Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Callisto

    őstag

    válasz Abel-0101 #60702 üzenetére

    Elment végignéztem egy csomó panelt (Sony, LG, Samsung stb.) alaposan és hazavittem egy DSE és minden mentes 65QN95A-t végül. (Régi Samsungot váltott ami mellett OLED volt egy ideig.) Beállítva, kalibrálva és azt kell mondjam sose többet OLED. Most már este se hiányzik, pedig úgy mentem el vadászni, hogy 2 év után OLED lesz megint.
    Tény, hogy Samsungnál nagyon rossz a QC és magas a "selejt" aránya panelban.
    Ugyanakkor ez megtalálható mindenhol. Van szar kategória minden márkában és a felsőben is vannak rossz(abb) darabok "tömegével".
    Végigjártam az utat minden márkában a felső kategóriában. Nem vagyok elvakult márkafüggő és ez után sem leszek. A lényeg, hogy megfeleljen minden körülmény között és ne korlátozza be a felhasználási szokásokat legyen szó bármilyen műszaki cikkről.
    Hozzáteszem személyes vadászatra egy rendelt 65QN95A visszavitele után indultam el és a 3. panel volt a jó amit megnéztem alaposan. (Sony, Samsung, LG LCD és OLED-eket vizsgáltam és döntöttem a végén emellett mégis.)

    [ Szerkesztve ]

    "A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

Új hozzászólás Aktív témák