- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Milyen videókártyát?
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- A kisebb független stúdiók álma lehet a DLSS 5
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- OLED TV topic
- Véleményes teszt bizonygatja mennyit ér a Macbook Neo 8 GB RAM-ja
- Univerzális kontrolleradapter PlayStationökhöz és PC-hez
- Egérpad topik
- 3D nyomtatás
-
PROHARDVER!
OLED Televíziók - témaösszefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
TJ2
csendes tag
Technikailag persze, hogy van különbség DV és sima HDR között, nem mondtam hogy nincs. LG B7 tulajként próbáltam DV és HDR filmváltozatok között különbséget tenni remux (60-80 GB) méretben, de én nem láttam semmit. Kivéve mikor lila volt a DV.
Utána már nem is fárasztottam magam, hogy DV-ket keressek. Ez természetesen más tévén, másik szemmel, lehet, hogy másképp látszik, aláírom.
Közben utánaolvastam, és a dinamikus HDR akkor fontos, ha a tv csúcsfényereje a master alatt van. Ilyenkor jelenetenként átskálázza a fényerót, hogy beleférjen a tv limitjébe. Jelenleg általában 1000 nit a masterek fényereje, ha ezt hozza a TV, akkor kvázi nincs szükség dinamikus HDR metaadatokra.
A “szemkiverős” planet earth II pl. kb 500 nit.
Új hozzászólás Aktív témák
- Kezdő Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I7 6700 / 16GB DDR4 / GTX 1650 Super / 500 SSD
- LIDL akkumulátor és generátor teszter
- Prémium! Bambulab bontatlan filamentek (PLA - PETG- ABS) ÁFÁS- számlával eladóak készletről!
- Apple iPhone 13 128 GB Pink 1 év Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- Eredeti Lenovo 90W szögletes (téglalap) notebook táp + kerek átalakító egyben eladó
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Utána már nem is fárasztottam magam, hogy DV-ket keressek. Ez természetesen más tévén, másik szemmel, lehet, hogy másképp látszik, aláírom.
Vhiktor
