Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz blakey #48710 üzenetére

    Ha Romániába visznek valamit garanciába, az tényleg szopás. De van nekem erre egy jó példám. Év elején vettem PC alkatrészeket, kimondottam az EDIGI-ből, mert annak van Pécsen frankó boltja. És hát gondoltam, ha valami lesz, akkor helyben tudom intézni, tudják tesztelni etc...
    Náluk vásároltam a ram-okat, az alaplapot, az ssd-ét, a tápot.
    Kivéve a processzort amd 3950x , mert azt az infolex-ben. Összesen -12 ezer forint híján- 1 millióért és ebben nem volt benne vga, szóval elit cuccokat választottam.
    Összeszerelem a gépet, bekapcs, a táp zúg, egy 80 ezres platinum redva és zúg, na itt már kész voltam. Az alaplapon a dram sárgán világít (asus rog 200ezer ft), a gép nem indul.
    Nagy anyázások közepette, mondom semmi gond, másnap visszaviszem, a procit az infolex-be, hogy teszteljék le.
    Az infolex-ben azonnal tesztelték, hogy a cpu frankó, az edigi-ben semmilyen apró tesztet nem tudtak elvégezni, mert mindent el kellett küldeni pestre, ahogy pár agytröszt két hét után ránézett és tovább lett küldve a gyártónak, az egész hercehurca - és pont azért mert ezt elakartam kerülni- 2 hónap volt, mire kiderült, hogy a ram-ok hibásak a táp hibás, a többi jó volt.
    Ennyit erről, de monitort, erősítőt és tv-t azonnal cseréltek, illetve visszafizetik az árát.
    PC alkatrész garanciás ügyintézése az edigi-ben, kb halál.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák