a végén, így is lett. Hogy én hackelt autóval megyek, mert ő acc.girllel van és senki nem gyorsulhatja így le. Magyaráztam neki, hogy nem is legyorsultam, hanem a kanyarokban vertem meg. Persze a kis agya nem fogta az ügyet, mondta hogy jelenti majd. Szerintem röhögőgörcsöt kap a GM, ha meglátja mit művelt. :)) Mennyi korlátolt béna f..sz játszik ezzel a játékkal, ez is csak apuci hitelkártyájáig jutott el. :W

Új hozzászólás Aktív témák