Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #80123904

    törölt tag

    A végére értem az Uncharted 3-nak. Remek kis játék volt ez is.
    4 >>> 3 > 2 >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> 1 a sorrend nálam "tetszés szerint". Az LL következik.

    Ami viszont nagyon furcsa volt számomra, hogy rengeteg bug volt ebben az epizódban. Vibráltak-ugráltak a karakterek. Főleg Elena volt vicces, ahogy ment le a lépcsőn és mintha 50 vibrátor lett volna a zsebébe rakva.

    Nate viszont néha-néha baromi furcsa dolgokat produkált. Megy a lövöldözés és a szoba egyik részéből a másikba 'teleportálok', pontosabban úgy mentem át oda, mintha ágyúból lőttek volna ki.

    A lépések viszonylag gyakran akadtak be és nem az alap szép sétálás volt, hanem mintha egy 110 éves emberke totymorogna.

    Az ellenfél karakterek is csináltak számos érdekességet.

    Volt egy rész, ahol Cutter lába már el volt törve és egy hídon hozták át Sullyék. Na ott meg kellett ölnöm magam, mert beakadtak a hídba mindhárman. Ott vergődtek, mint egy szatyor hal.

    Ezek természetesen nagyon minimálisat vettek el az élményből, mert baromi szórakoztató játék volt. Örülök, hogy adtam egy esélyt a trilógiának a 4. rész után. Egyedül az első nem tetszett.

    :R

Új hozzászólás Aktív témák