Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • korpicschess

    veterán

    Sziasztok!
    Kb. 2 hete használom a B7 OLED-et, és nagyon tetszik, rettentő jók a színek, óriási változás a korábbi mezei IPS-hez képest. Kicsit kisebb is, így még az élesség is jobb. Valósághűbbnek hat az egész.
    Már magamtól is kitapasztaltam a negatívumokat, amiket nem gondoltam volna, pl. nekem Trumotion nélkül a legtöbb tartalom nagyon rossz, szinte nézhetetlen akkor judder van. Főleg Netflix esetében, pl. Witcher, Umbrella Academy.
    Trumotion mindent rendbe hoz, minimális artifaktolás van viszont miatta a gyorsan mozgó dolgok mentén, de amúgy ha nem keresem, nem venni észre, ellenben a judderrel.

    Én rontok el valamit, vagy ez ilyen? Ahogy olvastam a fórumokat, ez ilyen, még B9-en is, az újabb TV-ken van black frame insertion, ami az alacsonyabb fényerőt okozza.
    Csak azért írom ezt, hogy ez technológiai sajátosság, vagy lehet bármiben gondja az én TV-mnek?
    Esetleg Trumotion-ből érdemes egyéni beállítással játszani a gyári sima helyett? FW a legfrissebb.

    Egyébként mindent egybefetve, alacsony ár ez azért, amiben és amennyivel jobb. :)

    [ Szerkesztve ]

    Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

Új hozzászólás Aktív témák