Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pyxis

    csendes tag

    Sziasztok!

    Lehet nem ide tartozik szorosan a kérdésem, de annyira ideszoktam mielőtt kiválaszottam a TV-t, hogy felteszem először itt és mégiscsak egy LG OLED-em van. 😊

    Van nekem egy B9-em (egy 10 éves Pana plazmát váltott) és ha már okos a TV, szeretném elhagyni mellőle az Apple TV-t.
    Az utolsó dolog amire nem találtam jó megoldást, az a film lejátszás NAS-ról.

    Jelenleg egy régi NAS van itthon, amin a filmeket tárolom (és futtatja a torrentet), erről játssza le az Apple TV-n az Infuse a filmeket. Az Infuse király, imádom, mert borítóképekkel, IMBD ponttal, stb-vel listázza a filmeket, két gyerek is van itthon, ezért különösen fontos hogy valami szép formátumban (ne szövegesen) legyenek listázva a filmek és könnyű legyen használni.
    Ezt váltanám le valamivel a TV-n. A LG shopban nincs Infuse, van helyette Plex, amihez viszont Plex server kell. Ezt nem fogom tudni felvarázsolni a mostani NAS-ra, mert olyan régi. Ha kell lecserélem a NAS-t, de nem mennék 40e Ft fölé (vinyó nélkül)…

    Van ötletetek, hogy mi az a kombó, ami működik az LG-n elérhető valamelyik lejátszó progival és tudja a szép borítóképes lejátszást? Vegyek egy belépő szintű Synology NAS, arra Plex servert és használjam a TV-n a Plex-et? Azt olvastam az alap Synology-k nem elég erősek ehhez. A transcoding-ot a TV vagy a NAS fogja csinálni egyáltalán?

Új hozzászólás Aktív témák